Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co dokładnie chcielibyście żeby zostało poprawione w nowej rewizji konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator przede wszystkim, i coś innego zamiast tego piano. Przyciski wysuwania płytki i włączania konsoli też bym poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, azgan napisał:

A co dokładnie chcielibyście żeby zostało poprawione w nowej rewizji konsoli?

Na pewno te termopady na pamięciach :E Generalnie na pewno są jakieś przypadłości wieku dziecięcego, tak jest zawsze. Miejsce na drobne usprawnienia zawsze się znajdzie. Mi bardziej chodzi o przeczekanie paru miesięcy aż ewentualne problemy wyjdą i na kupienie rewizji, która je naprawi. Z resztą pojawiają się już pierwsze doniesienia o spustach w padach, o plamach na białej szczęści obudowy konsoli, o głośniejszych wentylatorach, terkoczących napędach. Te temperatury pamięci też mnie niepokoją, może się okazać, że konsole zaczną masowo padać po roku albo dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło może w kwestii wsparcia 1440p czy dalej tylko petycje piszą i zbierają jakieś podpisy po ankietach? 

@ODIN1985 to zdjęcie z czarnymi modelami to jakiś fanowski DeviantArt czy będą takie dostępne faktycznie?

 

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tylko 304 sztuki. No nic, wysłałem im zapytanie ile trzeba zapłacić żeby zrobili 305-tą i wysłali bez klikania preordera lol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Więc to wina gry bo u mnie na nim też.

U mnie tak samo, tylko jeden raz przy pierwszym uruchomieniu Moralesa jak dałem - nowa gra, konsola dead :) potem odbudowa bazy danych itd i do dziś zero problemów.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś monitor do PS5? Szukam czegoś z 4K, max 27-28cali do 1500zł. Zastanawiałem się nad modelami poniżej:

Acer Nitro VG270K

PHILIPS 288E2A

BENQ EL2870U

Czy może warto dozbierać do czegoś lepszego? Gram też na TV 55OLED803, ale jakoś na monitorze wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

To od tych co można ten złoty model kupić.

Czyli oferta kierowana dla wybranej grupy - Szejkowie z Dubaju już składają Pre-Ordery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Mam całkiem wydajny komputer pod prawdziwe 4K. Gram na telewizorze.

Jedzie do mnie PS5 i zastanawiam się czy zostawić sobie, czy nie oddać kumplowi. Powiedźcie proszę mi jak jest z tą grafiką na PS5? Ale tak szczerze. Bo dla mnie gry w porównaniu PS4 PRO vs PC to jest przepaść na korzyść PC. Czy gry na PS5 wyglądają dużo lepiej + obsługują 60 klatek? Czy to prawda, że 4K na PS5 to tak naprawdę nie jest prawdziwe 4K, a 4K skalowane? 

Proszę o wyrozumiałość, nie znam się na konsolach i zatrzymałem się na etapie PS4 Pro i xbox x i grając na tych konsolach zawsze miałem pewien niesmak jak te gry wyglądają i działają. 

Edytowane przez kowallosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kowallosu napisał:

Czy to prawda, że 4K na PS5 to tak naprawdę nie jest prawdziwe 4K, a 4K skalowane? 


 

Co to znaczy prawdziwe 4K? Czy 4K z DLSS NVIDII to prawdziwe 4K czy już udawane bo robią z niższej rozdzielczości wyższą? Jeśli pytasz o to czy wszystkie gry na PS5 działają w natywnym 2160p to odp. brzmi nie. Są tytuły które działają w natywnym 4K i są takie które działają z checkerboard rendering lub z dynamicznym renderingiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w szoku jak zobaczyłem że gry na ps4 pro potrafia wyglądać naprawde dobrze- Uncharted 4, Tlou 2, God of war czy Horizon Zero Dawn.

Grałem na tv w fhd, a mam kompa z monitorem 1440p ale i tak nie było źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Zacznij od Tlou2 albo GoW,tam graficzka miazga.

Potwierdzam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie dzięki za odpowiedzi. Może się skuszę na tą konsolkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomcat napisał:

Ja byłem w szoku jak zobaczyłem że gry na ps4 pro potrafia wyglądać naprawde dobrze- Uncharted 4, Tlou 2, God of war czy Horizon Zero Dawn.

Grałem na tv w fhd, a mam kompa z monitorem 1440p ale i tak nie było źle.

Szkoda tylko ze tych gier tak mało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bleidd napisał:

Na pewno te termopady na pamięciach :E Generalnie na pewno są jakieś przypadłości wieku dziecięcego, tak jest zawsze. Miejsce na drobne usprawnienia zawsze się znajdzie. Mi bardziej chodzi o przeczekanie paru miesięcy aż ewentualne problemy wyjdą i na kupienie rewizji, która je naprawi. Z resztą pojawiają się już pierwsze doniesienia o spustach w padach, o plamach na białej szczęści obudowy konsoli, o głośniejszych wentylatorach, terkoczących napędach. Te temperatury pamięci też mnie niepokoją, może się okazać, że konsole zaczną masowo padać po roku albo dwóch.

Bzyczenie cewek czy cokolwiek to bzyczy trzeba do listy dodac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

postanowiłem wbić w PS5 aby przeczekać nasycenie rynku PC kartami graficznymi. 

Aktualnie kupuje główne exy z PS4 aby w nie zagrać na PS5 a oprócz tego zapewne zainwestuje w Playstation Plus , także wchodzę w konsole od czasu pierwszego PSX-a którego miałem niespełna ok. 3 miesiące ale to było mega dawno temu.

I teraz pytanie, można gdzieś zaklepać konsole w sensie : zaklepać i wbić w kolejkę ? - czy po prostu trzeba czekać aż się jakaś dostawa pojawi i polować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w połowie stycznia mają trafić do Polski kolejne egzemplarze PlayStation 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Podobno w połowie stycznia mają trafić do Polski kolejne egzemplarze PlayStation 5

Tak, ale już sprzedane w grudniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Dominic6 napisał:

Witam,

postanowiłem wbić w PS5 aby przeczekać nasycenie rynku PC kartami graficznymi. 

Aktualnie kupuje główne exy z PS4 aby w nie zagrać na PS5 a oprócz tego zapewne zainwestuje w Playstation Plus , także wchodzę w konsole od czasu pierwszego PSX-a którego miałem niespełna ok. 3 miesiące ale to było mega dawno temu.

I teraz pytanie, można gdzieś zaklepać konsole w sensie : zaklepać i wbić w kolejkę ? - czy po prostu trzeba czekać aż się jakaś dostawa pojawi i polować ?

Nie ma reguły co do metody kupna. Konsol brakuje wszędzie i zakup tego przypomina loterię połączoną z komedią. Kto pierwszy ten lepszy, a domorośli biznesmeni na tym deficycie sprzętu żerują.

Jak interesujesz się PlayStation Plus, to zobacz sobie na PS Plus Collection. To paczka bardzo dobrych gier z PS4 dostępna dla właścicieli PS5 po wykupieniu abonamentu PS+ właśnie. Wtedy może nie będziesz musiał kupować części interesujących Cię tytułów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dominic6 napisał:

Witam,

postanowiłem wbić w PS5 aby przeczekać nasycenie rynku PC kartami graficznymi. 

Aktualnie kupuje główne exy z PS4 aby w nie zagrać na PS5 a oprócz tego zapewne zainwestuje w Playstation Plus , także wchodzę w konsole od czasu pierwszego PSX-a którego miałem niespełna ok. 3 miesiące ale to było mega dawno temu.

I teraz pytanie, można gdzieś zaklepać konsole w sensie : zaklepać i wbić w kolejkę ? - czy po prostu trzeba czekać aż się jakaś dostawa pojawi i polować ?

Wszystko wyprzedane, dostawa 21.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, lycone napisał:

Tak, ale już sprzedane w grudniu :D

Nie napisałem że dla wszystkich starczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...