Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Xbox ponad milion

Ps5 ponad 2

Źródło ppe.

Powiedz kiedy będzie 100 mln, wtedy zrobię "Wow" bo na razie to meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ODIN85 napisał:

Już dwa razy więcej sprzedali.

Nie widziałem żeby SONY ani Microsoft podawali dokładne dane ile sprzedali Next-Genów. Jedni i drudzy chwalą się tylko rekordami i że więcej niż poprzednio. Jak masz sprawdzone i wiarygodne źródło to czekam na wyprowadzenie mnie z błędu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

Nie widziałem żeby SONY ani Microsoft podawali dokładne dane ile sprzedali Next-Genów. Jedni i drudzy chwalą się tylko rekordami i że więcej niż poprzednio. Jak masz sprawdzone i wiarygodne źródło to czekam na wyprowadzenie mnie z błędu ?

podał rakowe ppe - ktore ma takie soamo info jak trol odin

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Stjepan napisał:

Powiedz kiedy będzie 100 mln, wtedy zrobię "Wow" bo na razie to meh.

Jak to kiedy? Pod koniec generacji. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Słyszałem, że wyszedł drugi Firmware i Ubisoft zapodało nowych patch, który na PS5 w performance mode skopał FPS, są ponoć spadki do 50, a wcześniej trzymał w miarę płynnie 60. Czy to prawda? Teraz pytanko, czy jak się odpali z płytki AC:V, to przed uruchomieniem trzeba pobrać najnowszy patch, czy można pominąć i uruchomi grę na tej wersji, co była na płytce?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Słyszałem, że wyszedł drugi Firmware i Ubisoft zapodało nowych patch, który na PS5 w performance mode skopał FPS, są ponoć spadki do 50, a wcześniej trzymał w miarę płynnie 60. Czy to prawda? Teraz pytanko, czy jak się odpali z płytki AC:V, to przed uruchomieniem trzeba pobrać najnowszy patch, czy można pominąć i uruchomi grę na tej wersji, co była na płytce?

Z poważaniem

Jak wsadzisz plyte to gre i tak pobiera cala z neta wiec z nowym patchem juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Jak wsadzisz plyte to gre i tak pobiera cala z neta wiec z nowym patchem juz.

Poważnie? Czy sobie jaja ze mnie robisz? :P ...to żadnych danych na płycie nie ma? Myślałem, że dane z płyty zgrywa na SSD zamiast ciągnąć z neta? A patch dopiero na poziomie odpalenia gry...

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie bo gra na plycie jest na stara gen i pobiera ci na nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myslisz ze to dlatego? Myslalem ze cos skopali. Ciekawe jakby sie zachowala jakby najpierw odpalic plyte z wylaczonym netem. Nie chce mi sie kasowac zeby sprawdzic teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

odin jak podajesz zrodlo to chociaz sprawdz dokladnie ok- bo braki wiedzy nakazdym kroku wychodza -trolowac tez trza umic xd

https://www.vgchartz.com/article/446429/ps5-sold-an-estimated-21-to-25-million-units-worldwide-on-launch-days/

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS5 bez problemu dziala z DAC przez usb, dzisiaj dostalem FX-Audio DAC-X6 MKII i zero problemow, pozwala tez wlaczyc 3D audio na nim. Wieczorem pobawie sie i zobacze jaka jest roznica w dzwieku miedzy napedzaniem sluchawek z pada a DACa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Sheeneek napisał:

PS5 bez problemu dziala z DAC przez usb, dzisiaj dostalem FX-Audio DAC-X6 MKII i zero problemow, pozwala tez wlaczyc 3D audio na nim. Wieczorem pobawie sie i zobacze jaka jest roznica w dzwieku miedzy napedzaniem sluchawek z pada a DACa.

Nie, ps5 nie działa bez problemu z dacami na usb.

Daci oparte na interfejsie USB Audio 2 nie działają w ogóle! (No chyba, że wliczymy kilka certyfikowanych przez Sony typu Creative G6, X3).

NIEKTÓRE daci na USB Audio 1 działają. Część działa tak, że nawet na 100% głośności dźwięk jest bardzo cichy - i to nie to, że kilka modeli - jest ich sporo. Loteria..

Jeśli sie sfarci jak z twoim X6 to spoko ale i tak Sony wywaliło optyka i zostawiło support daców usb na poziomie poniżej akceptowalnego.

Daci z obsługą wielu kanałów (5.1) nie działają w ogóle! Tak jak wyżej, jeśli sie sfarci to na takim dacu jest 2.0.

To co Sony zrobiło z audio w swojej konsoli to jest śmiech na sali.

Już nawet sie nie będę uruchamiał z 1440p..

Edytowane przez Noa3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem jak jest z innymi bo nie zaglebialem tematu, najwyrazniej mi sie sfarcilo z moim. W kazdym badz razie przynajmniej wiemy co polecic jakby ktos szukal dac do ps5.

Niestety nie moge wypowiedziec sie o jakosci bo mam za male rozeznanie w temacie i zostawie to ludziom znajacym sie na audio lepiej niz ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Noa3 napisał:

Nie, ps5 nie działa bez problemu z dacami na usb.

