Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Del

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że komuniści popierają złodzieja. Ale do kradzieży nie dojdzie, bo okradany po prostu nie zapłaci prowizji. Allegro zwykle współpracujące z przestępcami to po prostu odpuści, pewnie umorzy prowizję, a "kupujący" dostanie bana. Wątpię by poszli do sądu, bo tu są bezdyskusyjne dowody współpracy z przestępcami i byłaby aktywna próba kradzieży (wzbogacenia się przez Allegro na jawnym przestępstwie, coś ala paserstwo, a z innego artykułu).

Najlepiej ze spekulantami walczyli za Wielkiego Głodu na Ukrainie (nieopłacalność produkcji, ukrywanie towaru, odnajdywanie i zmuszanie do sprzedaży, zmuszanie do pracy ze stratą, a nawet zabranianie ucieczki do miasta). Komuchy nie rozumieją, że maksimum co może dać siebie człowiek to wszystko czyli 100%, maksimum może być niewolnikiem i pracować 24h/dobę.

Mamy prostą sprawę podaż / popyt i tyle. Cena jest za niska w stosunku do małej podaży. Gdyby za spekulację PS5 na całym świecie karać torturami i karą śmierci to po prostu wszystkie konsole by się natychmiast sprzedały i tyle je widzieli. Dzięki spekulantom nadal można je kupić. A dla bogatszej osoby wydać drobne 5000 zł czy czekać z płaczącym dzieckiem 3 miesiące lub dłużej to wybór jest prosty i tani. Co nie znaczy, że zabraniam sklepom sprzedaży po 1 sztuce (tak sobie robią promocję, swoim klientom, a nie botom, wolą się wypromować wśród 100 razy większej ilości osób itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest prawdziwy Cyberpunk dla Next-Genów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO GO i player.pl nie są dostępne na PS5? Na PS4 są aplikacje do tych platform?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

To jest prawdziwy Cyberpunk dla Next-Genów ?

Podoba mi się ta super płynna animacja od 7:07, dobrze przypominająca PC. Niestety obie konsole nie są porównane uczciwie, nie widzę tych samych ruchów w tych samych miejscach, jednak 7:07 jest niedopuszczalne, nawet w 1080p.

3 godziny temu, avn napisał:

HBO GO i player.pl nie są dostępne na PS5? Na PS4 są aplikacje do tych platform?

A masz kopiowanie filmów na dysk konsoli i świetny odtwarzacz multimedialny jak na PS3? Niestety pewne rzeczy są usuwane, a potem trzeba czekać 2 lata lub w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie czy i gdzie kupie czarnego pada do ps5? i zeby mial te kolory na kwadracie ,trojkacie etc.

interesuje mnie tylko ten kolor  bo ten bialy to cos obrzydliwego,i jak mozna nawet nie dac kolorow do kólka czy trójkąta,sony niech sie uczy od ms jak sie projektuje pady.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sino napisał:

A masz kopiowanie filmów na dysk konsoli i świetny odtwarzacz multimedialny jak na PS3? Niestety pewne rzeczy są usuwane, a potem trzeba czekać 2 lata lub w nieskończoność.

Dziwna ta polityka, połowy rzeczy nie ma, co to za premiera kiedy to otwarcie wygląda na beta testy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, avn napisał:

Dziwna ta polityka, połowy rzeczy nie ma, co to za premiera kiedy to otwarcie wygląda na beta testy??

I jeszcze za to zapłacili żeby testować :D

3 godziny temu, Kubaś_30 napisał:

ktos wie czy i gdzie kupie czarnego pada do ps5? i zeby mial te kolory na kwadracie ,trojkacie etc.

interesuje mnie tylko ten kolor  bo ten bialy to cos obrzydliwego,i jak mozna nawet nie dac kolorow do kólka czy trójkąta,sony niech sie uczy od ms jak sie projektuje pady.

Było kupić XsX :P zamiast patrzeć na ekran to patrzysz na kolor pada? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kubaś_30 napisał:

ktos wie czy i gdzie kupie czarnego pada do ps5? i zeby mial te kolory na kwadracie ,trojkacie etc.

interesuje mnie tylko ten kolor  bo ten bialy to cos obrzydliwego,i jak mozna nawet nie dac kolorow do kólka czy trójkąta,sony niech sie uczy od ms jak sie projektuje pady.

W tej chwili nic takiego w oficjalnej sprzedaży nie ma.

