Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Uczciwa oferta,co Ty insynuujesz?

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gry po 150, pad 300, ps plus 140 golas ~~2800 taka cena olx/allegro .

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie masz te gry po tyle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

Ciekawe jak będzie w wydaniem tego na innych platformach. Współpracują teraz z Epic Games Publishing i to oni finansują ich nowy projekt. Gry wychodzące spod ręki Fumito Uedy to dla mnie zawsze coś wyjątkowego i teraz wszystko wskazuje na to, że do zagrania w jego nowy tytuł konsola Sony nie będzie wymagana. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wyląduje to na mocy tego partnerstwa w Epic Games Store.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

Ciekawe jak będzie w wydaniem tego na innych platformach. Współpracują teraz z Epic Games Publishing i to oni finansują ich nowy projekt. Gry wychodzące spod ręki Fumito Uedy to dla mnie zawsze coś wyjątkowego i teraz wszystko wskazuje na to, że do zagrania w jego nowy tytuł konsola Sony nie będzie wymagana. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wyląduje to na mocy tego partnerstwa w Epic Games Store.

EGS nie wyklucza Sony. Pewnikiem nie pojawi się na Steamie i raczej na X'ie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie napisałem, że wyklucza. Ale tak jak kiedyś byłem skłonny kupić np. PS4 z myślą o The Last Guardian, bo nigdzie indziej w to nie zagram, tak teraz w przypadku PS5 podobny argument z grą Uedy raczej traci rację bytu.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie poprawiona rewizja. Jednak zbyt dużo doniesień o problemach premierowej wersji żebym miał ochotę polować na PS5 w tym momencie. Na slimkę przyjdzie czekać nie wiadomo ile, więc odpada ale premierowej edycji na pewno nie kupię, niech inni przeprowadzą beta-testy wcześniej :D

@up i taka wersja mi się podoba. Mimo, że oryginalny PS5 pasuje mi do salonu (czarno-biały) to i tak mi się nie podoba. Ta wersja jest nawet ładna.

Edytowane przez bleidd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takiego pada chętnie kupię.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, bleidd napisał:

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie poprawiona rewizja. Jednak zbyt dużo doniesień o problemach premierowej wersji żebym miał ochotę polować na PS5 w tym momencie. Na slimkę przyjdzie czekać nie wiadomo ile, więc odpada ale premierowej edycji na pewno nie kupię, niech inni przeprowadzą beta-testy wcześniej :D

@up i taka wersja mi się podoba. Mimo, że oryginalny PS5 pasuje mi do salonu (czarno-biały) to i tak mi się nie podoba. Ta wersja jest nawet ładna.

To chyba dobrze trafiłem bo u mnie wszystko pięknie działa i nich tak zostanie 😋

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Stylistyka jak z PS2

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Ps5 również działała bez problemowo 😀 czekam na kolejną i zobaczymy jak ta będzie się sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w święta gówniarze zawiesili że z prądu musiałem wyłączać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja tez sie tak raz zawiesila przy pajaku, towarzyszyl temu glosny i nieprzyjemny dzwiek. Do tego mam problem z odczytaniem plyt po wlaczeniu konsoli - ale ten tymczasowo wyeliminowalem poprzez podpiecie dysku zewnetrznego do innego gniazda usb.

Trafil mi sie tez chyba ten cichszy wiatrak, bo konsoli praktycznie nie slychac, duzo bardziej slychac chroboczacy przy niej dysk zewnetrzny.

Szkoda tylko, ze na kolejne gry wykorzystajace moc konsoli przyjdzie nam troche poczekac;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc to wina gry bo u mnie na nim też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, bleidd napisał:

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie poprawiona rewizja. Jednak zbyt dużo doniesień o problemach premierowej wersji

Zwykle za rok lub dłużej. Nawet bardzo awaryjne X360 i PS3 musiały długo czekać (PS3 niby mniej, ale tylko dlatego, że "podludzie" z Europy dostali premierę 4,5 miesiąca później). Dlatego kupiłem XSX na premierę, bo wiedziałem że poczekam na SSD 1 lub 2 lata, za długo. PS5 nie brałem, bo wyglądała bardzo ryzykownie. Za kilka miesięcy się okaże co wyjdzie (słynna pasta z PS4 Pro), na razie nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, sino napisał:

Zwykle za rok lub dłużej.

Trochę długo :( Ale nic, na razie mi się nie spieszy, nie ma sensu się przesiadać z PS4 Pro jak dla mnie. Z rok mogę poczekać, jakieś next genowe gry do tego czasu wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co dokładnie chcielibyście żeby zostało poprawione w nowej rewizji konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wentylator przede wszystkim, i coś innego zamiast tego piano. Przyciski wysuwania płytki i włączania konsoli też bym poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, azgan napisał:

A co dokładnie chcielibyście żeby zostało poprawione w nowej rewizji konsoli?

Na pewno te termopady na pamięciach :E Generalnie na pewno są jakieś przypadłości wieku dziecięcego, tak jest zawsze. Miejsce na drobne usprawnienia zawsze się znajdzie. Mi bardziej chodzi o przeczekanie paru miesięcy aż ewentualne problemy wyjdą i na kupienie rewizji, która je naprawi. Z resztą pojawiają się już pierwsze doniesienia o spustach w padach, o plamach na białej szczęści obudowy konsoli, o głośniejszych wentylatorach, terkoczących napędach. Te temperatury pamięci też mnie niepokoją, może się okazać, że konsole zaczną masowo padać po roku albo dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Coś się ruszyło może w kwestii wsparcia 1440p czy dalej tylko petycje piszą i zbierają jakieś podpisy po ankietach? 

@ODIN1985 to zdjęcie z czarnymi modelami to jakiś fanowski DeviantArt czy będą takie dostępne faktycznie?

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To od tych co można ten złoty model kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Tylko 304 sztuki. No nic, wysłałem im zapytanie ile trzeba zapłacić żeby zrobili 305-tą i wysłali bez klikania preordera lol. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi