Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lukadd napisał:

Po pierwsze, zacznij interpretować to co czytasz tak jak było napisane ?

Wszystkie gry w pudełkach tracą teraz szybko na cenach, kupuję tego na "kilogramy" i wiem jak to wygląda ?. Nie bardzo rozumiem co chcesz zasugerować? Że Raczet to słaba gra z kiepską grafiką i przez są wystawione BOX'y na OLX ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak jak pisałem, że gry, a konkretnie exy od Sony już nie trzymają tak wartości jak trzymały kiedyś. Sony podniosło ceny gier, a teraz widać jak na dłoni, że one drastycznie szybko tracą na wartości po premierach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie niecałe 2h i bawie sie doskonale :D lece grać dalej

ikYocrP.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Ja mam na razie niecałe 2h i bawie sie doskonale :D lece grać dalej

ikYocrP.jpg

Pięknie wygląda. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gret napisał:

Pięknie wygląda. 

 Zdecydowanie najladniejsza gierka na konsoli - returnal moze czyscic buty raczetowi :D 

2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Niezle przelatujesz. Ja mam 2h a nawet pierwszego miasta nie opuściłem.

Mowi to najwiekszy speedrunner aka sprzedać szybko na OLX zeby nie stracic piątaka :E 

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Ja mam na razie niecałe 2h i bawie sie doskonale :D lece grać 

Jestem w tym samym miejscu co Ty i też się świetnie bawię mimo że nie przepadam za takimi grami ?.

I serio jak ktoś porównuje Raczeta do Returnal to ma chyba coś nie tak z oczami albo go piecze z innych powodów ?.

3 minuty temu, gret napisał:

Pięknie wygląda. 

Na żywo w ruchu wygląda jeszcze lepiej. Ścisła czołówka najładniejszych gier na ten czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Jestem w tym samym miejscu co Ty i też się świetnie bawię mimo że nie przepadam za takimi grami ?.

I serio jak ktoś porównuje Raczeta do Returnal to ma chyba coś nie tak z oczami albo go piecze z innych powodów ?.

Tez takich gier nie lubie.. poprzedniej cześci nie skonczyłem - ba nawet dobrze nie zacząłem, ale ten tytuł mi się podoba :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

 

Mowi to najwiekszy speedrunner aka sprzedać szybko na OLX zeby nie stracic piątaka :E 

Więcej ludzi zagra bo gra już na premierę w "starych" cenach nic tylko się cieszyć aby więcej takich a będzie lepiej dla mojego portfela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dawidoxx napisał:

Ja mam na razie niecałe 2h i bawie sie doskonale :D lece grać dalej

 

Ale weź porób jakieś fajne screeny, bo z tego co widać na recenzjach to gra ma piękne miejscówki z mega ilością detali otoczenia.

A tutaj to tak z grubsza to wygląda mniej wincyj jak ulepszony ratchet z PS4 pro z podkręconą rozdziałką.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Cyfrę mam,ale wszędzie zaglądam bo następna dopiero Kena będzie ogrywana.

Jak tak ceny będą spadać szybko to BOX Kena kupię za ile 80 zł ?

7 minut temu, dawidoxx napisał:

 Zdecydowanie najladniejsza gierka na konsoli - returnal moze czyscic buty raczetowi :D 

 

Chcę więcej tylko tak wyglądających gier i tylko z tak zrobioną rekonstrukcją obrazu czyli tym oszukanym 4K ?

Może dupy mi nie urwało ale jest naprawdę bardzo dobrze. Momentami to mam wrażenie jakby to była animacja od PIXARA a nie gra.

14 minut temu, lukadd napisał:

Piszę tak jak pisałem, że gry, a konkretnie exy od Sony już nie trzymają tak wartości jak trzymały kiedyś. Sony podniosło ceny gier, a teraz widać jak na dłoni, że one drastycznie szybko tracą na wartości po premierach.

 

No zgadza się nie trzymają ale dla mas to chyba dobrze bo wszyscy chcieli tańszych gier na Next-Geny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Ale weź porób jakieś fajne screeny, bo z tego co widać na recenzjach to gra ma piękne miejscówki z mega ilością detali otoczenia.

A tutaj to tak z grubsza to wygląda mniej wincyj jak ulepszony ratchet z PS4 pro z podkręconą rozdziałką.

 

Pozniej powrzucam jakieś screeny :D
Nie no gierka wyglada naprawde ladnie, akurat ta miejscówka z mojej fotki jest srednia - ale np w miescie widać ze jest to nowy raczet :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ODIN85 napisał:

 

Pada tylko porównuję i tam lepiej działał.

Nie grałem w Returnal (i nie chcę) więc nie mam porównanie poza tym nie o Tobie akurat myślałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

 

Może dupy mi nie urwało ale jest naprawdę bardzo dobrze. Momentami to mam wrażenie jakby to była animacja od PIXARA a nie gra.

