Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon naprawdę nie ma co z kasa i zasobami w chmurze robić. Mam tylkonadzieję, że to podkręci konkurencję ale nie tak jak próbowali chinole z Epic store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow biore bez popitki no to tylko czekac na 3 i4 i bede happy :)

 

A zebym nie zapomniał na silent hilla 1,2,3,4 tez.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko część 3 oraz 4 na PC nigdy nie zawitały, więc ich raczej na GOG-u nie zobaczysz :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stary. Podniosłeś Dozorcy ciśnienie. 

Brzydka koszulka. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw transgenderowe postacie w CP2077, a teraz to. Widać, ze CDR za pieniądze graczy chce zniszczyć polska rodzinę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak popierać dzisiejszych współczesnych bolszewików, komunistów, rewolucjonistów spod sztandaru LGBT, BLM, Antifa. Dziwi mnie tylko, że ludzie którzy robią w tej branży mają tak małą wyobraźnię i wiedzę, a zarazem potrafią tworzyć takie gry gdzie jakąś wyobraźnie trzeba posiadać.

  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Myst napisał:

Najpierw transgenderowe postacie w CP2077, a teraz to. Widać, ze CDR za pieniądze graczy chce zniszczyć polska rodzinę.

Ja się boję, że jak nie kupię tej gry to mi Iwiński homo parę domelduje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dozorca napisał:

Nie ma to jak popierać dzisiejszych współczesnych bolszewików, komunistów, rewolucjonistów spod sztandaru LGBT, BLM, Antifa. Dziwi mnie tylko, że ludzie którzy robią w tej branży mają tak małą wyobraźnię i wiedzę, a zarazem potrafią tworzyć takie gry gdzie jakąś wyobraźnie trzeba posiadać.

zesrałeś się i śmierdzi - wypad z tą polityką stąd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie tylko sprzedać akcji przed premierą Cyberpunka 2077 :E

Obawiam się, że skończy jako punkowy Deus Ex w otwartym świecie, z narracją RPGa, pozbawiony wykwintności i głębi na rzecz kiczu. W sumie Wiedźmin był tylko dobrze zrobioną opowieścią z świetnie wykreowanym światem oraz dobrą polityką wydawniczą.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jedyne co może zatrzymać sukces tej gry będzie widok FPP i w najgorszym wypadku fatalna optymalizacja na obecne konsole natomiast jeżeli gra będzie grywalna na obecnych konsolach i graczom konsolowym nie będzie przeszkadzał widok FPP to stawiam, że to może być jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały z dużym sukcesem finansowym, nowy poziom prowadzenia fabuły, dialogów, wyborów w trakcie gry coś czego jeszcze nie było.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ta koszulka to nawiązanie do tego. :E

WelcomeYoungFoal-size_restricted.gif

No i właśnie tęcza należy się dzieciom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Dozorca napisał:

Nie ma to jak popierać dzisiejszych współczesnych bolszewików, komunistów, rewolucjonistów spod sztandaru LGBT, BLM, Antifa. Dziwi mnie tylko, że ludzie którzy robią w tej branży mają tak małą wyobraźnię i wiedzę, a zarazem potrafią tworzyć takie gry gdzie jakąś wyobraźnie trzeba posiadać.

Ty masz problem z tolerancją drugiej osoby tylko dlatego, że jest innej orientacji seksualnej. Też byś pewnie wyszedł na ulicę, gdyby traktowano Cię jak człowieka gorszego sortu albo wytykali palcem tylko dlatego, że jesteś szczęśliwy na swoich warunkach. Homoseksualizm to nie jest coś, co ktoś wymyślił wczoraj. Jeszcze parę lat temu to do głowy by mi nie przyszło, że ludzie będą wyjeżdżać z Polski nie za pracą ale tylko dlatego, że we własnym kraju są szykanowani z powodu swoich poglądów czy orientacji seksualnej, po prostu dal świętego spokoju. To jest chore. Ale czemu się tu dziwić, skoro obecna władza na to przyzwala, stosując taką narrację polityczną, a nie inną. Zaraz zrobią specjalne rezerwaty dla gejów i lesbijek, albo wyznaczą odpowiednie godziny, kiedy będą mogli sobie z domu na legalu wyjść. Czemu nie, gawiedź pewnie się ucieszy, kościół tym bardziej. Nie bez powodu jesteśmy w UE na pierwszym miejscu jeśli chodzi o homofobię. Ty z tymi swoimi postami idealnie się wpisujesz w ten nurt szczucia ludzi jednych na drugich.

Nie musisz się ze wszystkim zgadzać, ale fajnie, jakbyś przy tym zachowywał choćby trochę szacunku dla kogoś innego, bo to jedno z drugim się nie gryzie. Mnie osobiście też nie wszystko odpowiada, ale jakoś żółci z tego powodu nigdzie nie wylewam. Bo ze swoim nastawieniem to wroga nawet w paczce Skittles'ów znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kszyrztow napisał:

Ty masz problem z tolerancją drugiej osoby tylko dlatego, że jest innej orientacji seksualnej. Też byś pewnie wyszedł na ulicę, gdyby traktowano Cię jak człowieka gorszego sortu albo wytykali palcem tylko dlatego, że jesteś szczęśliwy na swoich warunkach. Homoseksualizm to nie jest coś, co ktoś wymyślił wczoraj. Jeszcze parę lat temu to do głowy by mi nie przyszło, że ludzie będą wyjeżdżać z Polski nie za pracą ale tylko dlatego, że we własnym kraju są szykanowani z powodu swoich poglądów czy orientacji seksualnej, po prostu dal świętego spokoju. To jest chore. Ale czemu się tu dziwić, skoro obecna władza na to przyzwala, stosując taką narrację polityczną, a nie inną. Zaraz zrobią specjalne rezerwaty dla gejów i lesbijek, albo wyznaczą odpowiednie godziny, kiedy będą mogli sobie z domu na legalu wyjść. Czemu nie, gawiedź pewnie się ucieszy, kościół tym bardziej. Nie bez powodu jesteśmy w UE na pierwszym miejscu jeśli chodzi o homofobię. Ty z tymi swoimi postami idealnie się wpisujesz w ten nurt szczucia ludzi jednych na drugich.

Nie musisz się ze wszystkim zgadzać, ale fajnie, jakbyś przy tym zachowywał choćby trochę szacunku dla kogoś innego, bo to jedno z drugim się nie gryzie. Mnie osobiście też nie wszystko odpowiada, ale jakoś żółci z tego powodu nigdzie nie wylewam. Bo ze swoim nastawieniem to wroga nawet w paczce Skittles'ów znajdziesz...

Nie masz kompletnie o niczym pojęcia, idź na forum GOL-a tam lemingi nadal się kłócą o PIS-PO uważając jak ty tutaj, że PIS jest jakąś prawicą która walczy z LGBT.

Biedni są tacy ludzie jak ty ale szczęśliwi bo żyją w Matrixie nie mając pojęcia o prawdziwej rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie "rozmowa" z Tobą :lol2:

Dzięki Bogu za ludzi takich jak Ty, którzy potrafią odcedzić prawdziwą rzeczywistość od tej papki, która otacza nas wszystkich. Brawo dla Ciebie, że jako jeden z nielicznych masz odwagę zaglądać za kurtynę tej sraki :rotfl:

Bij pianę dalej, pozdrawiam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie z tym problem, zresztą od tego typu dyskusji jest inny temat, mi np. taka koszulka nie przeszkadza, jestem metalem, ale mam dystans do siebie i muzyki której słucham.

2355.jpg

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...