Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma szklaną kulę odnośnie możliwością złapania PS5 z normalną ceną w lutym :E ? Skoro tak trzyma cenę, to w następny listopad sprzedam w cenie kupna, a ogram Elder Ring oraz DS.
Na szczęście PS4 Pro też idzie do góry to po sprzedaży PS1-4 i gier dużo nie dołożę, jeśli w ogóle przy dobrej cenie za PS4P z grafiką DS. 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie 12 lutego?

A tak na serio to pojawiaja sie w miare regularnie co miesiac da sie wylapac. Tyle ze trzeba szybko kupowac bo znikaja w minuty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2021 o 19:06, azgan napisał:

Posiadacze PS5 częściej kupują pudełkowe wersje gier. Wskazują dane ekspertów https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-20-posiadacze-ps5-czesciej-kupuja-pudelkowe-wersje-gier

Tak to prawda. Na ps5 wolę wersje fizyczne gier. Dlatego kupiłem sobie Kene na płytce :D

na alledrogo wyczekuję obniżki ceny poniżej 100 zł za returnal... Chyba że gdzieś po olixach szukać zacznę, tam za tą grą nie zaglądałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojej konsoli zawitał dzisiaj dysk SSD Samsung 980 Pro 2 TB Heatsink i mogę potwierdzić jedynie to co wyszło chłopakom z purepc, kopiowanie gier z SSD na wewnętrzny nośnik wydaje się trwać całą wieczność. Skopiowanie 255,9 GB danych zajęło 18m40s. W drugą stronę (z SSD konsoli na 980 Pro) jest znacznie szybciej bo 3m10s :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kris194 napisał:

Do mojej konsoli zawitał dzisiaj dysk SSD Samsung 980 Pro 2 TB

Ile ta przyjemnosc kosztowala?

A swoja droga w ps5 dalej wiruje co jakis czas plyta w napedzie bez powodu, czy jakąs aktualizacją w koncu to wylączono, bo dzwiekowo to porazka, no i sie naped zuzywa.

Ja do swojej ps5 wsadzilem tylko raz plytke - z horizon zero dawn complete na czas instalacji i jedno uruchomienie gry, potem plytke od razu wyjalem, wiec nie wiem jak to u mnie wyglada. Mam juz pare gier plytkowych na ps5, ale nadal sie ociagam z ich uruchomieniem majac w pamieci brudzacy plyty naped mojej ps4 pro (nadal jestem w jej posiadaniu i sie zastanawiam nad oddaniem jej  do sklepu ze wzgledu na niezgodnosc towaru z umowa). Niby ten horizon w ps5 sie nie pobrudzil, ale na ps4 pro plyte mi wysmarowalo dopiero za drugim razem. A zreszta okropnie sie ta plyte wyjmowalo z ps5 ustawionej poziomo. Konstrukcja o kant tylka rozbic.

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, karij napisał:

Ile ta przyjemnosc kosztowala?

1999 zł. Czy to dużo? Oczywiście, że tak. Czy żałuję? Absolutnie nie, to jednorazowy wydatek na całą generację, na same gry większość wyda o wiele więcej w ciągu tych kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie twardo jade na dysku wbudowanym i grach z ps plusa i collection albo cyfrowkach z ps4, a troche tego jest no i musze niestety żąglowac grami-czytaj, odinstalowywac i instalowac, ale na szczescie wi fi zaczelo juz dzialac z prawie pelna predkoscia lacza (byl maly remoncik i najwyrazniej pomogl). Wczesniej to tu byla lipa , czyli srednio 5 megabajtow  na seunde, teraz jest z 15-19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na problemy z wifi w innym pokoju najlepszy jest po prostu dodatkowy Access Point. Co do żonglowania to ja kupiłem ten dysk właśnie po to żeby nie musieć tego robić. Wszystko do czego mogę chcieć kiedykolwiek wrócić mam na dysku, wystarczy włożyć płytkę i grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:

1999 zł. Czy to dużo? Oczywiście, że tak. Czy żałuję? Absolutnie nie, to jednorazowy wydatek na całą generację, na same gry większość wyda o wiele więcej w ciągu tych kilku lat.

Co tak dużo? za ~1800 lata w każdym "normalnym" sklepie/markecie https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/dysk-twardy-samsung-dysk-ssd-980pro-gen4-0x4-nvmemz-v8p2t0bw

btw też myślę o 2tb tylko z radiatorem już na pokładzie i pewnie w końcu kupię.

 

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Elvis79 napisał:

Co tak dużo? za ~1800 lata w każdym "normalnym" sklepie/markecie https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/dysk-twardy-samsung-dysk-ssd-980pro-gen4-0x4-nvmemz-v8p2t0bw

btw też myślę o 2tb tylko z radiatorem już na pokładzie i pewnie w końcu kupię.

