Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez to normalne, że Odin to idiota, ile razy mozna być banowanym i zakladac kolejne konta z uporem osła , zeby tylko cos napisac, przewaznie bezsensownego na forum? Ten gość nie ma w sobie zadnego poczucia wartosci , jakiegos honoru, taki typowy pustak intelektualny

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie Moderatorzy czy mozna na stale cos zrobic z tym idiota - Odinem- przychodzi smieci -wpisy sa usuwane, niewiadmo potem co do czego  i robi sie burdel w watkach przez tego kretyna 

 

ps. sorry za oftop ale ten gosc jest zenujacy 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

Recenzja PS5 po roku – czyli co zdało egzamin, a co okazało się być totalną klapą https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/playstation-5-recenzja-po-roku-od-premiery.html

"nadal brak większych tytułów "ekskluzywnych", które stanowią o sile konsoli"

Jak dla mnie Astro's Playroom, Demon's Souls, Returnal i Ratchet & Clank stanowią o sile PS5. Fakt, w tym roku mógł zadebiutować jeszcze Horizon Forbidden West, no ale tragedii nie ma. Ludzie bardzo często mają zbyt duże oczekiwania i później jest płacz.

Przyszły rok wcale lepiej się nie zapowiada, bo na razie wiemy jedynie o cross genowym Horizon, God of War i Gran Turismo (pomijam czasowe exy).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka roku jest wyraźnie słabsza u Sony, gdyby premiery były bardziej rozłożone w czasie to nie byłoby to tak odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, slafec napisał:

"nadal brak większych tytułów "ekskluzywnych", które stanowią o sile konsoli"

Jak dla mnie Astro's Playroom, Demon's Souls, Returnal i Ratchet & Clank stanowią o sile PS5. Fakt, w tym roku mógł zadebiutować jeszcze Horizon Forbidden West, no ale tragedii nie ma. Ludzie bardzo często mają zbyt duże oczekiwania i później jest płacz.

 

Nie są to zle gry,ale też nie są to jakieś killery dla których kupisz ps5 ?

Sam mam xsx i czaje się na zakup ps5,ale po prostu przy obecnych cenach i grach nie ma co się spinać ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2021 o 19:12, musichunter1x napisał:

po sprzedaży PS1-4 i gier

Pozbywasz się retro? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Camil666 napisał:

Końcówka roku jest wyraźnie słabsza u Sony, gdyby premiery były bardziej rozłożone w czasie to nie byłoby to tak odczuwalne.

Racja, jest słabsza, bo od września (Deathloop) nic nowego się nie pojawiło. Na okres świąteczny miał być Horizon, ale niestety nie wszyło. 

19 godzin temu, afrikan napisał:

Nie są to zle gry,ale też nie są to jakieś killery dla których kupisz ps5 ?

Sam mam xsx i czaje się na zakup ps5,ale po prostu przy obecnych cenach i grach nie ma co się spinać ?

Kwestia gustu. Mi ostatni rok pod względem premier na PS5 podobał się bardziej od nadchodzącego 2022 roku. Mam nadzieję, że podczas TGA pokażą coś nowego z szybką datą premiery.

Poza exami na PS5 ogrywam też multiplatformy, bo lubię dodatkowe funkcje jakie oferuje konsola. Jak ktoś nastawia się na masę ekskluzywnych killerów to raczej musi poczekać na koniec generacji (tak było na PS4 i będzie na PS5).

 

P.S. Niedawno XSX dołączył do "elitarnego" grona konsol, których nie da się kupić w normalnej cenie. Wcześniej sporo posiadaczy PS4 nie mogąc kupić PS5 decydowało się na tańszą alternatywę w postaci XSX. Teraz w obu przypadkach trzeba przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę ze swojego xsx kupiłem w styczniu za 2200 zł ?Bo teraz to nie wiadomo kiedy się kupi konsolę w normalniej cenię ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie, to Sony chyba pierwsze pokazało granie na smartphonie za sprawą PS Remote Play przy okazji premiery PS4. Czyli jakieś 8 lat temu?

Ofc to nie to samo, bo tutaj można sobie streamować tylko ze swojej lokalnej konsoli. Używam, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Camil666 napisał:

Tak po prawdzie, to Sony chyba pierwsze pokazało granie na smartphonie za sprawą PS Remote Play przy okazji premiery PS4. Czyli jakieś 8 lat temu?

 

Generalnie to Sony miało coś takiego jak PS Vita tylko smartfony zaorały temat ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Generalnie to Sony miało coś takiego jak PS Vita tylko smartfony zaorały temat ?

