Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, AlwaysSecond napisał:

No to mnie zachęciłeś...  ;-)

Jak lubisz 60 fps w grach. Bierz od razu. Jak nie jest to dla ciebie game changer to nie bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w grach z PS4 jest wyraźna poprawa na PS5? Nie chodzi mi o płatne dodatki, tylko czy gry ogólnie wyglądają lepiej? Na przykład The Last of Us?

Mam około 300 gier na PS4 i szkoda trochę z plejaka rezygnować.

Ale jak mam kupować tylko nowe gry, to jakoś nie widzę sensu.

Na XSX gram spokojnie z zewnętrznego HDD w starsze produkcje a na PS5 chyba tak nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AlwaysSecond napisał:

A czy w grach z PS4 jest wyraźna poprawa na PS5? Nie chodzi mi o płatne dodatki, tylko czy gry ogólnie wyglądają lepiej? Na przykład The Last of Us?

Mam około 300 gier na PS4 i szkoda trochę z plejaka rezygnować.

Ale jak mam kupować tylko nowe gry, to jakoś nie widzę sensu.

Na XSX gram spokojnie z zewnętrznego HDD w starsze produkcje a na PS5 chyba tak nie można...

Wiele gier dostalo patcha z podbiciem rozdzialki, ale duzej roznicy nie bedzie. Czasem szybsze loadingi. Glownie 60 fps robi robote.

Ja nie dalbym rady wrocic do ps4.

P.s: pad sporo lepszy niz ds4.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PS5 prawie 5 m-cy, sprzedałem i wróciłem do PS4 slim, gry ogrywałem tylko praktycznie z tej drugiej, a niektóre oprócz 60 FPS niczym się praktycznie nie różniły, często jak dają 4 k to i tak jest 30 kl/s.

Jak masz wersję pro to jeszcze mniej odczujesz. A co do exow to sam wiesz, że jest bieda na razie, poza tym na PS4 mają do co najmniej 2023 wydawać równolegle tytuły, a obstawiam, że przy problemach z półprzewodnikami to będzie jeszcze dłużej

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może różnicy wielkiej nie odczujesz ale za to na pewno usłyszysz. W takim ghost of tsushima ps4 pro wyje, ps5 jest cichutkie. I tak jest z pozostałymi grami. 

Też miałem ps5 nie brać, wzbraniałem się, toczyłem wewnętrzna walkę... :E ale jak już ją kupiłem to nie żałuję. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ODIN85 napisał:

Jak masz w co grać na Sx to olej. Mało exów jeszcze a za rok  dopiero dojdą 3 mocne tytuły.

No na ps5 to jest wysyp exow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba go nie zrozumiałeś, pisał o ps5, że mało exow i dopiero mocne tytuły wyjdą, na xboxie exow nie masz żadnych, wszystko ograsz na piecu

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Zależy jak trafi.Ps5 też podobno potrafi być głośne.

Między sobą ponoć się różnią ale i tak ps5 jest cichsze od ps4 zwłaszcza od pro. Np w takim the last of lesbos 2.., spider manie itd...  

Dodam że mojej ps5 gdyby nie grające cewki w ogóle bym nie słyszał. XSX jest od ps5 cichszy ale jak na tandete wykonanie ps5, nie jest i tak aż tak źle, mogło być gorzej... :E 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kochan4 napisał:

Chyba go nie zrozumiałeś, pisał o ps5, że mało exow i dopiero mocne tytuły wyjdą, na xboxie exow nie masz żadnych, wszystko ograsz na piecu

Ale nie zagrasz w nie na PS5 i to wystarczy a tytuły z PlayStation też trafiają na PC to już tak na marginesie 

 

 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AlwaysSecond napisał:

I nie wiem co zrobić....

To bardzo proste: kup i sprzedaj z zyskiem :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AlwaysSecond napisał:

Dostałem właśnie maila z PC Word (UK), z VIP kodem ma zakup Playstation 5. Mam się zdecydować do 19.10.2021. I nie wiem co zrobić.... Syn gra ma XSX, ja też na XSX. Plusa nie kupowałem już z pół roku. Ceny gier Sony są dla mnie wręcz śmieszne (baaardzo drogo się zrobilo) i miałem grac na PS4 Pro aż wyzionie ducha. 

Nie wiem, czy warto wydawać kasę na nową plejkę, chociaż z konsolami Sony jestem w każdej generacji.

Naprawdę 5-tka jest taka dobra? I czy ten pad jest taki "magiczny"?

Chyba oczekuje, że mnie przekonacie;-);-);-);-)

Zlitujcie się i napiszcie co myślicie...

