Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się udało ostatnio na empiku (jakos w zeszłym tygodniu) - 2599 za  wersje z napędem. Co ciekawe to jeszcze jej nie mam, chociaż konsola wysłana już dawno - prawdopodobnie ktoś z DHLu  przywłaszczył paczkę. Na trackingu już od piątku widnieje, że odebrana i podpisana moim nazwiskiem. Wydzwaniam do DHLu i nikt nie wie, co się z nią stało, kurier codziennie do mnie dzwoni i mówi , że szukają wszędzie gdzie się da, ale jakoś mi się nie chce w to zbytnio wierzyć. Poza tym, to już po kilku dniach raczej nie ma nadziei, że się "znajdzie" . Oczywiście temat  też zgłoszony do empiku.... Pewnie dostane zwrot z ubezpieczenia lub od kuriera, co nie zmienia faktu, ze ktoś sobie przytuli konsole za darmo lub za dobra cene (kurier)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, poza tym wersja kuriera brzmi "no ja byłem u pana pod blokiem, ale już wtedy tej paczki nie miałem na samochodzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Za jedyne 4350zł golas? :hahaha: :rotfl:

Prawdziwa okazja też bym brał po 3 ?

Wiem że cena to nie porozumienie,kolega pytał to odpowiedziałem.Po za morele to tylko portale aukcyjne a tam też nie jest taniej.

W Niemczech poza eBay 770 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dan254 napisał:

Wiem że cena to nie porozumienie,kolega pytał to odpowiedziałem.Po za morele to tylko portale aukcyjne a tam też nie jest taniej.

W Niemczech poza eBay 770 euro.

Spokojnie ja żadnych uwag krytycznych co do Twojej osoby ani chęci pomocy nie mam jedynie cena w tym sklepie wyrwała mnie z kapci. Ale żeby nie było sprawdziłem u nich po ile jest XSX i też zaporowe 4000 zł no ale nie dziwi mnie to bo w sklepach praktycznie te sprzęty są nie do dostania. Byłem chwilę temu w Media Markt i XSX też nie ma, zostały tylko XSS tak więc mamy ceny jakie mamy. Najgorzej że idą święta a i tak się pewnie wszystko sprzeda na pniu nawet po tych mocno zawyżonych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? Wiem,nie poczułem się urażony ?.Też wczoraj sprawdziłem i ciężko z dostępnością co pewnie tak podbija ceny.Na święta to pewnie do 5 tys dojdzie ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ciekawe gdzie kupiliście, bo zaczynam szukać(polować) w planach jest dorwać na święta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pwitcher napisał:

Udało się komuś ostatnio kupić gdzieś ps5?

Ja kupuje średnio jedna na tydzien/dwa.

6 godzin temu, slafec napisał:

Trafiłem na pepperze na fajną wstawkę > https://www.pepper.pl/promocje/playstation-now-za-2499ps-dla-osob-bez-aktywnej-subskrypcji-ps4-ps5-449987

PS Now chyba każdy już zna, a w cenie ok. 137 zł (12 miesięcy) warto kupić. Przypomnę, że ostatnio trafiło tam TLOU2, a w grudniu ma być remaster GTA III.

Z takim input lagiem to ja dziekuje nawet za darmo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, joloxx9 napisał:

Z takim input lagiem to ja dziekuje nawet za darmo.  

Wszystkie gry z PS4 odpalisz normalnie na PS4/PS5. Problem może być jedynie przy klasykach z PS3 (wtedy jedyną opcją jest streaming).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slafec napisał:

Wszystkie gry z PS4 odpalisz normalnie na PS4/PS5. Problem może być jedynie przy klasykach z PS3 (wtedy jedyną opcją jest streaming).

