Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sony nigdy nie słynęło z dobrej jakości "plastików" i komponentów używanych do składania swoich konsol. Wszystko zależy jaka sztuka ci się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od farta.. ja na początku mialem problemy z sama konsola.. pozniej doszedł problem z padem po 30 godzinach grania


Drugi na szczeście na razie działa normalnie, ale za duzo tez nie grałem - moze 5-10h :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma jak cos, z wentylatorami to jest lekka roznica ale dalej jest o niebo lepiej niz ps4.

A pady to fakt ze potrafia pasc, mi z 3 jakie mialem w jednym sprezynka pekla, sony wymienilo. Jak padnie zawsze mozesz 2gi dokupic a obecny na naprawe wysylasz.

To sa drobnostki w stosunku do frajdy jaka ci ps5 da, szczegolnie jak nie miales 4ki. Bierz odrazu psplusa i masz na start kupe swietnych gier do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj i nie zawracaj sobie gitary tematami, że coś komuś padło. Jak kupowałem ryzena 5 3600 to na tym forum co się na czytałem, że jak poniżej napięcia 1,3v nie będę go trzymał to się zdegraduje ?, ja swoją mam od 7 kwietnia a pada mecze czasami po kilka godzin dziennie, padnie to padnie, nie jednego w życiu uwaliłem ?

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Sheeneek napisał:

To sa drobnostki w stosunku do frajdy jaka ci ps5 da, szczegolnie jak nie miales 4ki. Bierz odrazu psplusa i masz na start kupe swietnych gier do ogrania.

Dokładnie taki mam plan. Psplus za 170 i ogrywam w pierwszej kolejności God of War, potem obowiązkowo Uncharted, The Las of Us i  Bloodborne. Przy moim małym czasie, który mogę poświęcić na granie, bardzo drobiazgowo wybieram gry, którym chcę poświęcić czas. Zrobiłem sobie rachunek sumienia i wyszło mi jednoznacznie, że biblioteka gier z PS4 plus remaster Ratcheta i Deamons Souls to te gry, które mnie żywo jarają. Dlatego też Xbox Game Pass mimo sporej biblioteki jest nie dla mnie na teraz. Co chciałem to ograłem na PC, anulowałem już jakiś czas temu subskrypcję i nie planuję wracać. Stąd xbox, mimo że bardziej mi się wizualnie podoba i jest cichszy, nie jest dla mnie kuszący na ten moment nic a nic. W ogóle myślę, że moja rx 6800 XT też pójdzie na sprzedaż i tylko konsola zostanie do gier na najbliższe 2-3 lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vegetto napisał:

Kupiłem wczoraj ps5 żeby ograć tytuły z ps4, którego nie miałem (ostatnio PS3, zresztą do teraz leży w pudełku na szafie), no i napaliłem się na ratcheta i deamons souls, pająk też może mi się spodoba. Na PC nie ma w co grać ?. W ogóle nie zagłębiałem się w temat, ale dziś poczytałem trochę ten wątek od 800 strony i czytam że jakaś loteria z wentylatorami, padające pady, terkoczący napędy, piszczące cewki itp. Generalnie strach się bać, głównie same narzekanie ? Patrzę na to z przymrużeniem oka, z chęcią sam zweryfikuje to co wyczytałem. 

Mam PS5 od premiery podobnie jak XSX i 0 problemów jak do tej pory. Padziki działają, wentyle ciche ?

Godzinę temu, dawidoxx napisał:

Wszystko zalezy od farta.. ja na początku mialem problemy z sama konsola.. pozniej doszedł problem z padem po 30 godzinach grania

Drugi na szczeście na razie działa normalnie, ale za duzo tez nie grałem - moze 5-10h :E  

W TV/monitorach loteria w konsolach loteria jest jeszcze jakaś elektronika gdzie nie trzeba mieć farta żeby trafiła się lepsza sztuka ??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

 

W TV/monitorach loteria w konsolach loteria jest jeszcze jakaś elektronika gdzie nie trzeba mieć farta żeby trafiła się lepsza sztuka ??

No przeciez sobie problemów nie wymyslilem ;) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dawidoxx napisał:

No przeciez sobie problemów nie wymyslilem ;) 
 

Ależ ja nie miałem tego na myśli i nawet o tym nie pomyślałem żeby tutaj do kogoś personalnie uderzać. 

Chodziło mi o to że trochę zbyt często można teraz trafić padło w elektronice i aż strach coś nowego kupować.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przez ostatnie jakieś 10 lat tylko pendrak padł z elektroniki i to taki kilkumiesięczny, 3.0, stare 1.1 czy 2.0 do tej pory chodzą 

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, vegetto napisał:

W ogóle myślę, że moja rx 6800 XT też pójdzie na sprzedaż i tylko konsola zostanie do gier na najbliższe 2-3 lata. 

Tutaj już sporo osób tak zrobiło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się martwię żeby z moją było wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie czasy, że producentowi produktów na rynek dla ludu po prostu bardziej się opłaca zejść z jakości towaru, kontroli jakości itd. A sprzedać większą ilość sztuk.