Tylko tak po koleżeńsku, bo epitetów i innych opisów mojej "chorej osobowosci" nie chce mi się czytać ;-)

Podziękował 

Bierz i sprawdz sam, na pocieszenie zobacz sobie cene skupu w CEX, nawet jak ci PS5 nie podejdzie sprzedasz z zyskiem :) 

4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Zależy jak trafi.Ps5 też podobno potrafi być głośne.

Nie ma startu do Pro 

5 godzin temu, kochan4 napisał:

Miałem PS5 prawie 5 m-cy, sprzedałem i wróciłem do PS4 slim, gry ogrywałem tylko praktycznie z tej drugiej, a niektóre oprócz 60 FPS niczym się praktycznie nie różniły, często jak dają 4 k to i tak jest 30 kl/s.

Jak masz wersję pro to jeszcze mniej odczujesz. A co do exow to sam wiesz, że jest bieda na razie, poza tym na PS4 mają do co najmniej 2023 wydawać równolegle tytuły, a obstawiam, że przy problemach z półprzewodnikami to będzie jeszcze dłużej

Kwestia preferencji, dla samej plynnosci warto szczegolnie ze i tak kasy nie straci nawet po kilku miesiacach a sprzeda o reki.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sheeneek napisał:

nawet jak ci PS5 nie podejdzie sprzedasz z zyskiem :) 

O to to to to ;)  Nie masz sytuacji gdzie po wyciągnięciu z pudełka jest z automatu -20% do ceny odsprzedaży. Jak kupisz, zorientujesz się, że konsolę odpalasz okazjonalnie to zawsze możesz sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Superplastyfikator napisał:

O to to to to ;)  Nie masz sytuacji gdzie po wyciągnięciu z pudełka jest z automatu -20% do ceny odsprzedaży. Jak kupisz, zorientujesz się, że konsolę odpalasz okazjonalnie to zawsze możesz sprzedać

Na dzisiaj CEX skupuje po £500 wiec ma  £50 dyszek zarobione nawet jak sie pobawi jakis czas. Podejrzewam ze nawet jak kilka miesiecy sie pobawisz i nawet cena spadnie to na 0 wyjdziesz.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

Na dzisiaj CEX skupuje po £500 wiec ma  £50 dyszek zarobione nawet jak sie pobawi jakis czas. Podejrzewam ze nawet jak kilka miesiecy sie pobawisz i nawet cena spadnie to na 0 wyjdziesz.

Sam korzystam z CEX'a we Wrocławiu ?

Tak to wygląda u nas w mieście możecie pozwiedzać wirtualnie wnętrze 

https://www.google.com/local/place/fid/0x470fc2722e37b827:0x3e6aa0b5f5517573/photosphere?iu=https://lh5.googleusercontent.com/p/AF1QipMuregGvweNPFRwV7Bk2e-FKg3wRrh6xqL8gsxX%3Dw160-h106-k-no-pi0-ya310.69-ro-0-fo100&ik=CAoSLEFGMVFpcE11cmVnR3Z3ZU5QRlJ3VjdCazJlLUZLZzN3UnJoNnhxTDhnc3hY

"Kopalnia" gier jak ktoś lubi konsole 

 

Wchodzisz i sprzedajesz pudełko od strzała, hajs do łapy albo na voucher lub wymiana na inny tytuł 

Sprzęt też można bez problemu tam kupić lub sprzedać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzi cenowo kupno-sprzedaż? W miarę uczciwie czy jednak na allegro lepszy deal? Ciekawią mnie ceny na switcha :E

Swego czasu pamiętam że empik się bawił w odkupywanie używek, nie wiem jak teraz, to parę gierek na ps3 udało się opchnąć bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gonzo3211 napisał:

Jak wychodzi cenowo kupno-sprzedaż? W miarę uczciwie czy jednak na allegro lepszy deal? Ciekawią mnie ceny na switcha :E

Swego czasu pamiętam że empik się bawił w odkupywanie używek, nie wiem jak teraz, to parę gierek na ps3 udało się opchnąć bardzo dobrze.

Wiadomo że zarabiają na Tobie i lepiej samemu sprzedać lub kupić  np. na OLX ale to jest dobra opcja jak ktoś nie chcę się bawić w wysyłki i aukcje. 

Jak mi się uzbierało trochę tych pudełek 

20201110-175432

to podjechałem, rzuciłem im to na blat, zeskanowali i kasa do łapy. Szybko, sprawnie i bez ceregieli. Po premierze zazwyczaj są lepsze ceny no ale to wiadomo. Czasem można tam też wyrwać jakieś używki w sensownych kwotach więc biorę bo są w dobrym stanie i często wyglądają jak nowe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

Sam korzystam z CEX'a we Wrocławiu ?

