Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, azgan napisał:

Można? Można. Oby tylko Microsoft nie przestał bawić się w dobrego wujka z Ameryki ale dopóki XBOX GAME PASS jest w promocyjnych cenach to złoto jeśli ktoś lubi grać w nowości. 

Nawet te 40 czy 50 zeta to nie jest w żadnym stopniu wygórowana cena za dostęp do takiej biblioteki gier. EA, MS który zrobił niezłe zakupy np. Bethesda i teraz jeszcze gry od UBI.

Te 40 zeta to jest koszt patcha do gry od Sony :E W abo MS nie dość, że masa gier to jeszcze i nowości w cenie abo wychodzą. Na konsolce od Sony nawet jak kupisz pudło jednej premierowej gry to po miesiącu i tak -50 zeta, a czasami i więcej traci na wartości :E

Sony chyba będzie w końcu musiało coś więcej zrobić niż podwyżki cen gier, płatne patche i wydawanie swoich exów na PC. Jeszcze teraz trochę ich trzyma olbrzymia baza posiadaczy PS4 i wydawanie na tą platformę gier. No, ale w końcu i to zacznie się kończyć jak coraz więcej twórców i samo Sony zacznie wydawać gry tylko pod next-gen.

 

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lukadd napisał:

Nawet te 40 czy 50 zeta to nie jest w żadnym stopniu wygórowana cena za dostęp do takiej biblioteki gier. EA, MS który zrobił niezłe zakupy np. Bethesda i teraz jeszcze gry od UBI.

Te 40 zeta to jest koszt patcha do gry od Sony :E W abo MS nie dość, że masa gier to jeszcze i nowości w cenie abo wychodzą. Na konsolce od Sony nawet jak kupisz pudło jednej premierowej gry to po miesiącu i tak -50 zeta, a czasami i więcej traci na wartości :E

Sony chyba będzie w końcu musiało coś więcej zrobić niż podwyżki cen gier, płatne patche i wydawanie swoich exów na PC. Jeszcze teraz trochę ich trzyma olbrzymia baza posiadaczy PS4 i wydawanie na tą platformę gier. No, ale w końcu i to zacznie się kończyć jak coraz więcej twórców i samo Sony zacznie wydawać gry tylko pod next-gen.

 

Poczekaj z ekscytacja, podali cene? Przeciez to napewno bedzie dodatkowa kasa skoro sam U+ normalnie kosztuje 2x tyle co GP. Poza tym to nie znaczy ze gry beda na wylacznosc.

Chyba ze ja tu czegos niedowidz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sheeneek napisał:

Poczekaj z ekscytacja, podali cene? Przeciez to napewno bedzie dodatkowa kasa skoro sam U+ normalnie kosztuje 2x tyle co GP. Poza tym to nie znaczy ze gry beda na wylacznosc.

Chyba ze ja tu czegos niedowidz??

A za EA dodatkowo trzeba było płacić? Odp. na to pytanie masz nawet pod koniec tego filmiku 

Teraz zrobili to samo tylko że z UBI 

Ploty o tym były od dawna 

11-03-2021 

Xbox Game Pass ma otrzymać do końca 2021 roku gry z katalogu Ubisoftu, w tym najnowsze pokroju Assassin’s Creed: Valhalla https://www.purepc.pl/xbox-game-pass-ma-otrzymac-do-konca-2021-roku-gry-z-katalogu-ubisoftu-w-tym-najnowsze-pokroju-assassin-s-creed-valhalla

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

A za EA dodatkowo trzeba było płacić? Odp. na to pytanie masz nawet pod koniec tego filmiku 

Teraz zrobili to samo tylko że z UBI 

Ploty o tym były od dawna 

11-03-2021 

Xbox Game Pass ma otrzymać do końca 2021 roku gry z katalogu Ubisoftu, w tym najnowsze pokroju Assassin’s Creed: Valhalla https://www.purepc.pl/xbox-game-pass-ma-otrzymac-do-konca-2021-roku-gry-z-katalogu-ubisoftu-w-tym-najnowsze-pokroju-assassin-s-creed-valhalla

A masz wszystkie nowosci w tym EA? Bo z tego co widze to nie, BF2042 nie masz.

W U+ masz wszystko na premiere w max wersji, dlatego watpie ze dostaniesz calosc w cenie gp.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

A masz wszystkie nowosci w tym EA? Bo z tego co widze to nie, BF2042 nie masz.

Też prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by bylo za tanio, mi sie wydaje ze bedzie dodatkowa kasa za pelna opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tutaj widzę, niektórzy podochodzili przy tej zapowiedzi, nie wiedząc nawet, dlaczego dochodzą :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sheeneek napisał:

To by bylo za tanio, mi sie wydaje ze bedzie dodatkowa kasa za pelna opcje.

