Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W czym w jakiej grze jaka wersja?

Narazie padło soul calibur z najnowszą łatką, w kolejce ac odyssey coś tam z Atlantyda, sonic, anno i trials rising no i mk11.

 

"Now YOU can decide, where Denuvo will be hit next – stomach, head or groin. Don’t miss the opportunity!"

 

Jak nie popieram, to co mam kupione, zagram z witaminą i uj kilka klatek i stabilność na plus bez denuvo, co zostało udekomentowane.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych klatek ugrasz - 1 -5? Daj spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych klatek ugrasz - 1 -5? Daj spokój.

Siedziałem na 4/4 i z ciekawości odpaliłem kiedyś AC odyssey, i wiesz co może tylko 5 klatek podskoczyło, ale nagle dropy zniknęły... Jest dużo testów jak denuvo wpływa na gołe 4 rdzenie, więc sam sobie tego nie wymyśliłem. Nie chodzi o klatki, ale stabilność ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tych klatek ugrasz - 1 -5? Daj spokój.

Przy 6/12, 8/16 to nie ma znaczenia ale przy 4/8 4/4 i 6/6 ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 6/12, 8/16 to nie ma znaczenia ale przy 4/8 4/4 i 6/6 ma.

Dziękuję za zrozumienie o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ghost of Tsushima" 26 czerwca, czyli zaraz po "The Last of Us Part II".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W AC:O bez denuvo na 4/8 ani grama fps nie zyskałem, frametime też identyczny.

 

Na 4/4 ani jednego fpsa do przodu, ale marginalnie lepszy frametime. W sumie 4/4 i tak nie nadaję się do tak wymagających gier niezależnie czy z denuvo czy bez.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, Steam pierwszy raz od kilku lat wysłał mi ankietę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dostaję 2-5 razy w roku :E

 

Albo 4 miałem max, już nie pamiętam dokładnie. W każdym razie roku bez przynajmniej 2 ankiet to już od kilku dobrych lat nie miałem.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ghost of Tsushima" 26 czerwca, czyli zaraz po "The Last of Us Part II".

Maaz dział o konsolach? Więc idź tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaz dział o konsolach? Więc idź tam.

Przecież to jest ogólny temat do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaz dział o konsolach? Więc idź tam.

Wyciągnij ten kij z tyłka.

 

Już się zapomniało, jak wyglądał temat o Red Dead Redemption 2 w dziale PC, kiedy nikt nawet o tej wersji nie wspominał? :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm czyżby gracz konsolowy jakos różnił sie od PC -towego ,niewiem np miał dwie głowy? kto wie,kto tam po tych piwnicach siedzi.

 

Gracz to gracz ,niewazne na czym gra,na PC za 20 tys czy na grzebieniu do kotleta.

P.S Jak widze tytuły jakie beda jeszcze wychodzic na konsole to mnie troche skręca,widząc jaka posucha jest/bedzie na PC w tym czasie.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się różnią.

 

Tak wyglądają typowi gracze PC,

640px-Polish_magnates_1576-1586.PNG

 

 

a tak konsolowi.

Peasants_3French_Best.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię podziałów, a zwłaszcza fanbojskich wojenek. Szkoda, że dla niektórych jest niepojęte zaakceptować, że ktoś lubi coś innego niż oni. Ludzka natura, proszę Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij ten kij z tyłka.

 

Już się zapomniało, jak wyglądał temat o Red Dead Redemption 2 w dziale PC, kiedy nikt nawet o tej wersji nie wspominał? :E:lol2:

Jak się ma odwagę to się przyzna do błędu, i się przyznałem, a wypominanie to jest kopiące leżącego, ale jak taki z Ciebie partyzant to oka. Off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i do czego się przyznałeś? Kopanie leżącego? :lol2: Zejdź na ziemię, bo chyba innych problemów nie masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Hmm czyżby gracz konsolowy jakos różnił sie od PC -towego ,niewiem np miał dwie głowy? kto wie,kto tam po tych piwnicach siedzi.

 

Gracz to gracz ,niewazne na czym gra,na PC za 20 tys czy na grzebieniu do kotleta.

 

Co zrobić.. Nie każdy to rozumie :). Albo rozumie i struga wariata :)

 

P.S Jak widze tytuły jakie beda jeszcze wychodzic na konsole to mnie troche skręca,widząc jaka posucha jest/bedzie na PC w tym czasie.

 

Posucha na PC jest już od dawna, Dlatego od 8 lat grywam głównie na konsolach :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, bo te 2 exy dodatkowo od Sony to sytuacje zmieniają. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posucha na PC jest już od dawna, Dlatego od 8 lat grywam głównie na konsolach :).

Z tego co pamiętam to grasz głównie w najpopularniejsze exy Sony, które nie odbiegają znacząco od tego co możemy ograć na PC. ;)

 

Na PC jest po prostu duży wybór. Kiedyś łatwiej było wyłowić dobrą grę, bo wybór był mniejszy i nie trzeba było tyle przebierać w crapach i przeciętniakach. Teraz żeby dorwać coś ciekawego np. na takim Steamie, trzeba sporo czasu przeskakiwać przez różnymi stronami w ich sklepie i sprawdzać dokładniej to co rzuci się w oczy. No chyba że ktoś całymi dniami ogląda i czyta materiały o grach i jest nieźle obeznany z rynkiem.