Tak to wygląda u nas w mieście możecie pozwiedzać wirtualnie wnętrze 

https://www.google.com/local/place/fid/0x470fc2722e37b827:0x3e6aa0b5f5517573/photosphere?iu=https://lh5.googleusercontent.com/p/AF1QipMuregGvweNPFRwV7Bk2e-FKg3wRrh6xqL8gsxX%3Dw160-h106-k-no-pi0-ya310.69-ro-0-fo100&ik=CAoSLEFGMVFpcE11cmVnR3Z3ZU5QRlJ3VjdCazJlLUZLZzN3UnJoNnhxTDhnc3hY

"Kopalnia" gier jak ktoś lubi konsole 

 

Wchodzisz i sprzedajesz pudełko od strzała, hajs do łapy albo na voucher lub wymiana na inny tytuł 

Sprzęt też można bez problemu tam kupić lub sprzedać 

Wybieram się do tego Twojego breslałowego cexa :E  już nawet nazbierałem podwójnie posiadane gierki na ps3 i ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zaodrze244 napisał:

Wybieram się do tego Twojego breslałowego cexa :E  już nawet nazbierałem podwójnie posiadane gierki na ps3 i ps4. 

Ja tam nie narzekam ostatnio wróciło mi się blisko 1000 PLN z samych pudełek więc będzie na kolejne :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AlwaysSecond napisał:

Dostałem właśnie maila z PC Word (UK), z VIP kodem ma zakup Playstation 5. Mam się zdecydować do 19.10.2021. I nie wiem co zrobić.... Syn gra ma XSX, ja też na XSX. Plusa nie kupowałem już z pół roku. Ceny gier Sony są dla mnie wręcz śmieszne (baaardzo drogo się zrobilo) i miałem grac na PS4 Pro aż wyzionie ducha. 

Nie wiem, czy warto wydawać kasę na nową plejkę, chociaż z konsolami Sony jestem w każdej generacji.

Jak masz XSX i nie masz parcia na dotychczasowe exy (Demon's Souls, Returnal, Pająk, Ratchet) to lepiej wstrzymaj się z zakupem. Kolejny duży ex wyjdzie dopiero w lutym.

Ceny gier nie są takie tragiczne jeśli nie boisz się kupować z drugiej ręki :) 

13 godzin temu, AlwaysSecond napisał:

Naprawdę 5-tka jest taka dobra? I czy ten pad jest taki "magiczny"?

 

PS5 to najlepsza konsola od Sony :P Pad jeśli został dobrze wykorzystany przez twórców (np. w Astro's Playroom, Returnal) to naprawdę robi ogromne wrażenie.

9 godzin temu, AlwaysSecond napisał:

A czy w grach z PS4 jest wyraźna poprawa na PS5? Nie chodzi mi o płatne dodatki, tylko czy gry ogólnie wyglądają lepiej? Na przykład The Last of Us?

Mam około 300 gier na PS4 i szkoda trochę z plejaka rezygnować.

Gry z PS4 wyglądają tak samo, czasem działają lepiej (jak twórcy dodali patch 60 fps lub jeśli jest wsparcie dla game boost). Gry z PS4 wyglądają i działają lepiej jak kupisz wersję Director's Cut.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za rady.

Ogólnie to chyba jednak kupię i jak mi się nie spodoba to sprzedam.

Ale znając życie, to pewnie PS4 Pro pójdzie na handel a 5-tka zostanie "za pół ceny".  ;-)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AlwaysSecond napisał:

Ale znając życie, to pewnie PS4 Pro pójdzie na handel a 5-tka zostanie "za pół ceny".  ;-)

I to jest dobra decyzja. Pozbędziesz się starego sprzętu (PS4 Pro nadal trzyma cenę), a dostaniesz nowy, lepszy i z gwarancją ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, AlwaysSecond napisał:

Bardzo Wam dziękuję za rady.

Ogólnie to chyba jednak kupię i jak mi się nie spodoba to sprzedam.

Ale znając życie, to pewnie PS4 Pro pójdzie na handel a 5-tka zostanie "za pół ceny".  ;-)

Bierz PS5 będziesz zadowolony a prosiaka na sprzedaż 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AlwaysSecond napisał:

Bardzo Wam dziękuję za rady.

Ogólnie to chyba jednak kupię i jak mi się nie spodoba to sprzedam.

Ale znając życie, to pewnie PS4 Pro pójdzie na handel a 5-tka zostanie "za pół ceny".  ;-)

Panie w paundach zarabiasz to cie stac :szczerbaty: A roznica w kulturze pracy i nawet starych grach jest tego warta, a wiadomo ze juz tylko lepiej bedzie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ale kupisz za 3k czy w cenie premierowej?

W premierowej. £499 za konsolę z dodatkowym padem, albo z Miles Morales lub Demon's Souls.

Chyba wezmę tą z padem, bo i tak muszę dokupić, a gry pewnie szybciej stanieją niż pady ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...