Większość typowych Kowalskich dopóki się nie pojawi jakiś poważny problem, jak np. pad przestanie działać, konsola nie zacznie się wyłączać bo wentyl staną :E to nawet nie będzie sobie zawracać głowy jakimś szumiącym wentylatorem, piszczącymi cewkami, a co to banding na Oledzie to się nie dowie i nawet zapewne nigdy na to nie zwróci uwagi nawet jak go ma w TV.

No, ale na szczęście mamy rękojmie, gwarancję, zwroty 14, a w dobrych sklepach nawet dają i 30 dni na przetestowanie towaru.

10 minut temu, kochan4 napisał:

Mi przez ostatnie jakieś 10 lat tylko pendrak padł z elektroniki i to taki kilkumiesięczny, 3.0, stare 1.1 czy 2.0 do tej pory chodzą 

U mnie głównie takie pierdoły się psują. Pad od XOX po 2 latach(niestety po gwarancji) zaczął sam sobie chodzić :E, gałka się zwaliła, 2 myszki jedna della bezprzewodowa, druga Logitecha zaczęły łapać dwuklik po kilku miesiącach użytkowania, ale na szczęście na gwarancji więc niedługo jakoś trzeba będzie odesłać. Kable optyczne HDMI 2.1 długości 10m dwa odesłałem, zanim 3 trafił się sprawny. I to jeden był z certyfikatem Ultra HDMI, ale mimo to był wadliwy, więc konieczna były wymianka.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie oferty z płatnością paypal?

Np. na Amazonie nie masz w ogóle paypala w płatnościach, 30 dni u nich to standard na zwroty. Większość rzeczy, które potencjalnie mogą się popsuć czy wymagać wymiany biorę na Amazonie. U nich support, procedury i zwroty działają expresem.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sheeneek napisał:

 

Nie ma co szukac dziury w calym, te gry beda powoli robic sie lepsze i przyjdzie czas na prawdziwe next geny.

Jak dla mnie nie warto sie katowac na ps4 mogac kupic ps5, sama wydajnosc to juz duzy plus. Tutaj na labie to norma ze ludzie wydaja i 2x cene konsoli zeby na pc miec gpu co z 30 zrobi 60 fps?

Łysy z GOL'a już w ekstazie ?

 

Mateusz Zdanowicz z Eurogamera też rozpływa się nad grami od SONY a dokładniej Horizon Forbidden West ?

Za 6 dni premiera Raczeta zobaczymy co potrafi ta maszynka ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon wysłał PS5 DE, będzie w czwartek u mnie. Dzieciaki już się nie mogą doczekać aż przetestują ;) I tu pytanie : kupować im abonament na PlayStation Plus czy lepiej kupować pojedyncze tytułu z listy tych, które "chcą" ? Kasa niewielka ( 180 PLN rok ) więc to bardziej pytanie do posiadaczy takiego abonamentu, czy trafia się w nim coś ciekawego czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BladyPL napisał:

kupować im abonament na PlayStation Plus czy lepiej kupować pojedyncze tytułu z listy tych, które "chcą" ?

Zależy jakie gry są w kręgu ich zainteresowań. Kupując PS+, w pakiecie dostajesz na PS5 PS+ Collection, czyli kolekcje całkiem spoko gier do ogrania w ramach abonamentu. Zobacz może czy jakiekolwiek z tych gier zainteresują dzieciaki (nie wiem w jakim wieku są) i zdecyduj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz abo, 20 gier z kolekcji plus 3 co miesiąc, do tych 180 trochę dolozosz to sobie na cały rok kupisz, chyba że jeszcze to promo za 180 jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupować, możesz teraz kupić 2x doładowania z allegro/olx o wartości 100 zł za jakies 80 zł (dużo ludzi sprzedaje doładowania z bundli PS5) i kupić PSplusa w promce na stronie Sony, wyjdzie ci jakieś 140 zł za rok grania, a wiekszość tytułow to top z czasów PS4, które warto ograć. Dodatkowo nazbierasz comiesieczne gry.

Ja właśnie tak zrobiłem po przesiadce na PS5 i polecam

 

edit: btw lepiej sie pospieszyc, bo promka na PSPLus jest do jutra

Edytowane przez fantek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fantek napisał:

edit: btw lepiej sie pospieszyc, bo promka na PSPLus jest do jutra

Dzięki za cynk, zakupione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jacek2707 napisał:

Na tureckim koncie mozna wyrwac 12 miesiecy psplus za 77zl 

Za dużo kombinacji jak na 100 PLN zysku na transakcji ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Każdy" by kupił, ale oczywiście "mądre" $ony nie zrobi tego bez jakiejś ultra mega limitowanej edycji limitowanej, oczywiście w rozsądnej cenie. To samo z wymiennymi panelami.

Taki padzik i odpowiednio odchudzony i jakoś wyglądający slim i mnie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wystarczy  wymienić kilka przycisków w tym czarnym na kolorowe i już masz takiego pada. Koszt przycisków pewnie kilka zł na ali. Co do odchudzenia, to wolałbym nie, akurat Dualsense mi fajnie leży w łapie.

 

Niby mam zamowione obie wersje, ale coś ten czerwony na renderach fajniej sie prezentowal. Poza tym zaraz  bedą je ładować do zestawów z PS5, więc cena pewnie zjedzie bardzo szybko na olx... Chyba lepiej anulować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...