Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, azgan napisał:

Procesory Intel Alder Lake nie będą działać z wieloma starszymi grami przez DRM jak Denuvo https://ithardware.pl/aktualnosci/procesory_intel_alder_lake_nie_beda_dzialac_z_wieloma_starszymi_grami_przez_drm_jak_denuvo-18220.html

To jest pewnie powiązane z TPM 2.0 i Windows 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, azgan napisał:

Procesory Intel Alder Lake nie będą działać z wieloma starszymi grami przez DRM jak Denuvo https://ithardware.pl/aktualnosci/procesory_intel_alder_lake_nie_beda_dzialac_z_wieloma_starszymi_grami_przez_drm_jak_denuvo-18220.html

Cytat

Nie martwcie się. Wydawcy pewnie wypuszczą remastera, za którego zapłacicie jeszcze raz i wszystko będzie śmigać jak należy.

:rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ODIN85 napisał:

No i super. Pewnie całkiem wywalą Denuvo z tych gier:thumbup:

Na pewno wydawcy będą chcieli płacić developerą za dodatkową robotę z wywalaniem DRM z wszystkich starych gier co równoznaczne jest z wprowadzeniem stosownej aktualizacji. Już pomijam że nawet w tekście się do tego odnieśli :E

CYTAT:

"nadchodzących procesorów Alder Lake 12. generacji, z którego wynika, że rozwiązania DRM, takie jak Denuvo mogą nie pozwalać uruchomić starszych gier, o ile nie zostaną zaktualizowane. Problem w tym, że mało kto będzie chciał aktualizować starsze tytuły".

Może kiedyś jak trafią na GOG'a to tak się stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie.Koreański soulslike.Chetnie zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, ja tak samo. Żadnego soul-like nie przeszedłem. Męczy mnie jeszcze DS3.  Poza tym czy to będzie souls-like? Nie wiadomo. A druga sprawa, że tych projektów ostatnio pełno, pokazują jakieś CGI, dema techniczne, ale o premierze czy samej grze nic nie wiadomo i czy w ogóle wyjdą.  Koreańskie gry to w dużej mierze gry MMO, totalnie nie dla mnie ten gatunek. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ściereczka do czyszczenia sprzętów fapple za 99zł

Jak obrzeża ściereczki będą miały podświetlenie Aura RGB to się zastanowię ? 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nie sprzedają nadgryzionych jabłek do jedzenia dla swoich fanów. Oczywiście w "fanowskiej" cenie :E 

Apple-Logo--ipad-wallpaper-ilikewallpape

Edit1:

-Poproszę kilogram jabłuszek.

-Jakich? Gala? Reneta? 

-Dżobsów panie dej.

 

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Edit1:

-Poproszę kilogram jabłuszek.

-Jakich? Gala? Reneta? 

-Dżobsów panie dej.

Idę kiedyś do pracy a tu dziadek kupuje jabłka na straganie i mówi do sprzedawcy:


Panie winne te jabłka?

A sprzedawca: winne, winne ...

A ja sobie myślę: a co im te jabłka tak zawiniły ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

A ja mam zwykłą mikrofibrę za 5zł?

Bidok.:glaszcze:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wymyśliłem, wczoraj leżąc w łóżku historyjkę że Lincoln Clay może być kumplem starego C. J. z GTA San Andreas i się znali, służyli razem w Wietnamie. Takie tam. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już za chwilę nowe RTX'y 30X0 SUPER oraz 40X0 

Bitcoin mocno w górę – w absolutny rekord historii kryptowaluty https://www.benchmark.pl/aktualnosci/kurs-bitcoin-mocno-w-gore-kryptowaluta-notuje-nowy-rekord-ath.html

górnicy będą zachwyceni :E

 

Na PPC jest jakiś news o wstrzymaniu produkcji przez NV czy coś. Nawet nie chcę mi się tego dokładnie czytać. Ogólnie rynek PC jak dla mnie przestaje istnieć. Chora sytuacja z grafikami od roku (?), do tego baza również drożeje, płyty na chipsetach B za ok. 600zł, bez jaj. PC master wysokich cen dla elity wyłącznie z tego się robi. Konsola, to poważnie dobre rozwiązanie. Tańsze, wszystko pójdzie bez zmian sprzętu, jakość obrazu wystarczająco dobra. Wszystko co trzeba dla większości ludzi.

Mam jeszcze PC na i5-6600 z GTX-em 1060 i nie widzi mi się tego wymieniać. Ceny są chore i idą wyłącznie w złą stronę. Akurat najnowszych tytułów nie mam, ale jakby co to raczej wyłącznie konsola będzie mnie interesowała. I tak mam pada przy PC, więc to nie będzie problem jakby co.

Trudno się z tym nie zgodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan znasz historię trochę, to patrz:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tulipomania

to się powtórzy na większą skalę niż wtedy, żadna bańka nie trwa wiecznie, a takie Chiny inwestują w prawdziwe złoża i technologie by mieć prawdziwy twardy pieniądz z tego, a nie spekulacje.

Ja czekam aż im się surowce do produkcji czipów skończą wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów, tylko ci co inwestowali w górnictwo kosmiczne będą je posiadali i będą je drogo sprzedawać, nvidia, intel, amd, fapple nic nie wyprodukuje bez metali ziem rzadkich.

 

 

Ktoś czeka na tą grę? Zastanawiam się nad wzięciem, po ograniu demka, wygląda jaka powinna być gra pt.: King's Bounty 2.
https://store.steampowered.com/app/1287840/Disciples_Liberation/

Szkoda że tylko single player, ja czekam, ale poczekam najpierw na recenzje.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest przenoszenie wszystkiego do Chin. Nie tylko rynek PC oberwał teraz mocno, ale i rynek motoryzacyjny. Wszyscy wszystko przenoszą do Chin, "bo taniej". To się mści obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

@azgan znasz historię trochę, to patrz:

Historia bywa zwodnicza :E

"The 1637 event gained popular attention in 1841 with the publication of the book Extraordinary Popular Delusions and the Madness of Crowds, written by Scottish journalist Charles Mackay, who wrote that at one point 5 hectares (12 acres) of land were offered for a Semper Augustus bulb.[13] Mackay claimed that many investors were ruined by the fall in prices, and Dutch commerce suffered a severe shock. Although Mackay's book is a classic, his account is contested. Many modern scholars feel that the mania was not as extraordinary as Mackay described and argue that not enough price data is available to prove that a tulip bulb bubble actually occurred.

Research is difficult because of the limited economic data from the 1630s, much of which come from biased and speculative sources.[11][12] Some modern economists have proposed rational explanations, rather than a speculative mania, for the rise and fall in prices. For example, other flowers, such as the hyacinth, also had high initial prices at the time of their introduction, which then fell as the plants were propagated. The high asset prices may also have been driven by expectations of a parliamentary decree that contracts could be voided for a small cost, thus lowering the risk to buyers. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...