Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, lukadd napisał:

Pierwsze slimki ps4 były całkiem ok, a na pewno lepsze od podstawki. Prosiak to już inna sprawa bo doszła dodatkowa moc i Sony jak zwykle po taniości chciało. 

Tak jak mówiłem 

może mniej było lipnych sztuk ale slim to nie było 100% bez problemów zresztą konsola pojawiła się w tym samym czasie co mocniejsze PS4PRO i ludzie robili przesiadkę z Fat już na Posiaka (sam tak zrobiłem chwilę po Tobie). 

SONY praktycznie w każdej wersji na czymś oszczędza i jedno poprawia a drugie psuje ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loteria była i będzie w PlayStation myślę że w PS5 Slim też zobaczymy jakieś filmiki z problemami zwłaszcza w tych pierwszych rewizjach ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slimka jest praktycznie pewna, kwestia czasu. Jak tylko sony będzie miało możliwość wrzucić tańszy chip w lepszym procesie i oszczędzić na ilości plastiku i wielkości chłodzenia to tak zrobi. Tak samo jak zrobili na PS4 Fat 28nm APU, PS4 slim 16nm apu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dualshockiem 4 nie można grać w gry na PS5... chyba że połączy się przez remote play z PC'ta to wtedy już można i nie ma problemu że brakuje funkcji ?. Fujowo Sony troszkę zagrało

Edytowane przez BigTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miało być tak, że można ale tylko w gry z PS4 w ramach wstecznej kompatybilności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na faktycznej konsoli jak połączy sie dualshocka to tak, tylko gry z PS4 działają. Podczas odpalania gierki na PS5 komsola krzyczy że nie wolno dualshockiem 4 grać i nie działa. Natomiast jak podłączyłem dualshocka do kompa i odpaliłem ps5 przez remote play to gierki PS5 działają już bez problemu. Także przez remote play da się wyemulować dualsensa ale przy bezpośrednim połączeniu już się nie da. Troche słabo bo poza wibracjami nic z funkcjonalności się szczególnie nie traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było:

Labo – PlayStation 5 et bruit : toutes les consoles ne sont pas dotées du même ventilateur - Les Numériques (lesnumeriques.com)

 

U mnie wersja B wentylatora bo z drugiego nagrania dźwięku wyraźnie słychać falowanie obrotów podczas idle. No nic, jak pisałem wcześniej - trzeba czekać aż pojawią się wentyle do kupienia na ali poszukać tego cichszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostępna od reki na allegro, olx :D podobno kolejny rzut koniec lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

5 godzin temu, mikolink22 napisał:

Wiecie coś na temat dostępności ps 5? 

Pod koniec roku będzie dostawa ponad 1 mln konsol, a ile trafi na rynek polski, to nikt nie wie. Prawdopodobnie 15.12 mają być ponownie dostępne, a później 2 tydzień Nowego Roku już ciągłe dostawy, zawsze możesz się zapisać na dropshipping jest na OLX i Allegro, konsola + dodatkowy pad + Demon's Souls za 2733 zł. Poza tym skalperzy zaczynają mieć mokro w majtkach i coraz więcej konsol poniże 3000 zł. Poczekaj cierpliwie to i od nich kupisz w cenie rynkowej.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo jest tych konsol na OLX. Śmiem twierdzić, że gdyby nie cały ten proceder odsprzedawania PS5 za chore pieniądze to w praktyce ta dostępność nie byłaby aż taka zła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 19-11-2020: To już potwierdzone! Będziemy mieli dostawę konsol PS5, ale ich liczba będzie bardzo ograniczona. W związku z tym nie uruchamiamy teraz sprzedaży przez stronę www.euro.com.pl.

Nasi konsultanci po 25.11.2020 skontaktują się z tymi z Was, którzy jako pierwsi zarejestrowali się na nasz newsletter dotyczący PS5 na stronie produktu, i zaproponują 1 konsolę PS5 w wersji z napędem. Zakup będzie możliwy przy opłacie z góry lub przy odbiorze (gotówka), ze względów technicznych nie będzie możliwości zakupu produktu w ratach. Sprawdzajcie swoje skrzynki e-mail, konfigurację filtra antyspamowego i odbierajcie telefon, gdy dzwoni 855 855 855!

Gdy tylko uzyskamy potwierdzenie dotyczące dostępności konsol w najbliższej przyszłości, niezwłocznie o tym poinformujemy. Zachęcamy do rejestracji w formularzu dostępnym na stronie produktu, dzięki czemu najszybciej otrzymacie informację o pojawieniu się produktów w naszym sklepie.

Zródło Euro rtv agd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rambek911 napisał:

Aktualizacja 19-11-2020: To już potwierdzone! Będziemy mieli dostawę konsol PS5, ale ich liczba będzie bardzo ograniczona. W związku z tym nie uruchamiamy teraz sprzedaży przez stronę www.euro.com.pl.

Serio? Dopiero teraz to przeczytałeś że podajesz info na forum? Przecież o tej akcji każdy wie, kto jest w chociaż w jakimś procencie zainteresowany kupnem konsoli. A po drugie to podobno niezłe wałki tam się odwalają bo u nich kolejność znaczy, no właśnie co to znaczy?

Skoro ofertę kupna dostaje koleś rejestrujący się w listopadzie, a ten z września nie. To co to za kolejność? Wał i tyle. Trzeba czekać na ofertę sklepu, który poważnie podchodzi do sprzedaży konsoli PS5. Po prostu taki bez kolesiostwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strilok napisał:

Serio? Dopiero teraz to przeczytałeś że podajesz info na forum? Przecież o tej akcji każdy wie, kto jest w chociaż w jakimś procencie zainteresowany kupnem konsoli. A po drugie to podobno niezłe wałki tam się odwalają bo u nich kolejność znaczy, no właśnie co to znaczy?

Skoro ofertę kupna dostaje koleś rejestrujący się w listopadzie, a ten z września nie. To co to za kolejność? Wał i tyle. Trzeba czekać na ofertę sklepu, który poważnie podchodzi do sprzedaży konsoli PS5. Po prostu taki bez kolesiostwa. 

Ja i tak sie nie spiesze z zakupem konsoli mam jeszcze ps4 i do ogrania TLOU 2 i Thushime, a pozatym jesli wezme ps5 to nie wczesniej niz na premiere Ratcheta. Wtedy już dostępność będzie na pewno wieksza niz jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ETAFETA napisał:

I jak się czujecie betatesterzy?

Szczęśliwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BlindObserver napisał:

Wiatraka kur... xD

To dlatego takie wysokie te konsole.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam granie idzie na nowym PS5? Po Astro, skończyłem dziś Tlou remastered. Teraz wjeżdża Dark Souls 3. Mial być God of War, ale smaczki graficzne zostawię sobie na później ? fajnie jest mieć całą bibliotekę zaległości z poprzedniej generacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BlindObserver napisał:

Wiatraka kur... xD

Panie to PPE, poziom taki a nie inny... średniowiecze :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...