 

I dodam, że ja byłem kiedyś zafascynowany konsolami, jak jeszcze żadnej nie miałem, bo jak oglądałem niektóre gry z ich biblioteki to rzeczywiście miałem ogromną ochotę w nie zagrać. Przyszedł czas, kupiłem Prosiaka, zagrałem w Bloodborne, P5 i w sumie spoko, a reszta już mniej. :E Pod względem biblioteki konsole nie odbiegają już zbytnio od PC, tym bardziej że dziś jest ogromna ilość tytułów multiplatformowych. Dopiero Nintendo było w stanie zaoferować mi coś oryginalnego, zupełne inne doznania niż te które miałem na PC czy PS4. 

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Z tego co pamiętam to grasz głównie w najpopularniejsze exy Sony, które nie odbiegają znacząco od tego co możemy ograć na PC. ;)

 

Sorki ale od 2013r nie widziałem na PC podobnej gry do The last of us, Uncharted itp. I mówisz, że nie odbiegają znacząco od tych co możemy ograc na PC.. To znajdz mi podobne gry na PC na tym poziomie co te gry lub inne unikatowe exy. Nie ma.

 

 

I dodam, że ja byłem kiedyś zafascynowany konsolami, jak jeszcze żadnej nie miałem, bo jak oglądałem niektóre gry z ich biblioteki to rzeczywiście miałem ogromną ochotę w nie zagrać. Przyszedł czas, kupiłem Prosiaka, zagrałem w Bloodborne, P5 i w sumie spoko, a reszta już mniej. :E Pod względem biblioteki konsole nie odbiegają już zbytnio od PC, tym bardziej że dziś jest ogromna ilość tytułów multiplatformowych. Dopiero Nintendo było w stanie zaoferować mi coś oryginalnego, zupełne inne doznania niż te które miałem na PC czy PS4. 

 

Mnie nintendo w ogóle nie rajcuje.. Po prostu te gry mnie nie interesują - jakiś biegający Mario czy inne podobne klimaciki. Ale rozumiem, że ty czy inni uwielbiają tę konsole i takie gierki :)

 

Po prostu kazdy ma inny gust. Jedni wolą gry typowe na PC to będą grali na tym blaszaku. Ja akurat wolę konsolę i się tego trzymam :). Oczywiście też mam peceta ale tylko do gier 4X lub jakiś RPGów które są wygodniejze do grania niż na konsoli - np divinity, PoE.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sorki ale od 2013r nie widziałem na PC podobnej gry do The last of us, Uncharted itp. I mówisz, że nie odbiegają znacząco od tych co możemy ograc na PC.. To znajdz mi podobne gry na PC na tym poziomie co te gry lub inne unikatowe exy. Nie ma.

Z Uncharted bezpośrednio konkuruje Tomb Raider. Do TLoU boję się cokolwiek porównać, żeby nie zostać zjedzonym żywcem. :E Oczywiście można się kłócić, że fabuła i postacie w TR są takie se, ale jednak jest to ten sam typ gry.

 

Mnie nintendo w ogóle nie rajcuje.. Po prostu te gry mnie nie interesują - jakiś biegający Mario czy inne podobne klimaciki. Ale rozumiem, że ty czy inni uwielbiają tę konsole i takie gierki :)

Tak, ale ja nie piszę, że jest posucha na PC. Na Switchu zagram sobie w genialne Xenoblade Chronicles 2, a na PC w Kingdom Come Deliverance. Obie gry, mimo że bardzo się różnią, są super i oferują zupełnie inne doznania niż 90% (liczba z urzędu danych wyciągniętych z tył... :E) gier na dzisiejszym rynku AAA. Twierdzenie, że z rynkiem gier na PC jest słabo i jednoczesne sugerowanie że na PS4 i Xboxie jest lepiej, to zwykły brak obiektywizmu. ;)

 

Po prostu kazdy ma inny gust. Jedni wolą gry typowe na PC to będą grali na tym blaszaku. Ja akurat wolę konsolę i się tego trzymam :). Oczywiście też mam peceta ale tylko do gier 4X lub jakiś RPGów które są wygodniejze do grania niż na konsoli - np divinity, PoE.

Wiadomo. I to właśnie przez długi czas było ogromnym plusem wielu platform do grania. Stety czy niestety dziś te różnice zanikają.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z Uncharted bezpośrednio konkuruje Tomb Raider. [/size]

 

Konkuruje tylko z założenia. Ale Uncharted to zupełnie inna liga.. Jedno co łaczy te dwie produkcje to uganianie się bohaterów za skarbami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkuruje tylko z założenia. Ale Uncharted to zupełnie inna liga.. Jedno co łaczy te dwie produkcje to uganianie się bohaterów za skarbami..

A co różni się w rozgrywce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...