Czyli jednak będzie dodatkowo płatne :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Czyli jednak będzie dodatkowo płatne :szczerbaty:

Haha, marzyciel z ciebie?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda. Już widziałem oczami wyobraźni minę Sony gdyby to weszło do passa :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lukadd napisał:

A to szkoda. Już widziałem oczami wyobraźni minę Sony gdyby to weszło do passa :E

W zasadzie to dalej będzie uwierać SONY bo póki co Ubisoft+ dostępny będzie tylko na PC + XBOX a na PS5 trzeba wydać już więcej hajsu albo na Digital albo BOX i dostęp do jednej gierki za 200-300+ PLN zamiast całej biblioteki w cenie opcjonalnego abo. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

W zasadzie to dalej będzie uwierać SONY bo póki co Ubisoft+ dostępny będzie tylko na PC + XBOX a na PS5 trzeba wydać już więcej hajsu albo na Digital albo BOX i dostęp do jednej gierki za 200-300+ PLN zamiast całej biblioteki w cenie opcjonalnego abo. ?

Moim zdaniem to slaby opcja i tak. Ubi robi gierki jakie robi, sa dosc dlugie, przy obecnej cenie U+ rewelacji nie bedzie, chyba ze mocno z niej zjada. Bo brac abo nawet na miesiac zeby 1 gre ubi przejsc kosztuje nawet wiecej niz kupno tejze w boksie i pozniejsza sprzedaz. A jak ktos ma malo czasu na granie to bedzie musial 2mc oplacic. Do tego ile tych dobrych gier w roku na u+ dostajemy?3-4?

Sam kilka razy wzialem U+ na pc ale tylko i wylacznie dla grania na pc, lepszej grafiki i fps. Te same gry kosztowaly by mniej jako przejdz i sprzedaj na konsoli.

Przy obecnej cenie jest to imo nieoplacalne na konsole majac opcje plyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka już po rozpakowaniu to minus ~20-30zeta, po miesiącu to zależy od gry może być 40 lub 60zeta.

Abo ubi to 60zeta i masz wywalone, nie musisz się bawić w odsprzedaż płytki. Jak skończysz grę wcześniej lub ci z jakiegoś powodu nie podejdzie to zawsze możesz coś tam innego sobie obadać z biblioteki. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sheeneek napisał:

Do tego ile tych dobrych gier w roku na u+ dostajemy?3-4?

Zero. :E 

 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lukadd napisał:

Płytka już po rozpakowaniu to minus ~20-30zeta, po miesiącu to zależy od gry może być 40 lub 60zeta.

Abo ubi to 60zeta i masz wywalone, nie musisz się bawić w odsprzedaż płytki. Jak skończysz grę wcześniej lub ci z jakiegoś powodu nie podejdzie to zawsze możesz coś tam innego sobie obadać z biblioteki. 

 

A jak sie w miesiac nie wyrobisz?  Wtedy juz masz cene x2, a takie Assasyny troche sie ciagna. Jak skonczysz gre wczesniej to tam za wiele ciekawego nie znajdziesz :E 

Oczywiscie nie ma tragedii, dla jednych abo bedzie lepsze dla innych plytka, tutaj nie ma jedynej slusznej drogi. Jak dla mnie slabo oplacalne bo sprzedaz plytki to pare minut i szybko schodzi, ale rozumiem ze dla innych moze to byc niewygoda.

Na plus to to ze masz wersje maxymalna ze wszystkimi dodatkami.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassyny w abonamencie nie da się, przepłacisz, ja dopiero zacząłem Odyseje, zrobiłem może 20h, jeszcze cała gra przede mną, a kupiłem w promocji za jakieś 30zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaycob napisał:

Zero. :E 

 

Nie no, ja tam asasyny i FC lubie  :P 

4 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Assassyny w abonamencie nie da się, przepłacisz, ja dopiero zacząłem Odyseje, zrobiłem może 20h, jeszcze cała gra przede mną, a kupiłem w promocji za jakieś 30zł. :D

Odysei jako jedynego assasyna nie ukonczylem :(, moze kiedys na bezrybiu to zrobie. Za bardzo mnie nasza bohaterka irytowala, fabularnie nie wciagnelo i ten spam sprzetu odrzucil.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Nie no, ja tam asasyny i FC lubie  :P 

Odysei jako jedynego assasyna nie ukonczylem :(, moze kiedys na bezrybiu to zrobie. Za bardzo mnie nasza bohaterka irytowala, fabularnie nie wciagnelo i ten spam sprzetu odrzucil.

Możesz przecież grać facetem, tam nie ma problemu. :E , FC6 za 60zł za drogo, FC5 to co innego, to był ostatni dobry Far Cry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sheeneek napisał:

A jak sie w miesiac nie wyrobisz?  Wtedy juz masz cene x2, a takie Assasyny troche sie ciagna.

Ja się wyrobiłem, przeszedłem ACV i jeszcze Immortals: Fenyx Rising. :E Ale leciałem głównie fabułę i kilka misji pobocznych, aby mieć podgląd na całość, bo reszta to wiadomo, że jest powtarzalna i spędzić w tych grach to można lekko ponad 100h. 

W abo U+ jest taki problem jak napisałeś, nie mają ciekawych gier, a większość z nich to rozciągnięte open-worldy i kupno abo, aby przejść jakąś grę i zmieścić się w msc (bo na 2 to raczej nie ma sensu) to opcja zdecydowanie ekstremalna. :E 

Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Nie no, ja tam asasyny i FC lubie

Ja w sumie AC także, ale to takie przyjemne średniaczki. FC mi się nie podoba, poza Primal, potem zagrałem w 4 i widziałem totalny re-skin tego wszystkiego. 

W te gry całkiem przyjemnie się gra jak nie próbuje się czyścić całej mapy, bo później nie chce się ich kończyć. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Płytka już po rozpakowaniu to minus ~20-30zeta, po miesiącu to zależy od gry może być 40 lub 60zeta.

Abo ubi to 60zeta i masz wywalone, nie musisz się bawić w odsprzedaż płytki. Jak skończysz grę wcześniej lub ci z jakiegoś powodu nie podejdzie to zawsze możesz coś tam innego sobie obadać z biblioteki. 

 

Na dodatek np. taki Assassin's Creed albo inny Far Cry jest zawsze z wszystkimi dodatkami w tej najdroższej wersji. XBOX GAME PASS ULTIMATE razem z UBISOFT+ to wydatek 55 zł plus 59 zł więc nadal opłacalne zwłaszcza że GP jest często w promocji za 4 zł a i abo. od UBI bywa w promocyjnych cenach. 

Już pomijam że zawsze jest lepiej mieć wybór czy chcę grać na płycie kupując BOX i bawić się w odsprzedaż lub wykupić abo. z setkami gier i dostępem do nowości niż być skazanym tylko na Digital w przypadku PS5 bez napędu lub pudełka posiadając droższą wersję PlayStation 5. Póki co Ubisoft+ dostępny jest tylko na konsoli Microsoftu oraz PC więc zieloni mogą świętować.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Stjepan666 napisał:

Assassyny w abonamencie nie da się, przepłacisz, ja dopiero zacząłem Odyseje, zrobiłem może 20h, jeszcze cała gra przede mną, a kupiłem w promocji za jakieś 30zł. :D

Bo to jak przechodzić to stylem na odińca. Albo jakimś mieszanym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Assassyny w abonamencie nie da się, przepłacisz, ja dopiero zacząłem Odyseje, zrobiłem może 20h, jeszcze cała gra przede mną, a kupiłem w promocji za jakieś 30zł. :D

Na premierę abo. a na stałe za 30 zł starocie z wyprzedaży lub rozdawnictwa bo Ubisoft też daje starsze gry za darmo. 

Ja kupiłem Far Cry 5 pograłem z jakieś 20-30h i dalej mi się nie chciało, do dzisiaj mam nie ograny ten tytuł i brak chęci żeby do niego wracać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, lukadd napisał:

Bo to jak przechodzić to stylem na odińca. Albo jakimś mieszanym. 

Origins przeszedłem w jakieś 50h, zrobiłem 95% znaczników, tutaj też tak planuje. :E

22 minuty temu, azgan napisał:

Na premierę abo. a na stałe za 30 zł starocie z wyprzedaży lub rozdawnictwa bo Ubisoft też daje starsze gry za darmo. 

Ja kupiłem Far Cry 5 pograłem z jakieś 20-30h i dalej mi się nie chciało, do dzisiaj mam nie ograny ten tytuł i brak chęci żeby do niego wracać.

A ja przeszedłem całego, najpierw nie lubiłem tej gry na premierę, ale jak posmakowałem w darmowym weekendzie to zmieniłem zdanie i kupiłem w wyprzedaży, dla mnie najlepszy Far Cry 5 jest po trójce i dwójce, najlepszy klimat, fajne strzelanie, postacie poboczne też ok i wszystko można było przejść klasycznym stylem bez latania praktycznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, azgan napisał:

Na dodatek np. taki Assassin's Creed albo inny Far Cry jest zawsze z wszystkimi dodatkami w tej najdroższej wersji. .

 

Tak było... Teraz w AC przecież nowy dodatek będzie płatny mimo wersji ultimate... I taki trend u Ubi pewnie na stałe zagości.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...