Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, AlwaysSecond napisał:

Czy to wina zmiany czasu, czy mam zacząć się martwić?

Konsole zostawiłem w uspieniu, żeby sobie pociągnęła CoD-a przez noc. Rano patrzę, pomarańczowe światełko zniknęło, konsola ciemna. Uruchamiam, a tam naprawa dysku, potem naprawa zewnętrznego i komunikat, że konsola nie została odłączona od źródła zasilania poprawnie. Nie wiem czy był skok napięcia w nocy, czy to zmiana czasu, czy konsola jest do dupy.

 

Mial ktoś podobny problem podczas zmiany czasu? Albo ogólnie z zostawianiem konsoli na czuwaniu?

Mi się często zdarza, że jest z takiego czy innego powodu chwilowy zanik napięcia. Kiedy konsola działa i się to zdarzy, wyskakuje właśnie taki komunikat, naprawa dysku bla bla bla, pasek przeleci i wszystko wraca do normy. Zmiany czasu nie obstawiam.

Edytowane przez Tomek1623
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podzielenie się wrażeniami;-)

Jakoś z PS4 Pro nie miałem takich problemów, a zostawiałem na noc w uspieniu nierzadko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AlwaysSecond napisał:

Czy to wina zmiany czasu, czy mam zacząć się martwić?

Mial ktoś podobny problem podczas zmiany czasu?

zmiana czasu to nie pluskwa milenijna i nie ma żadnego wpływu na problemy ze sprzętem elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawianie miałem już kilka razy jak były przerwy w dostawie prądu i nic się nie stało. To jest normalne, najpewniej przez chwilę nie było prądu i konsola się wyłączyła, nic wielkiego. Jeśli się martwisz, to możesz kupić upsa. Jeśli przerwa w dostawie jest krótka, to bateria z upsa wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawianie też miałem w PS4 i wiem dlaczego. 

Po dzisiejszej nocy nie ma śladu spadku napięcia, dlatego pytam.

Poza tym przy pierwszym uruchomieniu miale w konsoli kilka stukniec, ale podejrzewam, że to cd się ustawiał albo dysk - nie wiem, było raz i tyle.

Ale dzięki za uspokojenie mnie.

Ups-a raczej nie potrzebuje, ogólnie jest stabilnie z prądem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, kupuje ktoś w najbliższym czasie tego Samsunga 980 Pro z radiatorem do PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kris194 napisał:

Tak z ciekawości, kupuje ktoś w najbliższym czasie tego Samsunga 980 Pro z radiatorem do PS5?

Ja myślę o tym https://www.x-kom.pl/p/672264-dysk-ssd-crucial-2tb-m2-pcie-gen4-nvme-p5-plus.html parametry też dobre i cenowo lepiej od 980 szczególnie przy 2tb.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Co Ty chcesz na tym trzymac jak nie ma w co grac na ps5 :E 

to co kiedyś sie pojawi :szczerbaty: na wewnętrzym zostąło mi już tylko 300gb wolnego ;-)

Kumplowi kończy się miejsce na zewnętrznym dysku do ps4 (wewnętrzny też pełny), myślałem o dokupieniu następnego, ale jak czytam tylko jeden może być w jednej chwili podłączony (z grami), da sie jakoś to obejść czy dupa ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin,weź przestań się wydurniać z kolejnymi multikontami. Zapasy nie poprawiają twojej już beznadziejnej sytuacji.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

Odin,weź przestań się wydurniać z kolejnymi multikontami. Zapasy nie poprawiają twojej już beznadziejnej sytuacji.

O kim Ty piszesz ? przecież Odina już nie ma RIP to są tylko ostatnie zrywy widma

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać,Odin jeszcze nie jest RIP i takie zabawy póki co jemu nie znudziły się.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Jak widać,Odin jeszcze nie jest RIP i takie zabawy póki co jemu nie znudziły się.

Jeśli będziesz na to reagować to mu się nie znudzi - wystarczy tylko zgłaszać

Jest dziecinny i tyle

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i ostatni raz. Cóż,pozostanie ciągłe klikanie Zgłoś i pisanie reportów 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Kris194 napisał:

Chętnie bym zobaczył jak wygląda ten radiator od środka, czy ma chociaż jakikolwiek start do EKWB.

https://www.x-kom.pl/p/439681-chlodzenie-dysku-ekwb-ek-m2-nvme-heatsink-black.html

Skoro w tytule widnieje że musze mieć taki upgrade to zamawiam, mam 450GB wolnego miejsca na konsoli ale lepiej zamówie skoro go POTRZEBUJE

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Skoro w tytule widnieje że musze mieć taki upgrade to zamawiam, mam 450GB wolnego miejsca na konsoli ale lepiej zamówie skoro go POTRZEBUJE

Widnieje też adnotacja że zawiera płatną promocję a film sponsorowany przez Samsunga więc jak najbardziej można zaufać że jest to "Ci" potrzebne i w te pędy do sklepu bo jeszcze zabraknie :E

Biorę z miejsca 3 takie ?

3 godziny temu, joloxx9 napisał:

Co Ty chcesz na tym trzymac jak nie ma w co grac na ps5 :E 

Aż zawrtów głowy można dostać od tych wszystkich 3 tytułów zapowiedzianych przez SONY na 2022. Tyle tego jest że bez dokupienia dodatkowego dysku nie pomieści się na wbudowanym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 99% jutuberów/strimerów to zwykłe słupy reklamowe, które bardzo dobrze działają na młodych więc karuzela kręci się dalej :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, azgan napisał:

Aż zawrtów głowy można dostać od tych wszystkich 3 tytułów zapowiedzianych przez SONY na 2022. Tyle tego jest że bez dokupienia dodatkowego dysku nie pomieści się na wbudowanym ?

Jak ktoś gra tylko w exy na PS5 to może i tak ale u mnie lista gier do ogrania w 2022 puchnie coraz bardziej :E Do tego stopnia, że nie ma szans żebym to wszystko ograł w przyszłym roku.

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kris194 napisał:

Jak ktoś gra tylko w exy na PS5 to może i tak ale u mnie lista gier do ogrania w 2022 puchnie coraz bardziej :E Do tego stopnia, że nie ma szans żebym to wszystko ograł w przyszłym roku.

Chyba że tak, to jestem skłonny zrozumieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, joloxx9 napisał:

Dlatego 99% jutuberów/strimerów to zwykłe słupy reklamowe, które bardzo dobrze działają na młodych więc karuzela kręci się dalej :) 

Ogólnie to młode pokolenie rośnie strasznie naiwne.Co nie wejdę na YouTube to ciągle tylko jakieś dramy o oszukiwaniu dzieci.Teraz było o jakieś 18 letniej youtuberce która niby zbierała na operację swojego biednego pieska,dzieci płakały i wpłacały pieniądze.A okazało się że pojechała sobie na wakacje do Grecji...

Masakra co to teraz się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afrikan napisał:

Ogólnie to młode pokolenie rośnie strasznie naiwne.Co nie wejdę na YouTube to ciągle tylko jakieś dramy o oszukiwaniu dzieci.

Z tego kursu akurat powrotu już nie ma. Młode pokolenie musi się zwyczajnie "przejechać" żeby nauczyć się na własnych błędach i postarać się żeby kolejne ich nie powielało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, afrikan napisał:

Co nie wejdę na YouTube to ciągle tylko jakieś dramy o oszukiwaniu dzieci.

Załóż sobie konto i oglądaj to co Ty chcesz, a nie będziesz widział tych kanałów, przydatną opcją jest jeszcze "nie chcę widzieć tego kanału" albo "to mnie nie interesuje". 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...