Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2021 o 19:12, musichunter1x napisał:

po sprzedaży PS1-4 i gier

Pozbywasz się retro? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Camil666 napisał:

Końcówka roku jest wyraźnie słabsza u Sony, gdyby premiery były bardziej rozłożone w czasie to nie byłoby to tak odczuwalne.

Racja, jest słabsza, bo od września (Deathloop) nic nowego się nie pojawiło. Na okres świąteczny miał być Horizon, ale niestety nie wszyło. 

19 godzin temu, afrikan napisał:

Nie są to zle gry,ale też nie są to jakieś killery dla których kupisz ps5 😉

Sam mam xsx i czaje się na zakup ps5,ale po prostu przy obecnych cenach i grach nie ma co się spinać 🙂

Kwestia gustu. Mi ostatni rok pod względem premier na PS5 podobał się bardziej od nadchodzącego 2022 roku. Mam nadzieję, że podczas TGA pokażą coś nowego z szybką datą premiery.

Poza exami na PS5 ogrywam też multiplatformy, bo lubię dodatkowe funkcje jakie oferuje konsola. Jak ktoś nastawia się na masę ekskluzywnych killerów to raczej musi poczekać na koniec generacji (tak było na PS4 i będzie na PS5).

P.S. Niedawno XSX dołączył do "elitarnego" grona konsol, których nie da się kupić w normalnej cenie. Wcześniej sporo posiadaczy PS4 nie mogąc kupić PS5 decydowało się na tańszą alternatywę w postaci XSX. Teraz w obu przypadkach trzeba przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się cieszę ze swojego xsx kupiłem w styczniu za 2200 zł 👍Bo teraz to nie wiadomo kiedy się kupi konsolę w normalniej cenię 🙂

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po prawdzie, to Sony chyba pierwsze pokazało granie na smartphonie za sprawą PS Remote Play przy okazji premiery PS4. Czyli jakieś 8 lat temu?

Ofc to nie to samo, bo tutaj można sobie streamować tylko ze swojej lokalnej konsoli. Używam, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Camil666 napisał:

Tak po prawdzie, to Sony chyba pierwsze pokazało granie na smartphonie za sprawą PS Remote Play przy okazji premiery PS4. Czyli jakieś 8 lat temu?

Generalnie to Sony miało coś takiego jak PS Vita tylko smartfony zaorały temat 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, azgan napisał:

Generalnie to Sony miało coś takiego jak PS Vita tylko smartfony zaorały temat 😊

Imho to bardziej samo Sony zaorało Vitę przez brak odpowiedniego wsparcia w postaci gier oraz m.in. beznadziejną polityką dot. cen kart pamięci. Sama Vita też tania nie była, w końcu była reklamowana jako produkt premium. Popularyzacja smartfonów tylko przyspieszyła dodatkowo cały proces.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2021 o 22:36, Gonzo3211 napisał:

Pozbywasz się retro? ;) 

CRT już poszedł z powrotem do Warszawy. Zostawię pewnie tylko PS3, bo mogę tam odpalić wszystkie MGSy, nawet V :E Jeśli jesteś zainteresowany to priv, bo niedługo wstawię do komisu na forum.
Ceny za PS4 też galopują i mam ofertę od handlarza - 1700 zł za Pro z grafiką DS, ale pewnie poczekam na grudzień i licytację lub przetrzymam do Elder Ring. PS4P w stanie igły dochodzi już do ~1800 zł na licytacji.

Szkoda, że Sony nie odkupi MGSów od Konami. Mogliby przystosować V do PS5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi