Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ODIN85 napisał:

 

No normalnie tracą. Za mało abonentów.

Ty już wiesz co im się opłaca a co nie i tęgie głowy z Microsoftu powinny zatrudnić takiego znakomitego analityka żeby im nową strategię rozpisał na kolejne lata ?

2 minuty temu, dawidoxx napisał:

 

23 studia w tym 20 od indyków..  jedynie bethesda da rade :D 

 

A ile jest w samej Bethesdzie od gier AAA?

Bethesda-Xbox-HERO

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Nie grałem w żadną z gier od ms ostatnio... miesiac temu wzialem abonament za te 4 pln i z reką na sercu nawet nie zainstalowałem jednego tytułu.. w tym abonamencie są same starocie, a nowości typu "blair witch project" odinstalowałem po parunastu minutach - to są gówno nie gry i dopóki ms będzie inwestować w takie studia to ludzie nawet abonamentem nie beda zainteresowani..  :E

23 studia w tym 20 od indyków..  jedynie bethesda da rade :D 

 

Jak to będzie w przyszłości to się okaże. Takie subskrypcje maja to do siebie, ze dość łatwo do nich wciągnąć nowych użytkowników, ale trudniej większość utrzymać. Żeby to zrobić trzeba ciagle dostarczać dużo różnorodnej treści, żeby utrzymywać zainteresowanie.

Dużo studiów jest im potrzebne właśnie po to - żeby produkować dużo treści. Jak będzie z jakością, to się dopiero okaże. I to dopiero w bardziej odległej przyszłości.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Camil666 napisał:

Jak to będzie w przyszłości to się okaże. Takie subskrypcje maja to do siebie, ze dość łatwo do nich wciągnąć nowych użytkowników, ale trudniej większość utrzymać. Żeby to zrobić trzeba ciagle dostarczać dużo różnorodnej treści, żeby utrzymywać zainteresowanie.

Dużo studiów jest im potrzebne właśnie po to - żeby produkować dużo treści. Jak będzie z jakością, to się dopiero okaże. I to dopiero w bardziej odległej przyszłości.

Otóż to ?

Na chwilę obecną startują z przegranej pozycji ale już za czasów X360 pokazali że potrafią walczyć.

Ja się z tego cieszę i oczekuję wielu dobrych gier w tej generacji na oba Next-Geny (PS5/XSX) ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

 

A ile jest w samej Bethesdzie od gier AAA?

Bethesda-Xbox-HERO

 

Byle tylko betesda nie waliła takich perełek jak ostatni wolfenstein, bo wtedy moze być nawet źle :E 

6 minut temu, Camil666 napisał:

Jak będzie z jakością, to się dopiero okaże. I to dopiero w bardziej odległej przyszłości.

No wlasnie dopiero w odległej przyszłości, a tu trzeba tytułów na juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez wziąć pod uwagę, że gry, które wyda Bethesda w ciągu najbliższego roku czy dwóch, to będą gry w całości/większości powstałe przed przejęciem przez MS. 

Wplyw MS na Gry Beth będzie w pełni widać dopiero, gdy MS będzie nadzorował produkcje od początku do końca.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, dawidoxx napisał:

Byle tylko betesda nie waliła takich perełek jak ostatni wolfenstein, bo wtedy moze być nawet źle :E 

Ano racja z tym że to nie Bethesda a bardziej Machine Games które kupiła Bethesda. Microsoft kupił cały pakiet studiów w tym ZeniMax Media. Bethesda to się nie popisała z Fallout 76 ?. Bethesda to też Skyrim który ma do dzisiaj ogromną rzeszę fanów a nowy The Elder Scrolls VI też się robi już dla Microsoftu 

26 minut temu, dawidoxx napisał:

 

No wlasnie dopiero w odległej przyszłości, a tu trzeba tytułów na juz :D

To się też zgadza ale kiedyś muszą zacząć i właśnie to robią. Z jakim efektem? Będziemy to razem oceniać za jakiś czas.

31 minut temu, ODIN85 napisał:

Same starocie co każdy już ograł.

Jaki Ty jesteś niekumaty to aż słów czasem braknie. A jakie studia odpowiadają za te starocie? Masz je wszystkie wyszczególnione pod tymi miniaturkami. Chcesz mi powiedzieć że np. takie id Software to są amatorzy od indyków i nie potrafią robić dobrych gier? 

21 minut temu, Camil666 napisał:

Trzeba tez wziąć pod uwagę, że gry, które wyda Bethesda w ciągu najbliższego roku czy dwóch, to będą gry w całości/większości powstałe przed przejęciem przez MS. 

Wplyw MS na Gry Beth będzie w pełni widać dopiero, gdy MS będzie nadzorował produkcje od początku do końca.

To też prawda z tym że to co powstaje teraz też będzie lecieć już na konto Microsoftu. Konferencja Bethesda + Microsoft na E3 była udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Jak teraz będą robili gry na czas to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Wszystkie gry mają jakiś określony czas powstawania średnio 2-3 lata. Po to Microsoft ma te 23 studia żeby im na zmianę mogli zasilać XBOX GAME PASS nowościami + multi-platformy które są też na PlayStation w oczekiwaniu na EX'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony poczuło hajs? Zawsze jakieś swoje exy dopuszczali po czasie dla pcmr-u . Kiedyś mgs, seria FF, Tekken, PES i wiele innych to były exy na konsolkach Sony, po czasie na pc powychodziły, nie wiem skąd u niektórych pomysł, że dopiero zaczęli to robić

