Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, mxv1 napisał:

Na allegro też są poniżej 3tyś 

Tak  LICYTACJE  :) .

 

Życzę tym wszystkim januszom biznesu co to nakupili konsol po przez boty aby zostali z tym  towarem na zawsze :)  Jakoś średnio się te konsole sprzedają w ceni 4-5k    desperaci i kąpani w gorącej wodzie już kupili .

Reszta poczeka  na dostawy  do sklepów i kupi w normalnej cenie producenta ,

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Alkohochlik m napisał:

sądzę, że w lutym już takich problemów z dostępnością nie będzie. 

Niestety złe wieści 

PS5 może mieć problem z dostępnością przez wiele miesięcy. Tajwańczycy ostrzegają przed brakami ABF https://www.ppe.pl/news/153091/ps5-moze-miec-problem-z-dostepnoscia-przez-wiele-miesiecy-tajwanczycy-ostrzegaja-przed-brakami-abf.html

PS5 Supply to be Affected by ABF Substrate Shortages in 2021 https://www.hardwaretimes.com/ps5-supply-to-be-affected-by-abf-substrate-shortages-in-2021/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

41 minut temu, azgan napisał:

Niestety złe wieści 

PS5 może mieć problem z dostępnością przez wiele miesięcy. Tajwańczycy ostrzegają przed brakami ABF https://www.ppe.pl/news/153091/ps5-moze-miec-problem-z-dostepnoscia-przez-wiele-miesiecy-tajwanczycy-ostrzegaja-przed-brakami-abf.html

PS5 Supply to be Affected by ABF Substrate Shortages in 2021 https://www.hardwaretimes.com/ps5-supply-to-be-affected-by-abf-substrate-shortages-in-2021/

Właśnie dostałem eSa od RTV Euro AGD, że w nawiązaniu do anulowania od 30.12.2020 będą dzwonić do mnie i pytać, czy chcę PS5 z dostawą styczniową z płatnością przy odbiorze. Mam nadzieję, że sama konsola łysa, a nie ze zbędnymi dodatkami.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Właśnie dostałem eSa od RTV Euro AGD, że w nawiązaniu do anulowania od 30.12.2020 będą dzwonić do mnie i pytać, czy chcę PS5 z dostawą styczniową z płatnością przy odbiorze. Mam nadzieję, że sama konsola łysa, a nie ze zbędnymi dodatkami.

Z poważaniem

To trzymam kciuki żeby się udało tym razem. Ghost of Tsushima, The Last of Us Part II, Final Fantasy VII Remake, Demon's Souls Remake czekają ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Właśnie dostałem eSa od RTV Euro AGD, że w nawiązaniu do anulowania od 30.12.2020 będą dzwonić do mnie i pytać, czy chcę PS5 z dostawą styczniową z płatnością przy odbiorze. Mam nadzieję, że sama konsola łysa, a nie ze zbędnymi dodatkami.

Z poważaniem

Wersja z dwoma padami za 2599? Czy cis takiego a drugi zestaw z Spiderman lub Remakiem Dark souls czy jak to się zwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Niestety złe wieści 

PS5 może mieć problem z dostępnością przez wiele miesięcy. Tajwańczycy ostrzegają przed brakami ABF https://www.ppe.pl/news/153091/ps5-moze-miec-problem-z-dostepnoscia-przez-wiele-miesiecy-tajwanczycy-ostrzegaja-przed-brakami-abf.html

PS5 Supply to be Affected by ABF Substrate Shortages in 2021 https://www.hardwaretimes.com/ps5-supply-to-be-affected-by-abf-substrate-shortages-in-2021/

Hmm, to teraz nie wiem czy brać drugie ps5 od euro czy nie. :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Alkohochlik m napisał:

Hmm, to teraz nie wiem czy brać drugie ps5 od euro czy nie. :E

bierz sprzedaż spokojnie z zyskiem sam poluje na okazje max do 2500 w ubogiej wersji z napedem

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Właśnie dostałem eSa od RTV Euro AGD, że w nawiązaniu do anulowania od 30.12.2020 będą dzwonić do mnie i pytać, czy chcę PS5 z dostawą styczniową z płatnością przy odbiorze. Mam nadzieję, że sama konsola łysa, a nie ze zbędnymi dodatkami.

Z poważaniem

Tak , można brać samą. Dzisiaj do mnie dzwonili i na samym końcu jest opcja na samą konsolę :)

Uff klawisz f5 w końcu odetchnie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, raiders napisał:

Tak  LICYTACJE  :) .

 

Życzę tym wszystkim januszom biznesu co to nakupili konsol po przez boty aby zostali z tym  towarem na zawsze :)  Jakoś średnio się te konsole sprzedają w ceni 4-5k    desperaci i kąpani w gorącej wodzie już kupili .