Imho to bardziej samo Sony zaorało Vitę przez brak odpowiedniego wsparcia w postaci gier oraz m.in. beznadziejną polityką dot. cen kart pamięci. Sama Vita też tania nie była, w końcu była reklamowana jako produkt premium. Popularyzacja smartfonów tylko przyspieszyła dodatkowo cały proces.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2021 o 22:36, Gonzo3211 napisał:

Pozbywasz się retro? ;) 

CRT już poszedł z powrotem do Warszawy. Zostawię pewnie tylko PS3, bo mogę tam odpalić wszystkie MGSy, nawet V :E Jeśli jesteś zainteresowany to priv, bo niedługo wstawię do komisu na forum.
Ceny za PS4 też galopują i mam ofertę od handlarza - 1700 zł za Pro z grafiką DS, ale pewnie poczekam na grudzień i licytację lub przetrzymam do Elder Ring. PS4P w stanie igły dochodzi już do ~1800 zł na licytacji.


Szkoda, że Sony nie odkupi MGSów od Konami. Mogliby przystosować V do PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy FirmWare dla PS5 oznaczony sygnaturą 21.02-04.50.00 i zajmuje 914MB. Na liście zmian standardowo :szczerbaty:

„Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu”.

I nie, nie dodali wsparcia dla VRR ani 1440p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te aktualizacje na gruncie prawa europejskiego sa w ogole legalne? Bog raczy wiedziec co oni zmieniaja, prawdopodobnie glownie jakies zabezpieczenia antypirackie. Jakby jeszcze chwalili sie co dokladnie jest zmieniane, ale oni to juz na bezczela robia. Swego czasu europa universalis 4 na steam dzialala na win xp, a po ktorejs aktualizacji przestala na nim dzialac, podobnie jest z samym steamem. Tego typu, jak rozumiem, nieodwracalne ingerencje nie wydaja mi sie do konca legalne, ale co ze mnie za spec. Tak czy owak przydalo by sie cos z tym zrobic.

Aha, i ta nowa aktualizacja ps5 jest obowiazkowa do dzialania neta na konsoli czy jeszcze nie?

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, karij napisał:

A te aktualizacje na gruncie prawa europejskiego sa w ogole legalne? Bog raczy wiedziec co oni zmieniaja, prawdopodobnie glownie jakies zabezpieczenia antypirackie. Jakby jeszcze chwalili sie co dokladnie jest zmieniane, ale oni to juz na bezczela robia. Swego czasu europa universalis 4 na steam dzialala na win xp, a po ktorejs aktualizacji przestala na nim dzialac, podobnie jest z samym steamem. Tego typu, jak rozumiem, nieodwracalne ingerencje nie wydaja mi sie do konca legalne, ale co ze mnie za spec. Tak czy owak przydalo by sie cos z tym zrobic.

Aha, i ta nowa aktualizacja ps5 jest obowiazkowa do dzialania neta na konsoli czy jeszcze nie?

Przeciez cie poinformowali: „Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu” :) 

Jak dlugo nie zabieraja zadnych ficzerow za ktore placiles to moga to robic, jest to czesc usprawniania i wsparcia produktu. Wiem ze w przeszlosci musialem aktualizowac zeby korzystac ze sklepu i plusa, ale czy to przy kazdym updejcie jest to nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nie byla wymagana do dzialania neta na konsoli, ale bez zaktualizowania systemu nie moglem zainstalowac patcha oddworld soulstorm i uruchomic tej gry. Patch sprawil ze jest to enchanced edition.
Czym sie ta edycja rozni od podstawki to w sumie nie wiem, w menu wydaje sie ze dodali jakas minikampanie, w kazdym razie milo ze za darmo.
Problem niestety w tym, ze gra nadal ma problemy z resetowaniem sie muzyki (bardzo mi to przeszkadza) i nagla zmiana gammy w trakcie etapu. Czy wystepuje jeszcze inny problem jaki mialem - postac staje sie niesmiertelnna do momentu wyjscia do menu glownego, to nie wiem. Szkoda wielka ze tych problemow nie zlikwidowano. Natomiast czuc ze konsola sie troszke nagrzewa przy tej grze (mam wrazenie ze wczesniej tego nie bylo), slychac czasem bzyczenie cewek, w momentach autosavovania i niestety czasem i bez nich (rzadko ale jednak - w roznych momentach) sa stopklatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Camil666 napisał:

https://www.ppe.pl/news/163908/sony-szykuje-odpowiedz-na-xbox-game-pass-posiadacze-ps5-i-ps4-otrzymaja-dostep-do-katalogu-gier-za-oplata.html
 

Było do przewidzenia, poczekamy, zobaczymy.

