Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakich grach się porusza i w jakim stopniu? Chyba tylko w Uncharted było to najlepiej zrobione.

 

@down no i Zelda :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to stary "ficzer".

 

Jest nawet takie małe porównanie w sieci z małym przymróżeniem oka ;)

https://www.youtube.com/watch?v=aVPXKdSEGNQ

https://www.youtube.com/watch?v=qEGWtyJAkO0

 

 

Ale efekt interaktywności roślin masz w grach bardzo starych również.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crisisa nikt nie przebije nawet uncharted a na pewno nie horizon

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36ty temat schodzi na temat grafiki :E Co pamiętam o Crysisie 3, każdy level wyglądający tak samo, zero zapadającyh w pamięć momentów, postaci czy akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36ty temat schodzi na temat grafiki :E Co pamiętam o Crysisie 3, każdy level wyglądający tak samo, zero zapadającyh w pamięć momentów, postaci czy akcji

Nie pamietasz tej namiastki jazdy samochodem? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietasz tej namiastki jazdy samochodem? xD

Myślałem, że to w dwójce było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 i 3 pod względem grywalności i fabuły nie porywają, w przeciwieństwie do 1, więc pozostaje tu tylko dyskusja o grafice. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2 to rozczarowanie, z C3 pamiętam grafikę, a z perspektywy czasu C1 dawał najwięcej frajdy półotwarty ze swobodą pod sposób wykonywania celów, ale scenariusz, dialogi to taka klasa B filmów ;) Jakby zrobili z tego grę o Wietnamie dali multi ala BF, dziś mogło by być inaczej, a tak C2 jako klon CODa rozczarował swoich fanów, a miłośnicy CODa i tak nic poza nim więcej nie widzą.

 

Jeżeli chodzi o wzór tunelu to MP3 grafika, gameplay, audio, scenariusz, postacie oraz COD MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to w dwójce było :E

Tam lokację były za ciasne nawet na porządne bieganie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem coś dziwnego i pozwolę sobie zacytować pewien portal

Eugen Harton, główny producent DayZ zdradził, że już za kilka tygodni na PC trafi wersja gry działająca na zupełnie nowym silniku. Twierdzi nawet, że to swego rodzaju reboot dla tej gry. Co więcej, działające na nowym silniku DayZ trafi jeszcze w tym roku do programu Game Preview na Xbox One.

 

Na steam gdy wejdę na Dayz widzę

 

WARNING: THIS GAME IS EARLY ACCESS ALPHA. PLEASE DO NOT PURCHASE IT UNLESS YOU WANT TO ACTIVELY SUPPORT DEVELOPMENT OF THE GAME AND ARE PREPARED TO HANDLE WITH SERIOUS ISSUES AND POSSIBLE INTERRUPTIONS OF GAME FUNCTIONING.

 

Nie uważacie, że to trochę przesada by mówić o reboocie gry, która nawet nie miała oficjalnej premiery? Choć swoją drogą, jeżeli wredna finalna ma wyglądać jak 1.0 PUBG to ja podziękuję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolejnym kolejnym nowym silniku? Czy oni już nie zmieniali raz? dwa razy silnika? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3 vs Uncharted 4

https://www.youtube.com/watch?v=ZDDygRffnCc

 

Chyba sobie jeszcze raz przejdę crysisa.

 

Uwielbiam porównania tego typu, ewidentnie robione pod shitstorm, gdzie jedna gra pokazywana jest w dobrym świetle, a z drugiej wybrane są najgorsze możliwe fragmenty : D Crysis 3 może i ma ładne textury, ale w projekcie artystycznym, szczegółach i zapadających w pamięci lokacjach, jest przy U4 totalnym zerem. Na filmiku zamiast choćby Madagaskaru z U4, typek pokazuje jakiś skrawek terenu gdzieś w ciemnej dupie bez oświetlenia, tak samo - zamiast pokazać genialne animacje (twarzy jak i reszty) z U4 zjadające C3 na śniadanie - porównano tylko twarze postaci. Głupie i źle zrobione porównanie, jak każde tego typu : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejając ten filmik chodziło mi bardziej o porównanie fizyki, a to, że Uncharted ma lepsze(tych jest więcej) i gorsze graficznie miejsca to chyba każdy wie kto grał.

Osobiście bardziej podobał mi się dodatek lost legacy od podstawki i to nie tylko pod względem graficzno artystycznym.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36ty temat schodzi na temat grafiki :E Co pamiętam o Crysisie 3, każdy level wyglądający tak samo, zero zapadającyh w pamięć momentów, postaci czy akcji

Krajzis 2 i 3 to nuda dla mnie, zwykła tunelówka nic więcej, podobał mi się tylko Krajzis 1 i dodatek do niego. :D

 

 

30265231_10156481796411042_4215877375914672128_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0792b3a0c88d8fd0f58ba360ce756bb1&oe=5B63ED37

 

:E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywać U4 i C3 no hahhaah, to jak porównywac PS4 do PC :o...

 

 

Spodziewajdzie się mnóstwo rebootów, teraz będzie wysyp ,bo co, a no to że nie ma już pomysłów na gry,ente cześci,powielanie tego samego schematu(Maria proszę zostawić w spokoju)i tworzenie gier dla niepełnosprawnych. Chiałbym aby powróciły czasy 3 żyć bez sejwa ,ahhh marzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebootów czy sequeli? :E

 

To 1 stanie się zaniedługo standardem Crash,Spyro,DS,BurnOut(hahah) idzie spokojnie do przodu,2 To to już opisłaem w nw poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 1 stanie się zaniedługo standardem Crash,Spyro,DS,BurnOut(hahah) idzie spokojnie do przodu,2 To to już opisłaem w nw poście.

Przecież stare gry były odnawiane już od dawna R-type, Contry, Golden Axy, Final Fantasy itd.

 

Taki sam argument jak z tymi trzema życiami, po co ci save do gry gdzie w jedną godzinę ją skończysz?

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież stare gry były odnawiane już od dawna R-type, Contry, Golden Axy, Final Fantasy itd.

 

Taki sam argument jak z tymi trzema życiami, po co ci save do gry gdzie w jedną godzinę ją skończysz?

 

 

Taaa(Contra?pokaż)bo nie słyszałem. I idzie o to głównie że te rebooty są za grosze,a nie płacić jak za nowe produkcje ponad 100zł o to mi chodzi.

 

Po co sejwy do Contry no proszę Cię, 95% teraźniejszych graczy by hejtowało to że nie ma sejwu i tylko 3 życia, a jak się z tym nie zgodzisz no to spoko, nie będę wdawał się w dyskusje nie potrzebną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja BP Remastered nie kupię na pewno, mam oryginalną wersję i jest do dzisiaj grywalna tak samo z HoMM 3 HD, po co mi ta gra jak mam oryginalną z dodatkami, bez dodatków nie ma co się w ogóle zabierać za tą grę, a mody na HD są i to lepsze niż to co Ubi$oft wymyślił, co do innej znanej serii strategicznej 4X, to wiem że ktoś się zabrał za kolejną część Master of Orion, wszystkie trzy mam ograne, z tym że trójkę najmniej, za bardzo momentami przypominała exela w kosmosie :E, chcieli zrobić takie nowoczesne jak na tamte czasy Stars!, ale Stars! miała swój klimat, co do MoO to 1 i 2 od Microprose są dla mnie kultowe.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kafaros

Proszę: https://store.playstation.com/en-us/product/UP0571-CUSA04835_00-HAMPRDC000000001

 

GA:

https://www.youtube.com/watch?v=qMN-XFgqik8

 

Po raz który w sprzedaży?

 

Serio, zaczynać grę jeszcze raz od początku po np. 8h posiedzenia z nią nonstop? Może jeszcze DS z trzema życiami?

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja BP Remastered nie kupię na pewno, mam oryginalną wersję i jest do dzisiaj grywalna tak samo z HoMM 3 HD, po co mi ta gra jak mam oryginalną z dodatkami, bez dodatków nie ma co się w ogóle zabierać za tą grę, a mody na HD są i to lepsze niż to co Ubi$oft wymyślił, co do innej znanej serii strategicznej 4X, to wiem że ktoś się zabrał za kolejną część Master of Orion, wszystkie trzy mam ograne, z tym że trójkę najmniej, za bardzo momentami przypominała exela w kosmosie :E, chcieli zrobić takie nowoczesne jak na tamte czasy Stars!, ale Stars! miała swój klimat, co do MoO to 1 i 2 od Microprose są dla mnie kultowe.

 

O dobre myślenie,+. Ale będzie takich osób co mają i kupią remstered,nosz kurcze to jest czyste debilstwo ,inczej tego nazwać nie idzie...

 

 

Kultowe gry dla każdego są inne,ale widać po Twoim nastawieniu że mniej więcej mnie rozumiesz,dlatego props. Micropropse ajjj może nie legenda ale zasłużone miejsce w sali sław.

 

@kafaros

Proszę: https://store.playstation.com/en-us/product/UP0571-CUSA04835_00-HAMPRDC000000001

 

GA:

https://www.youtube.com/watch?v=qMN-XFgqik8

 

Po raz który w sprzedaży?

 

Serio, zaczynać grę jeszcze raz od początku po np. 8h posiedzenia z nią nonstop? Może jeszcze DS z trzema życiami?

 

Aaaa to nie wiedziałem nawet, tylko pewnie gra będzie teraz zbyt łatwa,choć oryginał do teraz jest dla mnie wymagającym tytułem. Rozumie Cię Kaz,wiem że wszystko idzie do przodu itp itd,tylko teraz gry nie są wymagające ,te wszystkie remastery czy rebooty są banalne, dla graczy w tych czasach.

 

Z ciekawości zobaczę tą Contrę i porównam do pegasusa, kiedyś trzeba było się namęczyć , jak w DS teraz(tu 3 życia, były by odpowiednie,jak w Contrze albo całą gre przejdziesz albo lipa,tylko czas do przejścia jest nierealny bez jakiego sejwa ale to już inna kwestia.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie martwił, remastery nie sprzedają się w milionowych nakładach, zrobienie remastera jest stosunkowo tanie więc wydawcy nie tracą na tym pieniędzy, a zyskują plusy u fanów. To jest coś a'la "hej patrzcie na nas słuchamy waszych próśb"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...