Reszta poczeka  na dostawy  do sklepów i kupi w normalnej cenie producenta ,

Kup teraz 2999zł
https://allegro.pl/oferta/ps5-playstation-5-blu-ray-hdd-825-gb-pad-dualsence-10034986620

 

Kup teraz 2899zł

https://allegrolokalnie.pl/oferta/playstation-5-z-napedem-dff

Edytowane przez mxv1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mxv1 napisał:

Trzeba być desperatem żeby kupić konsole +50% wartości ale żeby jeszcze płacić jakiemuś typowi na allegro za coś czego nie ma to trzeba być już bardzo głupim desperatem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

1 godzinę temu, michaelius33 napisał:

Tak , można brać samą. Dzisiaj do mnie dzwonili i na samym końcu jest opcja na samą konsolę :)

Uff klawisz f5 w końcu odetchnie :D

Czy płatność tylko karta, gotówka, czy system ratalny na miejscu też coś przebąkiwali? A wiedzą w ogóle, kiedy będą dostępne do odbioru, podali Ci jakiś termin? Czy to zamówienie widać na Twoim koncie w Euro RTV AGD, przysyłają jakieś potwierdzenie złożenia? Jak to wygląda?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Czy płatność tylko karta, gotówka, czy system ratalny na miejscu też coś przebąkiwali? A wiedzą w ogóle, kiedy będą dostępne do odbioru, podali Ci jakiś termin? Czy to zamówienie widać na Twoim koncie w Euro RTV AGD, przysyłają jakieś potwierdzenie złożenia? Jak to wygląda?

Z poważaniem

Teoretycznie można też kartą bo to któryś z dużych kurierów, ale Pani uprzedzała , żeby lepiej mieć gotówkę. Dostawa na 21.01 - Pani podaje numer zamówienia w systemie na który trzeba się powoływać w kontaktach z infolinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Januszowo się kończy na OLX są już oferty po 2600 z odbiorem osobistym. Wiem że tam trzeba uważać ale ja kupiłem już wiele rzeczy oczywiście zawsze z osobistym. Może na wczesną wiosnę pójdę do swojego ulubionego marketu i będzie możliwość kupienia z półki :-)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomału wszystko będzie wracać do normalności, po szczepieniach, teraz wszystko schodzi na pniu co zapewnia rozrywkę "w czterech ścianach".

a8GrYme_460s.jpg

:E 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Szczepienia jeszcze z półtora roku potrwają.

Już ostro poszybowały prognozy sprzedaży na przyszły rok.

Chyba tylko szlabanistów, reszta do jesieni max koniec roku powinna być obskoczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Elvis79 napisał:

Chyba tylko szlabanistów, reszta do jesieni max koniec roku powinna być obskoczona.

Słabo to widzę, każdego trzeba dwa razy, więc jakieś 40-60 milionów zastrzyków do wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ODIN85 napisał:

Szczepienia jeszcze z półtora roku potrwają.

Już ostro poszybowały prognozy sprzedaży na przyszły rok.

Żydzi szczepią 150 tysiecy luda dziennie.
Szczepionki są i nie zabraknie- Pfizer jest niby 7x droższy od drugiej w kolejnosci zarejestrowanej.
Za wszeką chcą wypchnąć setki millionów dawek zanim pojawi się dużo tańsza konkurencja.

Sam mam termin na początek przyszłego tygodnia.
Koleżanka z pokoju jest już właśnie po.


Zakładając, że zaszczepić chce sie co 2 osoba w Polsce i są 2 dawki, to już fizycznie na magazynach w Polsce jest szpryca dla 10-15% chętnych.
 

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem smsa z euro, że po 5.01 będą do mnie dzwonić, więc jakby ktoś chciał to niech daje znać. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, piotras112 napisał:

jak ktoś wybrał opcję płatności przy odbiorze to ten biznesmen będzie musiał zapłacić opłatę za obsługę transakcji (nawet jeśli kupujący się rozmyśli i wystawi sprzedawcę). 4,9% z 200k trochę go zaboli :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkal z brakiem odczytu płyty po uruchomieniu konsoli (z pełnego wyłączenia, nie standby?) Czytalem na forach, ze to czesty problem u osób, które mają podłączony dysk zewnetrzny do konsoli, u mnie poki co pomogło podłączenie dysku do innego gniazda USB, ale generalnie liczyłbym, ze to jakiś babol w firmware i sony go naprawi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tomcat napisał:

Żydzi szczepią 150 tysiecy luda dziennie.
Szczepionki są i nie zabraknie- Pfizer jest niby 7x droższy od drugiej w kolejnosci zarejestrowanej.
Za wszeką chcą wypchnąć setki millionów dawek zanim pojawi się dużo tańsza konkurencja.

Sam mam termin na początek przyszłego tygodnia.
Koleżanka z pokoju jest już właśnie po.


Zakładając, że zaszczepić chce sie co 2 osoba w Polsce i są 2 dawki, to już fizycznie na magazynach w Polsce jest szpryca dla 10-15% chętnych.
 

a na dzień dobry jeszcze trza odliczyć dzieciaki dla których szczepionki jeszcze nie ma.

Godzinę temu, marcinho07 napisał:

Czy ktoś się spotkal z brakiem odczytu płyty po uruchomieniu konsoli (z pełnego wyłączenia, nie standby?) Czytalem na forach, ze to czesty problem u osób, które mają podłączony dysk zewnetrzny do konsoli, u mnie poki co pomogło podłączenie dysku do innego gniazda USB, ale generalnie liczyłbym, ze to jakiś babol w firmware i sony go naprawi..

Miałem kilka razy tak na Xone albo XOX, ale na PS5 albo PS4 nie zdarzyło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, esef napisał:

jak ktoś wybrał opcję płatności przy odbiorze to ten biznesmen będzie musiał zapłacić opłatę za obsługę transakcji (nawet jeśli kupujący się rozmyśli i wystawi sprzedawcę). 4,9% z 200k trochę go zaboli :D 

Trochę bzdura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...