Bardziej od usługi interesuje mnie cały shitstorm jaki się rozpęta zaraz po ogłoszeniu :D 

Od dawna już o tym można było wyczytać i regularnie temat powraca ale z realizacją jest już gorzej 

Kwiecień 2021 

Sony się budzi? Może powstać konkurent Xbox Game Pass https://www.benchmark.pl/aktualnosci/sony-moze-przygotowac-konkurenta-dla-xbox-game-pass.html

żeby się to nie skończyło wiecznym czekaniem jak z dodaniem wsparcia dla VRR :szczerbaty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Camil666 napisał:

https://www.ppe.pl/news/163908/sony-szykuje-odpowiedz-na-xbox-game-pass-posiadacze-ps5-i-ps4-otrzymaja-dostep-do-katalogu-gier-za-oplata.html
 

Było do przewidzenia, poczekamy, zobaczymy.

Bardziej od usługi interesuje mnie cały shitstorm jaki się rozpęta zaraz po ogłoszeniu :D 

Cytat

This new service, expected in the spring, will likely retain the "PlayStation Plus" branding. Don't expect Sony to include its big new games day one like Game Pass does, but the expectation is a stronger offering than PlayStation Now

Czyli głownie będą wrzucać starocie i zmienią nazwę.  No, ale najpierw trzeba poczekać na oficjalne ogłoszenie, a nie sugerować się tym o czym napisał Jason.  

 

Ponad rok temu CEO Sony powiedział coś takiego:

 

Cytat

"We want to make the games bigger and better, and hopefully at some stage more persistent. So putting those into a subscription model on day one, for us, just doesn't make any sense. For others in a different situation, it might well make sense, but for us, it doesn't. We want to expand and grow our existing ecosystem, and putting new games into a subscription model just doesn't sit with that."

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość. Uporządkują swoje usługi i może w końcu PS Now (pod inną nazwą) zadebiutuje w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Czyli głownie będą wrzucać starocie i zmienią nazwę.  No, ale najpierw trzeba poczekać na oficjalne ogłoszenie, a nie sugerować się tym o czym napisał Jason.  

 

Ponad rok temu CEO Sony powiedział coś takiego:

 

 

Żeby to była konkurencja dla XBOX GAME PASS to Sony musiałoby wrzucać też swoje nowości (EX'y) w dniu premiery które sprzedają teraz w "nowym standardzie cenowym" za te 55-60 zł miesięcznie bo w promocje za 4 zł na 3 miesiące jak u Microsoftu to nie uwierzę jak nie zobaczę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to uruchomia akurat na premierę PS5 Pro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Żeby to była konkurencja dla XBOX GAME PASS to Sony musiałoby wrzucać też swoje nowości (EX'y) w dniu premiery które sprzedają teraz w "nowym standardzie cenowym" za te 55-60 zł miesięcznie bo w promocje za 4 zł na 3 miesiące jak u Microsoftu to nie uwierzę jak nie zobaczę ?

Sony raczej pójdzie drogą Disney+ (starsze filmy w abo, nowsze w kinach).

Imho cały ten ich abo nie będzie miał na celu przyciągniecie ludzi od konkurencji, a raczej powstrzymanie nadmiernego odpływu obecnych fanów siedzących w ich ekosystemie.

Dużo zależy od tego jaka będzie cena i jakie będą dostępne gry, w tym te ze starszych generacji. No i czy w tym wypadku nadal będzie tylko streaming, czy w końcu emulacja na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Camil666 napisał:

Sony raczej pójdzie drogą Disney+ (starsze filmy w abo, nowsze w kinach).

Imho cały ten ich abo nie będzie miał na celu przyciągniecie ludzi od konkurencji, a raczej powstrzymanie nadmiernego odpływu obecnych fanów siedzących w ich ekosystemie.

Dużo zależy od tego jaka będzie cena i jakie będą dostępne gry, w tym te ze starszych generacji. No i czy w tym wypadku nadal będzie tylko streaming, czy w końcu emulacja na PS5.

