Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja bardzo szanuję szachy i przy każdym ruchu się długo zastanawiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic GTA5 premium na PS5 teraz na promce za 60 zl? Bedzie platny update na wersje ps5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś to pewnie że warto, a gra raczej nic nie dostanie, toż to hit z 2013r

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj polowałem na Returnal, ale ostatecznie kupiłem nowego Ratcheta za 130 zł. To się w głowie nie mieści, że te gry aż tak szybko tracą na wartości (nie narzekam).

Oby zestawy zostały z nami jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby każdego exa dodawali do zestawu ? 

Z 339 na 130 w niecałe 2 miechy

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slafec napisał:

Od wczoraj polowałem na Returnal, ale ostatecznie kupiłem nowego Ratcheta za 130 zł. To się w głowie nie mieści, że te gry aż tak szybko tracą na wartości (nie narzekam).

Oby zestawy zostały z nami jak najdłużej.

Kupiłem w środę za 150 sprzedałem wczoraj za 149 :E przeżyje ta stratę :D gra sztos.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, slimko82 napisał:

Kumpel z Niemiec byl u mnie w Polsce,kupil sobie Ghost of Tsushima w PL wersji. U siebie ma tylko napisy a wiem ze dubbing tez byl chyba w tym . Ogarnia ktos jak to zrobic?

Zmień język konsoli z szwabskiego na Polski i powinno działać. 

9 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Przynajmniej w wersji na ps4 parker nie wygląda jak kasztan. Odwaliło sony z tymi płatnymi łatkami, oj odwaliło. Pay has no limits.

A ja dzisiaj jednak się zdecydowałem oddać im moje 90zl na tego remastera i nie jest tak źle. 

Wcześniej miałem takie samo zdanie o tym remasterze jednak gdy w niego zagrałem to zdanie zmieniłem częściowo. Ryj wyglada normalnie, generalnie to i tak go tam przecież nie ogladasz bo lata w masce ale za to 4k robi robote. Obraz od razu nabrał ostrości nie jest rozmyty jak w wersji na ps4. Co do Rt to musze sie po doktoryzować na filmiku  DF żeby wiedzieć na co mam patrzeć... :E

90zl to jednak zwykly skok na kasę. Powinni dać to za free. Z drugiej strony jeżeli kosztowało ich to dużo pracy to taka dopłata też nie wydaje się dużą kwotą. 

 kto lubi pająka to już to dawno kupił, ja na pewno teraz ogram tą grę raz jeszcze. 

 

Ratcheta ogrywam sobie kawałkami, gierka wygląda zajebiscie. Fajna fabułka akcja leci szybko. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marzab napisał:

Warto kupic GTA5 premium na PS5 teraz na promce za 60 zl? Bedzie platny update na wersje ps5?

o update cisza, bardziej, że wyjdzie wersja pod ps5/XsX premiera 11 listopad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS daje te updejty za free Gearsy Forza itp itd ... Tłumaczenie o dużej ilości pracy do mnie nie trafia :E

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie z Tsushimą, rozumiem extra cash za dlc, ale za ulepszenie do ps5 też wołają :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja $ony nie tłumaczę, szukam tylko "racjonalnego" uzasadnienia dla tego ichnego złodziejskiego modelu biznesowego.

Ale wszystko i tak sprwadza sie do jednego że chajc na dziwki i koks musi się zgadzać... :E 

Update do tsusimy jest w pakiecie z dlc także trochę jest onaczej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdawałem sobie sprawy z tego jak duża jest różnica pomiędzy nideciem a deltą. Prawie jak między dniem a nocą... :E  

PS. Na końcu tego filmiku zrobił porównanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że warto poczekać z kupnem PS5 jeszcze trochę, jeśli mi się nie spieszy, czy cena będzie raczej jeszcze dłuższy czas sie utrzymywała? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny już teraz masz na poziomie msrp, więc nie ma co liczyć na obniżkę, fakt że nadal szybko znikają z marketów, ale jak przypolujesz to spokojnie kupisz , no chyba że liczysz na jakieś używki poniżej 2k, ale to już musisz szukać frajera na olx i uwierzyć mu że ci super okazyjnie sprzedaje sprawny sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK tez juz powoli robi sie lepiej, i skalperzy sprzedaja konsole juz tylko o jakies £50 wiecej. Jeszcze troche i wogole przestanie im sie oplacac je zgarniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ceny to bym wolał nowa rewizje bez piszczącej cewki, normalnymi wiatrakami i normalnymi padami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiałeś mieć sporego pecha że ci się te trzy rzeczy przytrafiły ? 

U mnie odpukac na razie wsio w normie

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pożyczam od kumpla ps5 cewki po 1h gry słysze z 3-4m bez problemy pady już dwa poleciały na reklamacje, wiatrak ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, może ja nie katuje tak pada, dlatego jeszcze żyje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on też nie, jednego sam "popsulem|" padł krzyzak w days gone jakby "drifrttowal" miedzy stronami. Dramat te pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam się tym krzyżakiem robi? Odkąd pojawiły się gałki w padach to u mnie krzyżak jest używany sporadycznie

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kochan4 napisał:

To co tam się tym krzyżakiem robi? Odkąd pojawiły się gałki w padach to u mnie krzyżak jest używany sporadycznie

Leczyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo dopóki nie przykłada się obsesyjnie łba do konsoli to jest cicho ;)  Nie wiem jak można słyszeć z 4-5 metrów cewki.. ja w takiej odległości nie słyszałem nawet mojego monstrum  gdzie z bliska ten rtx grał koncert :E 

W terkoczący wentylator jestem w stanie uwierzyć, bo to faktycznie może być kłopotliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 25 lat obcowania ze sprzętem IT tylko raz miałem kartę (9500gt GF) której cewki mnie wkurzały, chyba mam szczęście pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...