Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Chyba tak jest, skoro to samo $ony zaczyna wydawać swoje gry na PC.

Bankowo to na pewno znak że koniec jest już bliski a nie dlatego że chcą zarobić drugi raz na starociach z poprzedniej generacji i być może zachęcić do zakupu konsoli przy kontynuacji któregoś z nich ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj końca. Days gone ładny staroć jak już po ~dwóch latach wylądował na pc. Potem będzie po półtora i po roku. A jak będą mieli wydać ps6 znowu takim szajsem i dopłacać do niego, to rzucą to w pizdu i będą gierki day one.

3537898-3429836-3428861-1449450532566+(1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Mówisz o tych starociach co dali?

Koniec to będzie jak gry będą na pc po mniej niż roku.

Będą na PC bo SONY zwyczajnie się to opłaca, zobaczyli że na rynku komputerów można też zarobić i robią to co Microsoft robi już od dawna.

Phil Spencer zapewnia, że Xbox ma lepszą niż Sony strategię dla PC „Inni wydają gry lata później...”

Nie wiem jakie ani ile trzeba będzie czekać ale wiem że będą kolejne tytuły tam trafiać zresztą samo SONY jasno się określiło że nie będzie to kosztem konsoli 

Szef PlayStation Studios: więcej gier na PC, ale nie kosztem konsol. Plany Hermena Hulsta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Tak samo jak "wierzymy w generację" :E. Świński duet u steru poczuje piniąndz i raz dwa porzucą te zabawki z bazaru, bo po co dopłacać jeszcze do tego. Lepiej wrzucić hajs w PS Now.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ODIN85 napisał:

Ta lepsza strategia gdzie na Passie nie zarabiają??

Ty serio wierzysz w to że gdyby im się ta inwestycja nie opłacała z perspektywy czasu to dalej by w to brneli mogąc sobie pozwolić po tych wszystkich przejęciach na EX'y tak jak za czasów X360? Ja myślę że oni dobrze wiedzą co robią. Tak czy siak mowa była o końcu dobrych gier od SONY czyli tych które też mogą pojawić się na PC. A najlepsze jest to że dyskusja została pobudzona przy okazji premiery Raczeta który nie trafił na PC i jest bardzo dobrze oceniany ale i tak można przeczytać o końcu dobrych gier na PlayStation bo pudełka trafiły na OLX - no szok normalnie ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lukadd napisał:

Ta i widać jak ludzie wyceniają tego Ratcheta :E  W jeden i to nie cały dzień od premiery z 319pln sugerowanej ceny dla pudła zleciał nawet do 220pln na olx :E

https://www.olx.pl/d/oferta/ratchet-and-clank-riftapart-ps5-CID99-IDKdjZf.html#05a2a68a46;promoted

Sony już nie trzyma poziomu, ludzie nie cenią ich gier jak kiedyś.

 

Ale chyba wiesz, że to pudełka są które mieli przy zakupie konsoli? (Markety wypuścili bundla ps5+ dodatkowy pad + ratchet za około 3tyś) nie wszyscy chcą grać w Ratcheta to gonią a kupili bundla bo całkiem OK zestaw a golasów ps5 dalej nie widać (gdyby golasy były Ratcheta dziś byś nie kupił za 220zł),  no chyba że sam byś kupił za około 300 i gonił 100zł taniej na 2gi dzień, pomyśl trochę.........

 

5 godzin temu, lukadd napisał:

@azgan a jaka gra do tej pory wydana na PS5 trzyma poziom? Ratchet to jak na razie jeszcze szybciej zjeżdża z ceną jak Returnal :E

Jedynie jeszcze Nintendo zostało z porządnymi exami, które ludzie cenią i nie sprzedają z znaczną stratą na wartości w dzień czy kilka od premiery. To jest fakt.

Przy Nintendo z jakimś bundle jest taki wysyp Returnalów i Ratchetów?

Weż cos na uspokojenie :)

6 godzin temu, ODIN85 napisał:

A masz Epica na PS5?

Nie, ale jak ktoś gra też na PC zamiast bawić sie szlabanem to może pobrać za free, a na ps5 było też ale trza było mieć ps+

Edytowane przez Elvis79
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ze sklepu jedna kopie, dostałem drugą z faktura na obca mi osobę ?‍♂️ Najbardziej mi szkoda tej osoby, bo nie dostała Ratcheta na czas ?

198338510_1184314868682587_9145839228449

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Elvis79 napisał:

Ale chyba wiesz, że to pudełka są które mieli przy zakupie konsoli? (Markety wypuścili bundla ps5+ dodatkowy pad + ratchet za około 3tyś) nie wszyscy chcą grać w Ratcheta to gonią a kupili bundla bo całkiem OK zestaw a golasów ps5 dalej nie widać (gdyby golasy były Ratcheta dziś byś nie kupił za 220zł),  no chyba że sam byś kupił za około 300 i gonił 100zł taniej na 2gi dzień, pomyśl trochę.........

Widać gracze PS po prostu słabo cenią gry od Sony jak od razu tak zaniżają cenę i sprzedają w dzień premiery znacznie poniżej ceny rynkowej.

16 godzin temu, Elvis79 napisał:

Przy Nintendo z jakimś bundle jest taki wysyp Returnalów i Ratchetów?

Weż cos na uspokojenie

Przy nintendo czy z bundle czy bez gry racze dobrzej trzymają ceny.

A o mój spokój się nie martwiaj :E Ja zawsze spokojny.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

Widać gracze PS po prostu słabo cenią gry od Sony jak od razu tak zaniżają cenę i sprzedają w dzień premiery znacznie poniżej ceny rynkowej.

