Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie trochę dziwi, że nie zrobią swojego własnego launchera, żeby ominąć prowizje Steama.

EA zrobiło własny launcher a ostatnio jest wielki powrót ich gier na steama. 

Edytowane przez Kabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezla amatkrka w tej firmie. Nic sie nie nauczyli po 2011. Nie inwestuja w specjalistow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sony-bow-1.jpg?resize=400,281&strip=all

 

Ale się przyznali z klasą ,a nie typowo zachodnie korpo pierdy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se ne vrati. Teraz Jimbo by powiedział że to wina użytkowników, ale za 10$ każdy może odzyskać dane z ich chmury :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

sony-bow-1.jpg?resize=400,281&strip=all

 

Ale się przyznali z klasą ,a nie typowo zachodnie korpo pierdy.

W dupe z ich klasa. Psn platny wprowadzili, a ceny gier cyfrowe sa zbyt drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Że są pazerni na kasę jak nasi przyjaciele ze wschodu z dużymi uszami i nosem, to już inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Śmiech na sali SONY dalej nie ogarnia VRR ?

No to przygotowali TV na PS5 i zrobili dobry grunt dla PlayStation do wprowadzenia Variable Refresh Rate ?

Ta wyblakła czerń to już taka wisienka na torcie

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Śmiech na sali SONY dalej nie ogarnia VRR ?

No to przygotowali TV na PS5 i zrobili dobry grunt dla PlayStation do wprowadzenia Variable Refresh Rate ?

Ta wyblakła czerń to już taka wisienka na torcie

 

Oj tam, oj tam, się sony czepiasz. Miało być tanio (dla nich) i dobrze a wyszło jak zwykle... :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Śmiech na sali SONY dalej nie ogarnia VRR ?

No to przygotowali TV na PS5 i zrobili dobry grunt dla PlayStation do wprowadzenia Variable Refresh Rate ?

Ta wyblakła czerń to już taka wisienka na torcie

 

Wydaje mi sie, ze maja problemy z tym dlatego, ze nie obsluguje tego sprzetowo bo tylko RDNA2 to ma. Stad takie kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wydaje mi sie, ze maja problemy z tym dlatego, ze nie obsluguje tego sprzetowo bo tylko RDNA2 to ma. Stad takie kwiatki.

Microsoft ma VRR u siebie od czasu XBOX ONE X a tam nie było jeszcze RDNA2 

SONY nie ogarnęło VRR przez całą generację PS4PRO i jak widać nadal mają z tym problemy ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY ma nowy patent na wyciąganie łapy po $ :E

Sony ma pomysł, aby pozwolić widzom gier wyrzucać graczy. Wystarczy zapłacić https://planetagracza.pl/sony-patent-kontrowersyjny-wyrzucenie-usuniecie-gracza-z-meczu-obserwatorzy-twitc/

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Spikainin jak zwykle mądrze gada, on ma 4 konsole nie dwie. :E 

Raczej rekordowo głupio: baterie do pada XSX?

Zasilanie i ładowanie pada XSX to 9/10, a PS5 2/10, ale gdybym miał używać baterii to od razu z 9/10 robi się 1/10, to okropnie drogie, choć nadal dużo bardziej wygodne niż w PS5, nie trzeba kończyć grania i podłączać kabla na chwilę (bo na tak krótkim nie da się grać).

Ciekaw jestem ile fanboy-ów Sony "myśli" tak jak on? Ilu nie słyszało o akumulatorkach? Przecież duża większość posiadaczy PS5(,4,3) uważa, że fatalne rozwiązanie Sony jest lepsze. To nie telefon, że można go odłożyć i poczekać bez straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej rekordowo głupio: baterie do pada XSX?

Zasilanie i ładowanie pada XSX to 9/10, a PS5 2/10, ale gdybym miał używać baterii to od razu z 9/10 robi się 1/10, to okropnie drogie, choć nadal dużo bardziej wygodne niż w PS5, nie trzeba kończyć grania i podłączać kabla na chwilę (bo na tak krótkim nie da się grać).

Ciekaw jestem ile fanboy-ów Sony "myśli" tak jak on? Ilu nie słyszało o akumulatorkach? Przecież duża większość posiadaczy PS5(,4,3) uważa, że fatalne rozwiązanie Sony jest lepsze. To nie telefon, że można go odłożyć i poczekać bez straty.

Jakie drogie? Ładowarkę baterii kupujesz za "grosze" razem z 4 akumulatorami i jedziesz z koksem przez lata. 

Jak Ci padnie bateria w padzie od playstation to musisz kupic jakiegoś akumulatora na alledrogo i jeszcze pada trzeba pruć żeby go wymienić.

Wolę dwa paluszki dla mnie to rozwiązanie jest lepsze i tańsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem.

Mam na plycie fife 21 ps4. Upgrade ps5 byl darmowy. Mam tylko zainstalowana wersje ps5, ale przy kazdym ponownym uruchomieniu konsoli wersja ps4 instaluje sie automatycznie. No szlag mnie wezmie, ze nawet tego nie potrafia ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Winter™ napisał:

Jest problem.

Mam na plycie fife 21 ps4. Upgrade ps5 byl darmowy. Mam tylko zainstalowana wersje ps5, ale przy kazdym ponownym uruchomieniu konsoli wersja ps4 instaluje sie automatycznie. No szlag mnie wezmie, ze nawet tego nie potrafia ogarnac.

Raz już chyba ogarnęli, ale coś poszło nie tak przy ostatniej aktualizacji i problem wrócił: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5s-previously-fixed-ps4-disc-installation-bug-is-seemingly-back/amp/

Trzeba mieć nadzieję, że poprawią w kolejnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zaodrze244 napisał:

Jakie drogie? Ładowarkę baterii kupujesz za "grosze" razem z 4 akumulatorami i jedziesz z koksem przez lata. 

Jak Ci padnie bateria w padzie od playstation to musisz kupic jakiegoś akumulatora na alledrogo i jeszcze pada trzeba pruć żeby go wymienić.

Wolę dwa paluszki dla mnie to rozwiązanie jest lepsze i tańsze. 

Ile Wy gracie? Ja latami używałem DS4 i bateria trzymała spokojnie kilka godzin, nigdy mi nie brakło prądu podczas gry. Potem pad pod ładowarkę i spokój. 
W X mnie te baterie zawsze irytują. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zapsu napisał:


W X mnie te baterie zawsze irytują. 

Kupujesz akumulator i masz to samo co w DualSense z tym że pad wytrzymuje znacznie dłużej od tego SONY. Nie trzeba bawić się w baterie (sam tak zrobiłem).

shopping-1

16 minut temu, zapsu napisał:

Ile Wy gracie? Ja latami używałem DS4 i bateria trzymała spokojnie kilka godzin, nigdy mi nie brakło prądu podczas gry. 

Wystarczy 4-5 godzin grania z wibracjami i już DualSense trzeba ładować bo akumulator na wyczerpaniu a nie da się go wymienić 

16 minut temu, zapsu napisał:

Potem pad pod ładowarkę i spokój. 
 

Zawsze tak robię ale zdarzało mi się już rozładować pada podczas gry dlatego sporo osób kupuje dwa DualSense.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

Kupujesz akumulator i masz to samo co w DualSense z tym że pad wytrzymuje znacznie dłużej od tego SONY. Nie trzeba bawić się w baterie (sam tak zrobiłem).

shopping-1

Wystarczy 4-5 godzin grania z wibracjami i już DualSense trzeba ładować bo akumulator na wyczerpaniu a nie da się go wymienić 

Zawsze tak robię ale zdarzało mi się już rozładować pada podczas gry dlatego sporo osób kupuje dwa DualSense.

A jak długi jest ten kabel? Da radę grac "na uwięzi"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, AlwaysSecond napisał:

A jak długi jest ten kabel? Da radę grac "na uwięzi"?

Oj długi w porównaniu do tego co daje SONY to nawet nie ma o czym gadać. Z 2-3m ma i korzystam z tego od XBOX'a jak mi się DualSense rozładuje a chcę nadal grać po kablu bo ten w zestawie z PS5 totalnie się do tego nie nadaje.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Prawda taka że każdy producent ma swoje lepsze i gorsze sockety, lepsze i gorsze momenty itp. Pamiętam jak miałem asrocki p67 pro 3 i z170 extreme 4. Ale to były mega fajne płyty🙂 ok, może nie były z najnizszej półki cenowej ale super się je użytkowało, a z170 extreme 4 z 6600k podkręconym na 4,5 GHz działa u mnie bezproblemowo od 8,5 roku. Tak więc nie można generalizować że jedna marka jest lepsza od drugiej w każdym sockecie.
    • https://ithardware.pl/aktualnosci/naukowcy_wiedza_jak_wyeliminowac_problem_wypalania_sie_oledow-32278.html
    • Od trzech lat posiadam tablet graficzny  XP-PEN Artist 22R Pro z którym mam spore problemy, bo PC go nie wykrywa - tablet jest podłączony przez USB-C i muszę najpierw odpiąć kabel USB od PC, podłączyć do smartfona, ponownie podpiąć do PC, jest dźwięk, wychodzi komunikat, że system nie rozpoznał sprzętu, muszę jeszcze zmieniać w ustawieniach ekranu z "rozszerz te ekrany" na "Powiel te ekrany" i ponownie na rozszerz i dopiero wtedy działa Teraz chodzi mi o coś innego: korzystam głównie z darmowego programu Krita i jest sporo rysunków, których nie da się kolorować, po prostu cała paleta barw w programie jest szara i nie da się wybrać żadnego koloru, kupiłem sobie w PDF kilkanaście rysunków do pokolorowania i z nimi jest to samo, są to pliki JPG (jpg) i czy można coś zrobić, np. jakoś zmienić typ pliku, żeby Krita go widziała i dało się kolorować?
    • Sprzedać, zażądać okupu, szantażować osoby z wycieku że upubliczni ich choroby np weneryczne (HIV, rzeżączka, kiła itp). Takie dane są bardzo cenne. 
    • Jakby takie szkolenie trwało z 2 tygodnie i by zwalniało mnie ze stosunku pracy z zachowaniem wynagrodzenia, plus miałbym do wyboru kilka terminów, to w sumie chciałbym jechać na takie szkolenie.  Zawsze jakiś nowy experience. Pracownicy ochrony zdrowia mieli takie coś niedawno lub mają cały czas. Znajoma położna była na takim szkoleniu. Nie wiem ile ono trwało, ale chyba dobrze się bawili.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...