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym te gry które będą wychodzić teraz na platformach Microsoft powstawały już dużo wcześniej. Sam pomysł na Starfield to 25 lat a od kilku pewnie realnie powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kochan4 napisał:

Kiedyś mgs, seria FF, Tekken, PES i wiele innych to były exy na konsolkach Sony, po czasie na pc powychodziły, nie wiem skąd u niektórych pomysł, że dopiero zaczęli to robić

Żadna z tych marek to nie jest własność Sony.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kochan4 napisał:

Sony poczuło hajs? Zawsze jakieś swoje exy dopuszczali po czasie dla pcmr-u . Kiedyś mgs, seria FF, Tekken, PES i wiele innych to były exy na konsolkach Sony, po czasie na pc powychodziły, nie wiem skąd u niektórych pomysł, że dopiero zaczęli to robić

Metal Gear Solid to nie jest EX SONY tylko Konami, Tekken też nie jest EX'm i był już nawet wcześniej na X360, PES to również nie EX z Final Fantasy też różnie było ale to Square Enix a nie SONY ?

4 minuty temu, Camil666 napisał:

Żadna z tych marek to nie jest własność Sony.

Dokładnie. Kolega był szybszy ?

EX'y od SONY na PC to Horizon Zero Dawn, Days Gone czy Uncharted 4 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekena ogrywałem już na playce jedynce gdzie jeszcze Bill ox360 nie śnił w tamtym czasie, a skoro tylko o exach Sony pisaliście to sorki, myślałem że ogólnie o exach, a o te na ps5 się nie martwię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kochan4 napisał:

Tekena ogrywałem już na playce jedynce gdzie jeszcze Bill ox360 nie śnił w tamtym czasie, a skoro tylko o exach Sony pisaliście to sorki, myślałem że ogólnie o exach, a o te na ps5 się nie martwię ?

Pierwsze Tekkeny a później ile ich trafiło na X360 ?? To jaki to EX od SONY?

No poczuli, poczuli hajs. Zobaczyli że na komputerach też mogą nieźle zarobić i zaczynają wydawać kolejne tytuły. Ghost of Tsushima podobno ma być kolejnym tytułem jaki trafi po Uncharted 4 na PC.

Ghost of Tsushima trafi na PC?

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Chyba tylko Ty jedyny uwierzyłeś w te 25 lat?

Dlaczego? Koncepcja gry może powstawać latami na papierze. Ile czasu powstawał Duke Nukem Forever lub CP2077 albo taki The Last Guardian od SONY? Mogli to projektować latami co nie znaczy że sama gra tyle powstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Pierwsze Tekkeny a później ile ich trafiło na X360 ?? To jaki to EX od SONY?

No na tym polega ex, masz na początku na jedną konsole i jak chcesz pograć to musisz ją kupić, czego nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kochan4 napisał:

No na tym polega ex, masz na początku na jedną konsole i jak chcesz pograć to musisz ją kupić, czego nie rozumiesz?

Ta gra trafiła z automatów na konsole a nie że ktoś stworzył tytuł ekskluzywny z SONY tylko dla PlayStation i jeszcze raz to nie jest EX od SONY tylko Namco.

Już wyjaśnił Ci to też wcześniej Camil666 co do tytułów które wymieniłeś 

Wracając jeszcze do EX'ów SONY na PC

W końcu gry z PlayStation na PC! Na tym ożenku konsolowcy tylko zyskają

Różnica taka że wcześniej robił to tylko ten zły Microsoft

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Sony na czymś zarabia chociaż,Microsoft póki co nic na dziale gamingu?

Na redicie są rysunki z dochodami Sony i MS? Sony w 2019r zarobiło 8mld $, MS w pierwszym kwartale 2021 zarobił ... 16 mld $ :E dobrze że mają co do garnka włożyć tak ich ten gejming ciągnie w dół :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, azgan napisał:

Ghost of Tsushima podobno ma być kolejnym tytułem jaki trafi po Uncharted 4 na PC.

Ghost of Tsushima trafi na PC?

Pod tym linkiem jest aktualizacja, że jednak niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że chodziło mi azgan o exy ogólnie na konsolę Sony, jakbyś jeszcze nie doczytał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Camil666 napisał:

Pod tym linkiem jest aktualizacja, że jednak niekoniecznie.

Podobnie było z Uncharted 4 i Days Gone. Oczywiście nic nie jest na tą chwilę potwierdzone ale temat sam się wyjaśni wystarczy poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ODIN85 napisał:

No chyba Microsoft ma więcej dochodowych działów z których to dokładają do gamingowego.

I Ty myślisz że gdyby ta inwestycja nie była z perspektywy czasu opłacalna to brneliby w to dalej? Same nieogary w tym Redmond :szczerbaty:

Michał może wyślij im swoje CV z propozycjami zmian bo marnujesz swój talent na tym szlabanie ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ODIN85 napisał:

A mało to mieli wtop? 

Nawet jeszcze połowy abonamentów nie ma do zakładanej liczby aby zarabiali.

A SONY nie miało wtop :szczerbaty:?

A ile abonentów musi mieć PS+ ?? Liczenie zacznij od siebie bo sam go ani razu nie kupiłeś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Jakieś tam drobne?Fonów nie liczę bo byłem z nich zadowolony.

Tak drobne zwłaszcza ostatnio w ich TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tv cię nie interesuje problem nie istnieje jakżeby inaczej ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Sony zaczęło produkować szlabany to by szybko MS przegonili z zyskami.

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym temacie którym jestem zainteresowany jest syf i oczywiście robi go "szlaban". Czy jest na sali moderator? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...