Jak to dla Ciebie taki wielki problem, to łap za puszkę z farbą:

https://www.gamesradar.com/this-black-ps5-controller-is-a-custom-job-but-it-looks-good-enough-for-shelves/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry po 150, pad 300, ps plus 140 golas ~~2800 taka cena olx/allegro .

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

Ciekawe jak będzie w wydaniem tego na innych platformach. Współpracują teraz z Epic Games Publishing i to oni finansują ich nowy projekt. Gry wychodzące spod ręki Fumito Uedy to dla mnie zawsze coś wyjątkowego i teraz wszystko wskazuje na to, że do zagrania w jego nowy tytuł konsola Sony nie będzie wymagana. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wyląduje to na mocy tego partnerstwa w Epic Games Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

Ciekawe jak będzie w wydaniem tego na innych platformach. Współpracują teraz z Epic Games Publishing i to oni finansują ich nowy projekt. Gry wychodzące spod ręki Fumito Uedy to dla mnie zawsze coś wyjątkowego i teraz wszystko wskazuje na to, że do zagrania w jego nowy tytuł konsola Sony nie będzie wymagana. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wyląduje to na mocy tego partnerstwa w Epic Games Store.

EGS nie wyklucza Sony. Pewnikiem nie pojawi się na Steamie i raczej na X'ie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że wyklucza. Ale tak jak kiedyś byłem skłonny kupić np. PS4 z myślą o The Last Guardian, bo nigdzie indziej w to nie zagram, tak teraz w przypadku PS5 podobny argument z grą Uedy raczej traci rację bytu.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie poprawiona rewizja. Jednak zbyt dużo doniesień o problemach premierowej wersji żebym miał ochotę polować na PS5 w tym momencie. Na slimkę przyjdzie czekać nie wiadomo ile, więc odpada ale premierowej edycji na pewno nie kupię, niech inni przeprowadzą beta-testy wcześniej :D

@up i taka wersja mi się podoba. Mimo, że oryginalny PS5 pasuje mi do salonu (czarno-biały) to i tak mi się nie podoba. Ta wersja jest nawet ładna.

Edytowane przez bleidd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bleidd napisał:

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie poprawiona rewizja. Jednak zbyt dużo doniesień o problemach premierowej wersji żebym miał ochotę polować na PS5 w tym momencie. Na slimkę przyjdzie czekać nie wiadomo ile, więc odpada ale premierowej edycji na pewno nie kupię, niech inni przeprowadzą beta-testy wcześniej :D

@up i taka wersja mi się podoba. Mimo, że oryginalny PS5 pasuje mi do salonu (czarno-biały) to i tak mi się nie podoba. Ta wersja jest nawet ładna.

To chyba dobrze trafiłem bo u mnie wszystko pięknie działa i nich tak zostanie ?

 

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

 

Stylistyka jak z PS2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Ps5 również działała bez problemowo ? czekam na kolejną i zobaczymy jak ta będzie się sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tez sie tak raz zawiesila przy pajaku, towarzyszyl temu glosny i nieprzyjemny dzwiek. Do tego mam problem z odczytaniem plyt po wlaczeniu konsoli - ale ten tymczasowo wyeliminowalem poprzez podpiecie dysku zewnetrznego do innego gniazda usb.

Trafil mi sie tez chyba ten cichszy wiatrak, bo konsoli praktycznie nie slychac, duzo bardziej slychac chroboczacy przy niej dysk zewnetrzny.

Szkoda tylko, ze na kolejne gry wykorzystajace moc konsoli przyjdzie nam troche poczekac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bleidd napisał:

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie poprawiona rewizja. Jednak zbyt dużo doniesień o problemach premierowej wersji

Zwykle za rok lub dłużej. Nawet bardzo awaryjne X360 i PS3 musiały długo czekać (PS3 niby mniej, ale tylko dlatego, że "podludzie" z Europy dostali premierę 4,5 miesiąca później). Dlatego kupiłem XSX na premierę, bo wiedziałem że poczekam na SSD 1 lub 2 lata, za długo. PS5 nie brałem, bo wyglądała bardzo ryzykownie. Za kilka miesięcy się okaże co wyjdzie (słynna pasta z PS4 Pro), na razie nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sino napisał:

Zwykle za rok lub dłużej.

Trochę długo :( Ale nic, na razie mi się nie spieszy, nie ma sensu się przesiadać z PS4 Pro jak dla mnie. Z rok mogę poczekać, jakieś next genowe gry do tego czasu wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...