Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo o której będzie dostępny patch? Dołączyłem do bety, ale jeszcze nie widzę żadnych opcji z RT.

 

Podobno ma być o godz. 19 naszego czasu. Dam znać jakby było wcześniej.

Jak dolaczyc do bety??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.polygon.com/2020/4/14/21219644/xcom-chimera-squad-release-date-price-pc

 

O ja cię kręcę, nowy XCOM zapowiedziany. I premiera już za tydzień! I jaka niska cena.

 

https://store.steampowered.com/app/882100/XCOM_Chimera_Squad/

 

https://www.youtube.com/watch?v=39fhpegVBQQ

 

Owszem, to jakiś mini spin-off, ale w tej cenie raczej będzie warto. Nie sądzę, żeby wyszło z tego coś niewartego uwagi. Ogólnie kwiecień zapowiada się spoko dla fanów turówek, pod koniec miesiąca wpada Gears Tactics. Wrażenia z testów były pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dolaczyc do bety??

Musisz ściągnąć aplikację "Centrum Xbox Insider" i tam włączyć dostęp do bety. Niestety z tego co widzę jeszcze nie udostępnili patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie jara ten XCOM, Gears Tactics także. scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie jara ten XCOM, Gears Tactics także. scratchhead.gif

Ale Gears Tactics będzie w XGP za kilka masek lub sztuk papieru toaletowego także będzie można sprawdzić. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DN3D jest nieśmiertelny znowu go przechodzę tym razem Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour, kupiłem za 7zł, a zabawa tak dobra jak ponad 20 lat temu i się niektóre levele jak w Quake i Doom 1993 zna na pamięć. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja cię kręcę, nowy XCOM zapowiedziany. I premiera już za tydzień! I jaka niska cena.

Whoa, nic o tym nie słyszałem. Gameplay wygląda na przyjemnie podkręcony, gdyby nie to, że mam rozpoczętych kilka gier, wziąłbym bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop więc chyba mogę tu napisać. Co się dzieje z Twitchem? Przez te dziadostwo "Valorant" pełno bot-streamów 24/7, na których lecą "dropy" dostępu do bety, co to ma być za szajs? Streamerzy zapętlają sobie jakiś gówniany fragment streama i to leci 24/7, a "oglądający" też nie oglądają, tylko stream leci sobie w tle byleby kiedyś ten dostęp do bety wpadł. Serio to tak ma wyglądąć? Moim zdaniem za puszczenie zapętlenia jakiegoś starego streama powinien być ban od ręki, przecież o to chodzi w tej platformie żeby wszystko było na żywo. A obecnie jeden wielki syf, wchodzę na twitcha w kategorię najpopularniejszych kanałów i same 24/7 zapętlone gówno. Tak ma wyglądać reklama tej przecudnej gry? To już opłacanie największych streamerów żeby np. przez tydzień w coś grali nie wystarcza?

Żałosne to jest i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne i sama gra jest słaba wg. mnie gdzie to Quake 3 Arena, Unreal Tournament czy CS:GO, kreskówkowe gówno dla dzieci Fornite i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne i sama gra jest słaba wg. mnie gdzie to Quake 3 Arena, Unreal Tournament czy CS:GO, kreskówkowe gówno dla dzieci Fornite i tyle.

 

Dla mnie ta gra też bez żadnego szału, ale sposób jej promowania to prostu chamstwo i wciskanie na siłę. Nie wiem czy dla Twitcha takie suche nabijanie sobie cyferek jest ok (bo jak widzę np. summita który ma 200k "oglądających" jego zapętlone dziadostwo, a komentarzy prawie nikt nie pisze, to wiadomo że nikt tego gówna tak na prawdę nie ogląda). Do tej pory myślałem, że nie można archiwalnych materiałów streamować jako live, bo chyba o to chodzi na tej stronie, ale widzę się myliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe te zapętlone "streamy" są też po części na życzenie oglądających, którzy chcą odpalić stream w tle i czekać na dostęp do bety. To tylko potwierdza to co ostatnio ciągle powtarzam, gracze to jedna z tych grup, która najbardziej lubi robić z siebie frajerów i to kompletnie za darmo, albo za własną dopłatą. lol2.gifthumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe te zapętlone "streamy" są też po części na życzenie oglądających, którzy chcą odpalić stream w tle i czekać na dostęp do bety. To tylko potwierdza to co ostatnio ciągle powtarzam, gracze to jedna z tych grup, która najbardziej lubi robić z siebie frajerów i to kompletnie za darmo, albo za własną dopłatą. lol2.gifthumbup.gif

 

No właśnie przez te dzieci które są w stanie mieć w tle stream przez parę dni tylko po to żeby dostać dostęp do tej gry jest taki syf. Streamer nabija sobie cyferki, nawet nie musi nic robić, twórcy zacierają rączki bo każdy kto wejdzie na Twitcha widzi że Valorant jest "najpopularniejszy" bo np. summit zbiera 200k+ oglądających. Twitch też się rajcuje, bo niby tyle osób siedzi na ich stronie. Gdyby nie było zezwolenia na takie taktyki to oglądalność tej gry to byłaby może 10% tego co jest teraz.

A ciekawe jak wychodzi na tym np. fan Izaka, który chciałby obejrzeć jego live stream, a tu wchodzi na Twitcha niby Izak streamuje, ale streamuje powtórkę zapętloną xD No i kiedy taka osoba ma wiedzieć, o prawdziwym live'ie. Ludzie bulą duże hajsy za subskrypcje chcą pooglądać coś ciekawego a tu wielki streamer leci w kulki i puszcza spam 24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestać wspierać takie osoby i tyle. Hajp minie i przepadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Racera fajnie się grało, czuć było prędkość tych...pojazdów? Lata 90', te czasy <nostalgia>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata 90? A pamiętacie dziadki taką grę, jak Dark Earth? Klimat niesamowity, jak na 97' rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam. To chyba strategia, a takie do dzis omijam szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata 90? A pamiętacie dziadki taką grę, jak Dark Earth? Klimat niesamowity, jak na 97' rok.

Nie grałem ale reklamę w Secret Service pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygodowka. Swietna historia i klimat. Strasznie niedoceniona gra. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam darmowy Just Cause 4, gra się kiepsko skaluje do wyższych rozdzielczości i jak na monitorze 1440p śmiga z włączonym SSAO (który w tej grze daje ~10fps po wyłączeniu) i b.wysokich detalach, tak w 4k już SSAO off, FXAA oraz reszta średnio-wysokie aby te 60 utrzymać, gra jest słabo oceniana ale jednak muszę przyznać że w JC wyjątkowo dobrze czuć te przestrzeń, ogrom świata.

Mam nadzieje że Avalanche jeszcze czymś zaskoczą - bo potrafią ( Mad Max).

 

84f2631cd3b47ff0.jpg

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w 1,2,3, jedynka była najfajniejsza wg mnie. :) Nie wiedziałem gdzie wstawić. :E

 

 

93614380_2934832763324414_7524488231044251648_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQndcnugeWAwJk3HUHVRU_d6mOnQJSKj4cAtPKvzpN3rfP__4hBXZ1rIbeg1gmdqYxQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7ffd1bbdf02076ecbfca8ca2a308c204&oe=5EC11985

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS:GO pobił historyczny rekord liczby aktywnych graczy Doty 2 - wczoraj grało jednocześnie 1305714 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...