Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mikkonen napisał:

Jak wam granie idzie na nowym PS5? Po Astro, skończyłem dziś Tlou remastered. Teraz wjeżdża Dark Souls 3. Mial być God of War, ale smaczki graficzne zostawię sobie na później ? fajnie jest mieć całą bibliotekę zaległości z poprzedniej generacji ?

No ja już dwie platyny (astro i Mafia 1) do tego sporo CoDa w multi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ściem@ napisał:

No ja już dwie platyny (astro i Mafia 1) do tego sporo CoDa w multi. 

Remake Mafii udany ograłem go z wielką przyjemnością i polecam ?

8 godzin temu, Mikkonen napisał:

Jak wam granie idzie na nowym PS5? 

Bardzo dobrze, DualSense to świetny controller ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jakie ceny za ps5 na allegro - 10 tys :))) Kurde jakby była wysyłka za darmo to bym pomyślał :)))))

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ktoś wystawił, nie znaczy, że się sprzeda. Równie dobrze mógł wystawić i za 100 tys. anyway tak czy siak cena z napędem od 3300/3400 + mam nadzieję, że się tak utrzyma do 16.12 bo 15.12 przyjedzie mój egzemplarz na sprzedaż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy nam tlumaczyles strategie Sony a teraz nas pytasz? To Ty nam powiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz to tym co kupili Valhallę w dniu premeiry.
Ile na tym stracą zeby się jej pozbyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, martingg napisał:

to że ktoś wystawił, nie znaczy, że się sprzeda. Równie dobrze mógł wystawić i za 100 tys. anyway tak czy siak cena z napędem od 3300/3400 + mam nadzieję, że się tak utrzyma do 16.12 bo 15.12 przyjedzie mój egzemplarz na sprzedaż :D

normalnie dzięki za info jak świat działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ODIN85 napisał:

Mogli szybciej ograć. Już prawie miesiąc od premiery.

Nie wszyscy siedzą w stróżówce 12h w trybie "czuwania" i grają na PS5 jak ty.
Inni mają normalną pracę, rodzinę, życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350 to cena startowa dla exów Sony. Np DS remake. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ODIN85 napisał:

Sam jeszcze tego nie ograłem?

Sam nie ograłeś, ale inni powinni szybciej ograć XD Te Twoje przemyślenia jednozdaniowcu są bardzo mądre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie tak, że te wentylatory co mają szersze łopatki, nie będą przy okazji głośniejszego szumu więcej powietrza tłoczyć, co znów będzie się wiązać z chłodniejszą konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, RENMEi napisał:

A to nie będzie tak, że te wentylatory co mają szersze łopatki, nie będą przy okazji głośniejszego szumu więcej powietrza tłoczyć, co znów będzie się wiązać z chłodniejszą konsolą?

Bedzie stad wiekszy halas beda robily te mniejsze, zeby utrzymac ta sama temp. O to sie wlasnie rozchodzi. Nikt kto o tym nie wie sie nie domysli ale ten kto wie o roznicach zapewne chcialby dostac cichszy model oc znowu bedzie generowac szukanie i podzialy. Jesli placisz ta samo cene to dlaczego masz miec gorsze niz ktos kto a lepsza wersje za tyle samo.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Mogli szybciej ograć. Już prawie miesiąc od premiery.

 
 1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Sam jeszcze tego nie ograłem?

belka3.jpg

Edytowane przez kanon7
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze glosniejszy nie jest szum powietrza tylko wentylator sam w sobe. Posluchajcie sobie tych nagran. W wersji "B" wyraznie slychac "buczenie". Z reszta sam mam wersje "B" i wlasnie to buczenie jest irytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy gdzie kupujecie, wersja B trafia do polski B i trzeba się wybrać na zachód na zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy posiadacze najnowszej platformy Sony – PlayStation 5 – donoszą, że na ich konsoli pojawiły się dziwne, brudne plamy. Co gorsza, zabrudzenia nie zawsze da się wyczyścić.

529052890.webp
Źródło: https://www.gry-online.pl/hardware/nie-o-takie-czarne-ps5-chodzilo-tajemnicze-brudne-plamy-na-playst/z71ee84

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te prototypy za które ludzie teraz mocno przepłacają bijąc się na aukcjach.

Edytowane przez Dozorca
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?