 

Lokacje są nierówne jesli chodzi o poziom grafiki - niektóre wygladają tak ze kopara opada, a inne przecietnie, ale nadal jest ładnie :D  i tak jak piszesz miescami to poziom kreskówek pixara :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Pozniej powrzucam jakieś screeny :D
Nie no gierka wyglada naprawde ladnie, akurat ta miejscówka z mojej fotki jest srednia - ale np w miescie widać ze jest to nowy raczet :D 

Zdecydowanie dobrze to wygląd i mam wrażenie (może mylne) że niektóre osoby szukają dziury w całym. Gra jest praktycznie przez wszystkich chwalona (wliczając w to DF) za warstwę techniczną i wygląda świetnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dawidoxx napisał:

Pozniej powrzucam jakieś screeny :D
Nie no gierka wyglada naprawde ladnie, akurat ta miejscówka z mojej fotki jest srednia - ale np w miescie widać ze jest to nowy raczet :D 

Jest tak jak mówisz dokładnie to miałem na myśli ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

No zgadza się nie trzymają ale dla mas to chyba dobrze bo wszyscy chcieli tańszych gier na Next-Geny?

Nie wiem czy dobrze, bo to też świadczy o graczach jak słabo cenią zakupowane przez siebie gry, gdy od razu tak mocno zjeżdżają z ceną, aby tylko opchnąć dalej.

Tutaj jednak zdecydowanie wolę Nintendo. Wydają dobre gry, a gracze ich nie oddają zaraz po premierze z znaczną utratą wartości. Po prostu cenią dobre gry. A tutaj u Sony kończy się ta era dobrych i cenionych gier.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Nie wiem czy dobrze, bo to też świadczy o graczach jak słabo cenią zakupowane przez siebie gry, gdy od razu tak mocno zjeżdżają z ceną, aby tylko opchnąć dalej.

Tutaj jednak zdecydowanie wolę Nintendo. Wydają dobre, gry, a gracze ich nie oddają zaraz po premierze z znaczną utratą wartości. Po prostu cenią dobre gry. A tutaj u Sony kończy się ta era dobrych i cenionych gier.

 

Ile Nintendo sprzedaje gier w Polsce a ile Sony? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Chyba Disneya.

Największy problem mają jak zwykle Ci co na yt grają?

Frustracji jakaś dziwna albo zwykłe marudzenie dla zasady ?.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Nie wiem czy dobrze, bo to też świadczy o graczach jak słabo cenią zakupowane przez siebie gry, gdy od razu tak mocno zjeżdżają z ceną, aby tylko opchnąć dalej.

Tutaj jednak zdecydowanie wolę Nintendo. Wydają dobre gry, a gracze ich nie oddają zaraz po premierze z znaczną utratą wartości. Po prostu cenią dobre gry. A tutaj u Sony kończy się ta era dobrych i cenionych gier.

 

Wychodzi na to ze ludzie duzo siedzą w domach i szybciej kończą gry :D Przeciez po premierze ps4 nowości nie leciały tak mocno z ceny.. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gret napisał:

Ile Nintendo sprzedaje gier w Polsce a ile Sony? 

To nie ma różnicy Polska, Niemcy, UK czy USA. Gry od Nintendo trzymają cenę do dziś wszędzie na konkretnym poziomie, od Sony też w sumie całkiem przyzwoicie trzymały, ale do czasu PS5 i ich podwyżek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dawidoxx napisał:

Wychodzi na to ze ludzie duzo siedzą w domach i szybciej kończą gry :D Przeciez po premierze ps4 nowości nie leciały tak mocno z ceny.. 

No na Nintendo też ludzie siedzą w domach, ale nie oddają dobrych gier za minus 30-50% ceny po kilu dniach czy miesiącu od premiery. Na Ps5 zaczyna się robić taki dziwny myk z cenami exów

13 minut temu, ODIN85 napisał:

Największy problem mają jak zwykle Ci co na yt grają?

Ty chyba jesteś jedyny na forum znany z grania na youtube :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ODIN85 napisał:

Dobra kto dziś nowego pada dostał?

Jutro odbieram DualSense wersja czarna + Karta Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X 1TB.

8 minut temu, ODIN85 napisał:

Byłem? Switcha też mam.

To teraz też będę musiał kupić żeby nie być "gorszy" bo coś ta wersja "PRO" wychodzi i wyjść nie może ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Nie wiem czy dobrze, bo to też świadczy o graczach jak słabo cenią zakupowane przez siebie gry, gdy od razu tak mocno zjeżdżają z ceną, aby tylko opchnąć dalej.

Tutaj jednak zdecydowanie wolę Nintendo. Wydają dobre gry, a gracze ich nie oddają zaraz po premierze z znaczną utratą wartości. Po prostu cenią dobre gry. A tutaj u Sony kończy się ta era dobrych i cenionych gier.

 

Masz trochę racji, ale swoje dorzucają same sklepy. Zobacz sobie np. cenę The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Tytuł, który towarzyszył premierze Switcha, w takim Media Expert stoi po 250 złotych. Cztery lata po debiucie. Gry wydane przez Nintendo po prostu same w sobie trzymają cenę, przekłada się to też na rynek używek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

 u Sony kończy się ta era dobrych i cenionych gier.

 

No, prawdziwy "dramat" z tym jest, koniec gier na konsole SONY jest już bliski. Wszyscy oleją PlayStation i pójdą grać w starocie z przed 4 lat jak Zelda albo inne multi-platformy typu Wiedźmin 3 bo są dalej w cenie :E

Koniec dobrych i cenionych gier na PS5 zanim generacja się rozkręciła, można ogłosić jej koniec - kurtyn, SONY gasi światło a "gracze są wściekli" ?

3 godziny temu, gret napisał:

Ile Nintendo sprzedaje gier w Polsce a ile Sony? 

Dokładnie 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak jest, skoro to samo $ony zaczyna wydawać swoje gry na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...