Jak ktoś ma konsole to raczej ps now mu nie jest potrzebne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, joloxx9 napisał:

Jak ktoś ma konsole to raczej ps now mu nie jest potrzebne 

Jest tam parę ciekawych gier do ogrania jeśli ktoś nie lubi albo nie może (PS5 Digital) kupować pudełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, joloxx9 napisał:

Jak ktoś ma konsole to raczej ps now mu nie jest potrzebne 

Dlaczego? Płacisz 115 zł (na ŁG mają jeszcze jakiś kod) i masz 12 miesięcy abonamentu, który działa tak jak Game Pass.

W październiku do usługi trafiło m.in. TLOU2, Desperados III, Fallout 76 i FF VIII.  To wszystko w cenie ok. 10 zł na miesiąc, a warto dodać, że w katalogu zalega masa innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, slafec napisał:

Dlaczego? Płacisz 115 zł (na ŁG mają jeszcze jakiś kod) i masz 12 miesięcy abonamentu, który działa tak jak Game Pass.

W październiku do usługi trafiło m.in. TLOU2, Desperados III, Fallout 76 i FF VIII.  To wszystko w cenie ok. 10 zł na miesiąc, a warto dodać, że w katalogu zalega masa innych gier.

No są to stare gry głównie które za grosze mogę dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLOU2 najtaniej w wersji cyfrowej można było wyrwać za 110 zł. Używki na olx są w cenie 70-100 zł. Pomijając kwestię własności, PS Now jest bardziej korzystne. Przy odprzedaży pudełek zazwyczaj się traci z 10-20 zł, dodatkowo trzeba użerać się z kupującymi. 

Ale nie mam zamiaru Cię przekonywać do tej usługi, bo stare gry można dostać za grosze. Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór! Mam pytanie jako , że dziś jest premiera Apple Music na PS5 , to chciałbym się dowiedzieć , czy można grać online w różne gry słuchając muzyki z Spotify lub Apple Music? Nie chodzi mi tutaj o streamowanie tylko czy słuchając muzyki nie naruszam jakby przepływu transferu , że przykładowo rywal w FIFA ma lagi przez to , że słucham muzyki w tle. Dobrego wieczoru i z góry dziękuję za odpowiedź. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rywal tylko ty będziesz miał lagi, gry komunikują się na zasadzie gracz- serwer- gracz, a nie gracz-gracz-serwer 

Jak sobie obciążysz dodatkowo łącze internetowe to tobie ping się spierniczy , a nie komuś po drugiej stronie serwera

Edytowane przez kochan4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Devil Inside - to potwierdzone i na to czekam.

Z plotek to Hogwards Legacy, a ja osobiście liczę na FFXVI.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na LDI, zapowiada się super. Ciekawe czy coś zmienili, bo była drama na temat masek czy czegoś, że są rasistowskie. :E 

Może zapowiedzą Sackboya na PC. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mamy next-genowe konsole, a zasypywani jesteśmy indykami i jakimiś gównianymi grami (tj. We are OFK, Bugsnax, Deathverse). Porażka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie obejrzę state of play, słowo daje :E jak im nie wstyd pokazywać takiego szajsu, kitajce są totalnie odklejeni. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slafec napisał:

Niby mamy next-genowe konsole, a zasypywani jesteśmy indykami i jakimiś gównianymi grami (tj. We are OFK, Bugsnax, Deathverse). Porażka.

Ja lubię indyki. Od jakiegoś czasu nawet bardziej niż AAA i AA...

Ale strasznie bawi mnie jak Covid i idąca za nim praca zdalna jednocześnie podobno wniosła wzrost, a przynajmniej nie spadek, wydajności pracowników... I absolutny shit show jeśli chodzi o większe tytuły... Za który wini się Covid. :E

Edytowane przez crush
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Little Devil Inside z tego show - po co w ogóle robić z tego jakieś wydarzenie to też nie wiem. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość bardzo słaba, mogli dać znać, że nie będzie tam gier AAA tylko indie, to nawet powtórki rano bym nie oglądał :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...