Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Wasnie, za co?
To byl gosc specjalnej troski (ale specjalnej od lat), wiec?

Właśnie za całokształt. Z tego co pamiętam tylko w tym roku miał 3 x miesięczne bany na opamiętanie + możliwe, że jeszcze jakieś krótsze.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która platforma do gier jest najbardziej opłacalna? PC, Playstation, Switch czy Xbox?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 16:13, 60fps napisał:

Która platforma do gier jest najbardziej opłacalna? PC, Playstation, Switch czy Xbox?

 

Spada dostępność kart graficznych od AMD i NVIDII, a ceny idą w górę. Propozycje od Czerwonych kosztują już średnio 201% MSRP https://www.purepc.pl/spada-dostepnosc-kart-graficznych-od-amd-i-nvidii-a-ceny-ida-w-gore-propozycje-od-czerwonych-kosztuja-juz-srednio-201-msrp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

Spada dostępność kart graficznych od AMD i NVIDII, a ceny idą w górę. Propozycje od Czerwonych kosztują już średnio 201% MSRP https://www.purepc.pl/spada-dostepnosc-kart-graficznych-od-amd-i-nvidii-a-ceny-ida-w-gore-propozycje-od-czerwonych-kosztuja-juz-srednio-201-msrp

Słaba dostępność również wynika z tego, że nvidia jak i amd wstrzymują dostawy by było ich jak najmniej a ceny by dalej rosły.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, azgan napisał:

Spada dostępność kart graficznych od AMD i NVIDII, a ceny idą w górę. Propozycje od Czerwonych kosztują już średnio 201% MSRP https://www.purepc.pl/spada-dostepnosc-kart-graficznych-od-amd-i-nvidii-a-ceny-ida-w-gore-propozycje-od-czerwonych-kosztuja-juz-srednio-201-msrp

Tak słabo czemu nie 20000000% MSRP RTX 3090 tylko za 1mln $. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Stjepan666 napisał:

Tak słabo czemu nie 20000000% MSRP RTX 3090 tylko za 1mln $. :E

Spokojnie, dojdziemy do tego :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Spokojnie, dojdziemy do tego :E 

BTC 10^100 $, a ETH 1 mld $. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Stjepan666 napisał:

Tak słabo czemu nie 20000000% MSRP RTX 3090 tylko za 1mln $. :E

Wszystko przed nami :E

Inflacja może się utrwalić. Polska bardziej zagrożona niż inne kraje https://www.money.pl/gospodarka/inflacja-moze-sie-utrwalic-polska-bardziej-zagrozona-niz-inne-kraje-6698346741029600a.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem tyle odnośnie pandemii, maseczek, szczepionek, zmów cenowych i ogólnego ruchania obywatela w każdym państwie:

80734967.jpg

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w Brothers in Arms: Hell's Highway - całkiem fajna gierka, ma klimat, szkoda że porzucili serię.

59dcceed0a5c1679.jpg

 

 

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Stjepan666 napisał:

BTC 10^100 $, a ETH 1 mld $. :E

I być tu człowieku mONDrym!
Kompletnie nieprzewidywalny rynek.
Dopiero co mocowałem się z faktem, jak tu sprzedać 3070 nonLHR.
Wystarczyło z nerwami na wodzy przytrzymać ją w szafce i dziś kupiłbym sobie używane auto za nią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

 

I być tu człowieku mONDrym!
Kompletnie nieprzewidywalny rynek.
Dopiero co mocowałem się z faktem, jak tu sprzedać 3070 nonLHR.
Wystarczyło z nerwami na wodzy przytrzymać ją w szafce i dziś kupiłbym sobie używane auto za nią ;)

A nie nowe Lamborghini za 10 mln $. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, azgan napisał:

Spada dostępność kart graficznych od AMD i NVIDII, a ceny idą w górę. Propozycje od Czerwonych kosztują już średnio 201% MSRP https://www.purepc.pl/spada-dostepnosc-kart-graficznych-od-amd-i-nvidii-a-ceny-ida-w-gore-propozycje-od-czerwonych-kosztuja-juz-srednio-201-msrp

Dzisiaj sprzedałem (w 20 min) 5700xt za 3700 zł, za kartę która kupiłem 1,5 roku temu za 2k. :E  Kupie sobie 3060ti/3070 ti. :wiggle:

 

Tylko nie mam  jak teraz grać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Dzisiaj sprzedałem (w 20 min) 5700xt za 3700 zł, za kartę która kupiłem 1,5 roku temu za 2k. :E  Kupie sobie 3060ti/3070 ti. :wiggle:

 

Tylko nie mam  jak teraz grać. :(

Dorzuć do tych 3.7k zł jakieś 5kzł i ci sprzedam 3080 non LHR - odkopiesz se różnicę, a przy okazji będziesz mógł rozdziewiczyć kartę i zmienić jej termopady z fabrycznych na "kastomowe" - a za dziewictwo to się płaci ekstra!:pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Pioneer83 napisał:

Dorzuć do tych 3.7k zł jakieś 5kzł i ci sprzedam 3080 non LHR - odkopiesz se różnicę, a przy okazji będziesz mógł rozdziewiczyć kartę i zmienić jej termopady z fabrycznych na "kastomowe" - a za dziewictwo to się płaci ekstra!:pimp:

Jedna karta do kopania to mało, na allegro sprzedają koparki które mają 240 sztuk RTX 3090 do kopania za parę milionów złotych. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

Jedna karta do kopania to mało, na allegro sprzedają koparki które mają 240 sztuk RTX 3090 do kopania za parę milionów złotych. :E

Ale chłopina ma tylko 3.7k zł, więc koparkę z 240 kart zbuduje, jak wsadzi tam 240 sztuk S3 Virge-a.:lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, joloxx9 napisał:

Ja tylko powiem tyle odnośnie pandemii, maseczek, szczepionek, zmów cenowych i ogólnego ruchania obywatela w każdym państwie:

80734967.jpg

Widzę, że jesteś optymistą :E  A ja coraz mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2021 o 19:54, Crew 900 napisał:

Słaba dostępność również wynika z tego, że nvidia jak i amd wstrzymują dostawy by było ich jak najmniej a ceny by dalej rosły.

To też ale nie tylko :E

Producenci, dystrybutorzy i sklepy sami zawyżają ceny kart graficznych niczym najgorsi spekulanci https://ithardware.pl/aktualnosci/producenci_dystrybutorzy_i_sklepy_sami_zawyzaja_ceny_kart_graficznych_niczym_najgorsi_spekulanci-18418.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, azgan napisał:

To też ale nie tylko :E

Producenci, dystrybutorzy i sklepy sami zawyżają ceny kart graficznych niczym najgorsi spekulanci https://ithardware.pl/aktualnosci/producenci_dystrybutorzy_i_sklepy_sami_zawyzaja_ceny_kart_graficznych_niczym_najgorsi_spekulanci-18418.html

 

Czemu od razu tak nie zawyżają RTX3060 po 175000$, RTX 3090 po 1300000$ tak słabo zawyżają. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts 2:cool:

 

W jakie gry na integrze mogę pograć, tak chociaż w 30 fps? Mam intel u630. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...