Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wyprzedaży jest Elex za 20 kilka złoty (chyba na PS+ ale nie jestem pewien). W ogóle prawie zero info o stronie technicznej gry ale wydaje mi się że wersja na Pro miała odblokowany framerate i dość wysoką rozdzielczość bo wygląda to całkiem dobrze i działa płynnie (60FPS). Zakup w ciemno a się opłacił, w sumie zawsze chciałem się za tą grę wziąć.

 

Na razie jednak dalej napierdzielam w Dark Souls Remaster :E Później skończę w końcu po latach Ringed City w DS3 i czekanie na Elden Ring jakoś się umili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Camil666 napisał:

Sony raczej pójdzie drogą Disney+ (starsze filmy w abo, nowsze w kinach).

 

Zapomniałem dodać że Disney+ ma jednak swoje EX'y dostępne tylko na ich platformie których nie zobaczysz w kinach np.The Mandalorian więc nie "żyją" tylko kinami i wydają nowości też poza nimi ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I podobno Mando z premedytacja nie wydaja na Bluray żeby ludzie mogli go obejrzeć tylko na D+... ahh na szczęście jest jeszcze Jack Sparrow :D

Gżdacz: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara czyli Pirates of the Caribbean:  Dead Men Tell No Tales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał obejrzeć na D+, razem z kilkoma innymi serialami, ale nie dają mi możliwości w PL. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Camil666 napisał:

Ja to bym chciał obejrzeć na D+, razem z kilkoma innymi serialami, ale nie dają mi możliwości w PL. 

To prawda też czekam aż D+ trafi oficjalnie do Polski 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak śledze sobie olxa i widzę że dalej chore ceny są.Uzywki z napędem po 3000 tyś zł ?To ja dalej sobie poczekam,może przed premierą Horizona czy Gow uda mi się kupić ?A tak to w życiu bym nie dał za używana konsolę 3000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola 3 tysie, gry po 300, to nie są tanie rzeczy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Konsola 3 tysie, gry po 300, to nie są tanie rzeczy ;)

Żeby to jeszcze były nowe to MOŻE bym się zastanowił.Chyba że się jeszcze trafi jakiś sensowny zestaw w sklepie, ale przy świętach to mogą być cuda z tymi cenami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Nowej za 3k się nie kupi?

Nie ma szans. Są za ponad 3000 w zestawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, afrikan napisał:

Tak śledze sobie olxa i widzę że dalej chore ceny są.Uzywki z napędem po 3000 tyś zł ?To ja dalej sobie poczekam,może przed premierą Horizona czy Gow uda mi się kupić ?A tak to w życiu bym nie dał za używana konsolę 3000 zł.

Panie a na co to komu jak tam gier nie ma, co chcesz grać w remastery tylko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, MrKetiw napisał:

Panie a na co to komu jak tam gier nie ma, co chcesz grać w remastery tylko ?

Nie ma w co za bardzo grać to fakt ?Xsx mi na razie wystarcza w zupełności,ale w 2022 coś już tam zacznie wychodzić na ps5.To pomyślałem że zrobię sobie taki prezent na koniec roku.Ale jak nie uda się kupić w przyzwoitej cenie,to zero spiny i pośpiechu ?

Albo może sobię kupię Nintendo switch OLED bo tam więcej ciekawych gierek jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo moi znajomi mają mega farta? albo naprawdę dorzucają tych konsol co jakiś czas w sklepach typu media itp 

Jeden zadzwonił losowego dnia na infolinie (1 raz) i kupił za ~3100 + 2 pada + fifa i plus na 3 czy tam 6 miesięcy 
Drugi znajomy parę razy tak dzwonił (w przeciągu miesiąca) i trafił ten sam zestaw. 

