Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Tu tez jakas tam w questach jest, aczkolwiek zgadza sie, F4 przy tym to miszcz.

O nowych falloutch chyba nic nie wiadomo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

Na bezrybiu...?

No dokładnie, F4 też mi się bardziej podobał ale na dzień dzisiejszy i tak nie ma gry z takim explore jak F76, no i jakiś tam klimat jest.

Ja tu nawet na fabułę nie zwacam uwagi za bardzo, samo poznawanie nowych miejsc mi starcza zwłaszcza że to mam w abo a nie płaciłem pełnej kwoty.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, ODIN85 napisał:

Bf 2042.

Coś nowego, a nie kolejny reskin BF3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bbandi napisał:

No dokładnie, F4 też mi się bardziej podobał ale na dzień dzisiejszy i tak nie ma gry z takim explore jak F76, no i jakiś tam klimat jest.

Ja tu nawet na fabułę nie zwacam uwagi za bardzo, samo poznawanie nowych miejsc mi starcza zwłaszcza że to mam w abo a nie płaciłem pełnej kwoty.

 

 

Za 4zł to można pograć, ale są ludzie którzy jeszcze płacą subskrypcję w tej grze, masakra. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2021 o 21:02, Sheeneek napisał:

O nowych falloutch chyba nic nie wiadomo? 

Biorąc pod uwagę, że Starfield to ma być 2022, a TES6 pewnie 23 albo i 24 to Fallout jest odległym tematem.

2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

No i to jest dobra wiadomość, może wreszcie innych to ruszy do nie używania tego gówna.

Rzecz w tym, że oni mają problem z implementacją bo zbyt późno się za to zabrali. Zobacz jak przy tym chwali ile daje przy premierze.

Denuvo się nigdzie nie wybiera.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale PES umarł śmiercią wariatów z Konami. Teraz Fifa może robić co chce, nie ma konkurencji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do Skyrima - ogólnie to mam w nim 120h i wątek główny ukończony, ale zostało jeszcze dokończyć drugi dodatek no i sporo jeszcze zadań pobocznych.

Ta buława dała mi okrutne zadanie po wykonaniu którego mogłem ją dzierżyć ?

e078bd9c9b2dcbc3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz tak otwieram GOGa bo mam wszystko połączone razem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale moja karta graficzna przy CS jak mecz zagrałem miała 77 a jak były upały to nawet 80 "C. Po zmianie krzywej wentylatora temperatury trzymają się ładnie 71 "C.  Miał ktoś przypadek że karta graficzna grzała się przy CS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2021 o 10:29, Reddzik napisał:

Niestety ale PES umarł śmiercią wariatów z Konami. Teraz Fifa może robić co chce, nie ma konkurencji.

A wlasnie, ze dobrze robia. Probuja czegos nowego. Oby tylko nie skonczylo sie klonem FUTa z fizyka z PESA :D  Fifa jedzie na jednym silniku od 2011. Dodaje tylko nowe animacje, sklady, fixuja bugi i wprowadzaja nowe. Generalnie niemialbym nic przeciwko gdyby co roku nie kazali sobie za to placic az 150zl. PES nie dal rady nawet chociaz troche zblizyc sie do nich pod wzgledem technologicznym ani liczby graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kepler334 napisał:

A wlasnie, ze dobrze robia. Probuja czegos nowego. Oby tylko nie skonczylo sie klonem FUTa z fizyka z PESA :D  Fifa jedzie na jednym silniku od 2011. Dodaje tylko nowe animacje, sklady, fixuja bugi i wprowadzaja nowe. Generalnie niemialbym nic przeciwko gdyby co roku nie kazali sobie za to placic az 150zl. PES nie dal rady nawet chociaz troche zblizyc sie do nich pod wzgledem technologicznym ani liczby graczy

Ja nie grywam w żadne FUTy i MyCluby, jak już to czasem towarzysko, ewentualnie jakiś zwykły mecz online bez "kart", w PES19 grałem turnieju online na pewnym forum, ale PES21 nie ruszyłem i grywam sobie w Master League, online mnie mało interesuje, czy będzie lepiej to się okaże, ale wątpię, nie wróżę nic dobrego, szczególnie że wersja PC nie będzie miała lepszej oprawy, dopiero z czasem - jak im się zechce.
PES21 z modami, z gameplayem jest o niebo lepszy i grywalniejszy, w najgorszym razie zostaje granie w PES6

A i to całe tzw eFootball to idzie w mikropłatności, DLC za to, za tamto, a może jeszcze to, dawaj kasę:szczerbaty:

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reddzik zawsze można grać w Sensible Soccer 96/97 z modem SS 2020/21 który jest non stop ulepszany i uaktualniany. :D

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stjepan666 tez dobra myśl, czemu nie, dla mnie jak nowa, bo mało grałem w tą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Reddzik napisał:

@Stjepan666 tez dobra myśl, czemu nie, dla mnie jak nowa, bo mało grałem w tą grę

W tej grze można grać meczyki, a nawet bawić się w menadżera, jak kto woli, to jest matka i ojciec komputerowej piłki kopanej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...