Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym E3 to było do przewidzenia. No nic, przeniosą wszystko do sieci i tyle. MS już o tym wspomina:

 

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Ja tam lubiłem oglądać tą całą żenadę przeplataną informacjami w skondensowanej formie. Kilka dni spamu na forum oglądając na żywo.

 

A teraz to pewnie pójdzie w bezosobową formułę Directów od Nintendo. Gdzie równie dobrze mogliby wrzucić trailer na YT. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podzieją teraz Ci wszyscy opłaceni klaskacze :E

 

Szkoda. Ja tam lubiłem oglądać tą całą żenadę przeplataną informacjami w skondensowanej formie. Kilka dni spamu na forum oglądając na żywo.

 

A teraz to pewnie pójdzie w bezosobową formułę Directów od Nintendo. Gdzie równie dobrze mogliby wrzucić trailer na YT. :(

A co w tym złego? Ja tam wolę dostać taką "bezosobową" kawę na ławę. Pokaz trailerów na żywo, które przeplata czysty cringe w czym jest niby lepszy? :E Żenadę to ja sobie mogę obejrzeć w kompilacji na YT już po tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 2500K@ 4,3Ghz

RX 580 4GB

12GB RAM

SSD

 

Gra jest nie grywalna, zacinki mam nawet w menu głównym, Wam też tak tragicznie to chodzi?

 

PS. Oglądałem filmy na YT to na porównywalnym sprzęcie chodzi cacy, może to wina procka bo nie wyrabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak jeszcze napiszesz o jaką grę Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podzieją teraz Ci wszyscy opłaceni klaskacze :E

 

A co w tym złego? Ja tam wolę dostać taką "bezosobową" kawę na ławę. Pokaz trailerów na żywo, które przeplata czysty cringe w czym jest niby lepszy? :E Żenadę to ja sobie mogę obejrzeć w kompilacji na YT już po tym wszystkim.

Nuda. Tu było z czego się pośmiać, ponarzekać czy pohajpować. Mnie chodzi o sam aspekt oglądania tego w społeczności.

To po co w ogóle takie "wydarzenia"? Jaki procent ogląda te Directy? Ze 20? Reszta i tak zobaczy na YT. Formuła Directa to dla mnie ani show ani suche informacje. Takie marnowanie czasu trochę z gibającymi się Japońcami. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, spam na forum do 3 nad ranem musi być i to wszystko "na żywo". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda. Tu było z czego się pośmiać, ponarzekać czy pohajpować. Mnie chodzi o sam aspekt oglądania tego w społeczności.

To po co w ogóle takie "wydarzenia"? Jaki procent ogląda te Directy? Ze 20? Reszta i tak zobaczy na YT. Formuła Directa to dla mnie ani show ani suche informacje. Takie marnowanie czasu trochę z gibającymi się Japońcami. :E

Directy ogląda sporo osób. Jak lecą na żywo, to też je sobie możesz oglądać w społeczności, co też nie raz na Labie było praktykowane. Nie rozumiem tej fascynacji tymi konferencjami na E3 tylko przez wzgląd na publikę i żenadę :E Już pomijam fakt godzin tych konf, gdzie często dla Europy są z dupy i człowiek siedzi z oczami na zapałki i ogląda "show" :E Wolę dostać wszystko od razu skondensowane niż tracić czas na oglądanie błazenady. Co kto woli. Choć nie ukrywam, że ten spam na forum ma też swój urok, ale bez tego życie się nie skończy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

89651126_3628053370600798_1066360811032674304_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQm690Nl63CpEV_RfMk1AXqL9AMtnot3WrVp-3vYC42AkHwr8O3diWKDjXZFgjRlmGo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=b35207320afd3fe0d0eadbcded9571ec&oe=5E8DF345

 

 

Też tak macie bo ja tak mam. :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że godziny z dupy i wiadomo, że się życie (chyba bo wirus :E) nie skończy.

 

No ale jednak będzie tego trochę brak.

 

Ile Switcha poszło? A ile przeciętnie ogląda Direct? ;) To są dziesiątki milionów vs. setki tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza wersja DS. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Switcha poszło? A ile przeciętnie ogląda Direct? ;) To są dziesiątki milionów vs. setki tysięcy.

No chyba nie sądzisz, że te Directy będzie oglądało kilkadziesiąt milionów osób? :E A może sugerujesz, że te bieda konfy na E3 to oglądają grube miliony? :E Bo nie rozumiem. Myślisz, że te liczby na E3 wyglądają inaczej w przypadku innych firm w porównaniu z tym co robi Nintendo? Albo cyferki byłby większe w przypadku Nintendo, gdyby zrobili konferencję live zamiast przygotowanego wcześniej Directa specjalnie na E3? :hmm: Czy to jest normalna live żenada w klaskaczami, czy materiał przygotowany w stylu Directa, liczby są porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anuluje pre-order na DS.

 

The year is 2020, world war III and the coronavirus destroyed the civilized world.

You are the last post carrier, tasked to get parcels from point A to B in the most barren and desolate places on earth.

Get ready to combat the weather, terrain and gravity itself.

Can you help humanity rebuild or will this task be too much.

 

:rotfl:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym w stanie nawet za to zapłacić :E

Fajnie się w to gra, wciąga, pierwszy quest zrobiony. :E Ta gra nie stresuje, ale rozluźnia człowieka no i fajne widoczki Antarktydy na UE.4.0 :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie sądzisz, że te Directy będzie oglądało kilkadziesiąt milionów osób? :E A może sugerujesz, że te bieda konfy na E3 to oglądają grube miliony? :E Bo nie rozumiem. Myślisz, że te liczby na E3 wyglądają inaczej w przypadku innych firm w porównaniu z tym co robi Nintendo? Albo cyferki byłby większe w przypadku Nintendo, gdyby zrobili konferencję live zamiast przygotowanego wcześniej Directa specjalnie na E3? :hmm: Czy to jest normalna live żenada w klaskaczami, czy materiał przygotowany w stylu Directa, liczby są porównywalne.

Ja mówię, że jedyny sens jakichkolwiek prezentacji to ten element funu. Opłacona publiczność, "celebryci", dziwacy i ogólny cringe.

Bez tego nie ma sensu. Wrzucić materiał na YT gdzie i tak obejrzy to więcej osób.

W skrócie. E3 = fun i setki tysięcy wyświetleń, Direct = nuda+konkret i setki tysięcy, materiał na YT = konkret i miliony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz do roku? Od czasu do czasu chyba można mieć ochotę na McDonalda? :E

 

Zresztą sam w tym od lat uczestniczysz. :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

 

I faktu to nie zmienia, że wolę formułę taką jaką ma np. Nintendo Direct, czyli dużo contentu i mało gadania, a nie trailery z przerwą na kabarety :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

 

I faktu to nie zmienia, że wolę formułę taką jaką ma np. Nintendo Direct, czyli dużo contentu i mało gadania, a nie trailery z przerwą na kabarety :E

A ja wolę o wszystkim czytać, kiedyś w Secret Service, teraz CD-Action. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa prezesa CDPR Adama Kicińskiego dla PAP:

 

https://stooq.pl/n/?f=1341100

 

Po zakończeniu prac nad "Cyberpunk 2077" spółka rozpocznie produkcję kolejnej gry.

 

"Prowadziliśmy już prace nad kolejną grą single player, doprowadziliśmy do powstania w miarę klarownego konceptu, który czeka na dalszy rozwój. I to zaczyna się już dziać, choć nie chcemy temu na razie poświęcać czasu. Zaraz po zakończeniu prac nad 'Cyberpunk 2077' prace nad kolejnym tytułem ruszą z kopyta" - powiedział prezes.

 

Jak przypomniał Kiciński, spółka zawsze zapowiadała, że chce tworzyć kolejne gry w uniwersum "Wiedźmina".

 

"Nic się nie zmieniło" - powiedział.

 

"Mamy dwa światy i w ramach tych światów chcemy tworzyć gry - w związku z tym wszystkie zaplanowane na razie gry są albo 'wiedźmińskie' albo 'cyberpunkowe'" - dodał.

 

Prezes poinformował, że po premierze "Cyberpunk 2077" studio wyda dodatki do gry - nie mniej niż miało to miejsce w przypadku "Wiedźmina 3", który miał dwa duże rozszerzenia. Dopiero po wydaniu dodatków ma pojawić się wersja gry dla wielu graczy (tzw. multiplayer). W styczniu podczas telekonferencji zarząd spółki podał, że premiera trybu multiplayer dla "Cyberpunka 2077" w 2021 roku jest mało prawdopodobna.

 

Po debiucie "Cyberpunka", największy zespół produkcyjny CD Projektu ma pracować właśnie nad wersją gry dla wielu graczy (multiplayer), a drugi co do wielkości ma zajmować się tworzeniem dodatków do podstawowej wersji gry. Najmniejszy zespół rozpocznie prace nad kolejną dużą grą typu single player.

W skrócie - po Cyberpunku będzie kolejna gra z serii Wiedźmin. Najpierw jednak pojawią się dodatki do CP2077 i tryb dla wielu graczy. Po premierze Cybera największy zespół produkcyjny będzie odpowiadał za multi, drugi co do wielkości za dodatki. Trzeci - najmniejszy - będzie w tym czasie dłubał przy kolejnej dużej grze, czyli kolejnym Wieśku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...