Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na ostatnie 6 gpu trafiłem tylko wlasnie tego asusa.. z 1 metra był to upierdliwy dzwięk, ale z calszej odlegości nie słyszałem nic.. także dziwne jak z 4-5 metrów  ludzie słyszą cewki - nie wiem :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem :E ja slysze z 3m ~~ ten dzwięk piszczenia nie jest uciazliwy ale jest slyszalny ...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją z 2,5 m i jak gram bez plyty to jej praktycznie nie słyszę, i to bez włączonego kina domowego ( sam tv) bo jak odpalę 5.1 to wtedy to i płyta blu-ray mi nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kwestia obcowania z XsX/X1X długiego gdzie te konsole nawet z płytą są praktycznie niesłyszalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do slima PS4 (odchudzona 2216a) to faktycznie nie ma startu, slimki to nawet z metra nie slysze

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4 kupilem slim na dwa miesiace w 2017?2018? ogralem co bylo do ogrania i pogonilem tracac 100, tragiczny hardware odrzutowiec to mało powiedziane, a teraz ogrywam reszte na ps5 kumpla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe która rewizję miałeś, ja że swojej jestem mega zadowolony, bierze max 90w a wentyla praktycznie nie slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4 slim też były głosne tak jak ps4 pro?

mój prosiak od pierwszego dnia działał jak odrzutowiec.. dopiero  chyba po premierze tlou2 nie wytrzymałem i rozkręciłem konsole i przesmarowałem na nowo pastą wtedy w koncu franca ucichła ;) 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatni model 2216a jest cichutki i chłodny, nie wiem jak z poprzednimi było

Ja mam nówkę z marca , mc śmigana, może dlatego wciąż cicha

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, martingg napisał:

 a teraz ogrywam reszte na ps5 kumpla :E

ten kumpel to Ci pożycza ps5 od premiery - on w ogole na niej grał? :E 

2 minuty temu, kochan4 napisał:

No właśnie ostatni model 2216a jest cichutki i chłodny, nie wiem jak z poprzednimi było

Slima nie miałem, ale myslalem ze tylko PRO jest głosne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kochan4 napisał:

Ciekawe która rewizję miałeś, ja że swojej jestem mega zadowolony, bierze max 90w a wentyla praktycznie nie slychac

juz nie wiem :) wyło niemiłosiernie jak włączyłem days gone to panieeeeeeeeeeeee daj pan spokój :E

30 minut temu, dawidoxx napisał:

ten kumpel to Ci pożycza ps5 od premiery - on w ogole na niej grał? :E 

Slima nie miałem, ale myslalem ze tylko PRO jest głosne ;) 

on miał ps4 i wszystko tam ograł, a co jest na ps5 do grania? :E  jest fanem souls like ale przy returnalu wymiękł i się kurzy :D ostatnio się wymieniliśmy konsolami to grał na xsx w valhalle i jedi zdaje sie na moim a ja ogrywałem kilka tytułów które mi zostało m.in horizon (padlina :E ) czy days gone (sztos!) :D teraz wzialem ps5 bo i tak nie ma w co grać,, a że w listopadzie mu 30ka wybija to chce sie w koncu obronic i pisze inzyniera :D to sobie wzialem na troche ps5 ogralem dwa raczety w 2 dni :E i dzis przyjedzie uncharted babki i spiderman 1ka i to chyba tyle jesli chodzi o moje ogrywanie ps5 moze chociaz to tlou2 odpale z ciekawosci bo do GoW sie raczej nie przekonam

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten dysk na ps5 to jest taka padlina? :E mam zainstalowane 8 gier na ps5 i nie mam miejsca wiem ze to tylko 150gb mniej niz na XsX czy tram 200gb~~ ale na XsX mam teraz zainstalowane 22 gry troche duzych troche małych ale ten z ps5 miał to jakos lepiej kompresować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma pojemność do jakości dysku? Wejdź sobie w pamięć masową i sprawdź ile ci jakie gry zajmują - ty masz 8, ja mam ponad 20, zależy jakie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kochan4 napisał:

A co ma pojemność do jakości dysku? Wejdź sobie w pamięć masową i sprawdź ile ci jakie gry zajmują - ty masz 8, ja mam ponad 20, zależy jakie gry

nie chodzi o jakosc ale on mial jakos tez lepiej kompresowac te gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że na siłe próbujesz postawić xboxa wyżej - juz nie pierwszy post gdzie wytykasz nawet tak błache rzeczy jak pojemność dysku - no owszem jest mały.. ja sam go zapełniłem po tygodniu, ale nie sadze że nawet te 200gb  więcej zrobiło by mi tutaj wielką róznice..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kompresuje lepiej bo Call od Duty wz zajmował mi mniej na ps5 niż na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojemnośc dysk jednak nie jest błacha jak gry waza po 50-100gb :E pod względem hardware xsx jest po prostu lepszy pod każdym aspektem i ciezko tego nie widziec, kwestia pada ewentualnie co kto lubi

