Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

^ To w co ty grasz? Jeśli nic cię nie interesuje z gp :hmm:

:cool:

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, joloxx9 napisał:

Sam stałem przed kupnem PS5, już miałem wymieniać moją poczciwą Pro ale jak już zacząłem się rozglądać w sklepach to też poszedł w ruch YouTube recenzje itd. i koniec końców chyba zostane z tym prosiakiem jeszcze jakiś czas w sumie na konsoli ogrywam tylko exy, ile ich tam jest teraz na 5'tce jeden czy dwa? Do tego przez najbliższy rok wszystk obędzie wychodzić na PS4 i tak, może też ogarną to 1440P choć tutaj raczej marne szanse.

 

Ratchet ma być tylko na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Mam tak samo. Interesują mnie tylko nowości.Dodatkowo już wiem że nie przedłużę tego abo bo na pc mam wieczne problemy z tą ich apką gdzie każdy inny luncher chodzi jak złoto.

Nawet teraz Forza bije rekordy popularności na steamie mimo tego że już od dawna jest za 4zł w Passie.

A na XBOX SERIES X appka działa bardzo dobrze i korzystanie z XBOX GAME PASS to czysta przyjemność. O ile na PC potrafiły być z tym problemy np. z pobieraniem Forza 

Forza Motorsport 7 - przedstawiamy rozwiązanie problemu z pobraniem gry ze Sklepu Windows https://pclab.pl/news75607.html

tak na konsoli to zupełnie inna rozmowa. 

Gry z STEAM na konsoli Microsoftu i GeForce NOW też działają odpalane za pomocą Edge Chromium ?

A co do nowości. Jak ktoś lubi grać na premierę to wszystkie tytuły od Xbox Game Studios będą pewnie trafić w pierwszej kolejności do sklepu Microsoftu a dopiero po pewnym czasie na STEAM. FH4 po jakim czasie od premiery trafiła na STEAM?? Premiera była 2 października 2018.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Przemcio666 napisał:

to nadal taniej wyjdzie mi kupić za 100 zł używkę i sprzedać ją po przejściu za tyle samo.

Słaby jesteś :P odin kupuje za 369 zł a sprzedaje po przejściu za 469 zł będąc 100 zł do przodu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kanon7 napisał:

Słaby jesteś :P odin kupuje za 369 zł a sprzedaje po przejściu za 469 zł będąc 100 zł do przodu :rotfl:

Odin to cudotwórca, wizjoner, playboy i filantrop, więc wiadomo, do tego levela raczej nie dojdę : D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Elvis79 napisał:

Ratchet ma być tylko na PS5.

No tak, tylko biorąc pod uwagę to że mam jeszcze jakieś 20 gier do przejścia co zajmie mi rok a wyjdą w miedzy czacie inne gry więc jak kupie wersje slim/pro czy co tam wyjdzie za półtora roku/dwa to nie ma znaczenia  :) Z tego co wczoraj policzyłem, na PS4 pro ograłem chyba całe 5 exów, mam jeszcze 2/3 na oku ale to i tak mało żeby pchać się w ps5 bo będzie się ona zwyczajnie nudzić. A tak nowy klocek moze mi zastepować pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci klocek skoro masz pc o podobnej wydajności? :E  Mi nawet przez mysl nie przeszło zeby się ładować w xboxa,. co innego gdybym  nie miał w miare dobrego kompa to owszem jest to najlepsza opcja.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach jest po prostu wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ty się zgodze ;) do tego opcja quick resume też robi swoje.. 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma internet od orange swiatlowod 300mb/s to z jaka predkoscia powinienem sciagnac pliki na dysk ?38mb/s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Znam takiego z forum co ma 5900x 3090 a i tak kupił xboxa?

 

eagle gra na nim częściej niż na PC o czym już pisał wiele razy baa nawet Lipton ma RTX'y a gra w domu na XSX (mówił o tym w filmiku) tak ten Lipton co na YT sprzęty testuje i ten sam którego znamy z forum ?

hennepin też kupił lapka za 11K PLN z RTX'm a woli grać na PS5, XSX i "pstryczku" ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ditmd napisał:

Na konsolach jest po prostu wygodniej.

 

2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Z ty się zgodze ;) do tego opcja quick resume też robi swoje.. 
 

 

 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

 

Na konsolach hdr lepiej działa i może dlatego podejmują takie kroki.

Też ale nie tylko ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dawidoxx napisał:

Po co Ci klocek skoro masz pc o podobnej wydajności? :E  Mi nawet przez mysl nie przeszło zeby się ładować w xboxa,. co innego gdybym  nie miał w miare dobrego kompa to owszem jest to najlepsza opcja.
 

