Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Może w dzień premiery teraz już nie.

Dzień premiery i dzień po miałem jakieś 40 telefonów i grubo ponad 200 zapytań na OLX. Teraz praktycznie cisza. Mi to lotto bo nie mam już konsoil, ale badam rynek :E

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie że $ony ma na celu sprzedać 250 mln konsol PS5. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, 1410 napisał:

Premiera fatalna :) Jako fan playstation, kupiłem Xboxa X i jest rewelacja :) Oczywiście w przyszłości zapewne Playstation będzie miało jak zwykle więcej do zaoferowania jeśli chodzi o exclusive-y, ale PS5 kupię dopiero z okazji premiery jakiejś naprawdę dobrej gry typu Horion/ Uncharted/ God of War. W tym całym cyrku uczestniczyć nie zamierzam, a przepłacać tym bardziej. 

SONY mogło zrobić klika rzeczy lepiej z drugiej strony gdyby nie ich potknięcia to pewnie nie kupiłbyś XBOX SERIES X i nigdy nie dowiedział jak dobrze zrobiona jest ta konsola. Zawsze znajdą się jakieś pozytywy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie tak, nie planowałem zakupu Xboxa :)   PS5 na pewno kupię, ale na spokojnie, jak sytuacja się ustabilizuje i wyjdzie coś sensownego 

Edytowane przez 1410

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, lycone napisał:

Najdrożej sprzedałem za 4700 zł ;)

ile tych konsol nakupiłeś i ile udało Ci się zarobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem w rękach PS5 więc trudno mi się odnieść. Natomiast Xbox X jest bardzo ładny, ma świetnego pada, nie grzeje się i jest mega cichy ( chyba z 10 razy cichszy niż PS4 Pro ) i działa super płynnie. Dla mnie konsola bliska ideału i najlepsza jaką miałem do tej pory. Oczywiście konsola to głównie gry więc tutaj PS5 zapewne z czasem zyska na świetnych tytułach. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ale wiesz że Sx dwa razy mniej sprzedali a i tak każdy praktycznie dostał?

.

No i?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

47 minut temu, lycone napisał:

Dzień premiery i dzień po miałem jakieś 40 telefonów i grubo ponad 200 zapytań na OLX. Teraz praktycznie cisza. Mi to lotto bo nie mam już konsoil, ale badam rynek :E

Teraz cisza bo zarabiają na grach z kolekcji PS+

PS-Plus-Collection-na-Allegro.jpg

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, azgan napisał:

Na PC też 70 GB, czy to na Steam, GOG czy EGS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, esef napisał:

Ktoś się tu chwalił, że robił preorder w Empiku > PlayStation 5 z Empiku miały być na premierę. Sklep nie wysłał ich do dziś

Ja miałem Pre-Ordera w Empiku ale nie na PS5 tylko XSX którego później anulowałem i zrobiłem w Media Expert zresztą PS5 też mam z Media Expert 

20201110-115240.jpg

20201119-123034.jpg

Więc trochę Ci się pomerdało 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Graficznie jest praktycznie identycznie między Series X a PS5. Gra na PS5 ładuje się wyraźnie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Camil666 napisał:

Graficznie jest praktycznie identycznie między Series X a PS5. Gra na PS5 ładuje się wyraźnie szybciej.

Gry na Xbox Series X|S mają problemy z wydajnością przez późno dostarczone devkity? Microsoft bada sprawę https://www.ppe.pl/news/152084/xbox-series-xs-ma-problemy-z-wydajnoscia-przez-pozno-dostarczone-devkity-microsoft-bada-sprawe.html

A Codemasters po materiale DF i ich zapytaniu co poszło nie tak szykuje Patch poprawiający grafikę i wydajność na XSX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, azgan napisał:

Więc trochę Ci się pomerdało 😉

Co mi się pomerdało? Pisałem o Empiku, a dostałem zdjęcia z Media Expert od Ciebie? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraflopowy mesjasz znowu pokazuje moc :DA miało być takie niszczenie tego podkręconego w ostatniej chwili PS5.  A jeszcze niektórzy wietrzyli spisek, że te 10TF to i tak oszukane bo konsola taktowań nie utrzyma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, esef napisał:

Co mi się pomerdało? Pisałem o Empiku, a dostałem zdjęcia z Media Expert od Ciebie? ;) 

Napisałeś że ktoś robił pre-ordera w Empiku, nie widziałem żeby ktoś poza mną z forum zamawiał tam konsolę a ja nie zamawiałem u nich PS5 tylko XSX więc? I z tego co wiem XSX znajomy dostał na premierę z Empiku.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Stjepan napisał:

Wiecie że $ony ma na celu sprzedać 250 mln konsol PS5. :E

Niemożliwe ale jak zrównania się z PS2 to będzie grube osiągnięcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, azgan napisał:

Napisałeś że ktoś robił pre-ordera w Empiku, nie widziałem żeby ktoś poza mną z forum zamawiał tam konsolę a ja nie zamawiałem u nich PS5 tylko XSX więc? I z tego co wiem XSX znajomy dostał na premierę z Empiku.

a ja widziałem. Ktoś w dniu premiery pisał, że kupował PS5 w Empiku, bo mięli tam mniejsze oblężenie strony internetowej (każdy rzucił się na ME/MM/Neonet). Xbox był (i jest) prawie wszędzie dostępny.

Edytowane przez esef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, esef napisał:

a ja widziałem. Ktoś w dniu premiery pisał, że kupował PS5 w Empiku, bo mięli tam mniejsze oblężenie strony internetowej (każdy rzucił się na ME/MM/Neonet). Xbox był (i jest) prawie wszędzie dostępny.

Mówisz że nie byłem sam i ktoś wpadł na równie szalony pomysł😁

38 minut temu, michaelius33 napisał:

Teraflopowy mesjasz znowu pokazuje moc :DA miało być takie niszczenie tego podkręconego w ostatniej chwili PS5.  A jeszcze niektórzy wietrzyli spisek, że te 10TF to i tak oszukane bo konsola taktowań nie utrzyma

https://www.theverge.com/21718936/xbox-series-x-ps5-performance-game-comparison

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS5 nie kupimy w stacjonarnych sklepach do końca roku. PlayStation España potwierdza sprzedaż online

17 godzin temu, VAMET napisał:

Na szczęście Sony oficjalne potwierdziło, że będą konsole przed końcem roku:

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Zapomnieli tylko dodać że do kupienia tylko online czyli nadal walka z skalperami 😅

5 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Problem polega na tym, że konsole miały być tylko on-line, jakby wrzucili do sklepów i zasada 1 konsola 1 klient, to byłoby może nie super, ale na pewno lepiej...

Z poważaniem

Jak widać nic by to nie dało. Na święta sklepy będą otwarte a konsol stacjonarnie nie będzie można i tak kupić 🤗

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, esef napisał:

ile tych konsol nakupiłeś i ile udało Ci się zarobić?

Wystarczająco, żeby przejść na konsolową emeryturę :E Co to za pytanie w ogóle?

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam na switcha będę polował.

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi