Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konferencja może słaba ale miliony i tak są ?:balon:

Trailery z PlayStation Showcase z milionami wyświetleń. Który ma najwięcej? https://www.gry-online.pl/newsroom/trailery-z-playstation-showcase-z-milionami-wyswietlen-ktory-ma-n/z1206ed

42 minuty temu, raul_ole napisał:

Nie podoba mi się polityka Sony w sprawie tych płatnych updateow. Albo to zamieszanie właśnie z horizonem ostatnio. Już nie wspomnę o tym co robi rockstar z GTA 5, ręce opadają. Microsoft lepiej wygląda ze swoim produktem podejściem i usługami. Oby gry to zrównoważyły. Tylko ile będziemy na nie czekać

Otóż to ?, święte słowa - amen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby konfa super nie było, ale z drugiej strony u MS perspektyw lepszych nie widać. Tez zapowiedzi, ale wszystko za 2-3 lata + obsuwy. Nadzieja w multiplatformach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Konferencja może słaba ale miliony i tak są ?:balon:

Trailery z PlayStation Showcase z milionami wyświetleń. Który ma najwięcej? https://www.gry-online.pl/newsroom/trailery-z-playstation-showcase-z-milionami-wyswietlen-ktory-ma-n/z1206ed

Otóż to ?, święte słowa - amen ?

Zobacz ile tralier takiego Matrixa : Ressurection, nie minął jeszcze jeden dzień już jest 20mln+ gry z filmami nigdy się zrównają, albo z teledyskami które mają nawet 1mld wyświetleń po jakimś czasie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Zobacz ile tralier takiego Matrixa : Ressurection, nie minął jeszcze jeden dzień już jest 20mln+ gry z filmami nigdy się zrównają, albo z teledyskami które mają nawet 1mld wyświetleń po jakimś czasie. ;)

Diuna 2021 ma 36 mln a Matrix Resurrections już 20 mln ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2021 o 19:09, Sleepwalker74 napisał:

O wydaniu na XSX coś słychać, czy ma go nie być w ogóle na tę platformę?

Jak pisałem wcześniej konsolowa wyłączność na PS5 jest czasowa ("console exclusive at launch and to PC"):

Więc gra pojawi się też na innych platformach, kwestia tylko kiedy (czyt. ile zapłaciło Sony).

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy to ex czy nie. Grunt żeby na PS było :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel przechodzi sam siebie https://www.ppe.pl/news/161323/tyr-z-god-of-war-ragnarok-jest-olbrzymi-ale-nie-wiekszy-niz-lady-dimitrescu-z-resident-evil-village.html :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

Gdyby nie to, że mam bana na ppe, to bym napisał czy porównanie fujar z Kratosem będzie :)

Edytowane przez Elvis79
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, korzysta ktoś może z Playstation Now? Jest to coś warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast o "R" pisać/gadać lepiej posłuchać tego, wyszło im mega.

pamiętam jak na PC można było zrobić własne radio, nawrzucałem tam różne mp3 np Fasolki - moja fantazja itp i tak cisnąłem po mieście :)

Edytowane przez Elvis79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij ma dwa końce. Rockstar to żart, ale to "gracze" kupują i wydają setki na gta online, więc w sumie co producent ma się starać. Gta6 na pewno kiedyś przybędzie, ale nie mają się co śpieszyć. Zresztą jak gra ma wyglądać tak obłędnie jak rdr2 na ps4, to niech sobie dłubią i 10 lat. 

Bethesda ze swoim Skyrimem nie lepsza.

1 minutę temu, Elvis79 napisał:

Zamiast o "R" pisać/gadać lepiej posłuchać tego, wyszło im mega.