Jak zabrudzenia konsoli można łączyć z przegrzewaniem ? :E Ja bym bardziej powiedział, że pod wpływem temperatury lepkie paluchy kogoś z fabryki wyszły na jaw, a nie że się konsola przegrzewa i syf na niej wychodzi. Takich historii jeszcze nie słyszałem. Że niby co się wydostaje z tego wentylatora? Olej ? Ropa? Płyn hamulcowy ? :E taka wysoka temperatura, że ciekły metal odparował? Osiada w dodatku niezgodnie z obiegiem powietrza bo od dołu do góry...? Nawet gdyby to któryś kondensator strzelił to chyba byłyby jakieś dodatkowe efekty, nie wiem, w postaci nie działającego playaka ?

Na zbliżeniu to przypomina trochę jakąś chamską chemię - może partia obudowy się pobrudziła, próbowali doczyścić i pod wpływem temperatury teraz to wychodzi - albo zbiera kurz i się ujawnia.

Ktoś mi to wyjaśni?

 

Co do wentylatorów, mój wlaśnie tak wibruje jak ten z B - podczas gry w nocy przy zerowym ambiencie to go słychać, ale nadal jest to z połowę ciszej niż normalna sesja w ps4 pro. Też mnie zastanawia, czy to regularne buczenie będzie z czasem słychać bardziej - wydaje mi się, że przy odpowienio szybkich obrotach wentylatora może się ten dźwięk 'wyrównać' i nie być już taki wqrwiający. W ambiencie pokoju w dzień zupełnie pracy wentylatora u mnie słychać. 

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam na srodku konsoli jakby odcisk palucha :-D próbowałem czyścić, ale tylko na sucho i dalej jest, jak mi się kiedyś zechce to jakąś piankę zapodam i się okaże co to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jacek2707 napisał:

Problem w tym, ze glosniejszy nie jest szum powietrza tylko wentylator sam w sobe. Posluchajcie sobie tych nagran. W wersji "B" wyraznie slychac "buczenie". Z reszta sam mam wersje "B" i wlasnie to buczenie jest irytujace.

Dokładnie tak jak mówisz, sam szum nie denerwuje. To falujące buczenie irytuje, też mam wersję B.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

To mam wersję A?

Pamiętając, że razem z tym drugim, który stąd wyleciał, mieliście najcichsze wersje PS4 Pro na świecie, teraz masz cichszą wersję PS5 więc albo jesteś zwykłym farciarzem albo powinieneś zacząć się martwić i skorzystać z porady lekarza audiologa... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.
    • Dzięki, zaplanuję to sobie jakoś sprytnie, żeby jak najwięcej objechać w 2-3 dni. Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę. 😃 W końcu, po 5 latach oczekiwania na kolejne zawodowe zwycięstwo, zmogła rywalki pięknym atakiem na kultowej ściance Mur de Huy. A było co podjeżdżać, bo ten piekielny kawałek od lat pokonuje najlepszych zawodników tej dyscypliny: Długość: 1 300 m Nachylenie: AV: 9,3%, MAX: 26% Przewyższenie: 120 m Wysokość: 240 m Cieszyłem się jak dziecko podczas transmisji, po drugim miejscu we Flandrii, wygrana wisiała w powietrzu.
    • Podobno bardzo dobrze. Nie gorzej niż francuskie. Testy mieli przez prawie cały 2022 rok, dodatkowo pomoc zachodu pewnie doszlifowała projekt. Budowa takiej armatohaubicy jest prostsza niż PzH czy Kraba.   
    • Większość natywnie, dynamicznie czy checkerboard lub FSR 720-1440p renderuje. Okazjonalnie do ~1800p, 4k z świeczką szukać
    • Cześć, zastanawiam się nad słuchawkami. Padły mi słuchawki nauszne AKG K 271 MK II, jedna przestała grać, koszt naprawy praktycznie zbliżony do nowych.  Do czego jeszcze mają służyć? Do wielogodzinnych montaży wideo oraz do słuchania muzyki. Jako, że zraziłem się do AKG (choć dźwiękowo nie można było im nic zarzucić, szukam czegoś innego. Wpadła mi w oko najpierw Audio-Technica ATH-M50x, później widzę niewiele droższy model Audio Technica ATX-M50xBT2, generalnie byłem zawsze na kablu, ale jeśli ten drugi model z BT jest równie dobry co ten wspomniany na początku, to czemu nie. Dźwiękówkę mam ASUS Xonar Essence STX. Proszę Was o poradę. Nie jestem też jakimś audiofilem, szukam czegoś co mi zastąpi AKG i będzie dobre zarówno dźwiękowo jak i komfortowo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...