Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Łał, jedna z ulubienych gier nastoletniego mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam pada do gry na Win10. Generalnie zdecydowałem się na pad od Xbox One. Ale nie wiem którą wersję wybrać, widziałem że jest z adapterem, bez. Niektórzy reklamują jako pad od Xbox One S, niektórzy Xbox One X. Mam bluetooth jak coś ale wolałbym poprosić o radę bardziej doświadczonych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, GIZIU napisał:

Panowie szukam pada do gry na Win10. Generalnie zdecydowałem się na pad od Xbox One. Ale nie wiem którą wersję wybrać, widziałem że jest z adapterem, bez. Niektórzy reklamują jako pad od Xbox One S, niektórzy Xbox One X. Mam bluetooth jak coś ale wolałbym poprosić o radę bardziej doświadczonych ;)

Xbox one S - mam, polecam. Jest z adapterem. Kup przy okazji envelope i ładowarkę. 

Albo poczekaj na nowe pady. Niedługo pewnie się pojawia i mają kosztować 59$. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bt to olej adapter, jak tylko będziesz używał jednego pada. I sumie lepiej poczekac na pada od xsx, napewno wizualnie krzyżak lepiej wygląda, a w od xone to tragedia w bijatykach jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie właśnie powrót do dpada rodem z X360 to dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, crush napisał:

A dla mnie właśnie powrót do dpada rodem z X360 to dramat.

Właśnie nie... Nie masz typowego dpada masz coś jak w steam Controler, cała powierzchnia i uwzględnione skosy, niby wyglądają jakby miała być cała powierzchnia. A jak dpad sprawował się z pada od ps 2? Dalej lepiej niż dpady w padzie od xone. 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z wymianą pada, stary pad x360 wyrobiony, czekam na promki, zobaczyłem ten dpad i nie wiem czy to dobry ruch, bo przypomina mi to co mam w aktualnym padzie.
Niech dadzą promki na stare pady to wezmę, aktualnie podpinam pada od ps4, ale bywają gry, że nie chcą z nim działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia jakbym chciał podpiąć dwa pady pod PC? Ogarnie to jeden adapter bluetooth (mam ASUSa BT400)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorący news, John Carmack wraca do IDSoftware. Chcę Quake 5 :kfejk::D

 

 

Edytowane przez Stjepan
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego zdania nie wynika wcale, że on do iD Software wraca. Raczej tylko to, że taka możliwość istnieje i jest to prawdopodobne. Musisz się wstrzymać z szampanem :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GIZIU napisał:

A jak wygląda kwestia jakbym chciał podpiąć dwa pady pod PC? Ogarnie to jeden adapter bluetooth (mam ASUSa BT400)?

Wątpię, jeśli nawet zadziałają, mogą na siebie "nachodzić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Kelam napisał:

M$ ponoć kupił zenimax a zatem i bethesde :o

Żeby Stefana Siary za bardzo nie nadużywać:

  Pokaż ukrytą zawartość

uCwQfil.jpg

 

Nom i to tuż przed startem preorderow na ich nową konsole.

Microsoft ma teraz w posiadaniu takie tytuły jak Doom, Quake, Fallout i TES. 

I teraz wyobraźcie sobie właścicieli PS5 jak odpalają na swoim sprzęcie któryś z tych tytułów i wita ich logo Xboksa ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciele PS5 mają swoje remastery za 359zł oraz nowego CoDa za 359 zł. ? Tylko dwie gry Bethesdy wyjdą na PS5 co się wcześniej ugadali, Deathloop oraz Ghostwire: Tokyo, reszta na PC i XSX. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Właśnie nie... Nie masz typowego dpada masz coś jak w steam Controler, cała powierzchnia i uwzględnione skosy, niby wyglądają jakby miała być cała powierzchnia. A jak dpad sprawował się z pada od ps 2? Dalej lepiej niż dpady w padzie od xone. 

Pod kątem dpada? PSy > X1 > X360

Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Tylko z tego zdania nie wynika wcale, że on do iD Software wraca. Raczej tylko to, że taka możliwość istnieje i jest to prawdopodobne. Musisz się wstrzymać z szampanem :E

Ba. Nawet nie wynika, że jest prawdopodobne tylko, że on ma taką nadzieję. :E

48 minut temu, Stjepan napisał:

Właściciele PS5 mają swoje remastery za 359zł oraz nowego CoDa za 359 zł. ? Tylko dwie gry Bethesdy wyjdą na PS5 co się wcześniej ugadali, Deathloop oraz Ghostwire: Tokyo, reszta na PC i XSX. :)

Napisali, że będą rozważać każdy tytuł indywidualnie. Nie widzę powodu żeby po dłuższym czasie nie mieli wydaćntakiego TES na PS5

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Greg90 napisał:

Wątpię, jeśli nawet zadziałają, mogą na siebie "nachodzić"

OK i czym to mogę rozwiązać? Wersją z adapterem w zestawie? Tak BTW to jaki zasięg mają te pady? Bo pomyślałem że jak ktoś do mnie wpadnie to podepnę PC-ta do 65" TV i w takiego MK11 się pogra. TV jest ok 4m od PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, GIZIU napisał:

OK i czym to mogę rozwiązać? Wersją z adapterem w zestawie? Tak BTW to jaki zasięg mają te pady? Bo pomyślałem że jak ktoś do mnie wpadnie to podepnę PC-ta do 65" TV i w takiego MK11 się pogra. TV jest ok 4m od PC.

Do 10 m adaptery. Zwykły adapter bt czy to dongiel czy na płycie, obsłuży Ci jednego pada też w takiej odległości. W co głównie grasz? Jak bijatyki, a ktoś miał styczność z SF czy T, o MK nie mówiąc to krzyżak od x jest mega daremny. Dlatego jak się nie spieszy to czekać na pada od xsx. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Stjepan napisał:

Właściciele PS5 mają swoje remastery za 359zł oraz nowego CoDa za 359 zł. ? Tylko dwie gry Bethesdy wyjdą na PS5 co się wcześniej ugadali, Deathloop oraz Ghostwire: Tokyo, reszta na PC i XSX. :)

$7.500.000.000, prawa do aktualnych gier to raz ale Microsoft będzie musiał bardzo kontrolować jakość gier by kolejne osiągały taki a nawet większy sukces niż np: Doom Eternal.

Gigantyczna suma, $7,5mld ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, GIZIU napisał:

OK i czym to mogę rozwiązać? Wersją z adapterem w zestawie? Tak BTW to jaki zasięg mają te pady? Bo pomyślałem że jak ktoś do mnie wpadnie to podepnę PC-ta do 65" TV i w takiego MK11 się pogra. TV jest ok 4m od PC.

Myślę, że tak jak kolega AndrzejTrg powiedział, nic innego do głowy mi nie przychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tego aby nowy Doom, Quake czy Fallout nie wyszedł na playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Do 10 m adaptery. Zwykły adapter bt czy to dongiel czy na płycie, obsłuży Ci jednego pada też w takiej odległości. W co głównie grasz? Jak bijatyki, a ktoś miał styczność z SF czy T, o MK nie mówiąc to krzyżak od x jest mega daremny. Dlatego jak się nie spieszy to czekać na pada od xsx. 

Już nie pamiętam kiedy używałem krzyżaka. Jak gram to tylko analogami, nawet w bijatyki. :D 

9 minut temu, Dozorca napisał:

Jakoś nie widzę tego aby nowy Doom, Quake czy Fallout nie wyszedł na playstation.

Ale możesz zobaczyć. :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dozorca napisał:

Jakoś nie widzę tego aby nowy Doom, Quake czy Fallout nie wyszedł na playstation.

A dlaczego miałyby wyjść po przejęciu marek przez Microsoft? Fallout czy kolejne Elder Scrollsy to pewnie kilka milionów sprzedanych więcej xklocków.

Update: choć czasowa ekskluzywność jest możliwa, po wydojeniu ile się da z XSX/S.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos tego przejecia

RHxRPCx.png

Edytowane przez Myst
Zmiana hostingu.
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...