 

Wyciągam ps2 z szafy tylko po to żeby odpalić gta i bujać się po mieście z tą muzą. Pięknie to wyszło i właśnie jesli gta6 ma wyjść im równie "epicko" to niech sobie dłubią w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Kij ma dwa końce. Rockstar to żart, ale to "gracze" kupują i wydają setki na gta online, więc w sumie co producent ma się starać. Gta6 na pewno kiedyś przybędzie, ale nie mają się co śpieszyć. Zresztą jak gra ma wyglądać tak obłędnie jak rdr2 na ps4, to niech sobie dłubią i 10 lat. 

Bethesda ze swoim Skyrimem nie lepsza.

Wyciągam ps2 z szafy tylko po to żeby odpalić gta i bujać się po mieście z tą muzą. Pięknie to wyszło i właśnie jesli gta6 ma wyjść im równie "epicko" to niech sobie dłubią w spokoju.

zeedytowałem posta, zobacz z jaką muzą ja się bujałem :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:glaszcze:

:E

Muza w VC była zbyt dobra żeby profanować mp3. Co innego w San Andreas, tam też się bujałem na swojej muzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiałem Radio X w San Andreas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po flash fm w VC to emotion 98.3 :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIedy w koncu wydadzą firmware 2.0? Ta beta trwa już od lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Winter™ napisał:

KIedy w koncu wydadzą firmware 2.0? Ta beta trwa już od lipca.

w dupie z jakimś firmware, tu podróż sentymentalna trwa ! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam,

Vice City mi nigdy nie podeszło. Wolalem San Andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz uruchomiłem PS5. Pierwszy feeling (jak to Kubica mawia) ale duża. Pad super. System działa szybciej niż w PS Pro. Gier nie oceniam bo nie mam jeszcze nic dedykowanego PS5. 
 

Zabawe zacząłem od Racheta (tego z 2016 roku, kiedyś był free od Sony) i jak nie jestem fanem tego typu gier, tak wsiąkłem bardzo mocno. Już nie mogę sie doczekać nowego Racheta na PS5 :) 

A czeka mnie jeszcze GoT DC, Death Strending DC bo nie grałem w te gry na PS4 oraz Returnal i Pająk. Plus nowe CoD, Asasyn i inne multiplatformy. Niby nie zapowiedzieli masy nowych tytułów i 2022 będzie biedny w exy (chyba tylko GT7 w marcu o ile nie będzie obsuwy) to i tak listę mam długa, uroki niedzielnego gracza :) Może jeszcze zrobię podejście do Falling Order, choć pierwsze skończyłem po kilku godzinach (duża powtarzalność - ciagle to samo w innych lokalizacjach, to samo miałem z ME Andromeda). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Gry mają wydawać a firmware nie ma po co bo wszystko działa?

No właśnie nie wszystko działa. Włóż dysk NVME do slotu to nawet konsola się nie wł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

No właśnie nie wszystko działa. Włóż dysk NVME do slotu to nawet konsola się nie wł.

On i wsadzenie dysku do konsoli, nie wiesz że by musiał z tym do serwisu lecieć, on tego nie umie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, azgan napisał:

No właśnie nie wszystko działa. Włóż dysk NVME do slotu to nawet konsola się nie wł.

Ten dodatkowy dysk NVME to poza większa pamięcią daje jakieś korzyści? Gdzie mi miglo ze gry z PS4 szybciej się ładują. Tylko oryginalny dysk miał być super hiper szybki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ODIN85 napisał:

Mi nie jest potrzebny dodatkowy dysk.

Ale to niczego nie zmienia odnośnie tego co napisałeś że "wszystko działa". To że Tobie nie jest to potrzebne nie znaczy że innym również. 

Jest opcja z której nie można skorzystać i nie działa więc nie pisz że "po co? jak wszystko działa" bo to mijanie się z prawdą. VRR również nie działa i nadal go nie ma. 

Dźwięk "Pulse 3D Audio" również miał być dla soundbarów oraz zestawów kina domowego a nadal czekamy na Update. 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Ale to niczego nie zmienia odnośnie tego co napisałeś że "wszystko działa". To że Tobie nie jest to potrzebne nie znaczy że innym również. 

GTA V zajmuje swoje 90GB przecież. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...