Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy jakaś gra pobije PUBG ;)

Ciekawe czy ktoś będzie grał w PUBG i Fortnite 20 lat po premierze, jak dzisiaj w Quake 3 Arene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś będzie grał w PUBG i Fortnite 20 lat po premierze, jak dzisiaj w Quake 3 Arene.

wątpię, czy serwery będą stały, w przeciwieństwie do takiego CSGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w laptopach nie ma możliwości włączenia DSR w Panelu Nvidii ? Mam w laptopie GTX 1660ti i kurde nie ma w ogóle takiej opcji. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w laptopach nie ma możliwości włączenia DSR w Panelu Nvidii ? Mam w laptopie GTX 1660ti i kurde nie ma w ogóle takiej opcji. Dlaczego?

U mnie na 2070s jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w laptopach nie ma możliwości włączenia DSR w Panelu Nvidii ? Mam w laptopie GTX 1660ti i kurde nie ma w ogóle takiej opcji. Dlaczego?

U mnie jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiego Dooma 1993 pogram z przyjemnością, Doom I na IDTech 4. :)

https://www.youtube.com/watch?v=6T_g6Cn7fl4

20lat temu moze by to bylo dobre ale teraz to bym tego nie dotknal. Gry sprzed 20lat byly dobre 20lat temu, na tle tego co mamy dzis to prehistoria.

 

I co w tym doomie takiego fajnego na nowszym silniku?? Ta gra jest plytka jak tetris, kiedys to bylo fajne bo bylo nowoscia i czlowiek nie widzial czegos lepszego.

 

Pokaz takiego Doom Ethernal nowemu pokoleniu i pozniej starego dooma, ciekawe co by powiedzili :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20lat temu moze by to bylo dobre ale teraz to bym tego nie dotknal. Gry sprzed 20lat byly dobre 20lat temu, na tle tego co mamy dzis to prehistoria.

 

I co w tym doomie takiego fajnego na nowszym silniku?? Ta gra jest plytka jak tetris, kiedys to bylo fajne bo bylo nowoscia i czlowiek nie widzial czegos lepszego.

 

Pokaz takiego Doom Ethernal nowemu pokoleniu i pozniej starego dooma, ciekawe co by powiedzili :lol2:

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour przechodzę, Quake II Ground Zero też już kończę, nowe gry nie wszystkie to wydmuszki, gry-usługi z napakowaną grafiką której i tak do fotorealizmu daleko, a stare to nostalgia, tak samo jak stare płyty które dzisiaj brzmią zadziwiająco dobrze, możesz tego nie lubić, nikt ci nie każe, na dzisiejsze nowości za 20-30 lat też tak będziesz patrzył.

 

Dla mojego siostrzeńca Doom Ethernal już będzie starociem, wiek teraz 4 lata. :E Jego będą obchodzić tytuły z roku 2030 i nowsze. ;)

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20lat temu moze by to bylo dobre ale teraz to bym tego nie dotknal. Gry sprzed 20lat byly dobre 20lat temu, na tle tego co mamy dzis to prehistoria.

 

I co w tym doomie takiego fajnego na nowszym silniku?? Ta gra jest plytka jak tetris, kiedys to bylo fajne bo bylo nowoscia i czlowiek nie widzial czegos lepszego.

 

Pokaz takiego Doom Ethernal nowemu pokoleniu i pozniej starego dooma, ciekawe co by powiedzili :lol2:

Panu od Crysisa, Benchmarków i grafiki swiecacej sie jak psu jajca na wielkanoc mowimi PAPAPA :) Doom, Duke > Crysis, FarCry etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie. Pierwszy FarCry to było coś. Kolejne części do śmietnika. Crysis bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w 1,2,3, jedynka była najfajniejsza wg mnie.

 

4ka jak za free to jest spoko, nie powiedziałbym że gra jest brzydka jak to było po premierze, cut scenki owszem - robione pod konsole są fatalne, ale chyba już trochę pathów wskoczyło co do samej oprawy:D

 

177622d6b42a8a22.jpg

 

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour przechodzę

 

Mam to - dobre to jest :thumbup:

 

Wypraszam sobie. Pierwszy FarCry to było coś. Kolejne części do śmietnika. Crysis bez komentarza.

