Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Anthem oficjalnie ubity. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthem Next nie powstanie! EA anulowało projekt - PPE.pl

Nie mamy dobrych informacji dla graczy, którzy czekali na powrót Anthem. BioWare właśnie potwierdziło, że produkcja nie będzie dłużej rozwijana. Twórcy nie będą mogli rozszerzyć projektu i zapewnić graczom nowej, oczekiwanej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejce za Bioware czeka Codemasters :E

7a364de30a0173005cd06140846344fa.jpg

Jak to szło... Aaa, już wiem:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, crush napisał:

Anthem oficjalnie ubity. 

87DcKva.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

Anthem oficjalnie ubity. 

Ufff, no w końcu. Idę otworzyć szampana.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

Anthem oficjalnie ubity. 

Szok i niedowierzanie, gracze zaskoczeni, zobacz najnowsze MEMY! :E

A co do zakazu brutalnych gier - teraz "wolnościowcom" z lewej strony odwala czasem tak samo jak prawakom. Oglądaliście Equilibrium? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, skunRace napisał:

Łącze się z Wami w bólu :szczerbaty:

To nie ból, to świętowanie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zas napisał:

Oglądaliście Equilibrium? :E 

Żeby raz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie warte 1$ jest, ale fajnie że ten shit umarł. :D 

Sl8YazUCdSjhSca9wWurLQ.jpeg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było mnie stać na nowe gry w pudełkach, w sumie na nowe gry w cyfrze też... szkoda mi pieniędzy, a częściowo też mnie nie stać. :E
Kupowałem pojedyńcze pudła dwa-trzy lata po premierze, więc trudno tu mówić o nowych grach.
Tzn niby było szczęście, ale już chyba większe z czytania CDA.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko określenie "nowa" niekoniecznie musi się odnosić do gry na premierę przecież. Dla Ciebie każdy tytuł będzie na swój sposób nowy, bo wcześniej w to nie grałeś, a teraz sobie go kupiłeś. Możesz powiedzieć: "Sprawiłem sobie nową grę!" i to będzie jakiś stary sztrucel mający - dajmy na to - 10 lat na karku. Nowa? No przecież nowa ;)

Sam to dobrze pamiętam. To były czasy, gdzie okładka i opis z tyłu pudełka potrafiły nieźle pobudzić wyobraźnię do działania. Miałem tak np. z Mafią kupioną kilka lat po premierze w jakimś elektromarkecie i wydaną w Kolekcji Klasyki. Potrafiłem sobie odłożyć zawsze trochę grosza za dzieciaka i się wtedy kupowało co tam wpadło w oko, to była zawsze cudowna chwila :E Pamiętam też jak widziałem w TV w programie GameBox bodaj zapowiedź czy tam recenzję pierwszego Far Cry'a. Matko, ale to wtedy powodowało opad kopary, nawet oglądane na jakimś starym kineskopowcu :E Potem nadszedł moment kupienia tej produkcji, w tym samym sklepie i w tej samej Kolekcji Klasyki. I to podniecenie, jak to wyglądało na moim PC, ogrywane i tak parę lat po premierze :E Fajne chwile.

PS

W programie GameBox jednymi z prowadzących byli Marcin Sońta i Paweł Truszczyński, teraz oboje związani są z Radiem Zet. Sońtę często słyszę w aucie, jak gdzieś tam radio sobie brzęczy, tylko o grach już nie opowiada ;)

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Zas napisał:

Nie, nie było mnie stać na nowe gry w pudełkach, w sumie na nowe gry w cyfrze też... szkoda mi pieniędzy, a częściowo też mnie nie stać. :E
Kupowałem pojedyńcze pudła dwa-trzy lata po premierze, więc trudno tu mówić o nowych grach.
Tzn niby było szczęście, ale już chyba większe z czytania CDA.

A widzisz trzeba bylo grac na poczatku lat 90, szedles do sklepu i na legalu kupowales nagrywane na dyskietki nielegalne gry na amige? A jeszcze wczesniej kasety do c64.

Opisow nie bylo zbyt wiele wiec czesto obrazek decydowal.

Dopiero jak wszedl Swiat Gier Komputerowych to czlowiek poznawal nowe tytuly i swiadomie "kupowal".

Chyba jedna z pierwszych oryginalow jaka pamietam z bratem kupilismy Diune i potem Diune 2, ojca rts. A dalej byl tez C&c, Red Alert, Diablo, Baldurs Gate, Fallout itd?

Ale jak mowisz ceny byly porabane, nawet jako mlody nastolatek, pamietam jak dziewczyna nie mogla sie nadziwic ile ja na Red Alerta na premiere wydalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sheeneek napisał:

A widzisz trzeba bylo grac na poczatku lat 90, szedles do sklepu i na legalu kupowales nagrywane na dyskietki nielegalne gry na amige? A jeszcze wczesniej kasety do c64.

