Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Nie masz czarnego lakieru do paznokci?

Pożycz mu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić PS5 ?
Bo tak troszkę się zastanawiam nad tym - byłaby szansa nadrobić trochę exów (moja ostatnia konsola to PS3) a ceny chyba nie są obecnie aż tak tragiczne ?
Z drugiej strony na PC też mam trochę do ogrania a PC póki co da radę. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, i da sie zlapac po normalnej cenie w zestawach z tego co chlopaki tu wrzucaja.

Wiekszosc zaleglosci ograsz w lepszym fps a niektore nawet w lepszej jakosci. A sprzet i tak ci na lata posluzy

19 minut temu, kubikolos napisał:

Smerfy to stan umysłu jednak. ;) 

Jezeli ktos sarkazmu nie lapie?

17 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie masz czarnego lakieru do paznokci?

Bardziej myslalem o wypieciu ich jak sie da bez utraty gwarancji, ale moze to nie taki zly pomysl z zamalowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ps5 urodą nie grzeszy i ta podstawka też śmiech na sali, ale w sumie to olać to, sprzet ma służyc do grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że to paskudny kupsztal niech poświadczy samo to, że ludzie pierwsze co to zmieniają białe elementy w konsoli/padzie, żeby to jakoś wyglądało. Bryła to jedno, ale kolorystyka to drugie. Nie widziałem jakoś żeby xsx ludzie malowali na biało czy inne kolory :E. Do mnie też nie trafia ta konsola pod żadnym względem, a jak nowe exy wyjdą jeszcze na ps4 to bajabongo. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać że na żywo nie wygląda tak źle, ale gdy się tak jej przyglądam to stwierdzam że wersja digital bez tego doklejonego napędu jeszcze stanowi jakąś stylistyczną całość, za to wersja z napędem wygląda jak ułomny krewny digitala... :E   

XSX to jest przemyślany "obiekt", w ps5 postawili na jedno ma być tanio. Ba nawet XSS wygląda zajebiście przy tym ps5. 

 

Edytowane przez zaodrze244
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gonzo3211 napisał:

Że to paskudny kupsztal niech poświadczy samo to, że ludzie pierwsze co to zmieniają białe elementy w konsoli/padzie, żeby to jakoś wyglądało. Bryła to jedno, ale kolorystyka to drugie. Nie widziałem jakoś żeby xsx ludzie malowali na biało czy inne kolory :E. Do mnie też nie trafia ta konsola pod żadnym względem, a jak nowe exy wyjdą jeszcze na ps4 to bajabongo. 

 

Ile procent zmienia białe elementy? Z 5? Mniej?

Sprzęt ma służyć do grania, a nie oglądania. Swoją drogą XSX też jest ponadgabarytowy i ja całkiem sporo customowych xboxów widziałem na reddicie. Ludzie są nienormalni i zamiast grać zamawiają jakieś naklejki z aliexpress (lub dbrand) ;) 

23 minuty temu, zaodrze244 napisał:

Chciałem napisać że na żywo nie wygląda tak źle, ale gdy się tak jej przyglądam to stwierdzam że wersja digital bez tego doklejonego napędu jeszcze stanowi jakąś stylistyczną całość, za to wersja z napędem wygląda jak ułomny krewny digitala... :E   

 

Digital wygląda najlepiej, ale to wybrzuszenie w standardowym modelu ma więcej zalet niż wad :P 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ODIN85 napisał:

Na białym kurzu tak nie widać i w życiu bym nie zmienił na inny kolor.

Już rok a jak nówka wygląda mimo nie ścierania go:thumbup:

No, no zwłaszcza to piano black na środku które rysuje się od samego patrzenia i przyciąga kurz jak szalone :E

 

30 minut temu, zaodrze244 napisał:

Chciałem napisać że na żywo nie wygląda tak źle, ale gdy się tak jej przyglądam to stwierdzam że wersja digital bez tego doklejonego napędu jeszcze stanowi jakąś stylistyczną całość, za to wersja z napędem wygląda jak ułomny krewny digitala... :E   

XSX to jest przemyślany "obiekt", w ps5 postawili na jedno ma być tanio. Ba nawet XSS wygląda zajebiście przy tym ps5. 

 

XSX to nawet już na etapie wyjmowania z pudełka czuć że sprzęt klasy Premium 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

No, no zwłaszcza to piano black na środku które rysuje się od samego patrzenia i przyciąga kurz jak szalone :E

 

Dlatego ma te białe skrzydła obronne po bokach.

I proszę, tajemnica dizajnerska poszła w piczu... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kubikolos napisał:

Cofnij parę stron do tyłu to poczytasz jak jeden gość usprawiedliwia takie działania ;) 

Nie oceniajcie całości przez pryzmat jednego idioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AlwaysSecond napisał:

Dlatego ma te białe skrzydła obronne po bokach.

I proszę, tajemnica dizajnerska poszła w piczu... ;-)

No to nie bardzo pomagają bo środek muszę wycierać dzień w dzień inaczej widać kurz właśnie na tym piano black. Białych boków faktycznie nie muszę ruszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wygląd XSX bardziej odpowiada, taki miniPC. PS5 niestety przypomina chińskie routery.