 

Tylko, że ja mam właśnie z radiatorem już na pokładzie i dlatego tyle ;)

https://www.x-kom.pl/p/694168-dysk-ssd-samsung-2tb-m2-pcie-gen4-nvme-980-pro-heatsink.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Kris194 napisał:

1999 zł. Czy to dużo? Oczywiście, że tak. Czy żałuję? Absolutnie nie, to jednorazowy wydatek na całą generację, na same gry większość wyda o wiele więcej w ciągu tych kilku lat.

Bardzo, za £204 xpg s70 2tb bylo w black friday a roznica miedzy nimi praktycznie zadna. Pewnie w cyber monday beda podobne ceny.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sheeneek napisał:

 

Bardzo, za £204 xpg s70 2tb bylo w black friday a roznica miedzy nimi praktycznie zadna. Pewnie w cyber monday beda podobne ceny.

Owszem, był tańszy i to znacząco ale co mnie zastawia to fakt, że ten dysk jest strasznie ciepły, zupełnie tak jakby ten radiator nic nie dawał,  jest wręcz cieplejszy od gołego 980 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:

Owszem, był tańszy i to znacząco ale co mnie zastawia to fakt, że ten dysk jest strasznie ciepły, zupełnie tak jakby ten radiator nic nie dawał,  jest wręcz cieplejszy od gołego 980 Pro.

Z testow ktore ja widzialem roznica miedzy nimi byla 2 stopnie. No i dalej w akceptowalnym zakresie wiec problemu nie widze.

Pewnie ze co tam kto woli. Btw, 980pro 2tb na amazonie za £232.

Do golasow jak ktos sie obawia o temp,  warto wziasc Sabrent M.2 NVMe PS5 heatsink (SB-PSHS) https://smile.amazon.co.uk/dp/B09HSQQWCL/ref=cm_sw_r_apan_glt_fabc_4MB9Z7NSCGZK7P03X66D wchodzi w miejsce oryginalnej zaslepki sony.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie. Chodzi o przycięcia gry lub lagi. Grając w FIFE miałem czasem przycinki w grze online i zapisałem rozgrywkę i na powtórce którą zapisałem na dysk konsoli było widać to przycięcie. Więc moim zdaniem jest to lag a nie wina dysku czy czegoś innego. A waszym zdaniem jak to jest? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na poprawę humoru w sobotni wieczór ??

mTKufNMGYFJxxrCOQZNCdw0081aXXgNfaAyvq5hZ

Black Friday, było trochę taniej więc pomyślałem, że może w końcu sobie rozszerzę pamięć w PS5. Otwieram świeże pudełko jeszcze w folii....no to rozszerzyłem ?

Pozdrawiam kontrolę jakości ?

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gronek31 napisał:

To tak na poprawę humoru w sobotni wieczór ??

dk7G5WY68LUQ0Ea5X02gUvB8BIgNmxObXOK8ED7p

Black Friday, było trochę taniej więc pomyślałem, że może w końcu sobie rozszerzę pamięć w PS5. Otwieram świeże pudełko jeszcze w folii....no to rozszerzyłem ?

Pozdrawiam kontrolę jakości ?

g... widać co tam rozszerzyłeś, a właściwie to pewnie też g... z tego wyszło.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elvis79 napisał:

g... widać co tam rozszerzyłeś, a właściwie to pewnie też g... z tego wyszło.

Dobra to teraz zabawa w znajdź różnicę na tym i poprzednim obrazku

pr_2021_2_6_13_10_32_588_04.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gronek31 napisał:

Dobra to teraz zabawa w znajdź różnicę na tym i poprzednim obrazku

pr_2021_2_6_13_10_32_588_04.jpg

nie kumasz, nie widać żadnego obrazka (poprzedniego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elvis79 napisał:

nie kumasz, nie widać żadnego obrazka (poprzedniego).

Kurcze sorki u mnie się wyświetlił i nie wiedziałem, poprawiłem już chyba jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gronek31 napisał:

Kurcze sorki u mnie się wyświetlił i nie wiedziałem, poprawiłem już chyba jest.

ano już jest, kontrola wymiata :szczerbaty: szkoda, że akurat trafiłeś to, może po zwrotowe było :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Elvis79 napisał:

ano już jest, kontrola wymiata :szczerbaty: szkoda, że akurat trafiłeś to, może po zwrotowe było :cool:

W folii zapakowane fabrycznie. Niby można by to rozkręcić i odwrócić ale wolę nie bo jeszcze się te termopady uszkodzą albo coś innego uszkodzę, gwarancja pójdzie się *****. Daleko do sklepu x-kom nie mam, więc już wolę iść wymienić na inną sztukę, tylko tym razem otworzę to w sklepie....w razie gdyby ?

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...