Mało tego. TAK WYGLĄDAŁO POZYSKIWANIE SOFTU - WYŁĄCZNIE.
Taka była ówczesna świadomość. Nie było "oryginałów", nikt nimi nie handlował, wyłącznie pirat.
Zresztą... te lata temu, powszechnym było myślenie, że płacić, to ja mogę za sprzęt - a soft (?) - wiadomo, że to tylko dodatek. Albo free, albo kopiowanie ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Myst napisał:

Lepsze te demo niż te pierwsze nawet kawałek przeszedłem. :D

34 minuty temu, Sheeneek napisał:

A widzisz trzeba bylo grac na poczatku lat 90, szedles do sklepu i na legalu kupowales nagrywane na dyskietki nielegalne gry na amige? A jeszcze wczesniej kasety do c64.

Opisow nie bylo zbyt wiele wiec czesto obrazek decydowal.

Dopiero jak wszedl Swiat Gier Komputerowych to czlowiek poznawal nowe tytuly i swiadomie "kupowal".

Chyba jedna z pierwszych oryginalow jaka pamietam z bratem kupilismy Diune i potem Diune 2, ojca rts. A dalej byl tez C&c, Red Alert, Diablo, Baldurs Gate, Fallout itd?

Ale jak mowisz ceny byly porabane, nawet jako mlody nastolatek, pamietam jak dziewczyna nie mogla sie nadziwic ile ja na Red Alerta na premiere wydalem?

Ja pierwszą oryginalną grę kupiłem za kieszonkowe które dostałem od rodziców i wujasa jak byłem w DE z rodzicami na wakacjach w 1994 kupiłem wtedy Battlehawks 1942 pierwszą moją grę za 5 marek na PC w monachijskim Media Markt, pamiętam do dziś, szkoda że pudełka już nie ma, tylko dyskietka została. Na mojego 386SX/20 6MB RAM VGA i 80MB HDD którego też dostałem od wujasa. :E

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JeRRy_F3D napisał:

Mało tego. TAK WYGLĄDAŁO POZYSKIWANIE SOFTU - WYŁĄCZNIE.
Taka była ówczesna świadomość. Nie było "oryginałów", nikt nimi nie handlował, wyłącznie pirat.
Zresztą... te lata temu, powszechnym było myślenie, że płacić, to ja mogę za sprzęt - a soft (?) - wiadomo, że to tylko dodatek. Albo free, albo kopiowanie ;)

No dokladnie, nie dalo sie innaczej. W sumie to dzieki takiemu stanowi rzeczy i jak to sie zaczelo pozniej zmieniac powstal CDP.

Pamietam jak nie bylo mnie stac na wiecej dyskietek i byly gierki zajmujace ich 10-20 juz na pc to biegalem w ta i spowrotem do kolegi zgrywac.

2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Lepsze te demo niż te pierwsze nawet kawałek przeszedłem. :D

Ja pierwszą oryginalną grę kupiłem za kieszonkowe które dostałem od rodziców i wujasa jak byłem w DE z rodzicami na wakacjach w 1994 kupiłem wtedy Battlehawks 1942 pierwszą moją grę za 5 marek na PC w monachijskim Media Markt, pamiętam do dziś, szkoda że pudełka już nie ma, tylko dyskietka została. Na mojego 386SX/20 6MB RAM VGA i 80MB HDD którego też dostałem od wujasa. :E

Z DE tak mi sie skojarzylo jak kolega wrocil od babci z raichu z Daedalus Encounter na cd, to bylo gra/film interaktywny z Tia Carrere

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sheeneek napisał:

A widzisz trzeba bylo grac na poczatku lat 90, szedles do sklepu i na legalu kupowales nagrywane na dyskietki nielegalne gry na amige? A jeszcze wczesniej kasety do c64.

Opisow nie bylo zbyt wiele wiec czesto obrazek decydowal.

Dopiero jak wszedl Swiat Gier Komputerowych to czlowiek poznawal nowe tytuly i swiadomie "kupowal".

Chyba jedna z pierwszych oryginalow jaka pamietam z bratem kupilismy Diune i potem Diune 2, ojca rts. A dalej byl tez C&c, Red Alert, Diablo, Baldurs Gate, Fallout itd?

Ale jak mowisz ceny byly porabane, nawet jako mlody nastolatek, pamietam jak dziewczyna nie mogla sie nadziwic ile ja na Red Alerta na premiere wydalem?

No dokładnie tak było.Czlowiek miał wybór albo granie na piratach albo wcale.Ja pamiętam z Świat Gier Komputerowych Cannon Fodder.Chyba w 94 roku wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sheeneek napisał:

Chyba jedna z pierwszych oryginalow jaka pamietam z bratem kupilismy Diune i potem Diune 2

7609763.6.jpg

Dune 2000 4EVER :] spędzone setki godzin. W jednym roku (1998) mieliśmy dwa hity RTS, Dune 2000 i parę miesięcy wcześniej intergalaktyczny hicior - Starcraft :yuppie:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...