Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nikt nie zarobił tyle kasiory by kupić 1g antymaterii, dzisiaj najdroższa substancja na świecie, 1g kosztuje 100 miliardów USD. :E Terra-formacja Marsa, to są tryliony USD, wybudowanie pierścienia Nivena wokół Słońca to też tryliony dolarów. :E

Edytowane przez Stjepan666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Jeszcze nikt nie zarobił tyle kasiory by kupić 1g antymaterii, dzisiaj najdroższa substancja na świecie, 1g kosztuje 100 miliardów USD. :E

Musk moze 2g kupic, tak samo jak i Bezos?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sheeneek napisał:

Musk moze 2g kupic, tak samo jak i Bezos?

Niech spróbują ludzi na Alfa-Centuari zawieść, tak to są tryliony USD, jest jeszcze wiele rzeczy w skali kosmicznej warte więcej niż PKB całej Ziemi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Niech spróbują ludzi na Alfa-Centuari zawieść, tak to są tryliony USD, jest jeszcze wiele rzeczy w skali kosmicznej warte więcej niż PKB całej Ziemi. :D

Taa... narazie niech na marsa doleca zalogowo...

Zostajac przy temacie Webb juz prawie na L2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Taa... narazie niech na marsa doleca zalogowo...

Zostajac przy temacie Webb juz prawie na L2?

Wiadomo, za kilka dni tam będzie, ale ludzkość w skali kosmicznej jest pyłkiem, nic nie znaczymy, wyobrażasz sobie cywilizacje galaktyczne co potrafią, żadne krypto, NFT, nas nie definiuje, bo nie zbieramy zasobów nawet z księżyców i asteroidów z naszego rodzimego układu i naszej gwizdy, jesteśmy w dupie i to głębokiej póki co.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Wiadomo, za kilka dni tam będzie, ale ludzkość w skali kosmicznej jest pyłkiem, nic nie znaczymy, wyobrażasz sobie cywilizacje galaktyczne co potrafią, żadne krypto, NFT, nas nie definiuje, bo nie zbieramy zasobów nawet z księżyców i asteroidów z naszego rodzimego układu i naszej gwizdy, jesteśmy w dupie i to głębokiej póki co.

Ja jestem optymista, ciesz sie ze zaszlismy dalej niz dinozaury?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja jestem optymista, ciesz sie ze zaszlismy dalej niz dinozaury?

Po nas masz super cywilizacje  multi planetarne, potem cywilizacje galaktyczne które są na tak zaawansowanym poziomie że do wyprodukowania RTX 3090 potrzebują tylko energii, potrafią zarządzać atomami na poziomie atomowym. Na końcu potrafisz kontrolować czasoprzestrzeń, kwarki, leptony, bozony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sheeneek napisał:

Ja jestem optymista, ciesz sie ze zaszlismy dalej niz dinozaury?

Ja to tak tutaj tylko zostawię :

 

i1OacJvPXSLTsoJi.jpg

?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić demo Tiny Thor na steamie - gra w stylu nesa i fajne rzucanie młotem

8351bb34ad83123d.jpg

 

55fb29887584dfb7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bbandi napisał:

Polecam sprawdzić demo Tiny Thor na steamie - gra w stylu nesa i fajne rzucanie młotem

8351bb34ad83123d.jpg

 

55fb29887584dfb7.jpg

Świetna gierka :)

 

23 minuty temu, Stjepan666 napisał:

272328121_2013358975489999_1119108770961272187159_2013358948823335_5373545670455

:E

Typowe Polskie miasto ... reklamy wszędzie gdzie się da .. jak 15 lat temu przyleciałem do Szkocji to dostałem szoku, że nie ma wszędzie reklam, bilbordów etc. W Warszawie metro wygląda jak jedna wielka reklama, TV z reklamami, na ścianach wagonów reklamy, nad poręczami reklamy, nawet reklamy na podłodze ... gdzie nie spojrzysz reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slitzer napisał:

Świetna gierka :)

 

Typowe Polskie miasto ... reklamy wszędzie gdzie się da .. jak 15 lat temu przyleciałem do Szkocji to dostałem szoku, że nie ma wszędzie reklam, bilbordów etc. W Warszawie metro wygląda jak jedna wielka reklama, TV z reklamami, na ścianach wagonów reklamy, nad poręczami reklamy, nawet reklamy na podłodze ... gdzie nie spojrzysz reklama.

Wiadomo, teraz już tyle reklam nie ma, przynajmniej w moim mieście. A teraz co nie co o incydencie we włoskim senacie online. :E

272290765_6908355792570523_8100308938364

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, AndrzejTrg napisał:

QKwz4wKWHdBwv9bO.jpg

Ja jeszcze włączam płyty jak ripuje CD-Audio na mp3 by mieć na telefonie później do słuchania, nagrywarkę DVD w kompie mam cały czas, a w  lapku BR. :D

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Ja jeszcze włączam płyty jak ripuje CD-Audio na mp3 by mieć na telefonie później do słuchania, nagrywarkę DVD w kompie mam cały czas, a w  lapku BR. :D

Też tak robię :D Spotifaje to nie dla mnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za syf :E A na steam DE zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lukadd napisał:

Co za syf :E A na steam DE zbanowane.

Ja Ty tam grasz w tych Niemczech z tą cenzurą na gry? VPN używasz? Teraz w DL2 wycieli chyba 6 GB danych na DE. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta vpn to podstawa :E

Wolf ze swastykami bo te w wersji de wycięte. Nawet sleeping dogs w wersji Definitive miał swojego czasu bana bo niby za brutalny. Ale vpn na cały świat się przydaje dzisiaj. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukadd napisał:

Ta vpn to podstawa :E

Wolf ze swastykami bo te w wersji de wycięte. Nawet sleeping dogs w wersji Definitive miał swojego czasu bana bo niby za brutalny. Ale vpn na cały świat się przydaje dzisiaj. 

Pamiętam Carmageddona wersje DE z robotami i zieloną krwią. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wystarczy kupić grę np z cdkeys czy z innych źródeł i nie powinno być cenzury, bo każdy klucz ma swój region.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nasi urzędasy nie zajęli się czymś takim jak cenzura w grach.  Chore, aby narzuć twórcą co może być zawarte, a co nie. Szczególnie, że takie gry nieco brutalniejsze gry są kierowane raczej do widzów dorosłych.  Przecież niektóre gry tracą zupełnie na odbiorze. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Reddzik napisał:

Ale wystarczy kupić grę np z cdkeys czy z innych źródeł i nie powinno być cenzury, bo każdy klucz ma swój region.

No i tak się kupuje. Tylko żeby aktywować taki klucz musisz przez vpn bo inaczej jest zablokowany na określony region w tym wypadku DE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...