Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić. Jak ktoś siedzi cicho, to znaczy, że kupa. Jakby były ochy i echy, to bylibyśmy zawaleni informacjami, gameplay'ami, a tu praktycznie nic.

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate albo PS4 Pro powinna być tym, czy będzie PS5.

Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku, gra trafi do PS+ w lutym 2021. GoW wow 1080@60, naprawdę?

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać, myślałem, że tylko naszych drogowców zaskakuje co roku zima, a tutaj Sony zaskoczone, że ludzie będą chcieli kupować ich produkt? Chodzą nawet słuchy, że kolejna dostawa od stycznia 2021, to byłaby porażka na całej linii.

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX. Tak @azgan wiem :)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, VAMET napisał:

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX.

Po co się na siłę przekonywać? Kup X'a i tyle.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

1 minutę temu, Camil666 napisał:

Po co się na siłę przekonywać? Kup X'a i tyle.

Zostałem w domu przegłosowany 2 dzieciaków i żona, która mi się trafiła grająca od Day 1 :) Sentyment, biblioteka gier z PS4 Pro no i parę dni temu sprzedałem Pro :) ...żeby mieć XOX, to plan był zostawić PS4 Pro, a tak to kupa. Jeba... demokracja nawet do domu dotarła ;) @azgan wiem, że Cię korci, wiem wiem :P

Z poważaniem

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś schodzi embargo dla tych, co dostali konsole do testów, to i materiały zaczną się pojawiać.

Dostępność to chyba nie nowość, każda branża produkująca w Azji ma problem z towarem, który przez ‚wirusa’ najbardziej da się odczuć od września tego roku (moja branża). Zadziałało z opóźnieniem. Ja mam preorder, ale zupełnie nie mam ciśnienia, po ograniu zdecyduję co dalej, bo wiem, że w razie co, z powodu braku dostępności odsprzedam dość szybko w razie co. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić.

Jakich informacji Ci brakuje ? Specyfikacja znana, ui znany, teardown konsoli byl, gameplay gier dostepnych na start (miles morales i demon souls) oraz tych dostepnych troche pozniej (ratchet, gt7) jest dostepny. Jezeli dla Ciebie priorytetem jest wsteczna kompatybilnosc z grami z ps4 i x one to faktycznie moze lepiej kupic xsx choc ta na ps5 zapowiada sie calkiem dobrze.

Edytowane przez SNC
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić. Jak ktoś siedzi cicho, to znaczy, że kupa. Jakby były ochy i echy, to bylibyśmy zawaleni informacjami, gameplay'ami, a tu praktycznie nic.

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate albo PS4 Pro powinna być tym, czy będzie PS5.

Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku, gra trafi do PS+ w lutym 2021. GoW wow 1080@60, naprawdę?

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać, myślałem, że tylko naszych drogowców zaskakuje co roku zima, a tutaj Sony zaskoczone, że ludzie będą chcieli kupować ich produkt? Chodzą nawet słuchy, że kolejna dostawa od stycznia 2021, to byłaby porażka na całej linii.

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX. Tak @azgan wiem :)

Z poważaniem

Mi tam starczą krótkie czasy ładowania,grafika może być nawet taka jak na Pro a i tak będe zadowolony.

30 minut temu, SNC napisał:

Jakich informacji Ci brakuje ? Specyfikacja znana, ui znany, teardown konsoli byl, gameplay gier dostepnych na start (miles morales i demon souls) oraz tych dostepnych troche pozniej (ratchet, gt7) jest dostepny. Jezeli dla Ciebie priorytetem jest wsteczna kompatybilnosc z grami z ps4 i x one to faktycznie moze lepiej kupic xsx choc ta na ps5 zapowiada sie calkiem dobrze.

Jak ktoś chce grać w starocie to po co mu nowa konsola?

Nigdy tego nie pojmę.

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

A sam w tym samym poście piszesz:

5 minut temu, ODIN85 napisał:

Mi tam starczą krótkie czasy ładowania,grafika może być nawet taka jak na Pro

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, VAMET napisał:

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate

Ultimate to dobra nazwa dla Xboxa, bo tam jest bardzo rozbudowana wsteczna kompatybilność.

46 minut temu, VAMET napisał:

Destruction AllStars za darmo to dobra wiadomość - serio wydałbyś 350 zł, żeby sobie dzieci w jakieś głupotki pograły (aż tak tobą rządzą, że wszystko im kupujesz jak leci?

47 minut temu, VAMET napisał:

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać

Od samego początku zapowiadali ograniczoną ilość konsol na start. Preorderów nie można składać już od dłuższego czasu. To że się w porę nie ogarnąłeś i zwlekałeś ze sprzedażą PS4 to raczej twój problem.

49 minut temu, VAMET napisał:

Dziwne podejście - zmuszać się do zakupu jakiegoś sprzętu. Toż to od samego początku będziesz szukał w nim jakichś wad, żeby tylko utwierdzić się w przekonaniu, że to zły wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam, jakich więcej informacji wam potrzeba o tej konsoli? Ja jedynie czekam na opinie odnośnie hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Camil666 napisał:

A sam w tym samym poście piszesz:

No ja nie biorę  Ps5 do staroci tylko nowych exów.

Inni nie kupili Pro bo były dlugie czasy ładowania czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gniewaj się VAMET ale muszę XD

Serio jest potrzeba witać się serdecznie w każdym poście, i żegnać z poważaniem? Aż razi w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem szympansy z PPE testują oficjalnie swój egzemplarz PS5 ;) Nie oczekuję konkretów, szykuję się na liczne ochy achy i bałwochwalcze peany na cześć konsoli Sony ;)  

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

No ja nie biorę  Ps5 do staroci tylko nowych exów.

A ja kupuję ps5, ale nie kupuję póki co żadnych nowych gier. Jak upgrade PC - chcę mieć cichszy sprzęt, szybsze ładowanie gier i stabilniejszy framerate.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kaczkofan napisał:

Tymczasem szympansy z PPE testują oficjalnie swój egzemplarz PS5 ;) Nie oczekuję konkretów, szykuję się na liczne ochy achy i bałwochwalcze peany na cześć konsoli Sony ;)  

Bedą się do niej modlić jak do jakiegoś bożka azteckiego czy coś. :E Banda boomerów.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stjepan

Żeby nie było: sam zapewne kupię PS5 - może za rok, może za dwa , jak tylko lista interesujących mnie tytułów urośnie do rozsądnego poziomu. Na ten moment jestem niezmiernie ciekaw głośności, temperatur i jak faktycznie działa w wykonaniu Sony "up to 10,28" oraz "up 3,5ghz". Takich informacji ze strony tego portalu raczej nie uzyskamy ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, VAMET napisał:

a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić

Ale czego brakuje? O sprzęcie wszystko wiadomo, kilka słabych gier też jest. Niczym więcej ani jedna, ani druga konsola się nie pochwali.
Żaden sprzęt nie uratuje faktu, że gry po prostu są słabe.

30 minut temu, ODIN85 napisał:

Nigdy tego nie pojmę.

Bo stare gry lepiej dzialaja na nowej generacji? Bo nowych nie ma a starych jest duzo?

Jak to wykracza poza twoje mozliwosci pojęcia to ja nie wiem :szczerbaty:

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Wu70 napisał:

Ale czego brakuje? O sprzęcie wszystko wiadomo, kilka słabych gier też jest. Niczym więcej ani jedna, ani druga konsola się nie pochwali.

Bo stare gry lepiej dzialaja na nowej generacji? Bo nowych nie ma a starych jest duzo?

Jak pelno nowosci masz na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, bleidd napisał:

Tak się zastanawiam, jakich więcej informacji wam potrzeba o tej konsoli? Ja jedynie czekam na opinie odnośnie hałasu.

Może bardziej chodzi o formę i porównanie z konkurencją? MS odrobił lekcje, pokazują konsolę od dawna, co rusz podrzucają jakieś info albo z czymś wyskakują prezentując to jako coś cool. Sony trochę dało dupy, jakby osiadło na laurach tego, że ich konsola jest naj naj, mało informacji przekazywanych w nienajlepszy sposób (nie powiemy wam za wiele, ale możecie już się jarać emejzing ssd), do niedawna wygląd konsoli był znany tylko z renderów, odjechali z ceną za gry, teardown odbył się kilka tygodni temu, ale do tej pory chyba tylko przez pracownika Sony plus jakieś mniejsze smaczki. Część ludzi chętnie to podchwyciła podśmiechując się z PS, do nich dołączyli kolejni itd. i część przez to zaczęła się zastanawiać czy PS5 to w tej chwili na pewno dobry wybór

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Tomek1623 napisał:

Nie gniewaj się VAMET ale muszę XD

Serio jest potrzeba witać się serdecznie w każdym poście, i żegnać z poważaniem? Aż razi w oczy.

Nie czepiajmy się kolegi, ma swój styl i się wyróżnia przez co nie da się go z nikim pomylić. Jest na luzie, jest wesoło, jest kultura więc dla mnie O.K 🏆 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Wu70 napisał:

Żeby stwierdzić, że gry są słabe to raczej potrzeba najpierw je ograć. Jak na razie mamy same zapowiedzi gier - te wyglądają bardzo dobrze. Jakie gry są dla ciebie mocne?

8 minut temu, Wu70 napisał:

To, że lepiej działają nie znaczy, że są to dobre gry. Jakich mocnych gier jeszcze nie ograłeś? 

Jak to nowych gier nie ma? Cyberpunk, Dirt 5, Demon's Souls, Spider Man, Sackboy. Każda z wymienionych gier będzie co najmniej dobra - co więcej, są to gry z różnych gatunków. Ile potrzebujesz gier na start?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Wu70 napisał:

+1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.10.2020 o 07:37, Jaycob napisał:

to jeszcze poproszę o preorder ps5 :E i będzie grane w święta. Przy okazji kolejna platyna wpadnie od gier typu DS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, esef napisał:

Żeby stwierdzić, że gry są słabe to raczej potrzeba najpierw je ograć. Jak na razie mamy same zapowiedzi gier - te wyglądają bardzo dobrze. Jakie gry są dla ciebie mocne?

To, że lepiej działają nie znaczy, że są to dobre gry. Jakich mocnych gier jeszcze nie ograłeś? 

Jak to nowych gier nie ma? Cyberpunk, Dirt 5, Demon's Souls, Spider Man, Sackboy. Każda z wymienionych gier będzie co najmniej dobra - co więcej, są to gry z różnych gatunków. Ile potrzebujesz gier na start?

Będą porównania po premierze ale wtedy raczej Ps5 już się nie kupi w normalnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ODIN85 napisał:

Ps5 już się nie kupi w normalnej cenie.

Wiemy, sam też zasilasz szeregi wyznawców -"sprzedam za 4500PLN kto chętny?" i robisz wszystko żeby tak właśnie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi