Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

EGS dostał koszyk po 3 latach czekania :szczerbaty:

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, azgan napisał:

EGS dostał koszyk po 3 latach czekania :szczerbaty:

To teraz dodaj FF7 Remake + Forspoken do koszyka, będzie pierwsza taka okazja zabulić ponad 600zł za dwie gry 😱

• Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie zauważyłem, że nie ma tam koszyka. Odbieram głownie darmówki. :E I raz na rok coś tam kupie w promocji i kuponem.;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.12.2021 o 20:26, Stjepan666 napisał:

Dziś Doom kończy 28 lat. :D

Swoją drogą ciekawe co z tym serialem Masters of Doom na podstawie książki Davida Kushnera o identycznym tytule. Coś cicho się o nim zrobiło. Sama księga to świetna lektura, polecam.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Jeszcze czekam na chińczyków też mają w przyszłym roku wysmażyć swoje GPU, co 4 graczy to nie dwóch, kiedyś było ich więcej nawet, Matrox, S3, 3DFX, ATI, NVidia, Trident, Intel.

Ale co prezentowały? Niestety nic. Wygrywa najsilniejszy i najbogatszych 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy ma może ktoś z was kompletny spis gier jakie były w każdej możliwej edycji Extra Klasyka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że strona czasopisma CDA zmieniła się na jakąś nową w fazie beta. Tylko coś nie chce się u mnie załadować, jest tło i bloczki, ale puste, nie ma treści. Coś nie pykło chyba :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Pawelek6 napisał:

Widzę, że strona czasopisma CDA zmieniła się na jakąś nową w fazie beta. Tylko coś nie chce się u mnie załadować, jest tło i bloczki, ale puste, nie ma treści. Coś nie pykło chyba :lol2:

Piszą że trwa aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę ni w pic ni w cyc jeśli ktoś za genezę Silent Hill...

Po pierwsze w Silent Hill 1 to nie była mgła tylko dym, a padający tam śnieg to nie śnieg tylko popiół z pożaru co jest odniesieniem do amerykańskiego miasteczka Centralia w stanie Pensylwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, caleb59 napisał:

Po pierwsze w Silent Hill 1 to nie była mgła tylko dym, a padający tam śnieg to nie śnieg tylko popiół z pożaru co jest odniesieniem do amerykańskiego miasteczka Centralia w stanie Pensylwania.

a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

• Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę trzeźwo myślący i sprowadzający na ziemię takich co bujają w obłokach. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Rafalxxx napisał:

a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

No dokładnie - ja nie wiem po co on na tym forum siedzi, stare gry: drewno, nowe go nie cieszą, wszystko źle i szukanie wszędzie problemu.

Proponuję zmienić avatar

Maciej Janecki (maciejjanecki) — profil | Pinterest

Edytowane przez bbandi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co? Mam klaskać pośladkami jak większość ignorantów i udawać, że to deszcz pada kiedy siki lecą mi w oczy ze strony programistów gier?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie co się stało z Braid Anniversary Edition? Miało to to wyjść początkiem 2021 a 2021 się kończy i żadnego info, nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na reddicie widzę kilkanaście tematów z tym samym pytaniem ale nikt nic nie wie poza tym, że Jonathan Blow ma taki styl prowadzenia swoich projektów i jest po prostu nieśpieszny we wszystkim co robi.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, caleb59 napisał:

No nie do konca jest tak jak mowisz, opinie sa podzielone, pewne poszlaki i fragmenty sugeruja mgle i snieg (nawet nazwa mist world). Za to w filmie mowili wlasnie o dymie i popiele.

Nie wiem czy to bylo ostatecznie wyjasnione. Gdzies slyszalem ze sam pomysl na mgle wzial sie z ograniczen sprzetowych, a jak staropolskie przyslowie mowi co z oczu to z gpu :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o tym, że zdania na ten temat są podzielone jednak to co przedstawione w filmach lepiej klei się do obrazu całości, w sumie epizod z pożarem był też w grach.

Co do ograniczeń sprzętowych PSX to też czysta prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.12.2021 o 16:29, Reddzik napisał:

To teraz dodaj FF7 Remake + Forspoken do koszyka, będzie pierwsza taka okazja zabulić ponad 600zł za dwie gry 😱

Przyzwyczajają ludzi do nowych standardów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

No nie do konca jest tak jak mowisz, opinie sa podzielone, pewne poszlaki i fragmenty sugeruja mgle i snieg (nawet nazwa mist world). Za to w filmie mowili wlasnie o dymie i popiele.

Nie wiem czy to bylo ostatecznie wyjasnione. Gdzies slyszalem ze sam pomysl na mgle wzial sie z ograniczen sprzetowych, a jak staropolskie przyslowie mowi co z oczu to z gpu :E

W kwestii gry nic nie jest niewyjaśnione czy podzielone, autorzy wszystkie wątpliwości wyjaśnili w wywiadach i w social media. 

https://www.reddit.com/r/survivalhorror/comments/nr6qqb/gaming_myths_debunked_no_centralia_pennsylvania/

W skrócie - mgła, śnieg, Centralia nie była inspiracją. Film to inna bajka.

Update: poprawiam, bo trochę dwuznacznie wyszło. Centralia nie była inspiracją, w grze są mgła i śnieg. Film to co innego.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Lypton napisał:

W kwestii gry nic nie jest niewyjaśnione czy podzielone, autorzy wszystkie wątpliwości wyjaśnili w wywiadach i w social media. 

https://www.reddit.com/r/survivalhorror/comments/nr6qqb/gaming_myths_debunked_no_centralia_pennsylvania/

W skrócie - mgła, śnieg, Centralia nie była inspiracją. Film to inna bajka.

A widzisz tego nie widzialem, jedyne co to wiem ze byly rozne opinie fanow.

Ja jak gralem to widzialem mgle i snieg😁 I tak bede gre pamietal. I ten dzwiek syreny...🤯

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja jak gralem to widzialem mgle i snieg😁 I tak bede gre pamietal. I ten dzwiek syreny...

Damn, teraz widzę, że trochę dwuznacznie post wyszedł. Autorzy potwierdzili, że w grze są śnieg i mgła, a Centralia nie była inspiracją dla miasteczka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Lypton napisał:

Damn, teraz widzę, że trochę dwuznacznie post wyszedł. Autorzy potwierdzili, że w grze są śnieg i mgła, a Centralia nie była inspiracją dla miasteczka. 

Nie, ja cie dobrze zrozumialem👍

Mi chodzi o to ze nie znajac wypowiedzi tworcow ja i tak zawsze widzialem tam snieg i mgle, mimo innych teori. I fajnie uslyszec ze tak mialo byc wg tworcow.

4 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Czyli nieszczęsny obrazek znowu może być śmieszny?!

Haha.. tak, teraz mozna sie juz smiac skoro wyjasnione🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieśmieszny obrazek znowu może być nieśmieszny, ale teraz jest fact related.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi