Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, azgan napisał:

ODIN jak to przeczyta będzie znowu żądać fotki z karteczką ?

Nie chcesz sobie zostawić jednej sztuki tylko dla tych kilku EX'ów od SONY? W całą resztę przecież możesz dalej grać na XSX. Tyle już puściłeś tych PS5 na sprzedaż że na jednej sztuce byś nie stracił nawet gdyby większość czasu miała tylko stać ?

Bez przesady, aż tyle ich nie było :D jak ten co niby tutaj kuchnie remontuje i lambo miał kupować za zysk z ps5, no ale się juz nie dowiemy :( RIP na banicji.

Nie widzę sensu, wojny ps vs x są mi obce każda konsola ma swoje + i -

W przypadku Sony zraziłem się co do nich w poprzedniej edycji poziom hałasu (oczywiście cały świat się myli a jedna osoba tutaj trafiła Ps4 w wersji szpeszal edyszon Xbox One X no noise) był i jest dla mnie w wersji normalnej i pro nieakceptowalny, taka konsola nie miała prawa wyjść w 2013 roku i kolejne wersje, która tego nie zmieniały. Kolejny skok na kasę w postaci 20% czy 25% słabszej konsoli w cenie mocniejszego XsX no i dodatek do Spidermana za 350zł :D gdzie MS dał dodatek do Gears za 79?89? zł pomijam fakt, że wrzucili go za darmo o GPU które mam za 200zł na 3 lata ~~ jakość urządzenia, abonament, pad, moc, cisza, chłód nie widzę plusów zakupu Ps5, problemy z padem, wadliwy wiatrak w niektórych urządzeniach, pomijam fakt, że mi się w ogóle nie podoba, no ale to tylko wygląd więc drugorzędna sprawa.

No i gry, co tam jest na tym ps5? uwielbiam Sony za uncharted, infamous bdb gry ale ... :

- nowy GOW wyłączyłem po 3h dla mnie dramatycznie słaby poza grafiką, zmiana kamery dla mnie kompletnie zabiła tą grę, gow 3 z Lindą majstersztyk, gow "4" dla mnie mega słabo.

- FF nie moja bajka :)

- Demony, bloodborny mnie nie interesują, wyrosłem z sadomasochizmu

- Czuszima mnie strasznie wynudziła :) nic innego jak AC w Japonii, a to nie moje klimaty, dobrze, że jest dosyć krótka a od połowy i tak grałem z zaciśniętymi zębami. Valhalla > czuszima zdecydowanie. ❤️ wikingowie

- Days Gone, poziom hałasu na ps4 j.w. mój odkurzający xiaomi jest cichszy więc może zagram, może nie.

 

Z interesujących mnie gier zostało tlou2, spiderman, może horizon tyle. Zakup konsoli dla 3 gier dla mnie mija się z celem, a wszystko zapowiada iż będzie 2021 biednym rokiem i na PS i na X

No i kumpel ma ps5 czasem się wymieniamy konsolami jakieś raz do roku na 2-3 tygodnie to mamy czas na przejście gier tu i tu  i wszyscy zadowoleni.

 

 

peace & love niech każdy wybiera sobie co chce i gra na czym chce kupuje i sprzedaje co chce ;) i niech zakup studiów gejmingowych przez MS wyjdzie na plus każdemu, duża konkurencja to lepsze produkty dla graczy bo poprzedni gen to w porównaniu do x360/ps3 kompletna padlina :)

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kaczkofan napisał:

3 rozwiązania widzę:

1) wyłączyć to w cholerę

2) czekać na poprawioną rewizję

3) zrobić mod w domu i zamontować mocniejszą sprężynę - z tym chyba największy problem jest.


Osobiście wyłączę to na amen, mi nawet wibracje w padzie przeszkadzają a gdzie dopiero haptyka itd ;)

3) można ale to głupie że trzeba producenta poprawiać zwłaszcza, że płaci się za te pady jak za zboże

2) taki mam zamiar, ciekawe tylko kiedy to będzie i czy przypadkiem po cichu nie poprawią tego w nowszych partiach, tak że nikt się nie dowie

1) trochę szkoda bo to fajny bajer się wydaje, jedna z niewielu nowości w padach od wprowadzenia wibracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt na infolinii powiedziało, że przewidywana wysyłka jest od 1 lutego ale może się okazać, że będzie wcześniej, jednak lepiej, żebym się przygotował na 1 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci własna, prywatna żona nie chce dać to trochę lipa :/

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, martingg napisał:

wyrosłem z sadomasochizmu

 

56 minut temu, martingg napisał:

gow 3 z Lindą majstersztyk

Dla mnie osobiście te 2 twierdzenia są przeciwstawne :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Camil666 napisał:

 

Dla mnie osobiście te 2 twierdzenia są przeciwstawne :rotfl:

ile ludzi tyle opinii :) co kto woli mi ten dubbing się bardzo podobał, aczkolwiek bardziej dla mnie majstersztykiem była sama gra cud miód malina, a dubbing był bardzo dobry

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o masochizmie w przypadku Soulborne to też gruba przesada. ;) Proponuję spróbować i się przekonać, jak ktoś ma dwie sprawne ręce i trochę cierpliwości na początek, da sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dark souls no dla mnie to jeden pies :) nie lubie robić 15x tej samej lokacji i być na 1-2-3 hity na zwykłego moba, nie mam tyle czasu na granie co kiedyś i nie lubie się denerwować przy grze ;) to jest mój czas wolny którego dużo nie mam ma być przyjemnie po prostu bez wkurzania ze 10 raz spóźniłem się z unikiem o 0,1s i leże :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, co kto lubi. Ja lubię jak gra oferuje jakieś wyzwanie, co nie znaczy, że nie sięgam czasem po lżejsze pozycje. Bardziej chodziło mi o to, że obiegowa ocena produkcji From zbyt często bywa krzywdząca. Oni nie robią trudnych gier, to cała reszta wypada blado pod tym względem. Na szczęście pojawiają się regularnie perełki pokroju Hadesa. Szkoda, że do tej pory nie ukazał się na Playstation.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, Dark Souls i Bloodborne itp gry mają po prosty "wąski" target ludzi którzy lubią, aby gra była wymagająca np. Ciebie, a w totalnej opozycji są tacy którzy lubią łatwo i przyjemnie czyli ja :) co kto lubi.

 

Nawet bloodborne kiedyś kupiłem :D nie czytając opisu :D na ps4, pacze ładna grafika, fajny gameplay, odpalam gram i WTF klon Dark Soulsa :D to była najkrótsza gra w jaką grałem :D

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc tutaj że za 3k nadal są napaleńcy to jednak to chwilę jeszcze potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie w południe przyszła konsola zamówiona 18.12 w neonet (bundle z TLoU2, niestety tylko takie "zestawy" wtedy sprzedawali), jestem w trakcie konfigurowania i przenoszenia danych z PS4 Pro. Jeszcze mam jedno zamówienie opłacone w MediaExpert (też z 18 grudnia), no ale w zaistniałej sytuacji nie ma to już dla mnie znaczenia. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, dhyde napisał:

Jakie mandaty ?? Kupione na FV, sprzedane na FV. Masz coś mądrzejszego do powiedzenia?

Rękojmię i obsługę gwarancyjną też zapewniasz na tę FV? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wyjechała w końcu dziś z Euro , więc czekamy na poniedziałek :)

Szkoda, że nie pozwolili odbierać w salonach bo już bym miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się kupić :-E Z grami to straszna bieda tutaj jest. Gdyby nie kilkadziesiąt tytułów które mam z PS4 to nie ma w co ciupciać. Taki X gdy ktoś kupuje 1 raz daje kilkadziesiąt złotych za pass-a i gra. Tutaj... szkoda gadać. 

Po wyjęciu z pudełka - jeju jakie to wielkie i brzydkie. Pad jak dla mnie za ciężki. Do ogrania same  tytuły z ps4 pro których nie zdąrzyłem przed sprzedażą przejść tsushima, the last 2, days go one i coś tam jeszcze się znajdzie. W porównaniu do x pudła całość poza padem sprawa wrażenie tandety. Sroki ale ten plastik na bokach nie sprawia wrażenia solidnego. Szybsze i jak dla mnie wygodniejsze menu od x-a. Do tego moim zdaniem na oledzie ładniej masterowany hdr szczególnie w exclusivach. Stare gry przerobione na 60 fps jak days i tsushima robią wrażenie zupełnie innych gier. Na dzisiaj nie mając żadnej konsoli brał bym x-a. Lepiej wykonany i game pass. Grać i tak nie ma w co z nowości na jednym i drugim. Pająki i soulsy to nie moje klimaty.  

A Pany zassałem z chmury save-y z ps4 niestety ale żadna z gier ich nie widzi. Pewnie coś źle robię.

060jnbs.png8pRLoSq.png

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ktoś podpowie, czy da się wyłączyć automatyczne zezuty ekranu? Co jakiś czas usuwam galerię, mimo, że sam nie robię zrzutów. Podobno przy trofeach wykonuje, ale nie mogę znaleźć opcji wyłączającej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, czarny1910 napisał:

Panowie a ktoś podpowie, czy da się wyłączyć automatyczne zezuty ekranu? Co jakiś czas usuwam galerię, mimo, że sam nie robię zrzutów. Podobno przy trofeach wykonuje, ale nie mogę znaleźć opcji wyłączającej. 

Ustawienia/zrzuty i transmisje/trofea / i oba suwaki w lewo.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eagle napisał:

Udało się kupić :-E Z grami to straszna bieda tutaj jest. Gdyby nie kilkadziesiąt tytułów które mam z PS4 to nie ma w co ciupciać. Taki X gdy ktoś kupuje 1 raz daje kilkadziesiąt złotych za pass-a i gra. Tutaj... szkoda gadać. 

Po wyjęciu z pudełka - jeju jakie to wielkie i brzydkie. Pad jak dla mnie za ciężki. Do ogrania same  tytuły z ps4 pro których nie zdąrzyłem przed sprzedażą przejść tsushima, the last 2, days go one i coś tam jeszcze się znajdzie. W porównaniu do x pudła całość poza padem sprawa wrażenie tandety. Sroki ale ten plastik na bokach nie sprawia wrażenia solidnego.

Cały ten PS5 biorąc pod uwagę kampanię reklamową, brak funkcji i całkowity brak gier wygląda jakby Sony po prostu nie było gotowe na premierę ale wypuścili konsolę żeby nie tracić rynku. Kilka miesięcy tutaj mogło zrobić różnicę. Kampania Microsoftu była bardzo dobra, łącznie z zagrywką na game awards jak dobrze pamiętam gdzie Phill po prostu wyszedł na scenę i pokazał konsolę, taka o niespodzianka. A na konferencjach Sony tylko o dyskach SSD, super i najlepszy (do tego wlutowany w płytę, wtf?). Teraz jeszcze MS kupuje studia, wciąga kolejne usługi do game passa i wygląda to na prawdę dobrze, do tego xCloud (graj na xboxie bez xboxa) itd, a co u Sony? W sumie nic, obiecują kolejne partie konsol. No i exy - kiedyś będą, proszę odkładać 350...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analiza wersji DEMO od DF

 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

No w końcu starczy dla wszystkich.

Dla wszystkich pewnie nie ale sporo osób się załapie 

Godzinę temu, eagle napisał:

Udało się kupić :-E Z grami to straszna bieda tutaj jest. Gdyby nie kilkadziesiąt tytułów które mam z PS4 to nie ma w co ciupciać. Taki X gdy ktoś kupuje 1 raz daje kilkadziesiąt złotych za pass-a i gra. Tutaj... szkoda gadać. 

Po wyjęciu z pudełka - jeju jakie to wielkie i brzydkie. Pad jak dla mnie za ciężki. Do ogrania same  tytuły z ps4 pro których nie zdąrzyłem przed sprzedażą przejść tsushima, the last 2, days go one i coś tam jeszcze się znajdzie. W porównaniu do x pudła całość poza padem sprawa wrażenie tandety. Sroki ale ten plastik na bokach nie sprawia wrażenia solidnego. Szybsze i jak dla mnie wygodniejsze menu od x-a. Do tego moim zdaniem na oledzie ładniej masterowany hdr szczególnie w exclusivach. Stare gry przerobione na 60 fps jak days i tsushima robią wrażenie zupełnie innych gier. Na dzisiaj nie mając żadnej konsoli brał bym x-a. Lepiej wykonany i game pass. Grać i tak nie ma w co z nowości na jednym i drugim. Pająki i soulsy to nie moje klimaty.  

 

Wartościowa opinia, mam podobne przemyślenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
26 minut temu, avn napisał:

Cały ten PS5 biorąc pod uwagę kampanię reklamową, brak funkcji i całkowity brak gier wygląda jakby Sony po prostu nie było gotowe na premierę ale wypuścili konsolę żeby nie tracić rynku

Trochę przesadzasz, bo na PS5 są nowe gry. Za darmo masz demo Astro's Playroom. Do tego możesz kupić kilka eksów tj. Sackboy, Demon's Souls i dodatek do Spidermana. Jak dla mnie to świetny zestaw na start.

Za parę dni będzie rozdawane w Plusie Destruction All Stars.

26 minut temu, avn napisał:

Kampania Microsoftu była bardzo dobra, łącznie z zagrywką na game awards jak dobrze pamiętam gdzie Phill po prostu wyszedł na scenę i pokazał konsolę, taka o niespodzianka. A na konferencjach Sony tylko o dyskach SSD, super i najlepszy (do tego wlutowany w płytę, wtf?). Teraz jeszcze MS kupuje studia, wciąga kolejne usługi do game passa

SSD zapewnia nowe doświadczenie na konsolach, także nic dziwnego, że się tym chwalili. Dla mnie kampania Microsoftu była średnia. Nie mięli żadnej ekskluzywnej gry na start i ciągle kuszą ludzi obietnicami. Doceniam ich starania, jednak na tę chwilę dla większości osób PS5 jest lepszym wyborem :) 

26 minut temu, avn napisał:

do tego xCloud (graj na xboxie bez xboxa) itd, a co u Sony? W sumie nic, obiecują kolejne partie konsol. No i exy - kiedyś będą, proszę odkładać 350...

U Sony masz PS Now i możesz grać na playstation bez playstation :P  Jak nie grasz na premierę to nie musisz odkładać 350 zł - ceny szybko lecą w dół. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...