Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nastepny tytuł , który trzeba będzie odsprzedać ;) (płytę)

tak nawiasem, gdzie na ps5 jest te play at home, ani tego nie mogę znależć ani zakładki Playstation Hits (te po 79 zł), na ps4 było to jakoś ładnie poskładane i widoczne

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kochan4 napisał:

nastepny tytuł , który trzeba będzie pdsprzedać ;) (płytę)

 

Ja wcześniej sprzedałem już te gry razem z PS4 PRO co pokryło zakup nowego PS5 a teraz te tytuły rozdają za darmo albo trafiają do kolekcji PS+ ?

5 minut temu, kochan4 napisał:

 

tak nawiasem, gdzie na ps5 jest te play at home, ani tego nie mogę znależć ani zakładki Playstation Hits (te po 79 zł), na ps4 było to jakoś ładnie poskładane i widoczne

W sklepie PSN jest taka ikonka z skrótem #Play At Home jak klikniesz to Cię przeniesie do darmowego rozdawnictwa ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Nie pokryło bo sprzedałeś za 2.5 a Ps5 kupiłeś z gadzetami a nie golasa.

Pokryło zakup konsoli a nie gadżetów to chyba oczywiste (konsola za konsole) zresztą gadżety mi nie podpasowały i też sprzedałem z zyskiem bo brakowało w sklepach np. słuchawki SONY Pulse 3D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi słuchawkami to dobrze zrobiłes, bo to najgorsze sluchawki jakie miałem okazje testować :D 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dawidoxx napisał:

Z tymi słuchawkami to dobrze zrobiłes, bo to najgorsze sluchawki jakie miałem okazje testować :D 

 

No z SteelSeries Arctis jestem dużo bardziej zadowolony a też wspierają dźwięk Pulse 3D Audio ba robią to nawet lepiej od SONY 

Ładowarkę z stacją dokująca też sprzedałem bo okazało się że lepiej sprawdza się u mnie ta od Samsunga Galaxy S20 ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

No z SteelSeries Arctis jestem dużo bardziej zadowolony a też wspierają dźwięk Pulse 3D Audio ba robią to nawet lepiej od SONY 

Ładowarkę z stacją dokująca też sprzedałem bo okazało się że lepiej sprawdza się u mnie ta od Samsunga Galaxy S20 ?

Artcisy zdecydowanie lepiej graja od tego badziewia od sony :) 

Ja nawet pada od ps4 też ładowałem  poprzez ładowarke od telefonu :E  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Artcisy zdecydowanie lepiej graja od tego badziewia od sony :) 

 

Bez dwóch zdań ?

1 minutę temu, dawidoxx napisał:



Ja nawet pada od ps4 też ładowałem  poprzez ładowarke od telefonu :E  

Kupiłem na próbę te akcesoria do PlayStation żeby sobie samemu na spokojnie przetestować w domu. Brałem na premierę z Pre-Orderm więc nikt mi tego nie wciskał na chama i absolutnie nie polecam niczego z tych dodatkowych gadżetów. Najlepsze wrażenie to na mnie zrobił chyba tylko pilot ale to też raczej zbędny bajer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie darmowego Horizon Zero Dawn 

CYTAT:

Pierwsi zainteresowani będą mogli pobrać Horizon: Zero Dawn już dziś wieczorem, w Polsce możliwe będzie to od jutra od godziny 05:00. Promocja ma obowiązywać do 15 maja. Dotyczy posiadaczy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Co istotne, mowa o wydaniu oznaczonym jako Edycja Kompletna, które zawiera duże rozszerzenie The Frozen Wilds oraz kilka mniejszych dodatków przygotowanych do gry i wydanych po premierze.

 

Tak więc dla Nas oferta #Play At Home dopiero od jutra ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

No z SteelSeries Arctis jestem dużo bardziej zadowolony a też wspierają dźwięk Pulse 3D Audio ba robią to nawet lepiej od SONY 

Tak apropo arctisów XD Sprzedałem Pulsy 3D jakoś jak ostatnio gadaliśmy, pojawiły się Arctis 7X  na oficjalnej stronie i zamówiłem. Tydzień temu przyszły, ale lewa słuchawka przy połączeniu bezprzewodowym wydawała pisk i mega to irytowało. Myślę, odeślę na gwarancję, pogadałem z supportem i kazali mi je poprostu zniszczyć XD, pokazać dowód w postaci zdjęć, i dali kupon na kolejne darmowe. Ot taka historyjka.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

No z SteelSeries Arctis jestem dużo bardziej zadowolony a też wspierają dźwięk Pulse 3D Audio ba robią to nawet lepiej od SONY 

Ładowarkę z stacją dokująca też sprzedałem bo okazało się że lepiej sprawdza się u mnie ta od Samsunga Galaxy S20 ?