Przy nintendo czy z bundle czy bez gry racze dobrzej trzymają ceny.

A o mój spokój się nie martwiaj :E Ja zawsze spokojny.

 

Dalej nie kumasz, że sporo tych zestawów było to niektórzy mają w dupie Ratcheta a kupili takiego bundla bo był najbardziej opłacalny to gonią go wolą bo grać w co innego :) a gracze PS to pojęcie względne, Ci akurat słabo cenią Ratcheta chcą szybką kase i tyle. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają za tyle bo może wiedzą, że nikt im nie kupi tego w cenie sugerowanej przez producenta. Sam bym tego nie kupił w takich pieniądzach przez OLX czy allegro tylko wolałbym iść do sklepu stacjonarnego. 

Sam lata temu sprzedawałem Fifę dołączoną do PS4 chyba z pół stówy taniej niż chodziło po normalnych sklepach. Jak bym walnął cenę jak wszędzie to raczej bym się dłużej jej pozbywał jeśli w ogóle bym się jej pozbył.

 

ktoś się orientuje jak w ogóle się sprzedają po sklepach gry w nowych cenach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w PL ale w uk nowke kupisz za £55 wiec jak ktos chce sie na szybko pozbyc i goni 50zl taniej to tragedi nie ma i jest to zerowym wyznacznikiem jak i czy "fani sony cenia exy sony". 

Exy to nie jedna marka i bez sensu wrzucac wszystko do jednego wora, ja sam o raczecie nawet nie mysle bo nie moja bajka. Za to wzialem wczoraj Returnala i jak narazie nawet fajnie sie umiera? i tak wiem jak ta gra byla oceniona, tyle ze ja sam oceniam gry pod siebie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artystycznie mi sie podoba bardzo jak narazie, elementy i styl zapozyczony miejscami z Gigera (aliens), do tego fajnie zrobiona zyjaca roslinnosc.

60fps przy takiej grze jest obowiazkowe i fakt ze jest to kosztem rozdzielczosci. Mydla nie zauwazylem, moze dlatego ze sa ciemne sceny i tez zbyt dlugo nie gralem, napewno nie jest to poziom rdr2.

Największym plusem jest atmosfera tajemniczosci i odkrywanie o co chodzi i jak dziala mechanika. Praktycznie nic nie czytalem/ogladalem o tej grze i wiem malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ODIN85 napisał:

azgan poka czarnego pada?

 

Nie mam co pokazać bo nie kupiłem ?

Miałem brać czarnego ale wolę poczekać na V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam olx i widzę że ps5 można już kupić nówkę za 2600 zł.Myślicie kupować czy wstrzymać się jeszcze? Posiadam xsx, ale w sumie zagrało by się w demon souls czy Spidermana?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zweryfikuj,czy to nie jest wałek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Tylko zweryfikuj,czy to nie jest wałek.

Raczej nie bo wszystko jest tylko na odbiór osobisty i niby sprzedający mają same pozytywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja z napędem za 2600 to już ładna cena, ja za swoją 3k dałem i nic nie żałuję

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kochan4 napisał:

wersja z napędem za 2600 to już ładna cena, ja za swoją 3k dałem i nic nie żałuję

Cena już trochę lepsza ?Tylko że ja na jedną konsolę ledwo znajduję czas.To nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać z zakupem.

Ale wiadomo gierki kuszą ?

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ODIN85 napisał:

Dam 100. Jak coś to priv.

Ten co kupuję za 369 zł bo cena nie gra roli, gdyż, po przejściu gry po kilku tygodniach sprzedaje ze stratą 20-30 zł. 

Rachet ląduje na olx'ie na start z ceną obniżoną o 120 zł od ceny sklepowej 320 zł, to odin chce kupić za 100 zł. 

Z ciebie taki jest hucpiarz (pato-gracz), że wolałbym szybciej interesy z ortodoksyjnym żydem prowadzić :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

To Sx opchnij bo tam i tak nie ma żadnych exów.

Chce kupić żeby drożej sprzedać to przecież logiczne.

Wydaje mi się że u ciebie wszystko jest nie logiczne :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

To Sx opchnij bo tam i tak nie ma żadnych exów.

 

Ty siebie pchnij najlepiej w przepaść to zrobisz nam przysługę ?

1 godzinę temu, kanon7 napisał:

Ten co kupuję za 369 zł bo cena nie gra roli, gdyż, po przejściu gry po kilku tygodniach sprzedaje ze stratą 20-30 zł. 

Rachet ląduje na olx'ie na start z ceną obniżoną o 120 zł od ceny sklepowej 320 zł, to odin chce kupić za 100 zł. 

Z ciebie taki jest hucpiarz (pato-gracz), że wolałbym szybciej interesy z ortodoksyjnym żydem prowadzić :E

W punkt, celny strzał ?

1 godzinę temu, kanon7 napisał:

Wydaje mi się że u ciebie wszystko jest nie logiczne :E

Nic Ci się nie wydaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, afrikan napisał:

Tak przeglądam olx i widzę że ps5 można już kupić nówkę za 2600 zł.Myślicie kupować czy wstrzymać się jeszcze? Posiadam xsx, ale w sumie zagrało by się w demon souls czy Spidermana?

a tak narzekali ludzie że nie można będzie kupić ps5 kilka lat xD , a tutaj ceny spadaja

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio liczycie na usprawnioną wersję pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RozQ napisał:

Serio liczycie na usprawnioną wersję pada?

A co w tym takiego dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...