Daci oparte na interfejsie USB Audio 2 nie działają w ogóle! (No chyba, że wliczymy kilka certyfikowanych przez Sony typu Creative G6, X3).

NIEKTÓRE daci na USB Audio 1 działają. Część działa tak, że nawet na 100% głośności dźwięk jest bardzo cichy - i to nie to, że kilka modeli - jest ich sporo. Loteria..

Jeśli sie sfarci jak z twoim X6 to spoko ale i tak Sony wywaliło optyka i zostawiło support daców usb na poziomie poniżej akceptowalnego.

Daci z obsługą wielu kanałów (5.1) nie działają w ogóle! Tak jak wyżej, jeśli sie sfarci to na takim dacu jest 2.0.

To co Sony zrobiło z audio w swojej konsoli to jest śmiech na sali.

Już nawet sie nie będę uruchamiał z 1440p..

Ja mam Sound Blaster Katana i po wywaleniu optyka jest bezuzyteczna w konsoli gdzie wczesniej po optyku dzialaal pieknie z dekoderem dolby, ktory ma sprzetowy, ale jestem juz w kontakcie z supportem i programisci juz klepia wsparcie wszytskich kart dzwiekowych na USB Creative pod XSX. Wiem ze to nie temat XSX ale jak ktos ma takie urzadzenia to warto pisac do supportu.

obraz.thumb.png.0124431ceafbdf0e238da0ac858a574f.png

obraz.png.eba34a468750b88e656709532164e962.png

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

ODIN szkoda że nie czytałeś tego co sam zalinkowaleś ?

"Oficjalne wyniki sprzedaży nie są jeszcze znane,"

To gdzie te oficjalne dane o których pisałem że ani jedna ani druga stronia nie podała konkretów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna to obejsc jak wyzej ale w takim polaczeniu Katana odtwarza tylko dzwiek bez uzycia swoich dekoderow i dziekowki wiec dzwiek jest bardzo slaby o czym tez do nich pisalem bo wtedy dzwiek tylko przelatuje bez odpowiednich dekoderow.

obraz.thumb.png.c467692078ba78ead2127199e76b5acf.png

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ja mam Sound Blaster Katana i po wywaleniu optyka jest bezuzyteczna w konsoli gdzie wczesniej po optyku dzialaal pieknie z dekoderem dolby, ktory ma sprzetowy, ale jestem juz w kontakcie z supportem i programisci juz klepia wsparcie wszytskich kart dzwiekowych na USB Creative pod XSX. Wiem ze to nie temat XSX ale jak ktos ma takie urzadzenia to warto pisac do supportu.

obraz.thumb.png.0124431ceafbdf0e238da0ac858a574f.png

obraz.png.eba34a468750b88e656709532164e962.png

Łał! Jeśli w xboxie pojawi się pełne wsparcie dla USB Audio 1 i 2 to liczę na to, że Sony nie będzie w tyle za konkurencją i też to doda.

Dzięki za info! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ryzen3600 napisał:

I jak tam betatesterzy sprzętu za ponad 2 tysiące?

Zadowoleni?

Bardzo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Noa3 napisał:

Łał! Jeśli w xboxie pojawi się pełne wsparcie dla USB Audio 1 i 2 to liczę na to, że Sony nie będzie w tyle za konkurencją i też to doda.

Dzięki za info! ?

Tylko, ze to nie MS dodaje wsparcie a Creative klepie nowy firmware, ktory bedzie trzeba wgrac do jakiekolwiek karty USB a czy jest to w kooperacji z MS to nie mam juz pojecia. Wiec totalnie nie wiem jak bedzie to wygladalo u sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ryzen3600 napisał:

I jak tam betatesterzy sprzętu za ponad 2 tysiące?

Zadowoleni?

Wiesz średnio zbierałem na nią prawie siedem lat a tu taka kicha że jak się włoży płytę do napędu to przez jedną minutę słychać go, mogłem być mądrzejszy jak ci bogacze którzy piszą na forach  że będą czekać na poprawiony model który będzie w 100% bez wad i SONY poda że ta wersja jest extra a ci co kupili na premierę półprodukty to frajerzy. Ale z drugiej strony mogę oszukać cały system i zaczekać na PS6 i wredny zagrać za gorsze w gry z PS5 i śmiać się z tych co za nie płacili 6lat wcześniej 330zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ściem@ napisał:

 mogłem być mądrzejszy jak ci bogacze którzy piszą na forach  że będą czekać na poprawiony model który będzie w 100% bez wad

Takie rzeczy to na sam koniec generacji. Zobacz która rewizja PS4PRO została ostatecznie poprawiona i ile czasu zajęło to SONY ?. Myślisz że pierwsze Slimki będę idealne i w 100% pozbawione jakiś wad? Marzenie ściętej głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slimki ps4 były całkiem ok, a na pewno lepsze od podstawki. Prosiak to już inna sprawa bo doszła dodatkowa moc i Sony jak zwykle po taniości chciało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...