 

Jedynka była dobra dopóki się mutanty nie pojawiły :Up_to_s:, jakiś czas temu nabyłem ją w Uplay ale 2gi raz już mi nie podeszło, mi się 2 spodobała - po latach doceniłem tą Afrykę i jakoś dałem radę ukończyć pomimo tych sławetnych respawn posterunków ;) .

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubiłem wersję z mutantami.

Ja najbardziej lubię Far Cry 2, wojna domowa w Afryce, malaria, zacinająca się broń, pustynia, narkotyki, uchodźcy i diamenty, kilka razy tą część przeszedłem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Far Cry 2, wojna domowa w Afryce, malaria, zacinająca się broń, pustynia, narkotyki, uchodźcy i diamenty, kilka razy tą część przeszedłem.

Nie mialem nigdy okazji zagrac w 2. Podobno kontrowersyjna czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnudniejsza.

Ale fabularnie najciekawsza no i graficznie majstersztyk, dzisiejsze Far Cry tego nie mają co miała dwójka, takiej fizyki np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fabularnie najciekawsza no i graficznie majstersztyk, dzisiejsze Far Cry tego nie mają co miała dwójka, takiej fizyki np.

 

Szczególnie takiej fizyki jak dwójka:

 

Mi obecnie brakuje takich mechanik jak zacięcia się broni. Dlatego Metro Exodus ma u mnie wielki plus, bo tam można broń zabrudzić, przez co będzie się zacinać. Ale już nie trawię jak to działa w Fallout 3, już wolę aby mi się broń zacięła w ważnym momencie, niż zadawała obrażenia obniżone o 20% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie takiej fizyki jak dwójka:

 

Mi obecnie brakuje takich mechanik jak zacięcia się broni. Dlatego Metro Exodus ma u mnie wielki plus, bo tam można broń zabrudzić, przez co będzie się zacinać. Ale już nie trawię jak to działa w Fallout 3, już wolę aby mi się broń zacięła w ważnym momencie, niż zadawała obrażenia obniżone o 20% :)

Albo wybuchała w rękach jak w Far Cry 2, bo tak też się zdarzało. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie takiej fizyki jak dwójka:

 

Mi obecnie brakuje takich mechanik jak zacięcia się broni. Dlatego Metro Exodus ma u mnie wielki plus, bo tam można broń zabrudzić, przez co będzie się zacinać. Ale już nie trawię jak to działa w Fallout 3, już wolę aby mi się broń zacięła w ważnym momencie, niż zadawała obrażenia obniżone o 20% :)

Zależy od gry/gatunku. Nie w każdej taka mechanika by pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka byłaby fajna gdyby nie idiotyczne rozwiązania gameplayowe... Struktura świata plus respawny.... jaki idiota to wymyślił? W szóstkę w Afryce zagrałbym bardzo chętnie. Tylko nie w "RPG-owej" wersji a'la New Down.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka byłaby fajna gdyby nie idiotyczne rozwiązania gameplayowe... Struktura świata plus respawny.... jaki idiota to wymyślił? W szóstkę w Afryce zagrałbym bardzo chętnie. Tylko nie w "RPG-owej" wersji a'la New Down.

Szóstka mogła by się dziać na Podlasiu, albo w Bieszczadach. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Połowę kwarantanny spędziłem grając w cywilizację 6 z dodatkami, już mi się trochę przejadła, mógłbym z niej napisać magisterkę :P Może ktoś polecić jakąś dobrą strategię ekonomiczną? Najważniejsze, żeby była skomplikowana, bogata w różnorodne mechaniki i starczyła na wiele godzin. Grafika nie jest ważna, może mieć nawet 20 lat i działać w 1024x768. Fajne są nowsze odsłony Europa Universalist? Mocno rozbudowane względem dwóch pierwszych części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...