1 minutę temu, kochan4 napisał:

Chyba kompresuje lepiej bo Call od Duty wz zajmował mi mniej na ps5 niż na ps4

no to jest z valhalla na xsx zajmuje 20-30gb wiecej a tutaj instaluje uncharted LL a tam 50gb gra na 7h ~~ :/

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wada xboxa jest to, że to samo mam na pc, więc ta konsola w ogóle mi nie jest potrzebna i dalej nic się nie muszę doszukiwac

Edytowane przez kochan4
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już jest subiektywne odczucie jedni wolą gearsy i forze a inni tlou i days gone ogólnie w grach poprzedni gen ps4> x1 zdecydowanie ale dla mnie to była mega martwa generacja jak na 7 lat na rynku nie ma co porównywać z ps3 vs x360 piękne czasy

1 minutę temu, kochan4 napisał:

Dla mnie wada xboxa jest to, że to samo mam na pc, więc ta konsola w ogóle mi nie jest potrzebna i dalej nic się nie muszę doszukiwac

no wiadomo, ale ja od PC uciekłem lata temu i nie mam zamiaru wracać więc dla mnie to tylko ps5 i xsx

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie czego mi brakuje to RTS :/ takie buildery te 3 co maja wyjsc no i AoE 4 szkoda ze nie wydadza na XsX + mozliwosc gry na m+k idealnie by bylo

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg plotek, VRR ma pojawić się w okolicach grudnia dla PS5. Teraz tylko 8k pozostało :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, martingg napisał:

jest fanem souls like ale przy returnalu wymiękł i się kurzy

Returnal to nie soulslike, tylko roguelike/roguelite.

44 minuty temu, martingg napisał:

nie chodzi o jakosc ale on mial jakos tez lepiej kompresowac te gry?

Sam dysk czy konsola nic nie kompresuje sama z siebie. Devi muszą udostępnić skompresowaną wersję gry. PS5 ma obsługę sprzętowej dekompresji, podobnie jak XSX, tyle że sama kompresja jest realizowana inaczej na obu konsolach. Na PS5 gry zajmują mniej po odpowiednim potraktowaniu, dobrze to widać właśnie w Valhalli i patchach do niej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć,  Składałem wczoraj znajomemu komputer. Z ważniejszych części: Mobo msi pro z790-p wifi Cpu i5 12600kf Gpu Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6 Zasilacz Gigabyte P750GM Reszta chyba mało istotna. Po złożeniu wszystko śmigało. Windows się zainstalował, sterowniki do płyty głównej też. Niestety w trakcie instalacji sterowników do karty graficznej komputer się resetuje i już nie chce się włączyć. Wyskakuje naprawa systemu, która nic nie daje, ewentualnie można przywrócić system, to się włącza. I tak w kółko. Zrobiłem update biosu płyty głównej, bez zmian. Sprawdzałem CPU i ram jakimiś programami do sprawdzania, temperatury są super, nie wywala żadnych błędów. Ale gdy tylko instaluję sterowniki do GPU, następuje śmierć  Mam już zero pomysłów o co może chodzić. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?   
    • Ostatni duży patch był jeszcze w styczniu, od tamtego czasu cisza, a jak pojawił się jakiś patch z pierdołami. Ta gra jest martwa.
    • Już jak tak się bawimy to skoro jesteś tylko pilotem, to Twoim zadaniem jest wyłącznie latanie, sprawy techniczne, rejestracja lotu itd. realizuje ktoś inny. Natomiast operator drona to osoba, która odpowiada również za całą techniczno-organizacyjną otoczkę lotu dronem   Dlatego napisałem, żebyś przeczytał ze zrozumieniem, bo wszystkie przywołane przepisy i to co wielokrotnie pisałem o tym właśnie mówią, że latać możesz, ale równie dobrze może się to wiązać z konsekwencjami od osób, których prywatność możesz naruszyć wykonywaniem swoich czynności... A czy kręcąc z chodnika kamerą mieliby podgląd na to jak wyglądają działania na całej posesji?
    • Kiedyś jak zacząłem chodzić na siłownię w wieku 17 lat to jak widziałem typów co mieli po 30 lat to od razu myślałem, Jezu co za stary dziad, że to się jeszcze rusza.
    • Ale kim przeprowadzą tę ofensywe? Nie spotkałem się z opiniami analityków żeby mieli jakieś wolne niezagospodarowane wojska w tym momencie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...