Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Up

W bf4 nadal ciupia na Ps3 online

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Bo wychodzi na to, że w najbliższym czasie prawie we wszystkie duże produkcje od Sony będzie można ze spokojem zagrać na PS4/Pro.

Za PS5 bez wątpienia przemawia lepsza kultura samego obcowania ze sprzętem (szybkie loadingi, mniejszy hałas, lepsza oprawa). Ale jeśli chodzi stricte o same gry? No szału tutaj nie ma i człowiek może ze spokojem się jeszcze na starej generacji przemęczyć, jeśli bez wszystkich wymienionych wcześniej rzeczy potrafi się obejść. Ja mam ciągle przy TV starą "czwórkę" i bliżej mi w tej chwili do ewentualnego zakupu nowego Xboxa, aniżeli PS5.

I takie argumenty do mnie przemawiają 🏆

10 godzin temu, zaodrze244 napisał:

Moją ps5 używam jako zbieracza kurzu hłehłehłe...

Z tydzień dobry jej nie włączałem do listwy takiej jak na zdjęciu podłączyłem i dopływu prądu pozbawiłem... :E

CONTROL Ultimate w sumie jak narazie tylko na ps5 ogralem. W inne gry jakoś grać mi się niechce. Np Czarny pająk jest taki se i się do niego zebrać nie mogę, gdzie prawilnego białego pająka ogralem na platynę i bardzo mi się podobał. Moja wypowiedź nie ma charakteru rasistowskiego.

Na xsx za to  gram prawie codziennie, w gry z gejpassa i spoza też, mass effect legendary ogrywam obecnie.

Jeżeli ktoś narzeka na zakup ps5 to niech idzie i za te pieniądze złożył pc, dlatego ja nie narzekam, na prosiaku też nie gralem nie wiadomo ile w zasadzie tylko w exy i teraz leży bez prądu, patrz listwa wyżej i się kurzy... :E ale jest wpadnie gierka, prądu się zapoda i się zagra.

Doskonale Cię rozumiem, u mnie wygląda to podobnie. PS5 stoi większość czasu wył. i czeka na Raczeta lub jakieś inne super produkcje od SONY a praktycznie cały czas gram na XBOX SERIES X w tytuły multi-plaformowe oraz gry z XBOX GAME PASS 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Jaycob napisał:

Pierdzielisz. Crossgeny kosztują tyle samo co na PS4, "nextgeny" są powyżej 300 zł, ale do 350 nie dochodzą nawet.  

Jasne, a jeszcze taniej będzie na PS2/PSX... Kup sobie może Pegazusa i graj na jednym kartridżu w 999 gier. :E 

PS3 bez płacenia abo? Pewnie, powodzenia w znalezieniu graczy. :E 

Zamiast Pegazusa wolał bym Famicoma wersje Japońską to była lepsza konsola. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumie też się pospieszyłem z zakupem ps5 bo cały czas ogrywam exy z ps4 i jeszcze mi sporo zostało - z drugiej strony ciężko było przejść obok 20 gier z kolekcji za free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

To lepsze 

Sony planuje wrzucenie kolejnych gier na PC. Korporacja potwierdza sukces Horizon Zero Dawn

i ten lament w komentarzach na PPE pod kolejnymi decyzjami z obozu niebieskich :E

Gran Turismo 7 i God of War Ragnarok zadebiutują na PS4 i PS5. Sony zmienia plany

Podobno Jim Ryan sabotuje PlayStation na zlecenie Microsoftu a przynajmniej tak można wyczytać w komentarzach :hahaha:

God of War Ragnarok oficjalnie nie zadebiutuje w 2021 roku. Horizon Forbidden West może zaliczyć opóźnienie

To chyba zbyt wiele jak na jeden dzień dla niektórych posiadaczy PS5 🤗

13 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Sony robi to samo co MS jeśli chodzi o politykę wydawniczą swoich gier. Tylko wtedy każdy darł łacha z Microsoftu. Pieniądz to pieniądz. Czekam na zapowiedź Ratcheta w wersji na PS4 w bundlu z dyskiem SSD :E

Dokładnie i wreszcie ktoś ma jaja żeby o tym wspomnieć 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Kup Ps5 to nie będziesz chciał wracać do Ps4 nawet przez same czasy ładowania.

Dokladnie, do tego 60fps na xgen grach, wiec nie wiem po co sie meczyc jak za jakies 1300zl mozna miec lepiej.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hermen Hulst dodał, że „PlayStation pozostanie najlepszym miejscem do grania w tytuły PlayStation Studios w momencie premiery”, jednak Sony ceni sobie graczy na PC i będzie szukać „odpowiedniego momentu na premierę każdej z gier”.

Czyli z tego wynika, że teraz na PC będziemy dostawać wszystkie gry z PS. Kwestia czasu po jakim pojawią się na PC od premiery konsolowej. Ale jak Sony poczuło już hajs z rynku PC to pewnie ten czas dla nowych gier będzie skracany.

Zobaczymy co z tego będzie, jak faktycznie te gry by wychodziły tak np. do ~roku od premiery na PS, to dla mnie dla tych ~5 interesujących mnie exów co wyjdą w ciągu następnych ~6 lat zakup PS5 mija się z celem, można poczekać i ograć na PC.

A PS4 pro pozostanie wiecznie żywe jako awaryjna zabawka, tylko trzeba by do niego wrzucić SSD, aby nie zamulało :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Sheeneek napisał:

Dokladnie, do tego 60fps na xgen grach, wiec nie wiem po co sie meczyc jak za jakies 1300zl mozna miec lepiej.

To nie ulega wątpliwości że gry działają i wyglądają lepiej oraz sama konsola oferuje lepszą kulturę pracy ale przecież Kszyrztow o tym też wspomniał.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Sheeneek napisał:

Tak, ale nie ma róży bez kolców. Jak będziesz chciał grać z wszystkimi next genowymi graficznymi bajerami to i tak w takim Ratchet czy Horizon pozostaje ci tryb 30fps, a tryb 60fps będzie już pocięty graficznie i z rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, lukadd napisał:

Tak, ale nie ma róży bez kolców. Jak będziesz chciał grać z wszystkimi next genowymi graficznymi bajerami to i tak w takim Ratchet czy Horizon pozostaje ci tryb 30fps, a tryb 60fps będzie już pocięty graficznie i z rozdzielczości.

Tego to akurat nie wiemy jak będzie to wyglądać w Raczecie bo Spider-Man do 60k/s ma wył. tylko odbicia RT lub jest jeszcze ostatnio dodany pośredni tryb 60k/s z gorszym RT. Na PC też jak się gra to często żeby było więcej klateczek przycina się jakieś ustawienia np. cienie ect. No i Raczet to nie jest cross-gen tylko już tytuł pisany natywnie na next-geny. Na bank Horizon Forbidden West będzie też wyglądać i działać lepiej niż na PS4PRO.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co i dokładnie będzie pocięte to się okaże.

PC tu nic nie ma do tego bo sam decydujesz co zostawiasz, czy chcesz grać z mydlącymi aberacjiami, blurem tak samo z płynnością i rozdzielczością i doborem detali jeśli chcesz osiągnąć większą płynność i grać np. w tych 80fps+. Sam decydujesz.

Tutaj na konsolach twórcy decydują za ciebie co zaoferują poszczególne tryby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
59 minut temu, lukadd napisał:

Czyli z tego wynika, że teraz na PC będziemy dostawać wszystkie gry z PS. Kwestia czasu po jakim pojawią się na PC od premiery konsolowej. Ale jak Sony poczuło już hajs z rynku PC to pewnie ten czas dla nowych gier będzie skracany.

Zobaczymy co z tego będzie, jak faktycznie te gry by wychodziły tak np. do ~roku od premiery na PS, to dla mnie dla tych ~5 interesujących mnie exów co wyjdą w ciągu następnych ~6 lat zakup PS5 mija się z celem, można poczekać i ograć na PC.

A PS4 pro pozostanie wiecznie żywe jako awaryjna zabawka, tylko trzeba by do niego wrzucić SSD, aby nie zamulało :E

Tak wynika z tego że gry z PlayStation 5 będę też trafiać na PC ale z opóźnieniem nie wiemy jeszcze jak dużym czy to będzie rok, dwa czy więcej ale będą się pojawiać. Idą podobną drogą co Microsoft a ekskluzywność zostanie konsolowa. I oczywiście jak ktoś lubi czekać a tutaj sporo ludzi na forum nie lubi czekać i wolą ogrywać w dniu premiery jak emocje są największe i dyskusja często burzliwa.

EDIT:

Szef PlayStation Studios: więcej gier na PC, ale nie kosztem konsol

32 minuty temu, lukadd napisał:

No co i dokładnie będzie pocięte to się okaże.

PC tu nic nie ma do tego bo sam decydujesz co zostawiasz, czy chcesz grać z mydlącymi aberacjiami, blurem tak samo z płynnością i rozdzielczością i doborem detali jeśli chcesz osiągnąć większą płynność i grać np. w tych 80fps+. Sam decydujesz.

Tutaj na konsolach twórcy decydują za ciebie co zaoferują poszczególne tryby.

Z tymi aberacjami, ziarnem ect. to praktycznie większość tytułów jakie teraz odpalam na konsoli ma możliwość wył. takich filtrów a nawet tytuły które były już wcześniej wydane dostają łatki, z resztą mogę się zgodzić.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Ja odnosilem sie co do tego czy warto przesiadac sie z PS4pro na PS5 w swietle tego ze gry beda dalej wspierane przez kolejne 2 lata na old gen. I moim zdaniem zdecydowanie warto bo roznica jest spora.

A to ze ps5 nie ma i nie bedzie mialo 60fps i 4k we wszystkich grach to normalne, nikt zorientowany cudow nie oczekuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, azgan napisał:

Spider-Man do 60k/s ma wył. tylko odbicia RT 

Spiderman w trybie 60 klatek nie ma obciętych tylko odbić.. przecież wiadać ze cienie z automatu lecą w dół, zasieg rysowania oraz jakosć niektórych tekstur.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, dawidoxx napisał:

Spiderman w trybie 60 klatek nie ma obciętych tylko odbić.. przecież wiadać ze cienie z automatu lecą w dół, zasieg rysowania oraz jakosć niektórych tekstur.. 

Tylko Pcmr z laba to przeszkadza🤗

Mam wrażenie że ludzie z tego forum już od dawna nie cieszą się grami tylko patrzą na tego typu pierdoły które całej reszcie nie przeszkadzają😪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Tylko Pcmr z laba to przeszkadza🤗

Mam wrażenie że ludzie z tego forum już od dawna nie cieszą się grami tylko patrzą na tego typu pierdoły które całej reszcie nie przeszkadzają😪

Czy ktoś powiedział że gorsze cienie, oswietlenie przeszkadza w rozgrywce?  napisałem o róznicach które są widoczne, a nie o tym że nie da rady przez to grać.. czytaj czasem dokładniej :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w borderlands 3 czy dirt5 praktycznie nie widzę różnic między trybami jakość a 60fps, nawet jak na jakimś statycznym screenie przy przełączaniu coś tam zauważam to podczas rozgrywki po minucie już się o tym zspomina

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dawidoxx napisał:

Ja w tym trybie nie grałem bo jak przechodziłem na premierę to były tylko 2 albo 30fps i RT albo 60 bez RT. Zaczynałem z 30 + RT a później przestawiłem na 60 bez RT. Ten 3 pośredni tryb to dodali jak już miałem pająka ogranego więc bardzo możliwe że jest tak jak mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, azgan napisał:

Ja w tym trybie nie grałem bo jak przechodziłem na premierę to były tylko 2 albo 30fps i RT albo 60 bez RT. Zaczynałem z 30 + RT a później przestawiłem na 60 bez RT. Ten 3 pośredni tryb to dodali jak już miałem pająka ogranego więc bardzo możliwe że jest tak jak mówisz.

W ruchu i tak tych różnic nie widać.. Dopiero w statycznym obrazie tak jak już ktoś pisał wyżej :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, kochan4 napisał:

Ja w borderlands 3 czy dirt5 praktycznie nie widzę różnic między trybami jakość a 60fps, nawet jak na jakimś statycznym screenie przy przełączaniu coś tam zauważam to podczas rozgrywki po minucie już się o tym zspomina

To Borderlands 3 działa w 60k/s na PS5? A podobno ta gra miała takie kosmiczne wymagania i była skopana optymalizacja. Połatali już to czy wyszła jakaś wersja dla Next-Genów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na premierę to słabo działało, gra miała masę bugów, gliczy i problemy z optymalizacją. Teraz śmiga jak głupia.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest osobna wersja na ps5, na początku mi wersję ps4 wrzucił bo mam dysk zewn i tak ustawione, ale w menu do wyboru było wersję ps5 zainstalować (dualsense, tryby graficzne itp) 

A gra śmiga fajnie, przy moim obecnym konfigu pc to se mogę pomarzyć o takiej rozgrywce

Edytowane przez kochan4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie tam...

WHv0_JnxqMI.png

:-P

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Paw79 napisał:

Takie tam...