Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sino napisał:

1. Skąd wiesz, że za tyle? Przecież to 90 dni. Np. pewien model RTX 3070 kupiło 486 osób (za "6489" zł - raczej za wszystkie ceny w 90 dni).

2. Skąd oni mają te konsole? Jedynym dostawcą jest SONY! Nie kupią tego od Januszów, bo muszą mieć na wszystko faktury Vat itp. W dodatku dają gwarancję producenta.

Jak sobie klikniesz to widać kiedy kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Spider-Man Miles Morales PS5 i świetnie, to wygląda na PS5. Jedyny problem mam z dźwiękiem - w grze nie słychać dialogów na głośnikach z TV (LG C9). Dźwięk dialogów mam na słuchawkach podłączonych do pada. Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, azgan napisał:

Chyba trzeba być niespełna rozumu żeby wierzyć w takie fejki.

Po pierwsze system musiałby byc złamany żeby tam jakiegoś linuksa zarzucic, druga sprawa bez driverów(a tych nie ma) to by sobie mogli co najwyzej PLN'y kopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" gry w PS Plus na marzec już dostępne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe autka do Project CARS 3

tak żeby sobie umilić czekanie na Gran Turismo 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa to była gra jak dla mnie, ja sobie umilam z GT Sport, w sumie już singla ograłem co się dało. Zaczyna się robić bieda z graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Tomek1623 napisał:

Katastrofa to była gra jak dla mnie, ja sobie umilam z GT Sport, w sumie już singla ograłem co się dało. Zaczyna się robić bieda z graniem.

No też już kończę GTS i rozglądam się powoli za czymś innym ale nie bardzo jest co. Forza Motorsport 7 ograna, Gran Turismo Sport prawie też, DiRT 5 nie porwał mnie a DriveClub w 30 klatkach i FullHD odpada zresztą już w to kiedyś grałem na PS4. Jakieś propozycje ??

Pograłoby się w nowego MotorStorma na PlayStation ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co ja widzę DriveClub na PS5 śmiga w 4K z HDR?

Driveclub - PS5™ Gameplay [4K]

To może jednak warto kupić i sobie odświeżyć ??

Może ktoś potwierdzić jak to wygląda na PS5?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

To może jednak warto kupić i sobie odświeżyć ??

 

Ale wiesz ze ta gra juz nie jest wspierana, tzn działa tylko kariera, w multi nie posmigasz. Nie wiem jak z dlc, ale bez dlc to jest ogólnie słabo.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, rambek911 napisał:

Ale wiesz ze ta gra juz nie jest wspierana, tzn działa tylko kariera, w multi nie posmigasz. Nie wiem jak z dlc, ale bez dlc to jest ogólnie słabo.

Dzięki za info. ? No nic to nie biorę nawet tego 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś były dostępne zestawy konsola ps5 + 3 gry w sklepie ME przez 2 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM ME, żeby nie kupić trzeba się postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, voltq napisał:

dziś były dostępne zestawy konsola ps5 + 3 gry w sklepie ME przez 2 godziny

Widać że cały czas ładnie schodzą w zasadzie na pniu ?

Szykuje się nowa gierca AAA na PlayStation 5?

London Studio’s Next Project Described As Having “Huge Potential” With New Studio Heads Appointed

london-studios-next-project-described-as-having-huge-potential-as-new-studio-heads-appointed

Źródłohttps://www.psu.com/news/london-studios-next-project-described-as-having-huge-potential-with-new-studio-heads-appointed/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FidelityFX już od jakiegoś czasu jest w produkcji, to odpowiednik DLSS od AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

FidelityFX to ogólnie zbiór różnych technik i działa w różnych grach od jakiegoś czasu, ale na obecną chwilę to w tym pakiecie nie ma jeszcze nic co realnie można by nazwać konkurencją czy alternatywą dla DLSS .

Jak piszą w tym newsie na ppc to wygląda, że  jeszcze sobie trochę poczekamy, aż AMD pokaże co tam naskrobali. Zresztą nie ma co się dziwić, że potrzebują czasu, są jakieś 2 lata za nvidią w tym temacie. Więc muszą pracować ostro i gonić.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej dowiaduję się o tym jak działają gry na PS5 i XSX, tym bardziej czuję się zawiedziony tą nową generacją. O XSS już nawet nie wspominam. PS5 nie potrafi wyciągnąć 2160p 60 w grach zeszłej generacji. Jak będzie ciągnąć w takim razie gry na wyższym poziomie? Czy Super Resolution wystarczy, czy gry będą działać 1080p 30? Bo jeśli to drugie to wstyd na grandę, więc oby SR było niesamowicie zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Kynareth napisał:

Im więcej dowiaduję się o tym jak działają gry na PS5 i XSX, tym bardziej czuję się zawiedziony tą nową generacją. O XSS już nawet nie wspominam. PS5 nie potrafi wyciągnąć 2160p 60 w grach zeszłej generacji. Jak będzie ciągnąć w takim razie gry na wyższym poziomie? Czy Super Resolution wystarczy, czy gry będą działać 1080p 30? Bo jeśli to drugie to wstyd na grandę, więc oby SR było niesamowicie zajebiste.

Jak konsola ma liczyc 4k/60fps jak topowe karty do PC maja z tym problemy czy to  poprzedniej generacji 2080ti i obecnej 3090 ?? Do tego gra musi byc napisana pod next gena a nie pojscie na latwizne, przeciez wszystkie obecne gry to sa crossgeny pisane pod stare konsole i lekko podciagniete pod next geny. No i to jakie babole serwuja dzis deweloperzy to nie wina sprzetu, ze przykladowo na PS5 cos trzyma 60fps a na XSX sa spadki. Co generacje jest to samo a zdziwinie twoje wskazuje jakbys sie tydz temu urodzil. I zapomniales o tym, ze maxy z konsoli to beda wyciskane za 2-3lata chociaz Metro moze juz pokaze co nieco z tego co zapowiadaj dev. Ta generacja obecnie przypomina mi wprowadzenie RT na rynek, niby sprzet obslugiwal od premiery ale gry/soft i devis lezeli przez dwa lata, dopiero teraz powli ogarniaja nowe silniki oraz implementacj. Z konsolami jest dokladnie to samo, niby sprzet mamy ale devsi sa daleko za murzynami.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kynareth napisał:

Im więcej dowiaduję się o tym jak działają gry na PS5 i XSX, tym bardziej czuję się zawiedziony tą nową generacją. O XSS już nawet nie wspominam. PS5 nie potrafi wyciągnąć 2160p 60 w grach zeszłej generacji. Jak będzie ciągnąć w takim razie gry na wyższym poziomie? Czy Super Resolution wystarczy, czy gry będą działać 1080p 30? Bo jeśli to drugie to wstyd na grandę, więc oby SR było niesamowicie zajebiste.

1800p/30fps w Exach z perspektywy TPS i będzie gitara.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...