Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, azgan napisał:

Nadal nie ma podobnie jak w TV od SONY 

Ale za rok to już na pewno :E

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w Ghost Recon Breakpoint na padzie od PS5?

Pograłem sobie w trial na PC i gra jest fajna, niestety, na Uplay jak i na Epicu gra jest po 250 zł, w MM wersja pudełkowa na PC jest za 60 zł ale na PS Store jest wersja Ultimate za 110 zł, więc ta najbogatsza w zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz sobie podłączyć pada do PC i sprawdzić.

Ja grałem na PC na padzie i grało mi się spoko. A jak tobie się będzie grało to sam powinieneś wiedzieć na ile ogarniasz pada w tego typu grach.

Ja kupowałem na PC, aczkolwiek tylko wersje standard, ostatnio była na uplay w promo za ~12euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lis22 napisał:

Jak się gra w Ghost Recon Breakpoint na padzie od PS5?

Pograłem sobie w trial na PC i gra jest fajna, niestety, na Uplay jak i na Epicu gra jest po 250 zł, w MM wersja pudełkowa na PC jest za 60 zł ale na PS Store jest wersja Ultimate za 110 zł, więc ta najbogatsza w zawartość.

Breakpoint bywa w okolicach 50zł w promocjach, np na Uplay możesz jeszcze obniżyć kodami o 20%, ostatnio pudełka na konsole to też okolice 50zł. Polecam na łowcach gier szukać przecen.
Tak jak piszesz jest w promo za te 59zł, ale myślę, że styknie podstawka, Tam nie ma żadnych dlc z mapami, dodatków, tylko np klasy które były chyba szybciej wypuszczane dla graczy z bogatszą wersją gry, czy jakieś kosmetyczne rzeczy.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli ten season pas year one jest zbędny? Myślałem, że są jakieś dodatki fabularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na pc breakpointa podstawowa wersje, kilka misji fabularnych jest zablokowanych

Prawie 1gb aktualizacji systemu ps5 a ja żadnych zmian nie widze, w PS Store jak był burdel w porównaniu do tego z ps4 to nadal jest

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem update PS5 i wyskoczyło mi później, żeby podłączyć pada i go zaktualizować, ale wyszedłem z tej zakładki pobieranie/wysyłanie. Podpiąłem pada i jak chciałem wejść do tej zakładki pobieranie/wysyłanie to już jej nie ma. Bo czy w ogóle da się jakoś wejść w tą zakładkę jak nic nie ma do ściągnięcia czy zaktualizowania? Bo teraz zaś nie wiem czy się zaktualizował czy nie. W zakładce kontrolery dalej jest wersja 0210.

BTW wie ktoś może czy to tak ma być czy nie, ale jak sprawdzam sobie informacje o wyjściu wideo to mam tam 2160p i 60Hz. Mam podpiętą konsolę pod LG C1 który ma porty HDMI 2.1 i 120 Hz. Znalazłem tylko na YT poradnik jak odpalić 120Hz ale jak ktoś ma ekran bez HDMI 2.1 to mu po prostu zmieniało na 1080p i 120Hz. Wszedłem w zakładkę zapisane dane i ustawienia gry/aplikacji a następnie ustawienia wstępne gry-tryb wydajność, ale dalej jest 60Hz. Mówili coś tam jeszcze na YT żeby odpalić gre co ma wsparcie 120Hz ale ja akurat takiej nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba konsola zmienia jak gra wymaga 120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ci nie zmienia, sam ustawiasz w opcjach gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kochan4 napisał:

Nic ci nie zmienia, sam ustawiasz w opcjach gry 

O tym napisalem, jak w grze ustawisz 120 to konsola zmienia wyjscie na 120hz, przeciez gra do tv nie jest podlaczona?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

 

A w skróci dla tych co nie chcą oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę jakoś włączyć na 55bx3lb funkcje one touch play & power off? Chodzi mi o tą nową opcję po aktualizacji ps5. Niestety po włączeniu jej nie działa to więc pewnie trzeba coś ustawić w TV, ale nie wiem  gdzie tego szukać. Ktoś coś?

 

Częściowo znalazłem odpowiedź na swoje pytanie, bo teraz tv włącza się wraz z konsolą, ale nie wyłącza

Edytowane przez manio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało się zaktualizować też pada. Nie zauważyłem wcześniej tego, ale jak teraz się znów pojawił komunikat żeby go zaktualizować to było też napisane przypomnij ponownie za 24h...no i przypomniało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj, Nino Kuni II: Revenant Kingdom to dobre RPG?

Jest w promce za 40 zł, a w bibliotece mam tylko świetne ff7 remastera i się zastanawiam nad kupnem jakiegoś kolejnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kochan4 napisał:

 

Jest w promce za 40 zł, a w bibliotece mam tylko świetne ff7 remastera i się zastanawiam nad kupnem jakiegoś kolejnego 

Ograj sobie z kolekcji PS+ Final Fantasy XV też dobra część 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kochan4 napisał:

Zapytam tutaj, Nino Kuni II: Revenant Kingdom to dobre RPG?

Jest w promce za 40 zł, a w bibliotece mam tylko świetne ff7 remastera i się zastanawiam nad kupnem jakiegoś kolejnego 

Daruj sobie NNK2. Kup lepiej NNK1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem kilka gameplayi i chyba odpuszczę, zrobię tak jak napisał Azgan, po skończeniu FF 7-ki wezmę się za 15tke

Edit 

Czy gry z ps4 które przerzuciłem na dysk zewn a mają łatkę dla ps5 będą chodziły lepiej? Czy nie uwzględni tej łatki? 

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzysta z zewnętrznego dysku ssd podpietego do konsoli przez adapter? Z adapterami podobno są problemy z kompatybilnością do ps5, a poszukuje pewniaka łatwo dostępnego w polskich sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, STALKERqwe napisał:

Czy ktoś korzysta z zewnętrznego dysku ssd podpietego do konsoli przez adapter? Z adapterami podobno są problemy z kompatybilnością do ps5, a poszukuje pewniaka łatwo dostępnego w polskich sklepach.

Ja kupiłem kieszeń za 30 zyla, wymóg jedyny żeby był interfejs USB 3.0, mam wsadzonego Crucial mx500 1tb i śmiga jak ta lala, GT sport ładuje się tak samo jak z tego wewnętrznego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2021 o 19:27, kochan4 napisał:

Pooglądałem kilka gameplayi i chyba odpuszczę, zrobię tak jak napisał Azgan, po skończeniu FF 7-ki wezmę się za 15tke

 

Mi się Final Fantasy XV podobał w sumie to jest podobny do 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ledwo wymęczyłem FF15, 7 jest dużo lepsza, walka w 15 irytowała mnie, niby podobna, ale jednak w 7 lepiej się panowało nad polem walki, jakoś te skille, umiejętności lepiej współgrały niż w FF15. W FF15 grałem chyba na easy a w 7 na normalu, choć były walki, gdzie czasem powtarzałem, ale maksymalnie 2 razy. Nie było tak beznadziejnie i denerwująco jak w 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już HZD za "darmo" ?

20210419-103810

Zastanawiam się czy tylko w Polsce trzeba płacić 79 zł za "#zostań w domu" ? ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...