Pulse 3D dzialaja chyba na kazdych sluchawkach.

Sam gram na kablu i otwartych sluchawkach, wole wieksza scene. Chociaz nie wiem ktory rodzaj lepiej nadaje sie do  tych efektow od sony.

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłosili, że zamykają sklep. Ludki rzuciły się na zakupy bo zaraz nie będzie a następnie mówiąc, że słuchają się graczy postanowili nie zamknąć. Dobrze przemyślana akcja marketingowa a nie osranie zbroi.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon Zero Dawn już dostępny i tym razem za darmo?. Możecie ściągać lub dodać do waszej biblioteki tytułów.

Zawartość pakietu:

  • Gra Horizon Zero Dawn.
  • Dodatek The Frozen Wilds.
  • Ubiór Zwiadowczyni Burz Carja i potężny łuk Carja.
  • Pakiet handlarki Carja.
  • Ubiór pionierki Banuk i niszczycielski łuk Banuk.
  • Pakiet podróżniczki Banuk.
  • Pakiet strażniczki Nora.
  • Cyfrowy art book.
  • Motyw PS4.

Z oferty Play at Home można skorzystać bez posiadania abonamentu PlayStation Plus

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gitara, w końcu może po tego Horizona sięgnę, bo się zabierałem do tej gry jak pies do jeża. Za darmo to przyzwoita cena :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo, nie graj, powinni doplacic?

A tak na powaznie to naprawde warto, glowna historia i setting sa swietne. Gameplay tez bardzo dobry imo ale nie kazdemu przypadl do gustu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kszyrztow napisał:

I gitara, w końcu może po tego Horizona sięgnę, bo się zabierałem do tej gry jak pies do jeża. Za darmo to przyzwoita cena :E

 

8 minut temu, Sheeneek napisał:

Drogo, nie graj, powinni doplacic?

A tak na powaznie to naprawde warto, glowna historia i setting sa swietne. Gameplay tez bardzo dobry imo ale nie kazdemu przypadl do gustu.

Zaraz się zjawi dyrektor kreatywny Days Gone i autor scenariusza do produkcji studia Sony Bend – John Garvin i dowiemy się że powinniśmy płacić kurna pełną wartość gry... a nie czekaj  Horizon Zero Dawn 2 powstaje mimo że ludzie też narzekali że nie wszystko jest idealne ?

 

Przyznać się kto kupił wczoraj za 79 zł Horizon Zero Dawn Complete Edition ??

A teraz jak gry od SONY po 349 zł to podwójna motywacja powinna być ?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, tak mi moralniaka zapodal ze juz nigdy nie kupie uzywki oraz nikomu nie sprzedam.

To jeszcze zaczekajmy az sie tak rozbujaja z autami.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to normalnie sumienie gryzie. Chyba pójdzie przelew do Jima Ryan'a za tego Horizona normalnie.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz jakiegoś innego exa na premierę za 350pln np. HZD2 i Sony sobie odbije :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lukadd napisał:

Kupisz jakiegoś innego exa na premierę za 350pln np. HZD2 i Sony sobie odbije :E

No a jak? Wiadomo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pochwaliło się już kiedy wyjdzie VRR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Miało być dwie łatki temu ale coś nie wyszło. Ich tv i tak tego nie wspierają więc im się nie śpieszy?

W ich TV to wprowadzają to już drugi rok nowa seria też ma wsparcie ale tylko marketingowe ?

Ja już się pogodziłem z tym że na PS5 nie ma VRR i jak są bardziej wymagające gry to kupuję wersję na XSX

Tak czy siak jestem zadowolony z PS5 i jest to dużo lepszy sprzęt od PS4 PRO do którego miałem znacznie większe zastrzeżenia.

Jak się kiedyś wreszcie uda im wprowadzić Variable Refresh Rate to tylko się cieszyć jak nie to trudno i będzie jak z 1440p dla monitorów ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonament PS+ będzie dodatkowo z filmami SONY??

PS-Plus-Video-Pass-nadci-ga-Sony-mo-e-szykowa-niespodziank

PS Plus Video Pass?

1278028467

Jakaś większą odp. na XBOX GAME PASS?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...