Poza tym PS5 w pionie jest nieintuicyjne. Przy pierwszym kontakcie pomyliłem stronę wkładania płyty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, azgan napisał:

No, no zwłaszcza to piano black na środku które rysuje się od samego patrzenia i przyciąga kurz jak szalone :E

 

XSX to nawet już na etapie wyjmowania z pudełka czuć że sprzęt klasy Premium 

Wyjęcie xsx z pudełka to było najlepsze rozpakowywanie z jakim w życiu miałem do czynienia. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, azgan napisał:

No to nie bardzo pomagają bo środek muszę wycierać dzień w dzień inaczej widać kurz właśnie na tym piano black. Białych boków faktycznie nie muszę ruszać ?

Szalonys?, ja swoja od premiery odkurzalem z wierzchu tylko ze 2x, ze scierka to mi sie nawet podchodzic nie chcialo. Postawienie za tv ma swoje zalety, co z oczu to z serca...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, slafec napisał:

Sprzęt ma służyć do grania, a nie oglądania.

Ale z ładnego talerza lepiej smakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

No to nie bardzo pomagają bo środek muszę wycierać dzień w dzień inaczej widać kurz właśnie na tym piano black. Białych boków faktycznie nie muszę ruszać ?

Moja już jest dość mocno porysowana od wycierania, a używam ścierek z mikrofibry. Wycierać źle, nie wycierać też źle. 

46 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Ale z ładnego talerza lepiej smakuje ;)

Mi się nie podoba ani xsx ani PS5. Xsx jest dla mnie znośny, ale efektu wow nie ma, natomiast PS5 jest wg mnie brzydkie i ogromne. Na szczęście ani jedna ani druga konsola nie stoi u mnie na widoku. Moim zdaniem konsole nigdy nie były specjalnie ładne, więc mi to nie przeszkadza. PS3 FAT robiło wrażenie i wyglądało bardzo premium, switch w sumie mi się podoba, ale tylko jak konsola jest w docku. PS2 było jak xsx - znośne, a x360 było ok dopiero czarne w wersji Elite. Ze starszych jeszcze makaron był całkiem ok, poza tym bez szału. Ważne w co się gra i żeby konsola była cicha. No, w PS5 przeszkadza mi jeszcze rozmiar, oby slim było w rozmiarze zbliżonym do xsx. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 20.09.2021 o 17:35, lukadd napisał:

Mojej kasy nie dostali

Coś czegoś właśnie ludziom brakuje w tych żałosnych czasach. Sami ten syf sobie tworzą i jeszcze narzekają ,stado baranów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka odnośnie HDRu i implementacji standaryzacji HGIG w telewizorach.

Odpaliłem trial nowej FIFY 22 i porównałem HDR na HGIG i z włączoną funkcją Dynamicznego mapowania tonów. Wynik? Jest zdecydowanie lepiej z HGIG, a jeszcze wcześniej praktycznie wszystkie gry były lepsze bez HGIG, bo było zbyt ciemno. Teraz jest i jaśniej i kolory lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mogl sobie zalecac ale wlasnie tak jak Winter napisal jego implementacja w wielu grach byla slaba i za ciemno bylo. Chociaz tez w duzo tytulow dzialalo juz tak jak trzeba, z tych co ostatnio gralem to Deathloop.

Swietnie jak juz to jest ogarniete przez tworcow bo z HGIG poprawnie zrobionym osiagniemy najlepsze efekty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, henryk nowak napisał:

PS3 FAT robiło wrażenie i wyglądało bardzo premium,

Dokładnie to mi przyświecało w głowie pisząc posta :respect:. Tam nie trzeba było włączać konsoli, sama sobą budziła respekt. Nawet jak chodziła w iddle, granie to już była czysta przyjemność. Wiedziałeś że używasz "premium" sprzętu. 

Z tej rozklapiochy ps5 nawet nie chciałoby mi się korzystać :E. Albo żeby stało paskudztwo. 

Nawet PS4 Fat po latach zyskała w moich oczach, w porównaniu do potworów slim/pro które aż biją tandetą z daleka.

No nic, może przy refreshach się postarają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka implementacja. obraz się powinno ustawić zgodnie z wytycznymi a nie jakaś implementacja.

33 minuty temu, Sheeneek napisał:

On mogl sobie zalecac ale wlasnie tak jak Winter napisal jego implementacja w wielu grach byla slaba i za ciemno bylo. Chociaz tez w duzo tytulow dzialalo juz tak jak trzeba, z tych co ostatnio gralem to Deathloop.

Swietnie jak juz to jest ogarniete przez tworcow bo z HGIG poprawnie zrobionym osiagniemy najlepsze efekty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 akurat najbardziej podobał mi się bialutki fat, bez tych chromów. PS2 Fat z NA również mocarnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Winter™ napisał:

Taka ciekawostka odnośnie HDRu i implementacji standaryzacji HGIG w telewizorach.

Odpaliłem trial nowej FIFY 22 i porównałem HDR na HGIG i z włączoną funkcją Dynamicznego mapowania tonów. Wynik? Jest zdecydowanie lepiej z HGIG, a jeszcze wcześniej praktycznie wszystkie gry były lepsze bez HGIG, bo było zbyt ciemno. Teraz jest i jaśniej i kolory lepsze.

Sprawdź jeszcze ustawienie off w porównaniu z HGiG

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Panowie - wybieram szafkę rtv do nowego mieszkania - jest sens robić miejsce specjalnie pod ps5 powiedzmy 45cm wysokości czy konsolka się tam "spoci" i raczej musi stać na wierzchu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...