Głownie to chodzi o wygodę, na kompie i tak głownie kopie plus gram od czasu do czasu, na tv  zanim wszystko ustawie, to antyvir aktualizuje sie to coś innego. Nie chce mi sie, za stary jestem :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

46 minut temu, joloxx9 napisał:

Głownie to chodzi o wygodę, na kompie i tak głownie kopie 

8:E

000-BJ21-EEDOAF909-C122-F4

6 godzin temu, joloxx9 napisał:

No tak, tylko biorąc pod uwagę to że mam jeszcze jakieś 20 gier do przejścia co zajmie mi rok a wyjdą w miedzy czacie inne gry więc jak kupie wersje slim/pro czy co tam wyjdzie za półtora roku/dwa to nie ma znaczenia  :) Z tego co wczoraj policzyłem, na PS4 pro ograłem chyba całe 5 exów, mam jeszcze 2/3 na oku ale to i tak mało żeby pchać się w ps5 bo będzie się ona zwyczajnie nudzić. A tak nowy klocek moze mi zastepować pc

Jak masz PS4 PRO to nie śpiesz się z PS5, teraz większość gier w jakie gram to tytuły z PS4 ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deliver Us The Moon na PS5 pokazuje Ray-tracing i ulepszenia graficzne

Deliver Us The Moon - Announcement Trailer | PS5

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej macie problemy z zasysaniem gier? Już od tygodnia próbuję z FFVII i Nioha, polecą z 5-15min i wywala błąd i tak w koło macieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.03.2021 o 20:45, dawidoxx napisał:

Elegancko akurat mam zamiar przejść ten tytuł :P 

Ratchet & Clank już w 60 fps na PS5. Insomniac Games opublikowało aktualizację, patch zajmuje zaledwie 87MB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Ratchet & Clank już w 60 fps na PS5. Insomniac Games opublikowało aktualizację, patch zajmuje zaledwie 87MB.

Dzięki faktycznie coś mi się pobralo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Elvis79 napisał:

Dalej macie problemy z zasysaniem gier? Już od tygodnia próbuję z FFVII i Nioha, polecą z 5-15min i wywala błąd i tak w koło macieju.

Normalnie mi się ściąga. Może Twój dostawca internetu nie wytrzymuje ruchu generowanego przez Ciebie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.03.2021 o 16:56, dawidoxx napisał:

Udało mi się już ubić 5-6 bossów także jest spoko - myslałem ze bede wyrywał włosy z głowy a tutaj niespodzianka gra mi się przyjemnie :D.. Graficznie tryb 4k i 30 fps miażdży  - dla mnie to jedna z najładniejszych gier w jaką grałem nawet wliczając wszystko w co grałem na PC.. Ustawienie 60 klatek pogarsza znacznie grafike, i widać gorsze tekstury, oświetlenie, cienie, ale wiadomo ze gra się lepiej, bo jest mega płynnie.. Szkoda ze ps5 jest za słabe aby ogarnąć te 60 klatek na 4k.

 
Odnośnie triggerów to działają  tylko podczas naciągania łuku,.. 

Deweloperzy powinni ciąć cienie roślinność itp w swoich grach i nastawić sie na 4k 60 fps i dobre tekstury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ps5 gdy włączę ją z płytą już w środku, nie rozpoznaje nośnika, muszę płytę wyjąć i włożyć raz jeszcze. Dzieje się tak z grami na PS4, na PS5 nie mam żadnej :E Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sprzedam swoje PS5...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Mam tylko Pająka i jego normalnie wykrywa za każdym razem gdy uruchamiam konsolę.

 

Pająka masz wersji na PS4 czy na PS5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, voltq napisał:

Deweloperzy powinni ciąć cienie roślinność itp w swoich grach i nastawić sie na 4k 60 fps i dobre tekstury

4k i 60 fps miałbyć standardem, a wyszło to co zawsze czyli standard wyzsza rozdziałka i 30 fps lub 1440p i 60 fps.. 

BTW. najwięcej problemów w DS sprawił mi ten boss - podchodziłem do niego z 5-6x :E 

NcTi0Hs.jpg

nMak7By.jpg


 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wkręciłem w soulsy ze po przejściu DS kupie DARK :D 

No ale na razie śmigam 

bdrCmoT.jpg

1NFC4JT.jpg

 

btw. orientuje się ktoś co się dostaje po złożeniu ofiary 25000 dusz w tym miejscu? :E 

2ogNNhe.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...