Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

187260980_10159682263381042_442576578809

Jeszcze pamiętam jak demo HoMM V ogrywałem na Athlonie XP 2000+, 1GB RAM i FX5200. :E 

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HoM&M V było świetną grą i spędził bym z nią zdecydowanie więcej czasu gdyby nie jeden szczegół... Przekazywanie tur AI na jakiejś większej losowej mapie to była mordęga. Nawet teraz na Ryzenie 1600 trwa to zdecydowanie zbyt długo, żeby poświęcał swój czas na granie w ten tytuł :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Lukass_22 napisał:

HoM&M V było świetną grą i spędził bym z nią zdecydowanie więcej czasu gdyby nie jeden szczegół... Przekazywanie tur AI na jakiejś większej losowej mapie to była mordęga. Nawet teraz na Ryzenie 1600 trwa to zdecydowanie zbyt długo, żeby poświęcał swój czas na granie w ten tytuł :/

Jak dobrze pamiętam był na to mod. 

5 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Smutne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, BestShoter napisał:

gral ktos z was w Disciples 2 ?

Grał i przeszedł Powrót Galleana i Bunt Elfów, a co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry grami ale powiem szczerze że granie przez GFN w cities skylines na padzie na telefonie to jakies nieporozumienie 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes - Official Teaser Trailer

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 18.05.2021 o 10:52, Stjepan666 napisał:

Wiesiek 2 10 lat od premiery minęło dzisiaj. :D

187485243_2920208708222656_6832748318722

https://thewitcher.com/pl/news/38288/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-ma-juz-10-lat

Uwielbiam tą cześć. 6 razy ją przechodziłem. :D Pamiętam jak pierwszy raz grałem to w jakości medium, bo mnie było stać na lepszego PC wtedy, ale z 3 lata temu to już na max odpaliłem z Uber próbkowaniem i to było nowe doświadczenie. :E  
Poza tym te wybory moralne z twistem historii i podziałem na frakcje były genialne. Szkoda, że więcej gier w ten sposób nie powstało.  Uważam też, że wiele rzeczy było o wiele lepiej zrobionych niż w W3. Jak w/w , fabuła, postacie czy wrogowie. Trzeci Wiesiek wchodząc w open-world wiele stracił. 

22 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Widziałem całkiem nieźle to wygląda.

Całkiem nieźle dostaje także po tyłku framrate. :E 
Ciekawostka jak RT. I nie wiem czemu wciąż dąrzą do foto realistycznej grafice, jak fizyka, SI stanęła w miejscu od dekady. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Uwielbiam tą cześć. 6 razy ją przechodziłem. :D Pamiętam jak pierwszy raz grałem to w jakości medium, bo mnie było stać na lepszego PC wtedy, ale z 3 lata temu to już na max odpaliłem z Uber próbkowaniem i to było nowe doświadczenie. :E  
Poza tym te wybory moralne z twistem historii i podziałem na frakcje były genialne. Szkoda, że więcej gier w ten sposób nie powstało.  Uważam też, że wiele rzeczy było o wiele lepiej zrobionych niż w W3. Jak w/w , fabuła, postacie czy wrogowie. Trzeci Wiesiek wchodząc w open-world wiele stracił. 

Całkiem nieźle dostaje także po tyłku framrate. :E 
Ciekawostka jak RT. I nie wiem czemu wciąż dąrzą do foto realistycznej grafice, jak fizyka, SI stanęła w miejscu od dekady. 

Ja też na medium pierwszy raz grałem w pirata, dawno temu, teraz mam 2x oryginał pudełko i GOG. :E 

Pewnie dlatego że grafika się najlepiej sprzedaje. :E  Tak jak piękne kobiece ciało. :E  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sasha chociaż grała w normalne gry, te tylko świecą cyckami i pluskają się w wodzie. :E  Bardzo mnie dziwi popularność takich kanałów, a jeszcze bardziej, że ktoś im za to płaci. :E  Twich zszedł na dno, to miał być portal dla graczy, a nie kolejne onlyfans. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Sasha chociaż grała w normalne gry, te tylko świecą cyckami i pluskają się w wodzie. :E  Bardzo mnie dziwi popularność takich kanałów, a jeszcze bardziej, że ktoś im za to płaci. :E  Twich zszedł na dno, to miał być portal dla graczy, a nie kolejne onlyfans. 

No i Sasha to kultowa aktorka kina dla dorosłych, swoje zrobiła. :E  Ja ją bardziej "szanuję" niż te pindy które pokazują cycki na twitchu, na OnlyFans te pindy mają konkurencję mocną, bo tam też profesjonalne aktorki filmów dla dorosłych mają swoje kanały. :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, tak WYBITNA aktorka. :E  Była. Chyba także podkładała głos do jakiejś gry. 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Jaycob napisał:

Tak, tak WYBITNA aktorka. :E 

Nawet jest na Netflix dokument o niej i innych z "branży" to co chcesz, każdy ją zna, wszyscy. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki tytuł? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

50 twarzy Sashy Grey :E 

13 minut temu, Stjepan666 napisał:

No i Sasha to kultowa aktorka kina dla dorosłych, swoje zrobiła. :E  

Grzechem byłoby zaprzeczyć. Idealnie wpisuje się w treść powiedzenia "kto wypina tego wina" 🤣

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Obejrzę przy okazji. :E Niech lepiej się skupią na dobrych filmach i serialach, bo to im cienko idzie. HBO wymiata ich moim zdaniem, ale natomiast w jakość to mają fatalną i archaiczny odtwarzacz. Może w HBO Max to się zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi