Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jacek2707 napisał:

Problem w tym, ze glosniejszy nie jest szum powietrza tylko wentylator sam w sobe. Posluchajcie sobie tych nagran. W wersji "B" wyraznie slychac "buczenie". Z reszta sam mam wersje "B" i wlasnie to buczenie jest irytujace.

To mam wersję A🥳

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jacek2707 napisał:

Problem w tym, ze glosniejszy nie jest szum powietrza tylko wentylator sam w sobe. Posluchajcie sobie tych nagran. W wersji "B" wyraznie slychac "buczenie". Z reszta sam mam wersje "B" i wlasnie to buczenie jest irytujace.

Dokładnie tak jak mówisz, sam szum nie denerwuje. To falujące buczenie irytuje, też mam wersję B.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

To mam wersję A🥳

Pamiętając, że razem z tym drugim, który stąd wyleciał, mieliście najcichsze wersje PS4 Pro na świecie, teraz masz cichszą wersję PS5 więc albo jesteś zwykłym farciarzem albo powinieneś zacząć się martwić i skorzystać z porady lekarza audiologa... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

pad do driftowania :D

czemu jest tak wielkie ssanie na ps5? skoro gdyby nie wsteczna kompatybilność to nie było by na nią gier

a i tak wszystko to można ograć na PS4 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Auberon napisał:

czemu jest tak wielkie ssanie na ps5? skoro gdyby nie wsteczna kompatybilność to nie było by na nią gier

Syndrom Appla po co iPhone 12 jak się ma iPhone 11. Bo tak i o no a tutaj mówimy o iPhone 4 i iPhone 11 :D 7 lat czekania na ciszę, która jak się okazuje cisza nie jest ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, martingg napisał:

Syndrom Appla po co iPhone 12 jak się ma iPhone 11. Bo tak i o no a tutaj mówimy o iPhone 4 i iPhone 11 :D 7 lat czekania na ciszę, która jak się okazuje cisza nie jest ...

Glupoty piszesz.

1. Mamy nowa konsole co roku ze to do syndromu apple porownujesz?

2. Jest duzo ciszej, kilka razy, nawet porownujac do mojej wadliwej 5ki ktorej cewka bzyczy i wiatrak. Dalej pro jest nieporownywalnie glosniejszy. Idzie na wymiane wiec nie problem.

3. Gry wychodza powoli, na start masz 2. Fakt ze reszta to crossgen ale za to dzialaja 2x lepiej niz na pro, ogrywam ACV w 60fps.

Koszt jest maly, po sprzedaniu pro piateczka wychodzi 1200zl. Teraz zestaw to sobie z wydatkami na przecietnego PC i zastanow sie jeszcze raz po co takie bzdety wypisywac.

To ze sa problemy to norma z elektronika, nie wiem jak w pl ale w uk ludzie odsylajac konsole maja nowa w przeciagu 10 dni to raczej dramatu nie ma. Oczywiscie wiadomo ze nie powinno miec wogole wad ale nie zyjemy w utopii.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat PS5 traktuje jako taki upgrejd PS4 Pro, przez kolejne lata mam konsolę, która odpali najnowsze gry, przy czym niektóre starsze też będą lepiej chodzić. Jeden sprzęt zastępuje drugi i w sumie tyle. Jak by mi się teraz nie udało kupić w normalniej cenie to pewnie bym nie srał żarem żeby mieć na już. Druga smutna sprawa, jak dostałem konsolkę, w ogóle nie czułem ekscytacji posiadania nowego sprzętu, takie mech w sumie :P. Dużo bardziej pewnie bym się cieszył z RTX'a 3080 na którego nadal poluję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, RENMEi napisał:

Druga smutna sprawa, jak dostałem konsolkę, w ogóle nie czułem ekscytacji posiadania nowego sprzętu

może własnie oto chodzi w posiadaniu nowego iPhone'a o (s)ekscytacje i uzależnienie od dopaminy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Auberon napisał:

może własnie oto chodzi w posiadaniu nowego iPhone'a o (s)ekscytacje i uzależnienie od dopaminy

Możesz tak powiedzieć o każdej formie rozrywki, tylko niektóre po prostu swoje kosztują ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, musichunter1x napisał:

Możesz tak powiedzieć o każdej formie rozrywki, tylko niektóre po prostu swoje kosztują ;) 

widocznie kupowanie jest co dla niektórych forma rozrywki :P

niby jest cos takiego jak uzależnienie od kupowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Auberon napisał:

60 fps i lepsza grafa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Auberon napisał:

No i co z tego? Skoro na PS5 i XSX w stare tytuły gra się nie porównywalnie bardziej komfortowo bez kilkuminutowych ekranów ładowania, często w 60 fps.  Taki Ghost of Tsushima w 60 FPS to zupełnie inna gra. Takich przykładów na xsx i ps5 jest masa. Choć by nie było żadnego nowego tytułu to zmiana jest jak najbardziej opłacalna. Nowe konsole przywróciły przyjemność grania jaką miałem z gry na starszych konsolach gdzie nie czekało się od śniadania do obiadu na załadowanie się gry. Odpal RDR2, dowolnego Assassina i inne muły na nowych zabawkach i nie spojrzysz na stare konsole. 

Godzinę temu, voltq napisał:

60 fps i lepsza grafa 

Nie tłumacz, to trzeba samemu pomacać. Inaczej to jak rozmowa z niewidomym o kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eagle napisał:

No i co z tego? Skoro na PS5 i XSX w stare tytuły gra się nie porównywalnie bardziej komfortowo bez kilkuminutowych ekranów ładowania, często w 60 fps.  Taki Ghost of Tsushima w 60 FPS to zupełnie inna gra. Takich przykładów na xsx i ps5 jest masa. Choć by nie było żadnego nowego tytułu to zmiana jest jak najbardziej opłacalna. Nowe konsole przywróciły przyjemność grania jaką miałem z gry na starszych konsolach gdzie nie czekało się od śniadania do obiadu na załadowanie się gry. Odpal RDR2, dowolnego Assassina i inne muły na nowych zabawkach i nie spojrzysz na stare konsole. 

skąd ten bulwer skoro wystarczyło napisać 60 fps i lepsza grafika?

to ma rozumieć że granie na konsoli do tej pory było niemiłosierną katorga?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze do niedawna w świecie konsolowców 30fps było lepsze od 60ciu. Bo bardziej realistyczne i filmowe :E  60fps było sztuczne i nienaturalnie przyśpieszone.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Auberon napisał:

skąd ten bulwer skoro wystarczyło napisać 60 fps i lepsza grafika?

to ma rozumieć że granie na konsoli do tej pory było niemiłosierną katorga?!

Oczywiście że na przeciwko nowych konsol to katorga którą byłem gotów znieść dla excl Sony. Nie należę do ludzi którzy tłumaczą coś komuś czego przekazać się nie da inaczej jak przez spróbowanie samemu. To jak byś mi pisał że nie smakuje Ci coś czego w życiu nie próbowałeś. A głupie podkręcanie tematu. To nie to forum.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Qrdel napisał:

Ja bym bardziej powiedział, że pod wpływem temperatury lepkie paluchy kogoś z fabryki wyszły na jaw, a nie że się konsola przegrzewa i syf na niej wychodzi. Takich historii jeszcze nie słyszałem. Że niby co się wydostaje z tego wentylatora? Olej ? Ropa? Płyn hamulcowy ?

Tutaj przykład Xboxa z podobnym problemem

KXaylFA.png

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, eagle napisał:

A głupie podkręcanie tematu. To nie to forum.  

morze zwyczajnie chce zrozumieć postępowanie innych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Auberon napisał:

morze zwyczajnie chce zrozumieć postępowanie innych :D

To moze jak chcesz zrozumiec postepowanie innych po zadaniu pytania nie spiesz sie z formowaniem oceny i pisaniem pierdul o uzaleznienu od kupowania.

Latwiej zrozumiesz innych jak bedziesz chcial poznac ich zdanie i dasz im szanse je wyrazic zanim ich ocenisz nietrafnie. Taka porada zyciowa.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chce mi się zwami gadać

nie chcecie sami być oceniani ale sami chcecie oceniać ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Auberon napisał:

nie chce mi się chcieć, ręce opadły :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Auberon napisał:

:foch:

:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi