Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

Czyszczenie ciastek nie pomogło? Strach się bać!

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zas napisał:

Czyszczenie ciastek nie pomogło? Strach się bać!

Konto to konto, ważne że nowa maszyna jest i mogę dalej grać, ale CP2077 i tak sobie odpuszczę na później niech oni tą grę naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu GTA w 2D w klimatach Cyberpunk demo niedługo na steam.

I jeszcze jedna wiadomość dla fanów panny Croft, kolejny Tomb Raider połączy nowe gry z serii z klasycznymi.

https://www.vg247.com/2021/01/28/tomb-raider-unify-timelines/

Edytowane przez Stjepan666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Już nie pamiętam wczoraj z tym walczyłem dałem sobie spokój.

Próbowałeś tego "Na "nowym" forum loginem jest stara nazwa wyświetlana, a nie stary login."

Ew. link do tematu

 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, huudy napisał:

pierwsza gra za własne pieniądze - MDK :E 

Genialna gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do Dead Space 3, ale ta gra się trzyma, graficznie daje rade a w swoim czasie była jedną z bardziej zaawansowanych graficznie - teraz sobie pykam w DSR 4k i z fanowskim spolszczeniem, gameplay też przyjemny i świetnie zrealizowane motion capture i qte. Etapy w kosmosie, próżni cudo no i bohater ma coś do powiedzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bbandi napisał:

Powróciłem do Dead Space 3, ale ta gra się trzyma, graficznie daje rade a w swoim czasie była jedną z bardziej zaawansowanych graficznie - teraz sobie pykam w DSR 4k i z fanowskim spolszczeniem, gameplay też przyjemny i świetnie zrealizowane motion capture i qte. Etapy w kosmosie, próżni cudo no i bohater ma coś do powiedzenia.

To mnie zachęciłeś do ponownego podejścia ;) 

Jeśli ktoś poza podstawką ma ochotę na dodatek fabularny to polonizacja jest na forum GPP :) 

https://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=3389

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem do GTAV, teraz mam na High 60fps, kurde ta gra ma 5 lat i tak jak Wisiek 3 wygląda bardzo dobrze nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bbandi napisał:

Powróciłem do Dead Space 3, ale ta gra się trzyma, graficznie daje rade a w swoim czasie była jedną z bardziej zaawansowanych graficznie.

Dead Space 3 to moja "gra wzorzec" (nadal ładna grafika a zarazem dobra optymalizacja) jeżeli chodzi o APU i zintegrowane w nich grafiki Vega, kiedy będą na tyle mocne że utrzymają Dead Space 3 na max ustawieniach 1080p w stabilnym 60fps. Jeszcze tego nie potrafią :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja DS3 zainstalowałem z nudów bo chciałem zobaczyć  jak po latach będzie wyglądać na obecnym sprzęcie i ... już prawie kończe podstawke ? mam w DSR 4k 130 - 164 fps wszystko max, ponowny lot i rozbicie statkiem zrobiło na  mnie mega wrażenie -  piękne te scenki porobili

Dobra po pracy trzeba odpocząć przed telewizorem

eb47087736ea3d60.jpg

To był sprzęt a nie te oledy ?

 

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timmy to prezes Epic Store, który to sam żądał gier na czasową wyłączność, co skutkowało brakiem realnej konkurencji na rynku PC i na pewno o dobro graczy i niskie ceny tutaj chodzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdają cos za darmo? :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne zaskoczenie. Jak i żadna strata :E

20 godzin temu, Stjepan666 napisał:

30 lat z ID.

Fajnie. Ja jestem po lekturze Masters of Doom i to jest naprawdę świetna książka. Można się było dowiedzieć masy ciekawych rzeczy o historii id Software właśnie czy samym Romero i Carmacku.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem koncepcji tej "kupki wstydu", jak mnie coś interesuje - to gram, gier na zaś nie kolekcjonuje nawet jak są na przecenach za groszę "bo moze zagram", albo gra mnie interesuje i gram, albo nie i może być za 5gr to nie wemzę bo po co mi ona
naprawdę dobrych gier nie ma tak dużo a na średniaki albo tylko dobre i tak nie mam czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

2 minuty temu, bleidd napisał:

gier na zaś nie kolekcjonuje nawet jak są na przecenach za groszę "bo moze zagram"

no właśnie Ty nie, za to ile to razy kupiło się bundla, bo była jedna naprawdę fajna gra i 8 średniaków? :E ja się już pogodziłem z faktem, że moja kupka to ponad 500 pozycji których nigdy nawet nie odpalę, trudno.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym w No Man's Sky, kiedyś grałem w "demo" korci mnie ta gra, tylko czy ona ma jakiś end game? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...