Osobiście uważam, że biorąc pod uwagę inflacje jak i poziom tego sprzętu, ~3000zł za zestaw z 2 padami i plusem na początek to spoko oferta 
Raczej nie ma szans, żeby ceny wróciły do ~2300-2500 za nówkę przez najbliższe 2lata 

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Guli17 napisał:

Albo moi znajomi mają mega farta? albo naprawdę dorzucają tych konsol co jakiś czas w sklepach typu media itp 

Jeden zadzwonił losowego dnia na infolinie (1 raz) i kupił za ~3100 + 2 pada + fifa i plus na 3 czy tam 6 miesięcy 
Drugi znajomy parę razy tak dzwonił (w przeciągu miesiąca) i trafił ten sam zestaw. 

Osobiście uważam, że biorąc pod uwagę inflacje jak i poziom tego sprzętu, ~3000zł za zestaw z 2 padami i plusem na początek to spoko oferta 
Raczej nie ma szans, żeby ceny wróciły do ~2300-2500 za nówkę przez najbliższe 2lata 

Ja to mówię nie mam takiego ciśnienia na razie i nie chce mi się raczej dzwonić po sklepach.Pewnie jak bym codziennie szukał i dzwonił to też bym już pewnie dawno kupił ?

Jak kolega wyżej pisał i tak nie ma w co za bardzo grać.Do gier multiplatformowych i tak mam xsx,a ps 5 tylko do gier ekskluzywnych będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afrikan napisał:

Ja to mówię nie mam takiego ciśnienia na razie i nie chce mi się raczej dzwonić po sklepach.Pewnie jak bym codziennie szukał i dzwonił to też bym już pewnie dawno kupił ?

Jak kolega wyżej pisał i tak nie ma w co za bardzo grać.Do gier multiplatformowych i tak mam xsx,a ps 5 tylko do gier ekskluzywnych będzie.

I będzie u Ciebie stało to białe PS5 tak jak u mnie i zbierało kurz w oczekiwaniu na te wielkie EX'y których nadal nie ma :szczerbaty:. Rok czasu mam już to pudło i zmieniło się tylko tyle że jest i nie będę musiał już szukać ?. Owszem ograłem "pająka" + "Raczeta" no i fajne gry ale szczerze? Nie zmieni to wiele w Twoim życiu z wyjątkiem tego że będziesz lżejszy o 3000 zł ?. Jak masz już Series X to bez ciśnienia, wyjdą jeszcze z jakieś dobre 3-4 gry dla których warto kupić nowego PS'a i możesz myśleć o kolejnym pudle pod TV żeby zwiększyć bibliotekę ogrywanych tytułów. Może w przyszłym roku poprawi się dostępność już z GAME PASS'em od SONY (Spartakus) to się szarpniesz na "Japończyka" ?.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

I będzie u Ciebie stało to białe PS5 tak jak u mnie i zbierało kurz w oczekiwaniu na te wielkie EX'y których nadal nie ma :szczerbaty:. Rok czasu mam już to pudło i zmieniło się tylko tyle że jest i nie będę musiał już szukać ?. Owszem ograłem "pająka" + "Raczeta" no i fajne gry ale szczerze? Nie zmieni to wiele w Twoim życiu z wyjątkiem tego że będziesz lżejszy o 3000 zł ?. Jak masz już Series X to bez ciśnienia, wyjdą jeszcze z jakieś dobre 3-4 gry dla których warto kupić nowego PS'a i możesz myśleć o kolejnym pudle pod TV żeby zwiększyć bibliotekę ogrywanych tytułów. Może w przyszłym roku poprawi się dostępność już z GAME PASS'em od SONY (Spartakus) to się szarpniesz na "Japończyka" ?.

A bo to chyba bardziej mnie jakiś kaprys naszedł żeby sobie kupić coś nowego ?Z obecnego roku to  interesuje mnie tylko Demon Souls no i z przyszłego Horizon.To faktycznie trochę za mało żeby wywalać 3 tyś zł.Gow też jak na razie nie zrobił na mnie za dużego wrażenia ?

Zresztą i tak za mało czasu żeby ograć to wszystko co mam teraz do nadrobienia?

Edytowane przez afrikan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba polować. Normalne ceny też się zdarzają. Ja kupiłem w Empiku za 2400 zł wersję z napędem. Nie marudzę, że drogo, tylko gram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, azgan napisał:

I będzie u Ciebie stało to białe PS5 tak jak u mnie i zbierało kurz w oczekiwaniu na te wielkie EX'y których nadal nie ma :szczerbaty:. Rok czasu mam już to pudło i zmieniło się tylko tyle że jest i nie będę musiał już szukać ?. Owszem ograłem "pająka" + "Raczeta" no i fajne gry ale szczerze? Nie zmieni to wiele w Twoim życiu z wyjątkiem tego że będziesz lżejszy o 3000 zł ?. Jak masz już Series X to bez ciśnienia, wyjdą jeszcze z jakieś dobre 3-4 gry dla których warto kupić nowego PS'a i możesz myśleć o kolejnym pudle pod TV żeby zwiększyć bibliotekę ogrywanych tytułów. Może w przyszłym roku poprawi się dostępność już z GAME PASS'em od SONY (Spartakus) to się szarpniesz na "Japończyka" ?.

Trudno się nie zgodzić. Sam kupiłem na premierę, ograłem pająka i sprzedałam z zyskiem :E Po 10 msc kupiłem w dobrej cenie nówkę i zostawiłem, bo boje się, że do lutego nie będzie nic taniej. Leży i się kurzy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z PS5 Świętego Graala, teraz sklepy mają używanie i wciskają super zestawy, a jeszcze nie rozpoczęła się świąteczna gorączka. Przyjdzie taki czas, że jeszcze będą się prosić aby kupić karton z PS5 w normlanej cenie. Nic nie trwa wiecznie. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie że wiele osób kupuje, a potem się chwali ile to centymetrów kurzu na niej jest, to po co było kupować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Szczególnie że wiele osób kupuje, a potem się chwali ile to centymetrów kurzu na niej jest, to po co było kupować? 

Wiesz jak to jest nowa zabawka,to każdy się nagrzał kupił i nie do końca przemyślał sprawę ?Ludzie może myśleli że Sony odrazu sypnie exami z rękawa.

Na xsx już sprawa wygląda trochę lepiej bo masz gp w którym cały czas coś dodają i parę ciekawych premier też było w tym roku od Microsoftu.

Także jak ktoś kupił ps5 do gier ekskluzywnych to nie ma co się dziwić że teraz sprzęt się kurzy.

A myślenie na zasadzie bo udało mi się kupić w normalnej cenie na początku i teraz trzymam sprzęt na siłę,to też za dobre nie jest.Bo jak kolega wyżej piszę to jest tylko konsola,sytuacja w końcu się unormuje i pudełka będą zalegały na półkach.

 

Edytowane przez afrikan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją ps5 sprzedalem po 5 miechach i nic nie żałuję, ba, nawet zaczalem doceniac ps4 slimke, ze mimo tak słabych bebechów takie gry potrafi w tych 30 klatkach ciągnąć

A jak mi sie w kwietniu skonczy plus to kupuje xbs i pierdziele sony z ich gownianymi miesiecznicami, no przez osyatnie pół roku nic dla mnie ciekawego nie dali w tym plusie, zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Szczególnie że wiele osób kupuje, a potem się chwali ile to centymetrów kurzu na niej jest, to po co było kupować? 

Nie ogarniam takich osób. Wiedzą co kupują, jakie gry są obecnie dostępne, a i tak są "niezadowoleni".

9 godzin temu, afrikan napisał:

Wiesz jak to jest nowa zabawka,to każdy się nagrzał kupił i nie do końca przemyślał sprawę ?Ludzie może myśleli że Sony odrazu sypnie exami z rękawa.

Na xsx już sprawa wygląda trochę lepiej bo masz gp w którym cały czas coś dodają i parę ciekawych premier też było w tym roku od Microsoftu.

Na PS5 nie ma Game Passa, ale nie przesadzajmy, że nie ma gier. Poza tym jest milion sposobów, żeby w przystępnych cenach kupować gry na konsolę, także Game Pass to nie jest jedyna słuszna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...