Emulacja gier z PS3 na PS5 byłaby tutaj sporym plusem przy czym to nie powinna być usługa abonamentowa tylko funkcja konsoli działająca na podobnych zasadach do XBOX'a bo nie oszukujmy się jest to sensowne rozwiązanie. Stremingiem nie jestem zainteresowany ani PS Now ani xCloud ani GeForce NOW. W takiego Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots chętnie bym pograł w lepszej jakości na PS5 w podbitej rozdzielczości albo chociaż 60k/s. Jak mają dalej dawać taką biedę w PS Plus to faktycznie wolę jeden abo. z starszymi tytułami i sobie sam wybrać to co chcę niż jakieś marne ochłapy. 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • „Polska gurom”. Ładnie wytrzymał.    O zmianach oficerów i mobilizacji nic nie wiadomo. Z jakiego powodu zostali usunięci, są tylko plotki że dostawali w łapę i dużo przepuszczali na zachód. Czy szła źle? No nie, bo od początku brali tylko w miarę przeszkolonych, ochotników i przeszkolonych. O mobilizacji (tej na mięsne wkładki) wiadomo dopiero od teraz, i to że rząd Ukrainy tej mobilizacji nie chciał podjąć wcześniej.    Każdy obrywa od artylerii i fabow, ale żadna jednostka nie oberwała na tyle by wyłączyć ją z frontu, czyli można wnioskować że straty są akceptowalne. Ukraińcy od dawna powtarzają, wolą przeszkolonych niż nie którzy mogą powodować to że cała kompania pójdzie do piachu. Azov na tyłach szkoli ludzi, część 47 też miała to robić.  O porzuceniu frontu słyszeliśmy na razie dwa razy, ostatnio świeża sprawa z 110 elementem brygady podczas rotacji oraz rotacji pod Soledarem, więc gdzie jeszcze uciekają niczym Rosjanie szturmują?    O załamaniu frontu mówili w momencie braku wsparcia z USA. Jak to się koreluje do mobilizacji? A no właśnie tak, że ludzi może i jest ale sprzętu brak. 
    • Cześć, trochę rzeczy mi się zalęgło przez jakiś czas i pora zrobić małą wyprz Dla labowiczów ceny do negocjacji. Dysk Western Digital 6TB NASware 3.0: https://www.olx.pl/d/oferta/western-digital-6tb-nasware-3-0-CID99-IDZROd1.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX IQ01: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-iq01-intel-i7-4770t-CID99-IDZROPY.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX nano ID67: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-nano-id67-CID99-IDZROsz.html?bs=olx_pro_listing HP J9803A 1810-24G: https://www.olx.pl/d/oferta/switch-hp-1810-24g-j9803a-CID99-IDZRNAA.html?bs=olx_pro_listing NAS Synology DS720+ razem z: HDD: 2x Seagate IronWolf 8TB NAS NVMe cache: 2x Samsung 970 EVO Plus 1TB https://www.olx.pl/d/oferta/synology-ds720-2x8tb-2x1tb-nvme-CID99-IDZRNpL.html?bs=olx_pro_listing Intel NUC  BXNUC10i7FNK2: https://www.olx.pl/d/oferta/intel-nuc-i7-10710u-6-rdzeni-32gb-ddr4-128gb-m2-nvme-ssd-nas-serwer-CID99-IDZRLU4.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 3B v1.2 1GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/raspberry-pi-3b-v1-2-1gb-ram-CID99-IDZRLg7.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 4B 4GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/2x-raspberry-pi-4b-4gb-ram-CID99-IDZRKs7.html?bs=olx_pro_listing     Na OLX włączony jest zakup z przesyłką, jak wspominałem - ceny są do negocjacji.   
    • @RimciRimci Ok, ale ja w tych wizjach nie widzę opcji "po okresie niedoli Polska dociąga do gospodarczego poziomu relatywnego bogactwa". Wracając do tego, co napisałeś: To wprowadza dysonans. Czy oznacza to że opcja atrakcyjna jest gorsza? No bo najwidoczniej nie jest lepsza.
    • Opisałem teoretyczny przypadek "co gdyby...". Dlatego mówię, że wychodzenie z Unii to mrzonki patrząc jaką pozycję na świecie ma Polska. Tym bardziej przy obecnej sytuacji geopolitycznej.    atrakcyjna = zadowalająca. Gdzie ja napisałeś "bardziej atrakcyjna"? No właśnie... Bardziej atrakcyjna to polski rząd musiałby mieć jakieś haki na Niemców 
    • i5 4690k , 8GB , Z97 Gaming 7  Kabel kupiony, wydaje mi się, że kat 6. Router EG8245H, ma jeden port gigabitowy. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...