Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Miniaturyzacja tej konsoli to kwestia czasu i produkcja w 6nm nie musi oznaczac pogorszenia jakosci. Mniej plastiku , mniejsze koszta :szczerbaty:

Liczysz  po cichu  przy tym że będzie wydajniejsza od obecnej wersji PS5? Nie znalazłem żadnego info co tam będzie za procesor, ale powinni już wrzucić ZEN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, blubaju napisał:

Liczysz  po cichu  przy tym że będzie wydajniejsza od obecnej wersji PS5? Nie znalazłem żadnego info co tam będzie za procesor, ale powinni już wrzucić ZEN3

Ty wgl czytasz ze zrozumieniem czy nie bardzo i wymyslasz cos czego wgl nie napisalem? Czy miniaturyzacja konsoli to zwiekszanie wydajnosci? Nizszy proces oznaczac bedzie mniejszy pobor pradu a wydajnosc zmienic sie nie musi.  Czasem mam wrazenie jakbym po chinsku pisal :rotfl: to oczywiste, ze w przyszlosci konsola pomniejszy gabryty, obecny klocek to kunszt brzydoty.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Tomcat napisał:

obawiam się trochę, że oni jak w poprzednich konsolach zaoszczędzą na niej jeszcze bardziej. Na razie psują sie pady - co będzie z nową , tańszą w produkcji rev? 

I nawet jest to w tekście zawarte 

CYTAT:

"Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to Sony może obniżyć koszty produkcji PlayStation 5, co może pozytywnie wpłynąć na kolejne ruchy korporacji – jak wiadomo firma teraz dokłada do każdej sztuki PS5."

Ma być taniej dla SONY i to jest ich główny cel. Mniej dokładać do każdej sztuki no ale może też coś poprawią (powinni).

43 minuty temu, blubaju napisał:

Specyfikacja się nie zmieni to nie ma być PS5PRO tylko nowa rewizja 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

A nie Ps5 Ultra?

Jeśli już to Slim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z dostępnością PS5 na ten moment? Te multipaczki w mediach i innych expertach docierają w jakimś sensownym czasie czy bliżej nieokreślona przyszłość?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tydzień coś rzucają. Teraz od poniedziałku czuwaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, avn napisał:

Jak z dostępnością PS5 na ten moment? Te multipaczki w mediach i innych expertach docierają w jakimś sensownym czasie czy bliżej nieokreślona przyszłość?

multi lub z allegro od 2600+ sa oferty

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ja czekam na czarnego pada v2🤗

tez czekam na czarnego pada do ps5,z kolorowymi  kólkiem,trojkatem,od poczatku tak byc powinno i tylko wtedy kupie jak taki wyjdzie

ale udało mi sie ustrzelic Thrumastera eswapa za 500 zł  ps4,swietny pad,,moge smialo polecic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Stwierdzam że sony to zrobiło szrot nie konsole.. Dualsense po ok łącznie 30 max 40h używania w ciągu 2 miesięcy własnie zaczął dostawać pierdolca. Dokładnie to lewy analog - przez co w grach od teraz  mam automatyczne chodzenie do przodu aż mi się odechciało grać w residenta :E 

Najlepsze że pady od ps4 działają mi do dziś, kontroler od Xboxa na którym mam przegranych  setki godzin  działa jak nowka, a to padło wytrzymało 40h lub mniej, bo pamiętam że podczas gry w cyberpunka już zauważyłem przeskoki w menu a było to max po 10h użytkowania kontrolera.

Żebym jeszcze wciskał jakoś mocno te analogi  to bym zrozumiał, ale gdzie tam - na padzie akurat gram spokojnie :)

Ktoś reklamował u nich tylko samego pada , mam reklamować przez sklep czy jakoś przez stronę sony? 

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Village powinien działać pad z 4🤗

• Confused 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

I co to zmienia w kontekście tego o czym pisze dawidoxx ? Kupił PS5 z DualSense po to by grać na padzie od PS4 i to jeszcze w tytuł który kupił na Next-Gena właśnie dla możliwości ogrywania DualSense 😄?

Akurat DualSense to jeden z najlepszych bajerów jakimi może pochwalić się PS5 a Ty mu wyskakujesz żeby grał na nowej konsoli z DualShock 4 - no PRO tip.

Gdybyś mu tego nie napisał to pewnie sam by na to nigdy nie wpadł 🤭

SONY zrobiło świetnego pada ale jego żywotność jest tragiczna.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

A jak bylo PS4 i pozniej wyszedl Slim to komus sie krzywda stala?? Miniaturyzacja tej konsoli to kwestia czasu i produkcja w 6nm nie musi oznaczac pogorszenia jakosci. Mniej plastiku , mniejsze koszta :szczerbaty:

Oby tylko znowu 2 lat nie musieli sie uczyc nakladania cieklego metalu na nowym chipie :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Oby tylko znowu 2 lat nie musieli sie uczyc nakladania cieklego metalu na nowym chipie :E 

już nie wspominając o wlutowanym dysku, jak to zacznie padać to całe konsole na śmietnik

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Taniej wyjdzie pewnie pasta i nie będzie trzeba inwestować tyle w zabezpieczenia APU żeby się nie rozlało na PCB 😉

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, bazyl74 napisał:

już nie wspominając o wlutowanym dysku, jak to zacznie padać to całe konsole na śmietnik

Przeciez o to chodzi, kiedys sie mowilo "konsola to na lata jest" a z tego co widze, szczegolnie tutaj na forum, (bo wsrod znajomych raczej takiego trendu nie bylo - jak ktos kupil ps4 na premiere to ma do teraz) to ludzie sa sklonni kupic podczas trwania jednej generacji 2/3 konsole wiec producenci tylko zacieraja rece.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, bazyl74 napisał:

Rly? Mam w domu kilkunastoletnie HDD i jeszcze chodzą a ty się o ssd martwisz? Dysk oprócz cepa to chyba najtrwalszy element tejże konsoli

• Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, azgan napisał:

I co to zmienia w kontekście tego o czym pisze dawidoxx ? Kupił PS5 z DualSense po to by grać na padzie od PS4 i to jeszcze w tytuł który kupił na Next-Gena właśnie dla możliwości ogrywania DualSense 😄?

Akurat DualSense to jeden z najlepszych bajerów jakimi może pochwalić się PS5 a Ty mu wyskakujesz żeby grał na nowej konsoli z DualShock 4 - no PRO tip.

Gdybyś mu tego nie napisał to pewnie sam by na to nigdy nie wpadł 🤭

SONY zrobiło świetnego pada ale jego żywotność jest tragiczna.

Bajer który dopiero w dwóch grach był fajny dla mnie a tak był na off🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Bajer który dopiero w dwóch grach był fajny dla mnie a tak był na off🤗

Ale akurat w RE8 bajery DualSense są wykorzystywane i sam kupiłem na PS5 podobnie jak dawidoxx żeby było można lepiej się wczuc podczas gry (immersja). Padzik od PS4 nie dość że jest mniej wygodny to nie zapewni mu tych wszystkich atrakcji za które zapłacił i ma prawo być zły na SONY (ja go rozumiemy). Najpierw nadział się z Returnal wywalając 300PLN w błoto a teraz jeszcze to.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma na pc to tylko 640 jest w plecy🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
57 minut temu, ODIN85 napisał:

Ma na pc to tylko 640 jest w plecy🤗

piecze Cie mój portfel ostro - martw się o swój :E 

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Działa jak sobie pobierzesz wersje na ps4..

Ogólem sony robi coraz gorsze dziadostwo.. dualsense który praktycznie nie był w ogole tyrany, bo co to jest 30h łacznej gry ma problemy niczym kilkunastoletni pad z psx.. 

Nagrałem na szybko jak u mnie to wyglada

Edytowane przez dawidoxx
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie miał po 400h padać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

A nie miał po 400h padać?

Nawet 400h jest śmieszną wartością.. nie po to ktoś kupuje pada za 300 pln zeby wymieniać go co 6 miesięcy lub krócej.. przecież są osoby które grają non stop i takie 400h to zrobią w 2 miesiace..

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, dawidoxx napisał:

piecze Cie mój portfel ostro - martw się o swój :E 

Działa jak sobie pobierzesz wersje na ps4..

Ogólem sony robi coraz gorsze dziadostwo.. dualsense który praktycznie nie był w ogole tyrany, bo co to jest 30h łacznej gry ma problemy niczym kilkunastoletni pad z psx.. 

Nagrałem na szybko jak u mnie to wyglada

Nie pozostaje ci nic innego jak wysylac na naprawe. W UK amazon zajeb..e sie zachowal bo mi kase oddal za pada jak 2go kupilem. A zepsuty w 1.5 tygodnia sony naprawilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi