Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Suicide Squad to ma być ponoć gra-usługa nastawiona na co-op...
Smacznego :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2020 o 21:33, Zas napisał:

Ten Suicide Squad to ma być ponoć gra-usługa nastawiona na co-op...
Smacznego :E

 

Słowo-klucz PONOĆ ;) Zobaczymy 22 sierpnia. Jak to się sprawdzi to ja sobie tylko głośno krzyknę jedno niecenzuralne słowo określające najstarszy zawód świata i wykreślę ten tytuł z mojej listy.

"WB Games nie na sprzedaż. Twórcy Mortal Kombat i Batmana pozostaną w grupie WarnerMedia"

Jak dla mnie to jest dobra wiadomość. Jakby kupiło ich EA to bym się załamał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda zgarnąć w tych 24h, to zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja autentycznie nie jestem w stanie pojąć jak w tych różnych tego typu przypadkach, czy to przy Halo, Androbiedzie czy masie innych, ktoś tam stanął, spojrzał na to i powiedzial - "Tak, to jest to. Będzie pozytywny odbiór". 

No k***a jak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest dobre pytanie.

To jest trochę niepojęte, bo chodzi tutaj o projekty, w które inwestuje się miliony dolarów, a na samym końcu ten produkcyjny przewód pokarmowy wydala np. coś takiego:

Edq_0lRXoAEzqmJ?format=jpg&name=large

I jak się tutaj nie zachwycać? Tyle dobrego, że nie idą na to moje pieniądze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do jakich rozdzielczości podają teraz rekomendowane wymagania w grach jeżeli nie jest to napisane? fullhd?

Dirt 5 potrzebuje aż 16GB ramu i gtx1070ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kszyrztow napisał:

I jak się tutaj nie zachwycać? Tyle dobrego, że nie idą na to moje pieniądze :E

Można odnieść wrażenie, że to jakiś darmowy shooter MMO, jeszcze tylko dodać paski życia i nicki nad postaciami. :E Uznano, że lepiej pokazać cokolwiek niż nie pokazać nic. W sumie dobra decyzja, przynajmniej się człowiek pośmiał, a gra szybko została przełożona. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wompierz napisał:

Dirt 5 potrzebuje aż 16GB ramu i gtx1070ti.

chyba jakieś jaja :E

 

 

  

18 godzin temu, crush napisał:

"Tak, to jest to. Będzie pozytywny odbiór". 

No k***a jak? 

jak masz deadline z góry, to nie ma zmiłuj. Czasem puszcza się na proda takie syfy, że byś nie uwierzył, że ktoś w ogóle na to spojrzał.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi dzisiaj przygrzało z leksza :E i mam takie pytanko do Was: macie jakąś swoją listę ulubionych developerów, którzy w pewnym sensie są gwarantem wg Was wypuszczenia dobrej gry? Tacy, którzy jeszcze Was nie zawiedli, z którymi można wiązać nadzieję na jakąś nową jakość. Pytanie dotyczy każdej platformy. Czy dzisiaj w ogóle jest to możliwe?

U mnie lista wygląda tak:

1. Naughty Dog

2. Santa Monica

3. Rockstar

4. Rocksteady

Kolejność przypadkowa.

Kiedyś było tam jeszcze Remedy a co do Redów to wszystko zależy od tego, jak im wyjdzie CP 2077 ;)

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to będzie coś takiego:

CDPR

Obsidian

Rockstar

Firaxis

Stardock

Team17

I to tyle na razie, wiadomo mieli wpadki, ale ogólnie to jestem zadowolony z ich gier dotychczas.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa, tak na szybko:

  • Retro Studios
  • Naughty Dog
  • Amanita Design
  • Rockstar North
  • Nintendo EAD
  • CD Projekt Red

PS

Kosman bierze się za polską wersję Masters Of Doom:

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o mega pewniaków, bo praktycznie każdy dev miał jakieś wpadki, ale jeśli miałbym coś podać:

  • From Software
  • Naughty Dog
  • Arkane Studios
  • Relic Entertainment
  • Team Ico
  • CDP Red

Czekam co tam Rocksteady wykręci nowego i kiedy w końcu odejdą od Batmana i pochodnych, jak w przypadku Suicide Squad. Nie wymieniałem studiów już zamkniętych, połączonych z innymi czy rebrandowanych.

 

 

 

Edytowane przez Vulc
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne. :E

Skończył się kredyt zaufania bo zbyt dużo wypadków mieli pewniacy.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Vulc napisał:

Arkane Studios

O, zapomniałem o nich. Jeśli Yongblood i Cyberpilot uznamy za gry, przy których tylko pomagali, to grałem w każdą ich produkcję i każda bardzo mi się podobała. 

CDP Red niby też, ale próba jest zbyt mała, łatwiej utrzymać poziom klepiąc jedną serię przez trzy części.

Obsidian? Prawie, prawie ale Deadfire był lekkim zawodem, a DS III fajnym przeciętniakiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak luźno chciałem się spytać czy ustawienia ultra mają sens? Zwłaszcza obecnie gdy gry mają bardzo zadowalający poziom graficzny. Zgarnąłem najnowszego Total War Troy z Epica (jeszcze do 15 można zgarnąć jak ktoś nie ma) i stwierdzam że różnica między ustawieniami wysokimi a ustawieniami ultra dla mojego oka jest w zasadzie żadna. Może jakieś szczegóły ale przy dłuższej rozgrywce niż 10 minut gdy bardziej się skupiam na grze niż detalach to w ogóle tego nie widzę. Zmniejszenie natomiast ustawień z ultra na wysokie dało mi w benchmarku bardzo płynne działanie jak i w samej grze ale już w 4k a bitwy w większej rozdzielce są dużo przyjemniejsze (zwłaszcza jak się więcej widzi). Pewnie moje rozważania bardziej się tyczą właśnie strategii lub klasycznych rpgów gdzie widok na to co się w okół dzieje jest bardzo istotny.

Edytowane przez Aqqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radio_Tirana napisał:

Jest temat do dyskusji na temat serii Total War czy nie?

Ja tam ogólnie tylko tak pytam, jakie macie odczucia odnośnie ustawień ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lypton napisał:

O, zapomniałem o nich. Jeśli Yongblood i Cyberpilot uznamy za gry, przy których tylko pomagali, to grałem w każdą ich produkcję i każda bardzo mi się podobała. 

CDP Red niby też, ale próba jest zbyt mała, łatwiej utrzymać poziom klepiąc jedną serię przez trzy części.

Obsidian? Prawie, prawie ale Deadfire był lekkim zawodem, a DS III fajnym przeciętniakiem. 

Zakładam, że tylko pomagali przy tych produkcjach, a większość roboty odwaliło Machinegames. Z Redami podobnie jak z Rocksteady, czekam jak sobie poradzą na innym gruncie. Na razie po trzech Wiedźminach jestem content.

Obsidianu ostatecznie nie umieściłem, bo są jednak nierówni. Dla mnie lekkim zawodem, prócz Deadfire, okazało się też Outer Worlds.

1 godzinę temu, Aqqq napisał:

Ja tam ogólnie tylko tak pytam, jakie macie odczucia odnośnie ustawień ultra.

Moje odczucia są takie, że to gra niewarta świeczki - zysk z tytułu lepszej oprawy jest za niski w stosunku do środków które trzeba włożyć. Większość gier wygląda bardzo dobrze na wysokich detalach, a ultra zbyt często sprowadza się do kilku ficzerów zabijających nawet najlepszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...